Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-15, 11:53   #31
-kasiaczek-
Raczkowanie
 
Avatar -kasiaczek-
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 52
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Mogę się założyć, że nawet gdyby jakieś piersi od Kasprzyka zlewały się ze sobą na klacie, to niektóre dziewczyny orzekłyby, że to "autostrada" .
-kasiaczek- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 11:55   #32
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

a ile Kamilka ma między piersiami? jak na moje oko z 2 cm ... przecież to nie jest żadna autostrada, chyba że dla samochodu matchbox (resorak)

przecież zazdrościć to ludzka sprawa! ja Kamili zazdroszczę ale nie z zawiści, złego życzenia, tylko ze zwyczajnej szczerości to piszę
jak nie zazdrościć kobiecie po 30-tce takiego pięknego ciała? jak nie zazdrościć mężowi takiej żony, która nie dość że piękna, to jeszcze inteligentna (przecież widzę co pisze i w jaki sposób..)

jej piersi wyglądają naturalnie i pasują do sylwetki
jestem w 100% pewna, że kiedy ma bluzeczkę - nikt nawet nie pomyśli, że pod nią są implanty!
u mnie jest tak samo, piersi zarówno w bluzce jak i bez niej wyglądają super - tylko przez to że od spodu jest blizna i że kiedy się położę, nie rozlewają się - tylko po tym widać, że to żelki
mam 174 cm wzrostu i ważę ok. 50kg ... przecież jakby te piersi były większe, to bym wyglądała jak gumowa lala
u Kamilki podobnie - bardzo szczupłe ciałko i fajne, nie za wielkie, dobrze dopasowane wielkością implanty
mój facet uważa tak samo, jemu też się piersi Kamili podobają (właśnie patrzy mi przez ramię i wzdycha

dlatego uważam, że wasze komentarze nie są obiektywne i pisane są przez pryzmat nazwiska KASPRZYK
dedede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 12:02   #33
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez -kasiaczek- Pokaż wiadomość
Mogę się założyć, że nawet gdyby jakieś piersi od Kasprzyka zlewały się ze sobą na klacie, to niektóre dziewczyny orzekłyby, że to "autostrada" .
:conf used:
Przemyślałaś to, co napisałaś?


Cytat:
Napisane przez dedede Pokaż wiadomość
a ile Kamilka ma między piersiami? jak na moje oko z 2 cm ... przecież to nie jest żadna autostrada, chyba że dla samochodu matchbox (resorak)
Na moje oko - z 6 cm
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 12:03   #34
trelek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 887
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Przypuszczam, że tam jest sporo więcej niż 2 cm
Każdemu podoba się coś innego i już. Mi podobają się takie piersi jak w załączniku. Nie chciałabym mieć tak dużego rozstawu między piersiami jak Kamilka, ale jak komuś to pasuje, to przecież jego sprawa.

Ja nie mam czego Kamili zazdrościć. Mam ładne ciało, wiek zbliżony, dziecko... Jak wiele innych dziewczyn tutaj.
__________________
"W życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym."
Oscar Wilde

moje 360cc
trelek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 12:04   #35
-kasiaczek-
Raczkowanie
 
Avatar -kasiaczek-
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 52
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
:conf used:
Przemyślałaś to, co napisałaś?
Oczywiście.
Nie tylko przemyślałam, ale i śledzę Wasze "wypowiedzi ekspertów" od dawna.
-kasiaczek- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 12:11   #36
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez -kasiaczek- Pokaż wiadomość
Oczywiście.
Nie tylko przemyślałam, ale i śledzę Wasze "wypowiedzi ekspertów" od dawna.
Jakbyś dokładnie śledziła, to byś doczytała, że wielokrotnie podkreślałyśmy, że nie jesteśmy ekspertami z dziedziny chir. plastycznej
A teraz takie bzdury wypisujesz, ale tak to jest jak się czyta 'po łebkach'
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 12:18   #37
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

a ja mam inny dylemat, może mi doradzicie:
przed operacją miałam lewą pierś większą od prawej, mniej zniszczoną i ustawioną bardziej na zewnątrz
zaimplantowano L275 P 300, okrągłe pod gruczoł, mentory, 8tys. dr Węgrzyn (ale reklama coooo?

i teraz każda pierś z osobna jak się ja ogląda - super, ale jak się patrzy od przodu, to pierś lewa jest ustawiona dużo bardziej na zewnątrz
mam dylemat - zdaniem lekarza lepiej żeby brodawka była na środku implantu bo piersi do siebie ustawić można stanikiem
a ja się zastanawiam, czy jednak nie kazać sobie przesunąć tego lewego implantu bardziej do "przedziałka" i wtedy brodawka piersiowa nie będzie na środku, będzie bardziej na zewnątrz piersi - ale piersi względem siebie będą symetryczne

co myślicie? lepiej niesymetrycznie ale brodawka na środku, czy lepiej symetrycznie i z jedną brodawką bardziej na zewnątrz piersi?
i żeby nie było, że nie na temat - to jest mój dylemat kilka lat po zainstalowaniu implantów
dedede jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 12:21   #38
-kasiaczek-
Raczkowanie
 
Avatar -kasiaczek-
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 52
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Jakbyś dokładnie śledziła, to byś doczytała, że wielokrotnie podkreślałyśmy, że nie jesteśmy ekspertami z dziedziny chir. plastycznej
A teraz takie bzdury wypisujesz, ale tak to jest jak się czyta 'po łebkach'
Więc nie tylko podkreślajcie, że nie jesteście, ale i nie rżnijcie ekspertów- bo kogoś, kto choć trochę się zna na tematyce, po prostu pusty śmiech ogarnia. Niestety Wasze działania takie do końca zabawne nie są, ponieważ forum czytają nie tylko osoby, które mają jakieś pojęcie o chirurgii- wprowadzacie mnóstwo ludzi w błąd. Mam na myśli zwłaszcza kwestie techniczne.
-kasiaczek- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 12:25   #39
trelek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 887
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

dede, wiem, że jest jeszcze możliwość przeszycia samej brodawki. Ja bym się na coś takiego nie zdecydowała, ale to też jest jakieś rozwiązanie.
Spytaj na wątku głównym, tam zagląda więcej dziewczyn.
__________________
"W życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym."
Oscar Wilde

moje 360cc
trelek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 12:29   #40
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez dedede Pokaż wiadomość
a ja mam inny dylemat, może mi doradzicie:
przed operacją miałam lewą pierś większą od prawej, mniej zniszczoną i ustawioną bardziej na zewnątrz
zaimplantowano L275 P 300, okrągłe pod gruczoł, mentory, 8tys. dr Węgrzyn (ale reklama coooo?

i teraz każda pierś z osobna jak się ja ogląda - super, ale jak się patrzy od przodu, to pierś lewa jest ustawiona dużo bardziej na zewnątrz
mam dylemat - zdaniem lekarza lepiej żeby brodawka była na środku implantu bo piersi do siebie ustawić można stanikiem
a ja się zastanawiam, czy jednak nie kazać sobie przesunąć tego lewego implantu bardziej do "przedziałka" i wtedy brodawka piersiowa nie będzie na środku, będzie bardziej na zewnątrz piersi - ale piersi względem siebie będą symetryczne

co myślicie? lepiej niesymetrycznie ale brodawka na środku, czy lepiej symetrycznie i z jedną brodawką bardziej na zewnątrz piersi?
i żeby nie było, że nie na temat - to jest mój dylemat kilka lat po zainstalowaniu implantów
Generalnie zasada jest prosta - powiększenie piersi 'wyolbrzymia' wszelkie niedoskonałości przed - tak jak w Twoim przypadku

Tak szczerze - nie wiem jak wyglądają twoje piersi (może wstawisz fotkę...), ale skoro pierś lewa jest znacznie przesunięta w lewą stronę to jednak wolałabym maskować ten defekt stanikiem (czyli innymi słowy zgadzam się z lekarzem). Po op. zbliżenia implantu do mostka obawiałabym się, że brodawka znajdzie się maksymalnie po lewej stronie bądź nawet na boku piersi:rolleyes : - no ale to wszystko zależy od tego czy faktycznie ta pierś jest tak bardzo oddalona...

P.S. albo tak jak napisała Trelek - możesz rozważyć też przeszycie brodawki...zawsze to jakieś wyjście...

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez -kasiaczek- Pokaż wiadomość
Więc nie tylko podkreślajcie, że nie jesteście, ale i nie rżnijcie ekspertów- bo kogoś, kto choć trochę się zna na tematyce, po prostu pusty śmiech ogarnia. Niestety Wasze działania takie do końca zabawne nie są, ponieważ forum czytają nie tylko osoby, które mają jakieś pojęcie o chirurgii- wprowadzacie mnóstwo ludzi w błąd. Mam na myśli zwłaszcza kwestie techniczne.
Wskaż te błędy, proszę

Edytowane przez listopadowa80
Czas edycji: 2010-04-15 o 12:28
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 12:41   #41
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

tak, wiem że trzeba by przesunąć brodawkę
nawet nie trzeba jej przeszywać - wycina się taki jakby księżyc skóry po tej stronie w którą brodawka ma się przesunąć (koleżanka tak miała bo miała tak zniszczone piersi po karmieniu, że brodawki były ustawione zupełnie w dół - na beauty jej zdjęcia są pierwsze w galerii Węgrzyna, teraz już wyglądają "normalnie" bo po tamtych zdjęciach była jeszcze operacja właśnie przesuwająca brodawki w górę)
moje piersi są na zdjęciach forum beauty w galerii zamkniętej dra Węgrzyna, chyba jako druga osoba, ale poznasz po tatuażu na ręce, który na którymś ze zdjęć widać
przy natchnieniu zrobię aktualne foty od przodu i wstawię w tamtym wątku o powiększaniu piersi
dedede jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 12:49   #42
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Jakbyś dokładnie śledziła, to byś doczytała, że wielokrotnie podkreślałyśmy, że nie jesteśmy ekspertami z dziedziny chir. plastycznej
A teraz takie bzdury wypisujesz, ale tak to jest jak się czyta 'po łebkach'
Oddal się od tego wątku. Jeszcze proszę.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 13:16   #43
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Szczerze mówiąc, nie jestem ekspertem od spraw chirurgicznych, ale na moje oko widać, że są to sztuczne piersi, nie naturalne.
Po za tym, każde z tych zdjęć, które autorka dodała, są wyretuszowane, a z racji tego, że jest modelką, graficy zrobili to perfekt.
Więc raczej nie ma się czym zachwycać, a też nie wiemy jakie autorka ma te piersi naprawdę. Same zdjęcia obrobione, żadne z 'zacisza domowego'. Więc o czym tu mowa. Widać, że sztuczne.
A swoją drogą i tak mężczyźni wolą naturalne.
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 14:41   #44
bsbm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Witam Was serdecznie.Piszę pierwszego posta na tym forum ale zdążyłam już nie jedno przeczytać...
Kamilka 7-przepięknie wyglądasz,jak dla mnie piękne zdjęcia,figura i piersi .Nie jedna dziewczyna marzy by mieć taką sesyjkę.(może stąd te nieprzychylne opinie)Jestem w szoku ,że po karmieniu piersi są dalej takie ładne.Myślę ,że to faktycznie sprawa indywidualna a Ty masz to szczęście ,że możesz dalej cieszyć się wspaniałym pasującym do sylwetki biustem.
Ja również jestem pacjentką T .Kasprzyka.Robiłam piersi 1,5roku temu.Podobnie jak Ty i większość ,a właściwie wszystkie pacjentki doktora ,które znam,jestem zadowolona z efektu op ,kliniki ,atmosfery tam panującej ,co wiąże się z wspaniałymi ludźmi ,którzy wspólnie wraz z doktorem przyczyniają się do wyniku op.Nie wyobrażam sobie ,że mogłabym trafić gdzieś indziej.Dziwnym trafem wszystkie negatywne wypowiedzi na jego temat wypływają od osób ,które nie "wyszły" spod jego ręki....

Postanowiłam ,że również jak Kamilka podzielę się z Wami fotkami moich piersi.
Zdaję sobie sprawę z tego ,że jako pacjentka Kasprzyka zaraz zostanę obrzucona opiniami typu autostrada i Bóg wie co jeszcze ale nie martwię się tym jakoś.To i inne fora mają na celu pomagać kobietom podejmować słuszne decyzje co do wyboru kliniki i chirurga.Jeśli mogę być pomocną ,bardzo się z tego cieszę .Jak wiadomo, każda z nas ma inny gust , oczekiwania i inną budowę .Najważniejsze jednak jest to byśmy wszystkie były zadowolona bez względu na to co inni o tym myślą.
Nie potrafię zrozumieć skąd tyle jadu w dziewczynach po op.Gdybyście się troszkę zastanowiły zauważyłybyście jak bardzo zaśmiecacie wątek (nie tylko ten) bzdurami ,utrudniając w ten sposób potencjalnej przyszłej cycolince znaleźć konkretne wiadomości których potrzebuje.

Aaaa,jeszcze jedno,myślę że gdy zobaczycie fotki nie będziecie miały problemu by mnie rozpoznać z innego forum
Jeszcze kilka technicznych informacji:
Kasprzyk,mentory okrągłe350cc .Pod biustem 69-70cm w biuście 90cm,przed op -totalne zero!!!!Noszę staniczki 65E.
bsbm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 14:58   #45
aldi090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 459
GG do aldi090
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez bsbm Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie.Piszę pierwszego posta na tym forum ale zdążyłam już nie jedno przeczytać...
Kamilka 7-przepięknie wyglądasz,jak dla mnie piękne zdjęcia,figura i piersi .Nie jedna dziewczyna marzy by mieć taką sesyjkę.(może stąd te nieprzychylne opinie)Jestem w szoku ,że po karmieniu piersi są dalej takie ładne.Myślę ,że to faktycznie sprawa indywidualna a Ty masz to szczęście ,że możesz dalej cieszyć się wspaniałym pasującym do sylwetki biustem.
Ja również jestem pacjentką T .Kasprzyka.Robiłam piersi 1,5roku temu.Podobnie jak Ty i większość ,a właściwie wszystkie pacjentki doktora ,które znam,jestem zadowolona z efektu op ,kliniki ,atmosfery tam panującej ,co wiąże się z wspaniałymi ludźmi ,którzy wspólnie wraz z doktorem przyczyniają się do wyniku op.Nie wyobrażam sobie ,że mogłabym trafić gdzieś indziej.Dziwnym trafem wszystkie negatywne wypowiedzi na jego temat wypływają od osób ,które nie "wyszły" spod jego ręki....

Postanowiłam ,że również jak Kamilka podzielę się z Wami fotkami moich piersi.
Zdaję sobie sprawę z tego ,że jako pacjentka Kasprzyka zaraz zostanę obrzucona opiniami typu autostrada i Bóg wie co jeszcze ale nie martwię się tym jakoś.To i inne fora mają na celu pomagać kobietom podejmować słuszne decyzje co do wyboru kliniki i chirurga.Jeśli mogę być pomocną ,bardzo się z tego cieszę .Jak wiadomo, każda z nas ma inny gust , oczekiwania i inną budowę .Najważniejsze jednak jest to byśmy wszystkie były zadowolona bez względu na to co inni o tym myślą.
Nie potrafię zrozumieć skąd tyle jadu w dziewczynach po op.Gdybyście się troszkę zastanowiły zauważyłybyście jak bardzo zaśmiecacie wątek (nie tylko ten) bzdurami ,utrudniając w ten sposób potencjalnej przyszłej cycolince znaleźć konkretne wiadomości których potrzebuje.

Aaaa,jeszcze jedno,myślę że gdy zobaczycie fotki nie będziecie miały problemu by mnie rozpoznać z innego forum
Jeszcze kilka technicznych informacji:
Kasprzyk,mentory okrągłe350cc .Pod biustem 69-70cm w biuście 90cm,przed op -totalne zero!!!!Noszę staniczki 65E.
ale z tego co pamiętam to Twoja druga operacja piersi u niego???
__________________
Prawdziwe szczęście daje jedynie marzenie o przyszłym szczęściu...
na pewno Broma...
aldi090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 15:08   #46
bsbm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

aldi090-tak to druga -miałam cc które trzeba było zlikwidować. .ale co to ma do rzeczy?więc alby uściślić pewne informacje łącznie jestem 2lata po op szczęśliwą posiadaczką piersi.
bsbm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 15:19   #47
trelek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 887
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez bsbm Pokaż wiadomość
Nie jedna dziewczyna marzy by mieć taką sesyjkę.(może stąd te nieprzychylne opinie)
Wiesz, mi to rybka (naprawdę) kto u kogo robi piersi. Wyraziłam swoją opinię i tyle i miałam więcej tu nie pisać, ale Ty swoim powyższym stwierdzeniem przesadziłaś, bo już kilka osób pisało, że nie ma czego Kamili zazdrościć. Mnie osobiście to obraża, bo taka sesja to ostatnia rzecz, o jakiej marzę, więc tak nie pisz. Tak się składa, że szczytem moich marzeń nie jest pozowanie nago do kalendarzy, które trafią na ściany małolatów ani do pism dla panów, które trafią w ręce kierowców TIR-ów. Jestem matką, żoną, kobietą aktywną zawodowo bardzo zadowoloną ze swojego wyglądu i taka praca (nawet dorywcza) byłaby ostatnią, na jaką bym się zdecydowała. Przepraszam, jeżeli kogoś uraziłam, ale musiałam wyrazić swoje zdanie w związku z Twoim komentarzem. Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora i nie oceniaj swoja miarą.

Piersi masz ładne, choć odstęp między nimi mógłby być mniejszy. Ja już tak mam, że na to zwracam uwagę i przed operacją bardzo prosiłam swojego lekarza, by odstęp był malutki (i jest, a piersi nie mam pod pachami). Na drugim zdjęciu widać to, o czym mówię. Na kolejnych podpierasz piesi rękoma i tego nie widać. Cieszę jednak, że Tobie się podobają - to najważniejsze. Grunt to by pacjentka była zadowolona.
__________________
"W życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym."
Oscar Wilde

moje 360cc
trelek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 15:20   #48
aldi090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 459
GG do aldi090
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez bsbm Pokaż wiadomość
aldi090-tak to druga -miałam cc które trzeba było zlikwidować. .ale co to ma do rzeczy?więc alby uściślić pewne informacje łącznie jestem 2lata po op szczęśliwą posiadaczką piersi.
to nie ma nic do rzeczy - po prostu zadałam pytanie???
tego tez nie wolno robić na tym wątku??
poza tym piszesz
Cytat:
Podobnie jak Ty i większość ,a właściwie wszystkie pacjentki doktora ,które znam,jestem zadowolona z efektu op
albo
Cytat:
Dziwnym trafem wszystkie negatywne wypowiedzi na jego temat wypływają od osób ,które nie "wyszły" spod jego ręki....
A przypominasz sobie może taką pacjentkę doktora "dzidzia_ja"????
__________________
Prawdziwe szczęście daje jedynie marzenie o przyszłym szczęściu...
na pewno Broma...

Edytowane przez aldi090
Czas edycji: 2010-04-15 o 15:38
aldi090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 16:36   #49
seela
Rozeznanie
 
Avatar seela
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 762
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

o jej...
...no nie mogłam sobie darować... no...
Cytat:
Napisane przez Kamilka7 Pokaż wiadomość
Tak się składa, że od pewnego czasu byłam gościem forum, zanim się zalogowałam przeczytałam wiele wypowiedzi. Jest bardzo duże grono dziewcząt/kobiet, które zainteresowane są tematem piersi po urodzeniu dziecka jak i ułożeniem implantów z biegiem lat. Stąd też założony mój wątek.
Faktem jest też to, że na forum jest pewna grupa osób i mogłabym tu wypisać z pamięci niki i ich wypowiedzi, które są złośliwe, zazdrosne, szukające zaczepki i powodujące przepychanki. Przykładem jest wiele wątków, a przede wszystkim kilka części ’Powiększania piersi’ jak i powyższy post cyt: „i tak po prostu, postanowiłaś podzielić się tymi spostrzeżeniami na byle jakim forum..?”
Nie jest to zaczepka? Samii – skoro tak uważasz to co tu robisz? Niesamowite!
Po czym po szczerej i prawdziwej wypowiedzi Kasiaczka, pod którą się podpisuję, czytamy, że ktoś chce jednak zobaczyć zdjęcia piersi po ciąży.
W założonym przeze mnie wątku nie będzie przepychanek, bo nie temu został on założony.

Co do moich zdjęć z sesji do kalendarza to Listopadowa80 jak i anna_ivy by się zdziwiły. Zdjęcia załączane z komputera na serwer forum przechodzą zmianę plików i nie pokazują też pełnej ostrości i jakości zdjęcia jakie mam w oryginale.
I do anny_ivy – nie jestem twoja koleżanką i takie uwagi zachowaj dla siebie lub swojej grupy. Jestem dawno już po 30-stce, matką dwójki ślicznych córek i nie jedna osoba chciałaby tak wyglądać jak ja. Mogę wiele przekazać i pomóc każdej dziewczynie by doskonale wyglądała a przynajmniej tak się czuła, udzielając m.in. na tym forum.

Kiedy będę miała zdjęcia piersi z bliska natychmiast je wstawię, natomiast na chwilę obecną mogę odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z tematem mojego wątku.
Mam pytanie
dlaczego wątek nosi nazwę DR KASPRZYK POWIĘKSZENIE PIERSI, a nie np POWIEKSZENIE PIERSI, A URODZENIE DZIECKA albo URODZENIE DZIECKA I KARMIENIE W PRZYPADKU POWIĘKSZONYCH PIERSI myśle ze wówczas byłby bardziej związany z tematyką jaką zamierzasz tu wprowadzić, a także z pewnością łatwiej zainteresowanym byłoby odszukać wątek o tej tematyce.

Cytat:
Napisane przez Kamilka7 Pokaż wiadomość
Widzę, że forumowiczka viola1983 nie umie czytać a tylko cytować i wydłużać swoimi pustymi nic nie wnoszącymi stwierdzeniami cały wątek.
Napiszę ponownie, jeśli są takie osoby jak ta, które nie mają nic do powiedzenia w temacie piersi po upływie X lat jak i po ciąży to proszę słowne przepychanki wypisywać sobie w innym miejscu, bo osobom, które zainteresowane są tematem trudno się to czyta i co gorsza nic nie mówi.

Do Złośliwca - dziękuję.
Wiesz... myslę, że na forum funkcja wielocytuj jest włąśnie po to by móc zacytować dużo postów, bo czasami włąśnie o to chodzi.
Nie wydaje mi się, żeby forumowiczka Viola miała w planie wydłużanie tego wątku:hah aha: bo i po co? w jakim celu?
dla tego wodolejstwa, którego nie da się przeczytać bo jest takie długie, że zanim się dotrze do końca to już się jest w fazie REM snu?

Do Złośliwca - ja też dziękuję!
__________________

seela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 16:37   #50
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

a słyszałyście takie powiedzenie?
BŁĘDÓW NIE POPEŁNIA TYLKO TEN, CO NIC NIE ROBI!

przecież nikt nie pisze tu, że Kasprzyk ma 100% zadowolonych pacjentek, bo przy takim przerobie jak on ma - to raczej niemożliwe
dziwne jest dla mnie, że na podstawie jakiejś tam niezadowolonej pacjentki X czy Y - wystawia się opinię o całokształcie pracy danego lekarza

co to są za bzdury, że każdemu da się zrobić piersi blisko siebie (z kreseczką w dekolcie)??? i bez efektu piersi pod pachami..

przecież jeśli brodawki są ustawione na zewnątrz (pamiętajcie, że "na zewnątrz" nie zawsze wygląda tak samo - i to że komuś się wydaje że ma "na zewnątrz", nie oznacza, że nie może być jeszcze bardziej na zewnątrz ...) nie da się wtedy zamontować prawidłowo implantów i żeby równocześnie nie wszedł on pod pachy
można, oczywiście, starać się go dobrać optymalnie itd. - i to się może udać lekarzowi lub się nie uda
bo przecież chirurg pracuje na ludzkim ciele, które do pewnego stopnia jest przewidywalne - ale jest też ten margines niewiadomej, tego czego lekarz nie przewidzi i czemu nie jest w stanie zapobiec (jak np. powstanie CC, przecież to nie wina lekarza.. czasem też same pacjentki sobie robią krzywdę i np. za szybko noszą fiszbiny .. itd..)

bsbm ma piękny biust, szczególnie że powstał z zera! jak można się doszukiwać tam jakichś niedoskonałości, bo między piersiami jest 3cm zamiast idealnego (co to za kryteria?) 1,5cm?? przecież to absurd..

przecież to widać na kilometr, że główną przesłanką tych docinek jest Kasprzyk jako operator ... i jak tu nie tracić szacunku do waszych rad, opinii itd .. skoro do tego stopnia ulegacie owczemu pędowi?
dedede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 18:01   #51
koniczyna_clover
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Hej hej ja też jestem po operacji u doktora Kasprzyka, miałam ją w 2007 roku. Nie mam dzieci ale powierziano mi że stan piersi zależy od tego jak bardzo się przytyje w ciąży, jak piersi się powiększą, nie zawsze trzeba wymieniać implanty albo podciągać. Na razie dzieci nnine planuję ale dobrze to wiedzieć.
Kamilka- super wyglądasz. BSBM- piersi masz przepiękne, nie wiem co powiedzieć!
Widzę że pan doktor Kasprzyk wzbudza tu sporo kontrowersji, to dziwne bo moim i nie tylko moim zdaniem jest lekarzem któremu nie sposób coś zarzucić. jak byłam u niego na kontrolach to spotkałam naprawdę sporo jego pacjentek i każda była bardzo zadowolona, nikt nie miał do niczego zastzreżeń. Dlatego też myślę że pacjentki innych lekarzy nie powinny krytykować bezpodstawnie, bo to wygląda na jakieś nieuczciwe praktyki.
koniczyna_clover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 18:12   #52
trelek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 887
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez dedede Pokaż wiadomość
przecież nikt nie pisze tu, że Kasprzyk ma 100% zadowolonych pacjentek, bo przy takim przerobie jak on ma - to raczej niemożliwe

przecież kilka postów wyżej padło takie stwierdzenie z ust twojej koleżanki

dziwne jest dla mnie, że na podstawie jakiejś tam niezadowolonej pacjentki X czy Y - wystawia się opinię o całokształcie pracy danego lekarza

nikt niczego takiego nie napisał opinie tyczyły się pojedynczych piersi
co jednym się podoba, innym nie musi


co to są za bzdury, że każdemu da się zrobić piersi blisko siebie (z kreseczką w dekolcie)??? i bez efektu piersi pod pachami..

mi się dało i ogromnej większości wizażowych dziewczyn po operacji powiększania piersi również były nawet poprawki spowodowane zbyt dużą odległością piersi od siebie, kiedy to lekarz wykonał zabieg "po kosztach"

przecież jeśli brodawki są ustawione na zewnątrz (pamiętajcie, że "na zewnątrz" nie zawsze wygląda tak samo - i to że komuś się wydaje że ma "na zewnątrz", nie oznacza, że nie może być jeszcze bardziej na zewnątrz ...) nie da się wtedy zamontować prawidłowo implantów i żeby równocześnie nie wszedł on pod pachy
można, oczywiście, starać się go dobrać optymalnie itd. - i to się może udać lekarzowi lub się nie uda
bo przecież chirurg pracuje na ludzkim ciele, które do pewnego stopnia jest przewidywalne - ale jest też ten margines niewiadomej, tego czego lekarz nie przewidzi i czemu nie jest w stanie zapobiec (jak np. powstanie CC, przecież to nie wina lekarza.. czasem też same pacjentki sobie robią krzywdę i np. za szybko noszą fiszbiny .. itd..)

owszem, jednak sądzę, że taki problem nie dotyczy większości pacjentek

bsbm ma piękny biust, szczególnie że powstał z zera! jak można się doszukiwać tam jakichś niedoskonałości, bo między piersiami jest 3cm zamiast idealnego (co to za kryteria?) 1,5cm?? przecież to absurd..

Moim zdaniem najłatwiej jest zrobić taki biust, sama mam taki Widziałam naprawdę dużo takich biustów "z zera" jak to określiłaś na różnych zdjęciach i zdecydowanie mają one najładniejszy kształt.
Trudniej zrobić ładne piersi, kiedy biust jest np po karmieniu, kiedy mamy duży nadmiar skóry i trzeba kombinować z podwieszaniem.

A kryteria? Nie ma żadnych kryteriów. Jest tylko gust, którym się kierujemy. Mi się nie podoba autostrada i nic na to nie poradzę. Chciałam mieć takie piersi, bym mogła swobodnie chodzić w bluzeczkach bez stanika pod spodem, bez kombinowania by odpowiednim modelem stanika zebrać piersi razem, by dekolt jakoś wyglądał, czy aby w miękkim bikini piersi ładnie wyglądały. Do tej pory nosiłam push up i dlatego dla mnie było to takie ważne, żeby móc chodzić w "normalnych" miękkich stanikach, bez kombinowania, by były szyte "po skosie", bo takie zbierają piersi do środka. Widziałam kilka biustów z autostradą w bluzce bez stanika i nie podobało mi się, bo dekolt zwyczajnie był pusty i nie wyglądało to moim zdaniem ani dobrze ani naturalnie.

przecież to widać na kilometr, że główną przesłanką tych docinek jest Kasprzyk jako operator ... i jak tu nie tracić szacunku do waszych rad, opinii itd .. skoro do tego stopnia ulegacie owczemu pędowi?
I tu się mylisz.
Otrzymałaś bardzo jasne odpowiedzi, dlaczego wklejone tutaj zdjęcia obu piersi mi się nie podobają. Już jaśniej tego nie potrafię wyjaśnić. Dla mnie akurat jest ważne, by piersi oprócz ładnego kształtu były jeszcze blisko siebie. Na obu fotografiach są daleko. Na zdjęciu drugiej z dziewczyn między piersi wchodzi swobodnie szeroki wisior.
Ale nie wszyscy muszą mieć takie zdanie jak ja.


---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez koniczyna_clover Pokaż wiadomość
lekarzy nie powinny krytykować bezpodstawnie, bo to wygląda na jakieś nieuczciwe praktyki.
Używasz zbyt mocnych słów. Nikt nikogo nie krytykuje, ale jedynie wyraża opinię nt dwóch biustów, których zdjęcia dziewczyny tu zamieściły.
Fajnie, że Tobie się podobają i że jesteś zadowolona ze swojego Ja też ze swojego jestem zadowolona, wiec wiem jakie to fajne uczucie
Pozdrawiam
__________________
"W życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym."
Oscar Wilde

moje 360cc
trelek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 18:39   #53
seela
Rozeznanie
 
Avatar seela
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 762
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez koniczyna_clover Pokaż wiadomość
Hej hej ja też jestem po operacji u doktora Kasprzyka, miałam ją w 2007 roku. Nie mam dzieci ale powierziano mi że stan piersi zależy od tego jak bardzo się przytyje w ciąży, jak piersi się powiększą, nie zawsze trzeba wymieniać implanty albo podciągać. Na razie dzieci nnine planuję ale dobrze to wiedzieć.
Kamilka- super wyglądasz. BSBM- piersi masz przepiękne, nie wiem co powiedzieć!
Widzę że pan doktor Kasprzyk wzbudza tu sporo kontrowersji, to dziwne bo moim i nie tylko moim zdaniem jest lekarzem któremu nie sposób coś zarzucić. jak byłam u niego na kontrolach to spotkałam naprawdę sporo jego pacjentek i każda była bardzo zadowolona, nikt nie miał do niczego zastzreżeń. Dlatego też myślę że pacjentki innych lekarzy nie powinny krytykować bezpodstawnie, bo to wygląda na jakieś nieuczciwe praktyki.
Powiem tak:
Nie wiem kto to jest ten Dr i nie wiem jakim jest lekarzem wiec nie wypowiadam się na Jego temat, bo go nie znam.
Biusty mi sie podobają wszystkie! Lubię duze fajne biusty i wszystkie uważam za fajne, ale jedne podobają mi się bardziej a inne mniej (np bardziej mi sie podobają trochę większe niż te mniejsze, ale też sposób wykonania nie jest bez znaczenia)

Ale nieuczciwe praktyki to mam wrazenie widzić na tym watku.
Nagle wszystkie wyszłyście z podziemia.
Niewiedzieć czemu nagle tak strasznie rozpływacie sie w zachwytach, ze dosłownie mam wrażenie, że wszystkie jesteście jedną osobą no... może dwiema, w dodatku takimi, którym strasznie zależy na zbudowaniu fantastycznego wizerunku swojego lekarza. Nie sądzicie ze to jest wszystko takie bardzo sztuczne i nadęte?
Czy gdziekolwiek widziałyście żeby pacjenki innych lekarzy zakładały wątki o danym lekarzu i na dzień dobry wpadały w zachwyt i opisywały jego metody operacyjne tak szczegółowo i z taką chirurgiczną precyzją?
Szczerze - dziwnie to wygląda.

Cieszę sie ze jestescie tak szczęśliwe i zadowolone ze swoich biustów! Z całego serca życzę Wam dalszego zadowolenia!
__________________

seela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 19:40   #54
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

seela - ja to rozumiem, że taki wątek został założony
mimo, że (też) byłam operowana we Wrocławiu i Kasprzyk mnie ni ziębi, ni grzeje, jestem skłonna bronić dr K
nie znam gościa, ale nieraz czytałam na tym forum "wycieczki" pod jego adresem
chamskie, nierzetelne, naciągane, uogólniające, wyssane z palca - formułowane pod publiczkę, spowodowane obsesją dot. forum beauty i Kasprzykiem jako jego .. tego za bardzo nie rozumiem.. koordynator to złe określenie, kontroler treści? też źle .. nieważne

jakoś kiedy wiele osób atakowało go w innych wątkach, wszystko było w porządku? a kiedy ktoś go w innym wątku wychwala, to już jest coś nie tak? i wszystko takie podejrzane ...

trelek_ mnie twój gust nie obchodzi, chodzi mi o wytykanie mankamentów tam, gdzie ich nie ma (bo twój subiektywny gust nie jest żadnym kryterium oceny)
dodam też, że żadna z piszących tu nie jest "moją koleżanką" jak to opisujesz, żadnej nie znam, żadnej nie operował ten lekarz co mnie i jest to kolejne insynuowanie "czegoś" - czego nie wiem i nie chcę wiedzieć

jestem pewna, że gdybym czytała forum i zauważyłabym liczne negatywne informacje na temat lekarza, z którego pracy jestem zadowolona - to założyłabym na forum konto i bym napisała co o tym sądzę
btw: one pisały nie o wszystkich pacjentkach Kasprzyka, ale o wszystkich z którymi miały kontakt, z których opiniami się spotkały
a przynajmniej ja to tak odebrałam
dedede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 19:55   #55
trelek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 887
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez dedede Pokaż wiadomość
trelek_ mnie twój gust nie obchodzi, chodzi mi o wytykanie mankamentów tam, gdzie ich nie ma (bo twój subiektywny gust nie jest żadnym kryterium oceny)
Każda opinia ma to do siebie, że jest subiektywna. W mojej opinii duży odstęp między piersiami jest jednak mankamentem. Ja byłabym z takiego biustu niezadowolona i skończyłoby się to poprawką. Powtarzam się, ale to dlatego że chyba nie zrozumiałaś, co chciałam przekazać. Idąc do lekarza plastyka przekazujemy mu swoje oczekiwania i to też jest subiektywne. Chirurgia plastyczna to nie matematyka, nie program komputerowy, nie gotowe szablony, nie manekin sklepowy. Każdemu może podobać się coś innego i to jest właśnie ten subiektywizm, który mi wytykasz. W odczuciu różnych osób piersi, nos czy inna dowolna część ciała może mieć inna ocenę. Może się podobać lub nie. I to tak trudno Ci zaakceptować?
Napisałam uprzejmie, że mam takie zdanie, ale ktoś inny może mieć odmienne. Ty za to nie jesteś uprzejma zaczynając na forum duskusję, które temu zresztą służy, i pisząc, że nie obchodzi Cię czyjeś zdanie. Jeżeli nie chcesz dyskutować z osobami o odmiennym zdaniu, to załóż bloga i wyłącz funkcję komentarzy. No bądźmy dorośli.
__________________
"W życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym."
Oscar Wilde

moje 360cc
trelek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 20:04   #56
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

nic ci nie wytykam trelek_
ale to forum to przecież nie zdjęcia na jakimś portalu, gdzie się daje gwiazdki: * beznadzieja ** kiepsko *** dobrze **** b.dobrze ***** super ...
a tak to właśnie się tu odbywa - ocenianie, objechanie
masz swoje zdanie, to twój pogląd - nie musisz mi wykładac znaczenia semantycznego słowa "gust"

założyłyście z góry, że ten wątek to reklama Kasprzyka i że trzeba ukarać (szczerze skrytykować, oczywiście w zgodzie ze swoim gustem) każdego, kto napisze że jest zadowolony z pracy tego lekarza

jeśli tego nie dostrzegasz, to ja nic na to nie poradzę - ale tak to wygląda
niepotrzebnie też bierzesz to co piszę bardzo do siebie, ponieważ ja piszę ogólnie - a nie personalnie
wdałam się w dyskusję z tobą, ponieważ akurat ty piszesz - jak widać, przypadek - ale jesteś tak miażdżąco pewna siebie (bardzo dobrze, to pożyteczna cecha - szczególnie w biznesie) że nie mogłam się powstrzymać
nie mam nic do ciebie ani do nikogo innego tu
i, oczywiście, już nie będę pisać - bo mi to do niczego nie jest potrzebne
dedede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 20:08   #57
-kasiaczek-
Raczkowanie
 
Avatar -kasiaczek-
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 52
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez seela Pokaż wiadomość
Nagle wszystkie wyszłyście z podziemia.
Nie widzę w tym niczego dziwnego. Tak jak napisałam w drugim moim poście dotyczącym tego tematu, Wizaż nie jest jakimś mało znanym forum i o tym, że jeden z tutejszych wątków ma być przedmiotem dochodzenia w sprawie naruszenia dóbr osobistych, wie wiele pacjentek. Normalnym jest, że ludzie zebrali się, aby bronić dobrego imienia lekarza z którego usług są zadowoleni- choć tutaj strach przyznać, że w ogóle zna się nazwisko Kasprzyk, bo zaraz następuje nagonka. Co niektóre osoby "ratują piersi" niedoświadczonych forumowiczek, zniechęcając je do Kasprzyka i kierują do "swoich" lekarzy- przecież to widać jak na dłoni! Sama miałam już w ogóle nie wypowiadać się na tym forum (mam własną stronę internetową poświęconą głównie operacjom piersi), ale uznałam że jednak warto- zwłaszcza że niektórych dziwi to, że ktoś może logować się na forum i stawać w obronie Kasprzyka. Powstają jakieś teorie spiskowe, tymczasem dla mnie sprawa jest aż nazbyt oczywista- ludzie, którzy są zadowolonymi pacjentami, nie pozwolą szkalować opinii "swojego" lekarza. Mówię szkalować, ponieważ są tu osoby, które nie znając się ZUPEŁNIE nawet na podstawach związanych z operacjami piersi, zabierają głos i krytykują efekty zabiegu tylko dlatego, że "wykonawcą" jest Kasprzyk. Mnie samej kiedyś łatwo przychodziło krytyczne ocenianie piersi, ale teraz, gdy mam o wiele więcej wiedzy, jest mi za to po prostu wstyd. Ktoś mnie prosi w tym wątku, żebym "wskazała błędy". Proszę bardzo- po pierwsze brak elementarnej wiedzy na temat doboru implantów, negatywne wypowiedzi w przypadku małej ich objętości. W poniższym linku znajduje się kilka doskonałych przykładów (zwłaszcza zdjęciowych) na to, że to implant jest dobierany do kobiety, a nie kobieta do implantu- czyli że nie zawsze wyjdzie małe z małego . Tekst jest na stronie Kasprzyka:
http://art-med.com.pl/43,dobor-implantow.html
Świetne i jakże prawdziwe jest zdanie, że spodnie dobiera się na określony obwód w pasie i biodrach, a nie podając ciężar ciała . Myślę, że każda osoba zainteresowana powiększeniem piersi oraz (zwłaszcza) "ekspertki" powinny się z nim zapoznać. To oczywiście tylko częściowe opisanie procedur, jakimi kieruje się KAŻDY specjalista wybierając implanty dla danej pacjentki, ale i tak mówi dużo o tym, że to nie taka prosta sprawa, jak się niektórym wydaje.


P.S.- bsbm, piersi masz CUDOWNE! Jestem zachwycona!!!
-kasiaczek- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 20:17   #58
trelek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 887
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez dedede Pokaż wiadomość
niepotrzebnie też bierzesz to co piszę bardzo do siebie, ponieważ ja piszę ogólnie - a nie personalnie
W takim razie przepraszam, bo tak to odebrałam.

Ja nigdzie nie krytykowałam żadnego lekarza. Napisałam, że piersi mają ładny kształt, bo taka jest prawda, ale i przerwa miedzy piersiami jest spora i to też jest prawda. Nie możesz mieć nikomu za złe, że tak uważa. Z tego co się zdarzyłam zorientować czytając fora internetowe, to nie tylko dla mnie odstep miedzy piersiami jest ważny i na konsultacji tysiąc razy pytałam swojego dr, czy na pewno będą blisko siebie.

ech... dobrej nocy wszystkim życzę.
__________________
"W życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym."
Oscar Wilde

moje 360cc
trelek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 20:46   #59
seela
Rozeznanie
 
Avatar seela
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 762
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez -kasiaczek- Pokaż wiadomość
Nie widzę w tym niczego dziwnego. Tak jak napisałam w drugim moim poście dotyczącym tego tematu, Wizaż nie jest jakimś mało znanym forum i o tym, że jeden z tutejszych wątków ma być przedmiotem dochodzenia w sprawie naruszenia dóbr osobistych, wie wiele pacjentek. Normalnym jest, że ludzie zebrali się, aby bronić dobrego imienia lekarza z którego usług są zadowoleni- choć tutaj strach przyznać, że w ogóle zna się nazwisko Kasprzyk, bo zaraz następuje nagonka. Co niektóre osoby "ratują piersi" niedoświadczonych forumowiczek, zniechęcając je do Kasprzyka i kierują do "swoich" lekarzy- przecież to widać jak na dłoni! Sama miałam już w ogóle nie wypowiadać się na tym forum (mam własną stronę internetową poświęconą głównie operacjom piersi), ale uznałam że jednak warto- zwłaszcza że niektórych dziwi to, że ktoś może logować się na forum i stawać w obronie Kasprzyka. Powstają jakieś teorie spiskowe, tymczasem dla mnie sprawa jest aż nazbyt oczywista- ludzie, którzy są zadowolonymi pacjentami, nie pozwolą szkalować opinii "swojego" lekarza. Mówię szkalować, ponieważ są tu osoby, które nie znając się ZUPEŁNIE nawet na podstawach związanych z operacjami piersi, zabierają głos i krytykują efekty zabiegu tylko dlatego, że "wykonawcą" jest Kasprzyk. Mnie samej kiedyś łatwo przychodziło krytyczne ocenianie piersi, ale teraz, gdy mam o wiele więcej wiedzy, jest mi za to po prostu wstyd. Ktoś mnie prosi w tym wątku, żebym "wskazała błędy". Proszę bardzo- po pierwsze brak elementarnej wiedzy na temat doboru implantów, negatywne wypowiedzi w przypadku małej ich objętości. W poniższym linku znajduje się kilka doskonałych przykładów (zwłaszcza zdjęciowych) na to, że to implant jest dobierany do kobiety, a nie kobieta do implantu- czyli że nie zawsze wyjdzie małe z małego . Tekst jest na stronie Kasprzyka:
http://art-med.com.pl/43,dobor-implantow.html
Świetne i jakże prawdziwe jest zdanie, że spodnie dobiera się na określony obwód w pasie i biodrach, a nie podając ciężar ciała . Myślę, że każda osoba zainteresowana powiększeniem piersi oraz (zwłaszcza) "ekspertki" powinny się z nim zapoznać. To oczywiście tylko częściowe opisanie procedur, jakimi kieruje się KAŻDY specjalista wybierając implanty dla danej pacjentki, ale i tak mówi dużo o tym, że to nie taka prosta sprawa, jak się niektórym wydaje.


P.S.- bsbm, piersi masz CUDOWNE! Jestem zachwycona!!!
no... przestudiowałam tę stronkę i mam wrażenie że te fotki już gdzieś widziałam...
mianowicie tu http://www.implantinfo.com/banda4/pr...dex.htm#bottom


ja nadal uważam ze tu nie ma uczciwości tylko napompowane słowa - brzmiące sztucznie i nie wiem czemu mają służyć bo szczerze mówiąc gdybym była potencjalną klientką/pacjentką tego lekarza to wchodząc na takie forum gdzie większość postów wygląda na ustawione i podyktowane - miałabym spore wątpliwości czy jestem na dobrej drodze.
Sorry Dziewczyny, ale nie wydaje mi się że to jest korzystne dla Waszego lekarza.
__________________

seela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 21:22   #60
-kasiaczek-
Raczkowanie
 
Avatar -kasiaczek-
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 52
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez seela Pokaż wiadomość
no... przestudiowałam tę stronkę i mam wrażenie że te fotki już gdzieś widziałam...
mianowicie tu http://www.implantinfo.com/banda4/pr...dex.htm#bottom
ja nadal uważam ze tu nie ma uczciwości tylko napompowane słowa - brzmiące sztucznie i nie wiem czemu mają służyć bo szczerze mówiąc gdybym była potencjalną klientką/pacjentką tego lekarza to wchodząc na takie forum gdzie większość postów wygląda na ustawione i podyktowane - miałabym spore wątpliwości czy jestem na dobrej drodze.
Sorry Dziewczyny, ale nie wydaje mi się że to jest korzystne dla Waszego lekarza.
Owszem, część zdjęć pochodzi z internetu- co jest zaznaczone na samym dole tekstu, widać że nie przyłożyłaś się do czytania...
Jeżeli chodzi o ocenę "uczciwości", to mam takie samo wrażenie, jak Ty, tylko odnośnie pacjentek innych lekarzy, które poprzez zniechęcanie do Kasprzyka naganiają pacjentki "swoim" chirurgom . Różnica jest taka, że w tym przypadku broni się lekarza, a nie stosuje nieuczciwe chwyty w celu przyciągnięcia do niego ludzi. Moim zdaniem niektóre wypowiedzi mogą brzmieć "sztucznie" dlatego, że po prostu podaje się racjonalne argumenty, których jest o wiele mniej, niż tych wymyślonych przez "haterów". Na tym forum wygląda to tak, że "jest Kasprzyk, jest awantura". Żaden inny chirurg nie wzbudza tylu emocji. Zastanawiam się czym doktor sobie na to zasłużył, bo trafiłam do niego gdy jeszcze nie był w ogóle znany i nie zmienił się w ogóle, "sława" nie uderzyła mu do głowy- od lat ten sam, skromny i naprawdę oddany pacjentom. Miałam u niego "kilka" zabiegów i to dość systematycznie, w związku z czym byłam w jego klinice nie raz i nie dwa, więc wiem co mówię. Mam wśród koleżanek sporo jego pacjentek, żadna nigdy nie zgłaszała zastrzeżeń co do efektów pracy doktora. Podczas wizyt kontrolnych czy moich pobytów w klinice po zabiegach poznałam mnóstwo osób które operował i złego słowa nie usłyszałam o rezultatach operacji. A tutaj, na forum (gdzie panują pozory anonimowości), osoby nie mające żadnej styczności z Kasprzykiem zachowują się tak, jakby komuś jakąś wielką krzywdę wyrządził. Niektórych drażni to, że tak naprawdę nie można mu nic zarzucić (np. spartolonej operacji), więc wymyślają jakieś "autostrady" i tym podobne bzdury. Nigdy nie słyszałam żadnego RACJONALNEGO argumentu przeciwko niemu, tylko same bzdety. Konowałom łatwiej wybacza się błędy w sztuce, niż Kasprzykowi brak owych błędów.
P.S.- pewnego razu za pośrednictwem tego portalu zarzucono mi, że na pewno pracuję dla firmy Revlon, bo piszę "za dobrze i zbyt stylistycznie jak na zwykłą recenzentkę" (a ja po prostu rzetelnie opisałam moje wrażenia odnośnie podkładu ), więc już chyba nic mnie nie zdziwi
-kasiaczek- jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:18.