Bryczesy. Pomocy !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-03, 12:56   #1
zawszecos_0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3

Bryczesy. Pomocy !!!


Witam . Jeśli wątek się powtarza to przepraszam .
Mam problem z tak zwanymi 'bryczesami' wygląda to u mnie mniej więcej tak : http://storage.sfd.pl/1/images2008/20080623203552.JPG . Pupę mam nawet ładną bo ćwiczę dużo. tyłko TO COŚ psuje wszystko nienawidzę tego ! jak się tego pozbyć i zrobić tak aby pupa była bardziej pełniejsza, okrąglejsza ? coś takiego : http://img.zszywka.pl/0/0272/w_6278/...-a-ktos-fo.jpg . Oczywiście nie muszę , a nawet nie chcę osiągnąć takiego efektu jak na ostatnim zdjęciu , nie musze mieć takiej dużej pupy. Chodzi o to by była pełna i okrągła. Jakie ćwiczenia na to polecicie? czy może już nic z tym nie da się zrobić ? Kobietki pomóżcie
zawszecos_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 20:23   #2
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Bryczesy. Pomocy !!!

Z tego co czytałam duży wpływ tutaj ma noszenie odpowiedniej bielizny- nie może być za ciasna i wpijać się w pośladki, poza tym staraj się nie siadać po turecku, ćwicz dalej i masuj się, sama mam taki problem, ale walczę
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 13:02   #3
Alex Waters
Przyczajenie
 
Avatar Alex Waters
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 28
Dot.: Bryczesy. Pomocy !!!

Na początku sierpnia robiłam przysiady, Mel B na pupę i kilka ćwiczeń na "bryczesy", które znalazłam na forum sportowym, a dokładniej:
"1. gorna noga gora - dol 20x
2. noga pulsuje w gorze (krotkie ruchy gora-dol) 20x
3. noga w gorze i uginamy kolano i prostujemy nie opuszczajac nogi 20x
4. małż; noga zgieta tak jak dolna krecimy w powietrzy raz laczac kostki razem raz kolana razem 20x
5. noge gorna opuszczamy kolanem na podloge przed soba i prostujemy w gore 20x
Powinno w trakcie piec jak cholera, jak nie piecze dorzucic po 5 razy do kazdego cwiczenia. Druga noga i dla dobicia drugi obwodzik." I coś ruszyło z tymi bryczesami A od początku września zamiast przysiadów jednego dnia robię trening nóg Mel B + How to Get Legs Like a Victoria's Secret Angel Model, drugiego Miley Cyrus Workout: Sexy Legs (wiem, że nazwa może zniechęcać lecz przecież nie o nazwę nam chodzi), potem standardowo, tyłek Mel B i te kilka ćwiczeń Ćwiczyłam 6 razy w tygodniu i robiłam zdjęcia co 2 tygodnie i widzę, że naprawdę jest efekt, więc życzę powodzenia ^^
Alex Waters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 13:36   #4
zawszecos_0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3
Dot.: Bryczesy. Pomocy !!!

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez Katalonkaaa Pokaż wiadomość
Z tego co czytałam duży wpływ tutaj ma noszenie odpowiedniej bielizny- nie może być za ciasna i wpijać się w pośladki, poza tym staraj się nie siadać po turecku, ćwicz dalej i masuj się, sama mam taki problem, ale walczę
nie siadam po turecku, noszę odpowiednią bieliznę i ćwiczę już długo i tyłek rośnie mi ładnie ale tylko z tyłu jets napompowany a po bokach mam wielkie doły i u dołu bryczesy to jest straszne
a co do masowania to nie próbowałam, więc i tego muszę spróbować

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Alex Waters Pokaż wiadomość
Na początku sierpnia robiłam przysiady, Mel B na pupę i kilka ćwiczeń na "bryczesy", które znalazłam na forum sportowym, a dokładniej:
"1. gorna noga gora - dol 20x
2. noga pulsuje w gorze (krotkie ruchy gora-dol) 20x
3. noga w gorze i uginamy kolano i prostujemy nie opuszczajac nogi 20x
4. małż; noga zgieta tak jak dolna krecimy w powietrzy raz laczac kostki razem raz kolana razem 20x
5. noge gorna opuszczamy kolanem na podloge przed soba i prostujemy w gore 20x
Powinno w trakcie piec jak cholera, jak nie piecze dorzucic po 5 razy do kazdego cwiczenia. Druga noga i dla dobicia drugi obwodzik." I coś ruszyło z tymi bryczesami A od początku września zamiast przysiadów jednego dnia robię trening nóg Mel B + How to Get Legs Like a Victoria's Secret Angel Model, drugiego Miley Cyrus Workout: Sexy Legs (wiem, że nazwa może zniechęcać lecz przecież nie o nazwę nam chodzi), potem standardowo, tyłek Mel B i te kilka ćwiczeń Ćwiczyłam 6 razy w tygodniu i robiłam zdjęcia co 2 tygodnie i widzę, że naprawdę jest efekt, więc życzę powodzenia ^^

Hmm..czy posiadasz może jakieś zdjęcie przed ćwiczeniami i teraźniejsze? na którym widać jakieś efekty?
Dziękuję za wypisanie ćwiczeń, na pewno od jutra je zacznę! wkońcu trzeba to jakoś zwalczyć

Edytowane przez zawszecos_0
Czas edycji: 2014-10-05 o 13:35
zawszecos_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 19:12   #5
Alex Waters
Przyczajenie
 
Avatar Alex Waters
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 28
Dot.: Bryczesy. Pomocy !!!

No napisałam, że posiadam zdjęcia. Ale nie chcę udostępniać ich w internecie Sama zobaczysz efekt po mniej więcej dwóch tygodniach. Daję słowo, mi pomogło
Alex Waters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 16:15   #6
zawszecos_0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3
Dot.: Bryczesy. Pomocy !!!

Cytat:
Napisane przez Alex Waters Pokaż wiadomość
No napisałam, że posiadam zdjęcia. Ale nie chcę udostępniać ich w internecie Sama zobaczysz efekt po mniej więcej dwóch tygodniach. Daję słowo, mi pomogło

No ok. jeszcze raz dziękuję!
zawszecos_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-07 17:15:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.