Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-30, 17:09   #4981
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Adjustments.jpg
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 17:45   #4982
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Zaczepiła mnie znajoma i musiałam przerwać pisanie
Zdjęcie wspomnianej spódnicy...
Adjustments.jpg
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 17:49   #4983
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Adjustments.jpg
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 17:50   #4984
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Adjustments.jpg
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 17:53   #4985
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
czekam też na ten krem tzn zamówiłam i czekam
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-31, 06:00   #4986
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Zaczepiła mnie znajoma i musiałam przerwać pisanie
Zdjęcie wspomnianej spódnicy...
Załącznik 7705825
Ladna, piekne kolory w tym nadruku, zwlaszcza ten fiolet
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-31, 15:43   #4987
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Uklika, czy to krem o którym kiedyś pisałaś?
Jest u mnie obecnie w promocji ...zastanawiam się

Neck Elasticity Catalyst Neck Cream NIOD



---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87545669]

Miałyście jakąś ulubioną zabawke w dziecinstwie? Ja mialam taką ciekawą, antyczną lalke, którą nazwałam Matylda. Kupiłam ją na jakimś pchlim targu. Miała pewnie z kilkadziesiąt lat. Wyglądała jak z rodziny Adamsów . Ognistorude, mocno zaplecione warkoczyki, główka, nóżki i rączki były z gipsu. Oczy, brwi, i usta były ręcznie malowane - miała specyficzny, jakby diabelski, grymas twarzy, który wywoływał mieszane uczucia. Ubrana na brązowo - w beżowy golf, brązowe rajtuzki, i taką sukienką a'la fartuszek w brązowe paski, pod sukienką białe galoty jakie nosili w epoce wiktoriańskiej. Oszalałam na jej punkcie. Niezwykła była, ale zaginęła gdzieś . Jakiś czas temu poszukiwałam podobnej na Etsy, ale bez skutku. Drugiej takiej Matyldy już nigdy nie znajde.

[/QUOTE]

To już chyba wiem dlaczego od razu Cię polubiłam
Artystyczna dusza

Moja ciocia miała taką lalkę, stała w oszklone gablocie ...nie wolno mi było się nią bawić.
Trauma dzieciństwa

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cinderella - fajnie że stres już za tobą, też nie lubię jak mi coś takiego wisi nad głową.

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Kasztanka - poproszę o zdjęcia Bowiego

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Aussie - już planuję wypad do Tajlandii, cudne zdjęcia!
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-31, 16:06   #4988
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Caffe, wrzucam zdjecia mojego dziecka, ktore nie docenia prezentu w postaci nowej zabawki Do tego szuka smakolykow po torbach, maty chlodzacej tez za bardzo nie docenia I nawet na zdjeciu nowego kejsa na telefon sie koci puchaty rudy tylek zalapal, no bo gdzie indziej moze byc kot, jak nie blisko swoich czlowiekow?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2270.jpg (137,2 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2144.jpg (139,9 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2075.jpg (88,6 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2080.jpg (102,3 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2067.jpg (86,3 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2228.jpg (136,1 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2150.jpg (131,8 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2275.jpg (137,2 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2153.jpg (120,6 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2207.jpg (175,6 KB, 52 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-31, 21:33   #4989
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Słodziak 💚😀

Fajne skarpety La Mary 👍🏻

Muszę się ogarnąć po całym tygodniu...🙂 jutro Was poczytam, fajnie ze wszystko ok Cinde no ale byłaś na to przygotowana, jak sama mówiłaś 🙂

Po raz pierwszy od kilku lat wyskoczyła mi na buzi jedna czerwona krostka bu... oby zniknęła do jutra bo mam wyjazd w planach.

Miłego wieczoru wszystkim
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-31, 23:50   #4990
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Caffe, ten krem jest na szyję. Miałam 2 razy w mniejszej pojemności 50 ml.


Sent from my iPhone using Tapatalk
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-01, 01:17   #4991
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Witam Piekne Panie i czestuje winkiem

Wlasnie sie rozplywam w zachwycie nad zdjeciami Kasztanki synka
Troche mi poprawily humor, bo jestem przewsciekla!!!!! ale nie chce mi sie o tym pisac, napisze jak mi juz przejdzie

Fajne zakupy dziewczyny ja tylko kupilam lakier essie, skoro tak zachwalalyscie

Cinde ja jak bylam malym dzieciakiem, to mialam ulubiona lalke o imieniu Sebastian. To byla taka lalka-bobas, dostalam od cioci, siostry Mamy, ona wtedy jeszcze w bylym NRD pracowala i lalka byla stamtad. A potem to lubilam sie bawic zolnierzykami i kowbojami, Barbie tez mialam, no ale wolalam zolnierzykow

Pozdrawiam i milego wieczoru zycze
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-01, 04:18   #4992
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez uklika Pokaż wiadomość
Caffe, ten krem jest na szyję. Miałam 2 razy w mniejszej pojemności 50 ml.

Tak - zastanawiam się czy nie czas coś na szyję zaaplikować? Nie lubię nic nakładać w te rejony, przyznaję bez bicia Zawsze się boję że będzie ...za dużo. No i kilka razy coś mi wyskakiwało po eksperymentach.
Jak się wchłania?

Jak się sprawdził u Ciebie, tak ogólnie?
Niod ma w swojej ofercie także inny krem na szyję.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-01, 04:36   #4993
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kasztanka, uroczy rudzielec!
...tak to bywa, dzieci czasem wolą bawić się opakowaniem niż prezentem
To po prostu świadczy o kreatywności i wyjątkowej inteligencji rzeczonego. Mały odkrywca.

Moje kociaki bardzo lubiły się ze mną bawić w zajączki, to znaczy ja operowałem lusterkiem - a one ścigały światełka po całym mieszkaniu. Po prostu szaleństwo , spróbuj - zobaczysz że mu się spodoba. Polowanie to jest to

---------- Dopisano o 04:36 ---------- Poprzedni post napisano o 04:28 ----------

Reign, jak nastrój u Ciebie? Lepiej już? Kogo doprowadzić do porządku



...a jaki kolor lakieru?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-01, 05:57   #4994
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Witam Piekne Panie i czestuje winkiem

Wlasnie sie rozplywam w zachwycie nad zdjeciami Kasztanki synka
Troche mi poprawily humor, bo jestem przewsciekla!!!!! ale nie chce mi sie o tym pisac, napisze jak mi juz przejdzie

Fajne zakupy dziewczyny ja tylko kupilam lakier essie, skoro tak zachwalalyscie

Cinde ja jak bylam malym dzieciakiem, to mialam ulubiona lalke o imieniu Sebastian. To byla taka lalka-bobas, dostalam od cioci, siostry Mamy, ona wtedy jeszcze w bylym NRD pracowala i lalka byla stamtad. A potem to lubilam sie bawic zolnierzykami i kowbojami, Barbie tez mialam, no ale wolalam zolnierzykow

Pozdrawiam i milego wieczoru zycze
Ciesze sie, ze humor chociaz troche Ci sie poprawil
Winko zawsze spoko, wlasnie zamowilam 24 butelki sauvignon blanc
Jaki lakier Essie kupilas? Ja wlasnie wczoraj nabylam 3 z nowej kolekcji Flying solo, zolty mam wlasnie na paznokciach, pasuje idealnie do zoltej sukienki, ktora mam jutro w planach zalozyc

W zalacznikach wiecej kociego spamu, a tu linki do zdjec moich ostatnich zakupow ciuchowych:
KLIK 1
KLIK 2
KLIK 3
KLIK 4
KLIK 5
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2273.jpg (168,1 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2293.jpg (95,3 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2318.jpg (105,5 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2319.jpg (101,9 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2330.jpg (110,3 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2332.jpg (117,0 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2328.jpg (102,4 KB, 50 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-01, 10:57   #4995
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Cinderella - fajnie że stres już za tobą, też nie lubię jak mi coś takiego wisi nad głową.
Ja też się ciesze - można znowu normalnie żyć

Cytat:
Napisane przez zastrzezona Pokaż wiadomość
fajnie ze wszystko ok Cinde no ale byłaś na to przygotowana, jak sama mówiłaś ��

Po raz pierwszy od kilku lat wyskoczyła mi na buzi jedna czerwona krostka bu... oby zniknęła do jutra bo mam wyjazd w planach.


tylko jedna krostka?! zazdroszcze zauważyłam, że maść z kortyzonem, nałożona punktowo, jest bardzo dobra na takie pojedyńcze krostki - uspokaja zaognienie i niweluje zaczerwienienie - efekty gwarantowane już po 1 nocy, a koszt maści 6 złotych

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Cinde ja jak bylam malym dzieciakiem, to mialam ulubiona lalke o imieniu Sebastian. To byla taka lalka-bobas, dostalam od cioci, siostry Mamy, ona wtedy jeszcze w bylym NRD pracowala i lalka byla stamtad. A potem to lubilam sie bawic zolnierzykami i kowbojami, Barbie tez mialam, no ale wolalam zolnierzykow
Kowboje i żołnierzyki? Ciekawe... Czyżbyś była troche chłopczycą? Mnie tylko lalki interesowały, nie bede ukrywać, że barbie również, podobały mi się na maksa. W tamtych latach można je było kupić w Pewexie. Akurat Matylda była nieładną lalką i może dlatego tak mnie ujęła, bo była bardzo oryginalna.

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Tak - zastanawiam się czy nie czas coś na szyję zaaplikować? Nie lubię nic nakładać w te rejony, przyznaję bez bicia Zawsze się boję że będzie ...za dużo. No i kilka razy coś mi wyskakiwało po eksperymentach.
Jak się wchłania?
Nigdy nic na szyje nie aplikujesz? Zacznij koniecznie

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Moje kociaki bardzo lubiły się ze mną bawić w zajączki, to znaczy ja operowałem lusterkiem - a one ścigały światełka po całym mieszkaniu. Po prostu szaleństwo , spróbuj - zobaczysz że mu się spodoba. Polowanie to jest to
Oj, tak - koty to uwielbiają

Kasztanka, kot przekochany Zakupy bardzo fajne! W szczególności te spodenki w biało niebieską kratke i te topy wiązane w talii bardzo mi się podobają. Baleriny też fajne .

Wczoraj z ciekawości buszowałam po Etsy za lalkami, i natrafiłam na taką - ciekawa, co? . TŻ mówi, że jest "disturbing" .

Z ostatnich zakupów: skonczyła mi się, więc kupiłam: https://www.lookfantastic.com/aveda-...ime=1579981389 - na promocji 20%, wysyłka za free dostarczana przez DHL - fajna strona.

I zgrzeszyłam, bo skusiłam się na nowy kosmetyk : https://cosibella.pl/product-pol-108...oaAiAoEALw_wcB - chyba Uklika po raz pierwszy wkleiła tu coś niedawno z tej firmy? Ma tak dobre opinie, podobno nie podrażnia skóry, nie powoduje wysypów... Wczoraj nałożyłam na noc, dzisiaj skóra okay, zobaczymy jak będzie dalej - zależy mi na wyrównaniu kolorytu.

Podoba mi się też ten sweter: https://www.zalando.pl/monki-naoma-s...1i00j-j11.html - jest taki mega lata 80-te. Ale mam mieszane uczucia i waham się, bo z takimi sercami bede chodzić?!

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2020-02-01 o 11:00
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-01, 12:12   #4996
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87552027]Ja też się ciesze - można znowu normalnie żyć





tylko jedna krostka?! zazdroszcze zauważyłam, że maść z kortyzonem, nałożona punktowo, jest bardzo dobra na takie pojedyńcze krostki - uspokaja zaognienie i niweluje zaczerwienienie - efekty gwarantowane już po 1 nocy, a koszt maści 6 złotych



Kowboje i żołnierzyki? Ciekawe... Czyżbyś była troche chłopczycą? Mnie tylko lalki interesowały, nie bede ukrywać, że barbie również, podobały mi się na maksa. W tamtych latach można je było kupić w Pewexie. Akurat Matylda była nieładną lalką i może dlatego tak mnie ujęła, bo była bardzo oryginalna.



Nigdy nic na szyje nie aplikujesz? Zacznij koniecznie



Oj, tak - koty to uwielbiają

Kasztanka, kot przekochany Zakupy bardzo fajne! W szczególności te spodenki w biało niebieską kratke i te topy wiązane w talii bardzo mi się podobają. Baleriny też fajne .

Wczoraj z ciekawości buszowałam po Etsy za lalkami, i natrafiłam na taką - ciekawa, co? . TŻ mówi, że jest "disturbing" .

Z ostatnich zakupów: skonczyła mi się, więc kupiłam: https://www.lookfantastic.com/aveda-...ime=1579981389 - na promocji 20%, wysyłka za free dostarczana przez DHL - fajna strona.

I zgrzeszyłam, bo skusiłam się na nowy kosmetyk : https://cosibella.pl/product-pol-108...oaAiAoEALw_wcB - chyba Uklika po raz pierwszy wkleiła tu coś niedawno z tej firmy? Ma tak dobre opinie, podobno nie podrażnia skóry, nie powoduje wysypów... Wczoraj nałożyłam na noc, dzisiaj skóra okay, zobaczymy jak będzie dalej - zależy mi na wyrównaniu kolorytu.

Podoba mi się też ten sweter: https://www.zalando.pl/monki-naoma-s...1i00j-j11.html - jest taki mega lata 80-te. Ale mam mieszane uczucia i waham się, bo z takimi sercami bede chodzić?! [/QUOTE]

Mnie sie ten sweter bardzo podoba, nosilabym
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-01, 23:21   #4997
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dzien dobry
Wlasnie sobie siedze z maseczka i sacze winko

Caffe a ciut lepiej, dziekuje, ze pytasz ale i tak ja zbij te krowine z mojej pracy Nie, ale serio, trace cierpliwosc do jednej baby z pracy. Nowej zastepczyni dyrektorki, czyli poniekad mojej zwierzchniczki Wyjatkowo tepe babsko i nie robi poprawnie pracy. Mam dosc uzerania sie z nia. Wylapalam mnostwo bledow (straszny burdel maja w papierach pacjentow, nic nie updatuja), wydzwaniam niemal codziennie i podaje poprawne dane wraz z kopiami recept ( te ostatnie przez zabezpieczony email) i krowa nie poprawia nic!!! Jak dzwonie do dyrektorki, to ta poprawia, ale zastepczyni nie, i jeszcze mi powiedziala, ze nie pamieta, ze jej o tym mowilam , to jej przypomnialam (bo ja wszysko zapisuje z kim gadalami o czym, wraz z datami i godzinami, musze jakos zabezpieczyc swoj tylek), to ona na to, ze rozmawia codziennie z tyloma osobami, ze nie pamieta. Zapytalam, czy czyta emaile do siebie, bo ja nie tylko dzwonie, ale wysylam emaile do niej i dyrektorki, twierdzila,ze oczywiscie, ale za kazdym razem to samo, bez poprawek. Ona w ogole nie slucha co sie do niej mowi, piep*** jakies blah blah, ktore nie maja nic wspolnego z tematem, ja jej zadaje konkretne pytania, a ona swoje blah blah! Juz 2 razy stracilam cierpliwosc i jej sie zapytalam, czy ona mnie w ogole slucha, bo odpowiada zupenie bez sensu i zeby mi podala dyrektorke. Nie chce mi podac dyrektorki, mowi, ze mam przejsc przez nia, bo to jej dzialka, no to jej odpowiedzialam, ze ona nie robi swojej pracy, wiec wole przez dyrektorke. Obraza majestatu!!! No ale moja cierpliwosc tez ma swoje limity i tak jeszcze bylam grzeczna.
Od sierpnia jej truje, ze jeden z pacjentow zmienil lekarza rodzinnego, a ona wciaz wysyla recepty i POT(plan of treatments) po podpis do bylego lekarza, w dodtaku wyslala kopie jakiejs starej recepty sprzed dwoch lat, pacjent juz dawno na tym leku nie byl, WTF (ja przez to tez trace czas, bo musze wydzwaniac po lekarzach i pytac o wyjasnienie i jeszcze wychodze na idiotke, bo nic takiego nie zapisywali ostatnio)??? Zaraz jak tylko wylapalam, to zadzwonilam, ona to zbagatelizowala, stwierdzila, ze to nic takiego, ze poprawi i wysle nowa recepte. Oczywiscie nie poprawila, a jest juz luty, a ja przynajmniej z 5 razy przypominalam telefonicznie i pisemnie (rowniez dyrektorce napisalam email w tej sprawie). Inny przypadek, zmniejszaja pacjentowi dozy leku na padaczke, zeby przestal brac (nie mozna zaprzestac raptownie) cala rozpiska, jaka doza przez ile dni, na lipiec. Jak to zobaczylam (koncowka stycznia to byla), to sie zdziwilam, ze jest napisane w takiej formie, akurat mialam okazje widziec mame pacjenta, wiec zapytalam, czy juz nie jest na tym leku, a ona na to, ze jest, bo mial wieksze ataki padaczki, jak przestali mu podawac i ze przychodnia wyslala do naszej agencji nowe recepty. Krowina oczywiscie nie zmienila, a jest juz luty. Ja nie wiem, co ta kobita robi w pracy???? Jestem sfrustrowana. nigdy na nia nie skarzylam, nawet jak pisalam do dyrektorki, to bylo tylko, ze taki a taki lek byl zmieniony, dawka, badz kancelowany, albo nowy lek, bez obwiniania tamtej. chcialam z nia porozmawiac, ale ona mnie chyba nie lubi i doslownie przede mna ucieka
Nie chce mi sie z nia uzerac i serio, wole zalatwiac wszystko przez dyrektorke (ktora jest zreszta moja znajoma), bo wiem, ze bedzie poprawione, ale ostatnio nie ccha mi jej nawet podac do telefonu, mam przechodzic przez zastepczynie...

Kolor lakieru rozowy, wsadze zdjecie

Kasztanka No to cheers super Wasz synus. Zawsze mialam slabosc do rudzielcow Na jednym zdjeciu chyba szuka 'myszki'

Super zakupy
Kolory lakierow fajne (ja musze sie przyzwyczaic ze lakier dluzej schnie, haha), ta zolta sukienka jest przepiekna, chyba moja ulubiona z Twoich zakupow .

Rowniez wkleje fotki moich pociech z dzisiaj
Lola mi zawsze daje huga, zle widac na zdjeciu, bo sie rusza Lapke tez ja nauczylam podawac, a maz nauczyl ja aportowac Oscarek jest zbyt leniwy

Cinde chlopczyca? ja to wrecz chcialam byc chlopcem, nawet kazalam na siebie mowic Tomek(moj ukochany brat cioteczny ma tak na imie i to moje ulubione imie meskie, z damskich to bylo Karolina i tez tak kazalam na siebie mowic). No tak zolnierzykami sie bawilam z moja przyjaciolka z lat dzieciecych i malymi chlopakami z sasiedztwa ale w domu z siostrami lubilam sie bawic ludzikami z plasteliny. Lepilysmy takie siostry-czarownice, ktore mieszkaly w lepiankach w lesie i robilysmy zapasy na zime (lepilysmy malenkie grzyby z plasteliny, pierogi z jagodami, bazanty, kuropatwy, dziczyzne i sarnine). Nasze czarownice mialy kilka ubran (przyklejalismy glowe z jednego ubrania na drubie), nawet szaliki z lisa Czarownice znalazly opuszczone dzieci w lesie i sie nimi zajely mialysmy tez koty z plasteliny. Glownie ja lepilam albo rysowalysmy laleczki na papierze (byl kiedys taki serial 'papierowe laleczki' o modelkach), wycinalysmy i tez sie tak bawilysmy. Wolalysmy to, niz 'regularne' lalki

Pozdrawiam i milego wieczoru zycze, ja musze sie wziac za kolacje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Oscarekfeb1.jpg (42,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Oscarekfeb1a.jpg (39,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Loluchahug.jpg (31,9 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loluchnafeb1.jpg (46,2 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loluchnafeb1a.jpg (35,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg essie.jpg (36,6 KB, 41 załadowań)
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-01, 23:34   #4998
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dobry wieczór


Dziękuję Wam za polecenie tonera Whamisa. Skusiłam się i jestem pod ogromnym wrażeniem. Nagle po feriach zrobił mi się delikatny przesusz na twarzy. Nie wiem co to? Może kropelki z Retinolem Sunday Riley, które miałam jako miniaturkę ... Ten toner daje mi niesamowitą ulgę.
Z "łupów" na wakacyjnym wyjeździe mam tez filler na zmarszczki Rodial, kupiony za 49,99 (cenę oryginału przemilczę) i właśnie cienie Affect, o których wspominałam. Naprawdę są świetne! Są dobrze napigmentowane, a jednocześnie moja nieprofesjonalna aplikacja wygląda super. Potwierdzam, że są podobne do moich ulubionych The Balm, a generalnie paletka Pure Passion to dodatkowo świetne kolory do dziennego makijażu.



Reign, gdy napisałaś o tym, że chciałaś być Tomkiem skojarzyło mi się to, co coraz częściej czytam i oglądam. W wielu krajach tzw. Europy Zachodniej tego typu zachowania u 4-5 latków w myśl gender rozpoczynają ... procedurę zmiany płci. Dla mnie to bulwersujące!!! Nie neguję, że występują podobnego zaburzenia u ludzi, którym trzeba pomóc, ale litości ... dzieci w tym wieku szprycować hormonami wydaje mi się niedorzeczne. Dziewczynka może w tym wieku chcieć być chłopcem, a chłopak, dajmy na to spidermanem. To przechodzi ...
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-01, 23:41   #4999
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez dircikowa Pokaż wiadomość
Reign, gdy napisałaś o tym, że chciałaś być Tomkiem skojarzyło mi się to, co coraz częściej czytam i oglądam. W wielu krajach tzw. Europy Zachodniej tego typu zachowania u 4-5 latków w myśl gender rozpoczynają ... procedurę zmiany płci. Dla mnie to bulwersujące!!! Nie neguję, że występują podobnego zaburzenia u ludzi, którym trzeba pomóc, ale litości ... dzieci w tym wieku szprycować hormonami wydaje mi się niedorzeczne. Dziewczynka może w tym wieku chcieć być chłopcem, a chłopak, dajmy na to spidermanem. To przechodzi ...
Zgadzam sie
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-02, 02:46   #5000
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Reign, przecudne kocie dzieci
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 09:19   #5001
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Caffe, ja NEC bardzo lubiłam. Jak zużyję trochę zapasów to też pewnie kiedyś kupię ponownie, jak się trafi promocja. Ogólbie rzecz biorac mogę bez NEC żyć, choć fajnie byłoby mieć Teraz mam za dużo produktów pozaczynanych i boję się, że jak kupię to ich nie pozużywam.
Tuba jest na pewno wygodniejsza i bardziej higieniczna w użyciu. Mniejsza pojemność jest w słoiczku, takim jak hydration vaccine. Hydration vaccine nie lubię i mam problem z używaniem, zużyję chyba na stopy, bo po terminie już jest
. Adjustments.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2020-02-02 o 09:25
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 09:35   #5002
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87552027]Ja też się ciesze - można znowu normalnie żyć





tylko jedna krostka?! zazdroszcze zauważyłam, że maść z kortyzonem, nałożona punktowo, jest bardzo dobra na takie pojedyńcze krostki - uspokaja zaognienie i niweluje zaczerwienienie - efekty gwarantowane już po 1 nocy, a koszt maści 6 złotych



Kowboje i żołnierzyki? Ciekawe... Czyżbyś była troche chłopczycą? Mnie tylko lalki interesowały, nie bede ukrywać, że barbie również, podobały mi się na maksa. W tamtych latach można je było kupić w Pewexie. Akurat Matylda była nieładną lalką i może dlatego tak mnie ujęła, bo była bardzo oryginalna.



Nigdy nic na szyje nie aplikujesz? Zacznij koniecznie



Oj, tak - koty to uwielbiają

Kasztanka, kot przekochany Zakupy bardzo fajne! W szczególności te spodenki w biało niebieską kratke i te topy wiązane w talii bardzo mi się podobają. Baleriny też fajne .

Wczoraj z ciekawości buszowałam po Etsy za lalkami, i natrafiłam na taką - ciekawa, co? . TŻ mówi, że jest "disturbing" .

Z ostatnich zakupów: skonczyła mi się, więc kupiłam: https://www.lookfantastic.com/aveda-...ime=1579981389 - na promocji 20%, wysyłka za free dostarczana przez DHL - fajna strona.

I zgrzeszyłam, bo skusiłam się na nowy kosmetyk : https://cosibella.pl/product-pol-108...oaAiAoEALw_wcB - chyba Uklika po raz pierwszy wkleiła tu coś niedawno z tej firmy? Ma tak dobre opinie, podobno nie podrażnia skóry, nie powoduje wysypów... Wczoraj nałożyłam na noc, dzisiaj skóra okay, zobaczymy jak będzie dalej - zależy mi na wyrównaniu kolorytu.

Podoba mi się też ten sweter: https://www.zalando.pl/monki-naoma-s...1i00j-j11.html - jest taki mega lata 80-te. Ale mam mieszane uczucia i waham się, bo z takimi sercami bede chodzić?! [/QUOTE]

też polecam to serum Timeless - mam już 3 opakowanie, polecam też serum z koenzymem Q10, przy ostatnim uzupełnianiu zapasów wzięłam jeszcze serum peptydowe, ale jeszcze nie próbowałam
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 10:00   #5003
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
...

Caffe a ciut lepiej, dziekuje, ze pytasz


...
Reign - rzeczywiście, nieciekawa sytuacja - rozumiem twoją frustrację, przecież może dojść do niebezpiecznych pomyłek!

Masz jakiś plan co z tym zrobić? Tak na chłodno... bo zrobić coś trzeba, nie wytrzymałabym długo w takich warunkach. Trzymaj się
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 10:11   #5004
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cinde, chyba z wszystkiego co do tej pory miałam Timeless, byłam zadowolona. Teraz mam matrixyl, ten co już pokazywałam i te dwa.Adjustments.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 10:57   #5005
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Uklika, zaraz zerknę czy jest jeszcze Niod w promocji

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez dircikowa Pokaż wiadomość
Dobry wieczór


Dziękuję Wam za polecenie tonera Whamisa. Skusiłam się i jestem pod ogromnym wrażeniem. Nagle po feriach zrobił mi się delikatny przesusz na twarzy. Nie wiem co to? Może kropelki z Retinolem Sunday Riley, które miałam jako miniaturkę ... Ten toner daje mi niesamowitą ulgę.
...

Super, że pomaga!
...odkąd go mam nie boję się ostrzejszych składników aktywnych, raz że skóra stała się bardziej odporna, dwa - mogę szybko załagodzić ewentualne przesuszenie.
Pierwsze opakowanie zużywałam prawie 6 miesięcy - kolejne poszło o wiele szybciej, teraz kupuję hurtowo
Uzależnienie
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 11:03   #5006
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez dircikowa Pokaż wiadomość
Reign, gdy napisałaś o tym, że chciałaś być Tomkiem skojarzyło mi się to, co coraz częściej czytam i oglądam. W wielu krajach tzw. Europy Zachodniej tego typu zachowania u 4-5 latków w myśl gender rozpoczynają ... procedurę zmiany płci. Dla mnie to bulwersujące!!! Nie neguję, że występują podobnego zaburzenia u ludzi, którym trzeba pomóc, ale litości ... dzieci w tym wieku szprycować hormonami wydaje mi się niedorzeczne. Dziewczynka może w tym wieku chcieć być chłopcem, a chłopak, dajmy na to spidermanem. To przechodzi ...
Zgadzam się. Przerażające to jest i głupie.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
też polecam to serum Timeless - mam już 3 opakowanie, polecam też serum z koenzymem Q10, przy ostatnim uzupełnianiu zapasów wzięłam jeszcze serum peptydowe, ale jeszcze nie próbowałam
Cytat:
Napisane przez uklika Pokaż wiadomość
Cinde, chyba z wszystkiego co do tej pory miałam Timeless, byłam zadowolona. Teraz mam matrixyl, ten co już pokazywałam i te dwa.Załącznik 7706076
Fajnie
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 11:21   #5007
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Nie kuście mnie Timeless!



---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Kupiłam książkę której długo szukałam...
Polecam wam księgarnię - jeśli czytacie po angielsku, dobre ceny.
https://www.bookdepository.com/Cutti...SABEgJ-UvD_BwE
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 18:48   #5008
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Reign, Lola ma piękne oczy taki sliczny błękit...
Kasztanka, rozumiem, ze kot się zachowuje, jakby od wiekow był u Was , a przeszłość to tylko zły sen i nieporozumienie...? zawsze podziwiałąm, jak się łatwo ( wiekszosc) przystosowują. A jak alergia m꿱…?
Przed chwila karmiliśmy nasza bande 5 ( 6 je osobno). Mogłby być konkurs na najszybciej jedzącego kota i biedne bezdomniaki byłyby bez szans - przy naszych wypasionych Sprytek sam jadł normalnie, jak jest z reszta - rzuca się i pcha do miski
W piątek jade na ultraformer, już wiem, czego się spodziewać...Z kosmetykow zadnych nowości i tak połki pekaja, tonik whamisy oczywiście
A mało mnie, bo dużo gram i czytam, na zmiane
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 22:54   #5009
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Kasztanka, rozumiem, ze kot się zachowuje, jakby od wiekow był u Was , a przeszłość to tylko zły sen i nieporozumienie...? zawsze podziwiałąm, jak się łatwo ( wiekszosc) przystosowują. A jak alergia m꿱…?
Oczywiscie
A alergia lepiej, przez 3 tygodnie przeszlismy od brania lekow 2-3 razy dziennie (i kiepskiego samopoczucia mimo ich brania) do brania ich 2-3 razy w tygodniu, mysle, ze bedzie juz tylko lepiej.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-03, 08:27   #5010
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Zapraszam do kolejnej części:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273299
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-03 08:27:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.