co mam zrobić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-29, 15:12   #1
Sceptycznaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 123

co mam zrobić


Jestem na 3 roku studiów kierunek pedagogika, specjalizacja opiekuńczowychowawcza i resocjalizacja.
Jak mam przekonać rodziców, że nie chce robić magistra z pedagogiki, chciałabym zajać się kosmetologią, bo to jest moja pasja.Niestety chyba po pedagogice nie mogę iść na magistra z kosmetologi.

Rodzicom nie moge przetłumaczyc że zawód związany z resocjalizacją nie interesuje mnie ;(
Sceptycznaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 19:07   #2
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: co mam zrobić

Cytat:
Napisane przez Sceptycznaaa Pokaż wiadomość
Jestem na 3 roku studiów kierunek pedagogika, specjalizacja opiekuńczowychowawcza i resocjalizacja.
Jak mam przekonać rodziców, że nie chce robić magistra z pedagogiki, chciałabym zajać się kosmetologią, bo to jest moja pasja.Niestety chyba po pedagogice nie mogę iść na magistra z kosmetologi.

Rodzicom nie moge przetłumaczyc że zawód związany z resocjalizacją nie interesuje mnie ;(
Co Cię interesuje zdanie rodziców? To Twoje życie i jak nie umiesz zadecydować o sobie to co będzie dalej? Jak płacą, to idź do pracy, studia zaocznie i się usamodzielnij.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 19:24   #3
black_white_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 429
Dot.: co mam zrobić

a Gdzie mieszkasz? ile kosztują studia na które chciałabyś iść? pracujesz?
black_white_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 19:46   #4
y@kor
Silveris
 
Avatar y@kor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 489
Dot.: co mam zrobić

Magister musi być związany z licencjatem, więc po tych studiach musiałabyś zaczynać wszystko od początku.

Proponuję iść na magistra z pedagogiki i w tym czasie śmigaj nawet do studium kosmetologii lub do innej szkoły, dzięki której będziesz mogła rozwijać swoje pasje.
y@kor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 20:58   #5
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: co mam zrobić

Cytat:
Napisane przez y@kor Pokaż wiadomość
Magister musi być związany z licencjatem, więc po tych studiach musiałabyś zaczynać wszystko od początku.

Proponuję iść na magistra z pedagogiki i w tym czasie śmigaj nawet do studium kosmetologii lub do innej szkoły, dzięki której będziesz mogła rozwijać swoje pasje.
Tylko po co ten magister z pedagogiki?
Autorko, usamodzielnij się i żyj po swojemu. Nie będziesz musiała się wtedy obawiać o zdanie rodziców.
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-29 21:58:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.