Grubaska która chce się zmienić dla siebie! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-20, 14:28   #31
nuala
Raczkowanie
 
Avatar nuala
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 90
Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

Cytat:
Napisane przez 1stLaDy Pokaż wiadomość
po pierwsze ja bym poslala meza w diably
no cóz, wątek miał dotyczyć porad urodowych, nie życiowych, wiec tego nie pisałam, ale popieram, bo problem jest znacznie głebszy, niż gdyby to była tylko kwestia wyglądu. Facet, który lata za innymi, gdy żonka niedawno urodzila ... bez komentarza.
nuala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 21:57   #32
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

Musze powiedziec ze przy tobie to ja mam nadwage mam 170 cm wzrostu i waze 67 kg, ale taki juz moj urok (rodzinne) ja mysle ze powinnas lekko zapuscic wlosy w dluzszych zawsze sie wyglada mlodziej, jesli chcesz wyszczuplic optycznie buzie i policzki to polecam puder brazujacy, albo roz (troszke ciemniejszy od karnacji) i pazurki ktore zaslonia troszke buzke Na pewno duzo zalezy od dobrych kosmetykow (wyproboj krem Avonu na celulit bardzo dobry i moze ten tonik ujedrniajacy) moze warto wybrac sie do kosmetyczki na serie jakis zabiegow np wyszczuplajace mineraly, albo ujedrniajaca glinka wiele takich mazidel mozna kupic ( w ofercie ma to Bielenda, Avon cos jeszcze sie znajdzie) Duzo tez zalezy od naszego zapatrzenia na siebie (bardzo to ciezki gdy ukochana osoba nas nie akceptuje w pelni) ja codziennie sobie powtarzam, ze jestem ladna chociaz to przychodzi bardzo ciezko ... Szkoda ze nie zamiescilac calej sylwetki i sposobu w jaki sie ubierasz Ja polecam bardziej kobiecy odslaniaj atuty, zaslaniaj mankamenty
magda785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 06:40   #33
Monika080
Przyczajenie
 
Avatar Monika080
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Księżyc ;)
Wiadomości: 20
GG do Monika080
Smile Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

Przepraszam ze dopiero teraz wstawiam zdjecia ale nie mogłam wcześniej... mały miał angine i nigdzie nie wychodziłam... dodaje kilka zdjeć mojej całej sylwetki...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 040.jpg (56,7 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 042.jpg (56,2 KB, 67 załadowań)
Monika080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 07:21   #34
gramma
Zadomowienie
 
Avatar gramma
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 197
Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

Mam podobną figurę. Ty sądzisz że to już jest "bycie grubasem"? Chyba żarty sobie stroisz

Ze swojej strony mogę Ci doradzić:
1) wskakuj śmiało w spódnice, najlepiej do kolan lub przed kolano, bo świetnie uwydatniają kobiecą sylwetkę. W załącznikach przykładowe zdjęcia, wszystkie z Allegro.
2) zrób sobie ładny makijaż i pomaluj paznokcie. Dla siebie. To naprawdę poprawia samopoczucie.
3) zacznij ćwiczyć, choćby w domu. Dopiero wtedy zobaczysz, jak to działa. Ja nigdy nie sądziłam, że cokolwiek może to dać, ale od kiedy ćwiczę mam dużo więcej energii i czuję się lżejsza wewnątrz.
Tak jak ktoś już wcześniej napisać, ćwiczenie wcale nie oznacza nudnych skłodnów czy brzuszków. Ćwicz bawiąc się z dzieckiem, wyszalej się z nim do woli, a obojgu Wam wyjdzie to na dobre
4) opisuj w tym wątku postępy, to otrzymasz jasne wskazówki w jakim kierunku dalej iść, co jeszcze można zrobić, a przede wszystkim znajdziesz miejsce, w którym będziesz mogła rozwiać swoje modowo-urodowe wątpliwości. Głowa do góry!


I rzeczywiście pomyślałabym nad wyrwaniem się z tego toksycznego związku.
gramma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 07:22   #35
gramma
Zadomowienie
 
Avatar gramma
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 197
Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

Oczywiście zapomniałam dodać załączników
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 187040.jpg (96,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 317053426.jpg (90,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 317996278.jpg (76,4 KB, 2 załadowań)
gramma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 08:12   #36
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

O mamy podobne sylwetki
A do fryzjera kiedy idziesz? Nie zakladaj tunik jak na pierwszym zdjeciu - z paskiem - niestety takie bajery podkreslające talię nadają się tylko moim zdaniem do idealnej talii.Ja mam tez taki problem - napiję się wody i od razu mam brzuch , ale ostatnio muszę powiedziec ,że dzieki wodzie z bezcukrowym sokiem zurawinowym moja talia baaardzo sie poprawiła i waga zjechała 10 kg w dół...Może też spróbuj pić 1,5 litra wody z sokiem żurawinowym ,konieczne bezcukrowym.To jest przydatne zwłaszcza , kiedy twój organizm zatrzymuje za duzo wody i kiedy nie lubisz(ja nie lubię) ćwiczyć.
A poza tym dziewczyno , co ty takie ciemne kolory nosisz?Przeciez ty młoda laska jesteś?!Szkoda , że nie jesteś z Gdańska , będę robić porządki w szafie , miałabym komu oddać trochę ciuchów....
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.