Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-11, 18:35   #2311
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez polewka Pokaż wiadomość
Czocher, jakie blogaski czytałaś? Bo ja identyczną opcję przeżywałam i identycznie o swoim mózgu myślę
nie pamietam teraz dokładnie, ale na bank kominka, to był mój nr1 wtedy, tucholskiego, ale dopiero startował, blackdress, segritte, troche olfaktorie, ale na początku była prawie zupełnie perfumowa (i nikt by nie pomyslał, ze kiedys bedzie na pudelku) - to z popularniejszych
no i szafiarki wtedy mocno
było tez kilku mniejszych, o których teraz nawet nie pamietam xD
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 18:38   #2312
clementine_
Raczkowanie
 
Avatar clementine_
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
nie pamietam teraz dokładnie, ale na bank kominka, to był mój nr1 wtedy, tucholskiego, ale dopiero startował, blackdress, segritte, troche olfaktorie, ale na początku była prawie zupełnie perfumowa (i nikt by nie pomyslał, ze kiedys bedzie na pudelku) - to z popularniejszych
no i szafiarki wtedy mocno
było tez kilku mniejszych, o których teraz nawet nie pamietam xD
Haha SEGRITTA.
Tez czytalam, swoja droga ciekawe co z nia teraz.

Co do szafiarek - też śledziłam i to jeszcze na Stylio i pamietam pierwsze posty Maffashion, Szarlizy, Faszyneli itd., niesamowite jak teraz różnie potoczyły się ich kariery.

edit: kariery? Nie wiem czy to właściwe słowo

Edytowane przez clementine_
Czas edycji: 2016-02-11 o 18:42
clementine_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 18:40   #2313
polewka
Raczkowanie
 
Avatar polewka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
nie pamietam teraz dokładnie, ale na bank kominka, to był mój nr1 wtedy, tucholskiego, ale dopiero startował, blackdress, segritte, troche olfaktorie, ale na początku była prawie zupełnie perfumowa (i nikt by nie pomyslał, ze kiedys bedzie na pudelku) - to z popularniejszych
no i szafiarki wtedy mocno
było tez kilku mniejszych, o których teraz nawet nie pamietam xD
Desejm u mnie Baglady mi się przypomniała (piękność!) i w ogóle cały spis szafiarek przeglądałam na polskieszafy.blogspot.com

Miałam okres uwielbienia segritty, teraz niestety czytać jej nie daję rady

Blackdresses pamiętam jeszcze z bloga "zły gust" czy jakoś tak Nigdy nie darzyłam sympatią

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez clementine_ Pokaż wiadomość
Haha SEGRITTA.
Tez czytalam, swoja droga ciekawe co z nia teraz.
Zafiksowanie dzieciowe...
polewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 18:42   #2314
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez clementine_ Pokaż wiadomość
Haha SEGRITTA.
Tez czytalam, swoja droga ciekawe co z nia teraz.

Co do szafiarek - też śledziłam i to jeszcze na Stylio i pamietam pierwsze posty Maffashion, Szarlizy, Faszyneli itd., niesamowite jak teraz różnie potoczyły się ich kariery.

Ja czytalam Komina, Fash, Maffashion, Deynn, Beauty Fashion Shopping, tą której imienia i nazwy nie wolno wymieniać z Dębicy, mnóstwo blogów kosmetycznych i niektóre to teraz potęgi. Kto by pomyślał, że tak się rozwinie blogowanie
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 18:44   #2315
clementine_
Raczkowanie
 
Avatar clementine_
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez polewka Pokaż wiadomość
[/SIZE]

Zafiksowanie dzieciowe...
http://segritta.pl/porownanie-lekow-...ebienie-grype/

Ok. Nie mam pytan
Aż ciężko uwierzyć (nie w negatywnym tych słów znaczeniu), że to ta sama Segritta

Edytowane przez clementine_
Czas edycji: 2016-02-11 o 18:49
clementine_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 18:49   #2316
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez clementine_ Pokaż wiadomość
XDDDDDDDDDDD

w zyciu bym nie pomyslała, ze jej blog pójdzie w tę stronę XDDD
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 18:49   #2317
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

My z przyjaciółką śledziłyśmy wtedy jeszcze pierwszego bloga naszej polskiej Bijąse oraz Maff i Jessice Mercedes, przeglądałam również z zapartym tchem wszystkie gwiazdki photobloga, których już chyba nikt nie pamięta, wszystkie te emo nastolatki, sama wtedy zresztą byłam mocno zainspirowana tym stylem haha. No i jeszcze Jeany Kicz )
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-11, 19:00   #2318
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez clementine_ Pokaż wiadomość
Też od czasu do czasu czytywałam go w liceum, bo zdarzało mu się pisać teksty aspirujące do miana "ambitniejszych" a mi się zdarzało na to nabierać.
Szybko jednak zdałam sobie sprawę, że prawdziwa jakość tych tekstów jest bardzo złudna, a gość nadrabia w miarę lekkim stylem pisania i (zbyt dużą) pewnością siebie.
Facet przez całą epokę bycia Kominkiem prezentował podejście typu "nie zgadzasz się nie mną? wpier!@#$ z mojego bloga", a ja w tym wszystkim widzę zakompleksionego gościa, który odkrył w sobie talent do pisania i założył bloga, na którym wprowadził autorytaryzm (szumnie nazywając to "marketingiem"), a jak już przyzwyczaił się do uwielbienia ze strony tych, których nie zablokował, to osiadł w piórka i sam uwierzył w to, że jest taki fajny.
Nie życzę tego żadnemu blogerowi.
Sam przyznał, ze te 'ambitne' posty były pisane typowo pod publiczke, a wzruszajace historyjki z życia były jedną wielką ściemą. Chopciaż mimo wszystko podziwiam go (może troche za duże słowo), że odniósł dość spory sukces ze swoimi blogami i sporo na nich zarobił. Wiedze na temat tego jak prowadzić bloga i tworzyć swój wizerunek ma mimo wszystko ogromną i sporo rad można wykorzystać (nie mówie tu u tych w stylu 'kasuj hejty')
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 19:03   #2319
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

hejo po dłuuugie przerwie

co tam słychać? ( czasu brak na wizażowanie , ale jutuba dzielnie i chętnie oglądam choć obecnie otrząsnąć się nie mogę po dzikiej koszuli Madzika )
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 19:07   #2320
clementine_
Raczkowanie
 
Avatar clementine_
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
Sam przyznał, ze te 'ambitne' posty były pisane typowo pod publiczke, a wzruszajace historyjki z życia były jedną wielką ściemą. Chopciaż mimo wszystko podziwiam go (może troche za duże słowo), że odniósł dość spory sukces ze swoimi blogami i sporo na nich zarobił. Wiedze na temat tego jak prowadzić bloga i tworzyć swój wizerunek ma mimo wszystko ogromną i sporo rad można wykorzystać (nie mówie tu u tych w stylu 'kasuj hejty')
To jest właśnie to, co Komin nazywał "marketingiem" i stąd wziął się też Dżejson Hant, jako kolejne Tomczykowe wcielenie.
Ja chyba jestem jakaś zaściankowa/staroświecka/naiwna /zwał jak zwał/, bo wolę teksty, które nie są pisane pod publiczkę, albo przynajmniej ja o tym nie wiem, bo autor nie mówi tego prosto z mostu.

Dla mnie zresztą jego sposób prowadzenia bloga generował "chwilowy" sukces (patrząc na przestrzeni lat), bo zawężając sobie grono do tzw. wyznawców, bardzo ograniczył dopływ nowych ludzi (zostających na dłużej niż do momentu wyrażenia własnej opinii, różnej od opinii autora) i rozwijanie się marki. Blog bez dyskusji w mojej opinii po prostu się nie rozwinie, bo zaden inteligentny człowiek nie zostanie w miejscu, gdzie panuje tylko jedna opinia - opinia autora, a cała reszta to plebejski hejt. Jego blog skazany był na stagnację i stąd nowa marka.
Może się mylę, żaden ze mnie znawca

Edytowane przez clementine_
Czas edycji: 2016-02-11 o 19:19
clementine_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 19:23   #2321
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Krakowskie Ogłoszenia Parafialne:
W sklepie zielarskim przy Dietla 50 sprzedają olej kokosowy (pachnący) o pojemności 500ml za 22,90zł. Wydaje mi się, że to całkiem spoko cena, więc informuję, sama dziś kupiłam
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-11, 19:55   #2322
heater
gonna heat
 
Avatar heater
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 221
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Czy jest tu ktoś, kto posiada 21:58 wolnego czasu i pragnie go zmarnować na Quizomanię cz.2 u lioness? jeśli tak, to proszę! https://www.youtube.com/watch?v=1syWYDcWQ80

Bogu tak broni tego swojego żółtego podkładu w komentarzach pod filmem, jakby chodziło o nią samą, a nie o jakiś kosmetyk. No i oczywiście "Podkład używam". Po kij odmieniać.
AniolNaResorach 4 godziny temu
+lucysiaosw Podkład używam codziennie i zapewniam że jest dobrze dobrany - co widać w innych filmikach Błąd jaki zrobiłam to ilość - przyzwyczajona do nakładania takiej ilości myślałam że 3 pompki to idealna ilość... Teraz nakładam 1 maksymalnie 2 pompeczki Góra zalet jest szczera z mojej strony co będziecie widzieć w najbliższych filmach z makijażami - podkład świetnie się utrzymuje, jest leciutki i nie zapycha mnie. W filmiku mówiłam o jednej wadzie czyli znacznym brudzeniu ubrań - wycięłam ten fragment gdyż po kilku użyciach okazało się że za dużo nałożyłam produktu. Teraz nakładam dużo mniej i problem zniknął dlatego wycięłam ten fragment.
Jeżeli chodzi o test i zmycie buzi do ćwiczeń - niestety w miejscu gdzie mam rehabilitację, nie ma możliwości i czasu abym zmyła makijaż a jadę prosto po pracy więc makijaż jest na twarzy. Pozdrawiam

AniolNaResorach 1 godzinę temu
+katarzyna borowik Rozumiem że opierasz swoje zdanie na własnych doświadczeniach? Podkład jest wodnisty co jest moim zdaniem plusem, słabo kryje? nooo masz racje blizny nie zakryje - spokojnie można go określić jako średnio kryjący. Buzia się świeci po 2 godzinach? nooo nie powiedziałabym - codziennie mam go na twarzy przez minimum 8h i po 6h dopiero używam bibułki matującej na nos i czoło. 150 zł to duża kwota - fakt, ale można go kupić 20% taniej dzięki konsultantce a będąc konsultantką nawet 35% taniej. Dobrze wiesz że są podkłady o wiele droższe i inwestujemy w nie bo chcemy by nasza cera wyglądała pięknie. Podsumowując Twój komentarz - zgadzam się są tańsze podkłady, czy lepsze? to indywidualna kwestia. Ja jestem zadowolona i to bardzo!

#sekta


Munka - dzięki za cynk z "Widzę, widzę". Uświadomiło mi to, jakim niedomyślnym głupolem czasem bywam ;D
"Hidding" dobre, młoda dała radę. A "Złotoustych" sobie zepsułam, że aż przykro.

Co do filmów o tematyce okołoporwaniowej - przypomniała mi się "Oszukana" z A. Jolie, jeden z najlepszych filmów, jakie widziałam. Przeżywałam długi czas. Właściwie odchorowałam.
heater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 19:55   #2323
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez polewka Pokaż wiadomość



Blackdresses pamiętam jeszcze z bloga "zły gust" czy jakoś tak Nigdy nie darzyłam sympatią

"Blackdresses - blog dla kobiet z klasą." Obrzydziła mi siebie tym sloganem (w połączeniu z pozowaniem do zdjęć rodem z rozkładówek menadżerskich). A tak fajnie kiedyś pisała o Włoszech.

Edytowane przez MostlyAhhhs
Czas edycji: 2016-02-11 o 19:56
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 19:56   #2324
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Dziewczyny, ale masakra

Zrobiłąm sobie jak co tydzień peeling kawowy, znów mój ukochany przepis. Użyłam jakiejś kawy, którą dostaliśmy w pdozięce od takiej starszej pani, kawa no name w sumie, nie chciałam jej pić, więc poszła na peeling.
Teraz całe mieszkanie, a moja skóa wybitnie walą FAJAMI. Takimi kiepami :< popielniczką taką zmoczoną deszczem z parapetu :< od kiedy nie palę, a będą już ze dwa lata, to nie cierpię tego smrodu i naprawdę nie wiem, jak zasnę. Jak próbowałam się posmarowac balsamem, to mix tych zapachów był jeszcze gorszy.


Z wiadomości milszych donoszę, że zakup beauty blendera to był najlepszy zakup ostatnich lat. Pędzle czekają i posmutniały,a to co ta gąbka robi z podkładem na buzi - obłęd. Ludzie pytają (#byćjakkarolina), jak to robię, ze podkład siedzi cały dzień w idealnym stanie, wygląda jakby go nie było <3 Fakt, że duża też zasługa pudru z MACa, który jest objawieniem, ale no gąbka mistrz Polecam KAŻDEMU.

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2016-02-11 o 20:01
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 20:02   #2325
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez heater Pokaż wiadomość
Czy jest tu ktoś, kto posiada 21:58 wolnego czasu i pragnie go zmarnować na Quizomanię cz.2 u lioness? jeśli tak, to proszę! https://www.youtube.com/watch?v=1syWYDcWQ80

Bogu tak broni tego swojego żółtego podkładu w komentarzach pod filmem, jakby chodziło o nią samą, a nie o jakiś kosmetyk. No i oczywiście "Podkład używam". Po kij odmieniać.
AniolNaResorach 4 godziny temu
+lucysiaosw Podkład używam codziennie i zapewniam że jest dobrze dobrany - co widać w innych filmikach Błąd jaki zrobiłam to ilość - przyzwyczajona do nakładania takiej ilości myślałam że 3 pompki to idealna ilość... Teraz nakładam 1 maksymalnie 2 pompeczki Góra zalet jest szczera z mojej strony co będziecie widzieć w najbliższych filmach z makijażami - podkład świetnie się utrzymuje, jest leciutki i nie zapycha mnie. W filmiku mówiłam o jednej wadzie czyli znacznym brudzeniu ubrań - wycięłam ten fragment gdyż po kilku użyciach okazało się że za dużo nałożyłam produktu. Teraz nakładam dużo mniej i problem zniknął dlatego wycięłam ten fragment.
Jeżeli chodzi o test i zmycie buzi do ćwiczeń - niestety w miejscu gdzie mam rehabilitację, nie ma możliwości i czasu abym zmyła makijaż a jadę prosto po pracy więc makijaż jest na twarzy. Pozdrawiam

AniolNaResorach 1 godzinę temu
+katarzyna borowik Rozumiem że opierasz swoje zdanie na własnych doświadczeniach? Podkład jest wodnisty co jest moim zdaniem plusem, słabo kryje? nooo masz racje blizny nie zakryje - spokojnie można go określić jako średnio kryjący. Buzia się świeci po 2 godzinach? nooo nie powiedziałabym - codziennie mam go na twarzy przez minimum 8h i po 6h dopiero używam bibułki matującej na nos i czoło. 150 zł to duża kwota - fakt, ale można go kupić 20% taniej dzięki konsultantce a będąc konsultantką nawet 35% taniej. Dobrze wiesz że są podkłady o wiele droższe i inwestujemy w nie bo chcemy by nasza cera wyglądała pięknie. Podsumowując Twój komentarz - zgadzam się są tańsze podkłady, czy lepsze? to indywidualna kwestia. Ja jestem zadowolona i to bardzo!

#sekta


Munka - dzięki za cynk z "Widzę, widzę". Uświadomiło mi to, jakim niedomyślnym głupolem czasem bywam ;D
"Hidding" dobre, młoda dała radę. A "Złotoustych" sobie zepsułam, że aż przykro.

Co do filmów o tematyce okołoporwaniowej - przypomniała mi się "Oszukana" z A. Jolie, jeden z najlepszych filmów, jakie widziałam. Przeżywałam długi czas. Właściwie odchorowałam.
Biere się za lio ess
Ostatnio u mnie moja internetowa psiapsi była w odwiedzinach i sziedzialysmy po nocach oglądając twórczość lioness :"D

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale masakra

Zrobiłąm sobie jak co tydzień peeling kawowy, znów mój ukochany przepis. Użyłam jakiejś kawy, którą dostaliśmy w pdozięce od takiej starszej pani, kawa no name w sumie, nie chciałam jej pić, więc poszła na peeling.
Teraz całe mieszkanie, a moja skóa wybitnie walą FAJAMI. Takimi kiepami :< popielniczką taką zmoczoną deszczem z parapetu :< od kiedy nie palę, a będą już ze dwa lata, to nie cierpię tego smrodu i naprawdę nie wiem, jak zasnę. Jak próbowałam się posmarowac balsamem, to mix tych zapachów był jeszcze gorszy.


Z wiadomości milszych donoszę, że zakup beauty blendera to był najlepszy zakup ostatnich lat. Pędzle czekają i posmutniały,a to co ta gąbka robi z podkładem na buzi - obłęd. Ludzie pytają (#byćjakkarolina), jak to robię, ze podkład siedzi cały dzień w idealnym stanie, wygląda jakby go nie było <3 Fakt, że duża też zasługa pudru z MACa, który jest objawieniem, ale no gąbka mistrz Polecam KAŻDEMU.
Jasne jasne, gąbka, puder z maca... Mow od razu ze to podkład bez sls z arbonne
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 20:03   #2326
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale masakra

Zrobiłąm sobie jak co tydzień peeling kawowy, znów mój ukochany przepis. Użyłam jakiejś kawy, którą dostaliśmy w pdozięce od takiej starszej pani, kawa no name w sumie, nie chciałam jej pić, więc poszła na peeling.
Teraz całe mieszkanie, a moja skóa wybitnie walą FAJAMI. Takimi kiepami :< popielniczką taką zmoczoną deszczem z parapetu. CO ZA OBSCENA :< od kiedy nie palę, a będą już ze dwa lata, to nie cierpię tego smrodu i naprawdę nie wiem, jak zasnę. Jak próbowałam się posmarowac balsamem, to mix tych zapachów był jeszcze gorszy.


Z wiadomości milszych donoszę, że zakup beauty blendera to był najlepszy zakup ostatnich lat. Pędzle czekają i posmutniały,a to co ta gąbka robi z podkładem na buzi - obłęd. Ludzie pytają (#byćjakkarolina), jak to robię, ze podkład siedzi cały dzień w idealnym stanie, wygląda jakby go nie było <3 Fakt, że duża też zasługa pudru z MACa, który jest objawieniem, ale no gąbka mistrz Polecam KAŻDEMU.
Ja ogólnie jak zmoczę fusy z kawy to mi śmierdzą fajkami, nie wiem dlaczego

Również potwierdzam fenomen BB, wahałam się czy kupić, bo jednak parę dyszek za gąbeczkę do podkładu to dużo ale fakt, cudownie nakłada się tym podkład i faktycznie wygląda naturalniej. Dla porównania połowę twarzy pokryłam podkładem używając pędzla a drugą używając BB i różnica była widoczna gołym okiem.

Jaki to puder z MACa?
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 20:09   #2327
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez heater Pokaż wiadomość
Munka - dzięki za cynk z "Widzę, widzę". Uświadomiło mi to, jakim niedomyślnym głupolem czasem bywam ;D
"Hidding" dobre, młoda dała radę. A "Złotoustych" sobie zepsułam, że aż przykro.

Co do filmów o tematyce okołoporwaniowej - przypomniała mi się "Oszukana" z A. Jolie, jeden z najlepszych filmów, jakie widziałam. Przeżywałam długi czas. Właściwie odchorowałam.
Ja przy Widzę, widzę wpadłam na koncept po około 3/4 filmu, ale zakończenie i tak dało popalić moim slabym nerwom Podobało się?

A co z tymi Złotoustymi? Film świetny moim zdaniem, a jak zagrany! Przyczytałaś jakiś spoiler?
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 20:13   #2328
201709190931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 223
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez heater Pokaż wiadomość
Czy jest tu ktoś, kto posiada 21:58 wolnego czasu i pragnie go zmarnować na Quizomanię cz.2 u lioness? jeśli tak, to proszę! https://www.youtube.com/watch?v=1syWYDcWQ80
Skoro nie ma pomysłów na filmiki powinna rozważyć rzadsze dodawanie ich zamiast łapania się takich głupich """""serii""""".

Edytowane przez 201709190931
Czas edycji: 2016-02-11 o 20:25
201709190931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 20:23   #2329
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Jakbyście kiedyś były w Katowicach - najlepiej wiosna/lato - to ko nie cznie!

http://www.fpiec.pl/post/2016/02/11/...ocentralparkuu

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość

Jasne jasne, gąbka, puder z maca... Mow od razu ze to podkład bez sls z arbonne


---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość

Jaki to puder z MACa?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...h-natural.html
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-11, 20:26   #2330
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI


Chcę go kupić jak mój dotychczasowy (Lumene) będzie na wykończeniu, ale na stronie cały czas nie ma najjaśniejszego odcienia, będę musiała pofatygować tyłek do salonu, może tam trafię.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 20:27   #2331
pamelka146
Raczkowanie
 
Avatar pamelka146
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 456
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Dragonknight Pokaż wiadomość
Skoro nie ma pomysłów na filmiki powinna rozważyć rzadsze dodawanie ich zamiast łapania się takich głupich """""serii""""".
A ja myślę,że nagrywać może każdy,tylko nie każdy powinien wrzucać swoje produkcje do internetu Pytając poważnie,obejrzałyście więcej jej filmików,czy ona jest osobą zdrową,bo nie wiem,czy się zaśmiewać,czy nie wypada?
__________________
Chciałem zmienić świat.
Doszedłem jednak do wniosku,
że mogę jedynie zmieniać samego siebie.

- Aldous Huxley

Insta-pierdoły
pamelka146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 20:32   #2332
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez pamelka146 Pokaż wiadomość
A ja myślę,że nagrywać może każdy,tylko nie każdy powinien wrzucać swoje produkcje do internetu Pytając poważnie,obejrzałyście więcej jej filmików,czy ona jest osobą zdrową,bo nie wiem,czy się zaśmiewać,czy nie wypada?
obejrzałam wiele filmów i nie wiem
serio, a stalkowałam nawet
mam mega mieszane odczucia i nie moge wykminic, czy jest na cos chora czy po prostu taka jest
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 20:32   #2333
paczusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 424
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Dziewczyny wiem, ze rzadko się udzielam ale dziś straciłam wiarę w ludzi i nie mam nawet komu się wypłakać. Czuję sie jak totalne gowno. Chce mi się wyć po prostu...
__________________

paczusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 20:34   #2334
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

https://youtu.be/r8_GRpOQbuw
W końcu mocnoopadająca powieka, no i makijaże na starszych osobach też się rzadko zdarzają, a nawet na filmiku widać, że to jest zupełnie co innego. Powieka jest pomarszczona, trzeba przytrzymywać, bo lata, trudna sprawa z takim makijażem. Szkoda tylko, że na zamkniętym oku to wygląda jak dobra charakteryzacja siniaka, przynajmniej na moim ekranie
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 20:39   #2335
polewka
Raczkowanie
 
Avatar polewka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
"Blackdresses - blog dla kobiet z klasą." Obrzydziła mi siebie tym sloganem (w połączeniu z pozowaniem do zdjęć rodem z rozkładówek menadżerskich). A tak fajnie kiedyś pisała o Włoszech.
Na zdjęciach kijas w tyłasie. Własnie ją dzisiaj z koleżanką obgadywałyśmy (w sensie te foty) I w ogóle jej teksty też są jak z kijem w tyłku (o Włoszech nie czytwaszy). A Twoje porównanie z rozkładówkami dżast perfekt!

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale masakra

Zrobiłąm sobie jak co tydzień peeling kawowy, znów mój ukochany przepis. Użyłam jakiejś kawy, którą dostaliśmy w pdozięce od takiej starszej pani, kawa no name w sumie, nie chciałam jej pić, więc poszła na peeling.
Teraz całe mieszkanie, a moja skóa wybitnie walą FAJAMI. Takimi kiepami :< popielniczką taką zmoczoną deszczem z parapetu :< od kiedy nie palę, a będą już ze dwa lata, to nie cierpię tego smrodu i naprawdę nie wiem, jak zasnę. Jak próbowałam się posmarowac balsamem, to mix tych zapachów był jeszcze gorszy.


Munia, sory ale Pięknie to opisałaś choć smrodu współczuje, chyba nawet wiem o co ci chodzi, też to czasami czuję po kiepskich kawach

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Z wiadomości milszych donoszę, że zakup beauty blendera to był najlepszy zakup ostatnich lat. Pędzle czekają i posmutniały,a to co ta gąbka robi z podkładem na buzi - obłęd. Ludzie pytają (#byćjakkarolina), jak to robię, ze podkład siedzi cały dzień w idealnym stanie, wygląda jakby go nie było <3 Fakt, że duża też zasługa pudru z MACa, który jest objawieniem, ale no gąbka mistrz Polecam KAŻDEMU.
U mnie to samo! Zmiana życia po BB

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez paczusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiem, ze rzadko się udzielam ale dziś straciłam wiarę w ludzi i nie mam nawet komu się wypłakać. Czuję sie jak totalne gowno. Chce mi się wyć po prostu...
Mów komu i za co spuścić wirtualny łomot
polewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 20:45   #2336
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Munia, mleko neutralizuje zapachy, może... się wysmaruj/wytaplaj jak Kleopatra? Współczuję, pewnie ciężko będzie zasnąć
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 20:45   #2337
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
hejo po dłuuugie przerwie

co tam słychać? ( czasu brak na wizażowanie , ale jutuba dzielnie i chętnie oglądam choć obecnie otrząsnąć się nie mogę po dzikiej koszuli Madzika )
Boze, ja naprawde jestem do tylu, bo nawet nie wiem o jaka koszule chodzi
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 20:48   #2338
aguleze
Raczkowanie
 
Avatar aguleze
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 60
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

offtopik kosmetyczny
jeśli macie blisko siebie drogerie polskie to warto odwiedzić
ogromna szafa makeup revolution. testery całych palet. są te róże i rozświetlacze w serduszkach. baaardzo dużo bani agafi (o ile dobrze to pisze) obkupiłam się że aż.. dużo sylveco i ... natura siberica też jest w dużych ilościach
aguleze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 20:51   #2339
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Wiecie dziołszki, co dziś skleciłam z braku fasoli na chacie?
Ciecierzycę po bretońsku
Normalnie szał pał - chociaż ta ciecierzyca gotowała się z milion lat....
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 20:51   #2340
heater
gonna heat
 
Avatar heater
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 221
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Ja przy Widzę, widzę wpadłam na koncept po około 3/4 filmu, ale zakończenie i tak dało popalić moim slabym nerwom Podobało się?

A co z tymi Złotoustymi? Film świetny moim zdaniem, a jak zagrany! Przyczytałaś jakiś spoiler?
"Złotouści" - no, tak jakby spoiler ;D Włączyłam w późną noc, przysnęłam ze zmęczenia w połowie, ale nie na tyle mocno, żeby coś tam do mnie nie docierało. Jak się obudziłam i cofnęłam film, to już miałam zepsutą zabawę, bo częściowo wiedziałam, co i jak. Brawo ja. A mogło być tak pięknie.
Staram się jak najmniej czytać o filmie przed obejrzeniem. Tylko wkurzają mnie czasem opisy dystrybutorów, bo zdradzają więcej niż bym chciała.
"Widzę, widzę" - baaaardzo mi się podobało, ale byłam zdziwiona sobą, że się nie zorientowałam do końca, a to przecież było tak oczywiste i wg znanego schematu.

Chyba powinnam odpocząć od takich klimatów chociaż przez kilka dni, bo ostatnio oglądałam carvloga Karoliny o tym złym salonie kosmetycznym. W pewnym momencie widać było za szybą jakiegoś przechodnia, a ja aż podskoczyłam "Jest morderca, za nią, widzę go, widzę!!!"

ps. A "Cole" gra w klipie! https://www.youtube.com/watch?v=Rnxi...ature=youtu.be
heater jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-25 12:58:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.