Lutówki 2017 ❤ - część VI - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-17, 10:23   #3451
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Dzień dobry my dopiero wstajemy
Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
Hej u mnie ostatnio bardzo duzo sie dzieje, zapisalam sie wreszcie na prawo jazdy, wiec teraz juz kompletnie brak czasu no i musze sie Wam pochwalic - Szymon bedzie starszym bratem
Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 11:06   #3452
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cześć!

Maławrednioszko gratuluję kochana. Jesteś cudowną mama dla Szymusia, pełną ciepliwosci i pokory, myślę że spokojnie dasz radę z dwójką (ja sobie np siebie nie wyobrażam, bo ja nerwowa i za bardzo się wszystkim przejmuje). Jesteś druga, któraś z dziewczyn nie udzielających się pisała ze jest w ciąży ale zabij mnie nie pamiętam która

Maksiu już dużo lepszy, co prawda wczoraj wymiotowal samą flegmą ale to dobrze że mu to nie siedzi w środku. Ja za to zdycham, płuca niedługo wypluje tak kaszle. Siedzę, jem obiad a poce się jak mysz.

Mamy malutki sukcesik nocnikowy (to uciekanie minęło po jakimś tygodniu). Wczoraj poczułam smrodek i pytam Maksiu zrobiłeś kupkę? A on wstał i przyniósł nocnik i kazał się posadzić zrobił tylko susiu ale jak sobie bił brawo

Sq ja również gratuluję żłobka i MalejMi odstawienia nocnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 11:14   #3453
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość




U nas to całe szczęście tylko 3 dniówka
super!

Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!


połowa urlopu nam juz minęła, a że ciągle gdzieś bywaliśmy to nawet nie miałam siły pisać. Zresztą był to też czas odstawiania nocnych karmień i nie chciałam po pierwszej nocy pisać, że horror tulwa horror


Teraz po tygodniu mogę napisać


Pierwsza noc to była apokalipsa. Serio, wiedziałam, że lekko nie bedzie, już znam mojego syna trochę Ale to co się działo przerosło mnie.
Całe szczęście, że była to tej nocy tylko 1 pobudka, bo 2 bym nie zniosła chyba.
Obudził się o 23 i jak nie dostał piersi to wpadł w taki amok, że wył jak obdzierany ze skóry. Wył i szarpał się, nie dało się go nosić, nie dało się tulić, w nosidle spazmy, na łóżku rzucał się i wyginał w mostek tak, że bałam się, że zrobi sobie krzywdę.
Wył calutką godzinę. Calutką. Bez 15 sekund przerwy. Czegoś takiego jeszcze nie przeżyliśmy, a jednak sporo z nim już mieliśmy akcji
A po tej godzinie, kiedy już miałam wizję, ze ktoś z sasiadów naśle na nas opiekę społeczną, jakby mu się coś odmieniło, jakby się obudził usiadł, zrobił "hmmm" i zaczął się uśmiechać
No nasze zdziwienie było spore... Cały czas mu tłumaczyliśmy, ze mleczko bedzie rano, pił wodę, ale wciąż nie spał. Trwało to kolejne 3 godziny... Także zasnęlismy wszyscy chyba po 3 jakoś...


Wizja kolejnej nocy była przerażająca, ale tu miło się rozczarowaliśmy. Taka jazda jak 1 nocy przez tydzień się nie powtórzyła, nigdy nie było już tak źle. Bywają noce, ze dłużej postęka, popłakuje, ale jakby skumał, że mleka nie ma, czasami siada i tak śmiesznie załamuje ręce jak mówię, że mleczko rano


Dzisiaj spał ciągiem 7h... ostatni raz tyle spal jak miał 2 miesiące jakoś.
Także jestem pełna nadziei, że jakoś to bedzie. Co prawda kiepsko z naszymi wieczorami jest, bo jak sie przebudza to musi leżeć ze mna. W ogóle wchodzi na mnie jak miś koala na drzewo. Muszę być ja.









na mojego łzy nie działają





madra dziewczynka





nie wiem po kim Szymon ma niemówienie, ale zyczę mu żeby był informatykiem





Szymon tez ostatnio nie trawi czapek, różne fazy już miał, ale ostatnio nie ma opcji. Męczące to tak samo jak w zimie, bo my spędzamy masę czasu na słońcu






ja Szymka obkupiłam w lumpkach, ale też sporo rzeczy dostaliśmy i mi wszystko w sklepach wydaje się drogie
nexty to ja do 10 zł kupuje







u nas to już trwa. siedzi na mnie jak małpa na drzewie. no momentami to miłe, że się taki przytulas zrobił, ale wszystko ma swoje granice




najlepszego maleńka i zdrówka!!





gratulacje!!!






Dziewczyny - wyprawka do żłobka


wiem, że każdy żłobek ma swoje wymagania, ale podzielcie się co warto kupic, co się przydaje. Bo chcę już zacząc o tym myśleć, coś moe na alie kupie, a tam wiadomo, ze trzeba czekać.
Sprawdziły wam się jakieś naklejki/naprasowanki na ciuchy?

1 noc to nie taka katastrofa...
maciek nie cyca 2 miesiece noca a dzis 2h darł jape ze chce mniammniam... bidon nie nosic nie tata nie, rozbierał mni i mniam mniem.rzucal sie na podloge, panika histeria dramat...
kolejna godzine spał na mnie i nie dał sie odłozyc... ostatecznie przyjal za dobra forme lezenie u mnie na lozku wtulony we mnie.. ehs.

zlobek u nas tak:
naklejki (na paczki pampkow, chusteczek, krem do pupy, bidon, sliniaki itp)
naszywanki mialam, a teraz z ali zamowilam naprasowanki bo podobno latwo sciagnac 200 za jakies 3-4dolce
do tego daje bidon, posciel
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 11:24   #3454
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Lutówki 2017 - część VI

Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość

Pierwsza ? Myslalam ze druga??
)
Jak to? To która jeszcze?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 11:29   #3455
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Lutówki 2017 - część VI

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Jak to? To która jeszcze?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Cinnamonat?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Dynaa też zniknęła, jej posty z początku tego wątku są edytowane i nie widać co pisała.

Eyo a jak u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 11:31   #3456
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Współczuję pierwszej nocy i mam nadzieję że będzie coraz lepiej

Ja do żłobka nie mam nic specjalnego, piżamka (bo kazali), pieluchy, kapcie tyle, aaaa i jeszcze 3 sztuki sliniaczkow prosili. Naprasowanek, naszywek nie daję, bo nie wiem za bardzo jak mają się rzeczy zgubic. Wymiana ubran jest jak dziecko się poleje, mocno ubrudzi, to pani wtedy wyjmie z twojej szafeczki i tam też włoży brudne. Nam się nigdy nic nie zgubiło, nie pomieszało. Jedyne co podpiszę to kapcie, bo większość dzieci ma że smyka, albo befado i ktoś może mieć takie same

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Super, gratki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Ale to jak już nie ma swoich to wtedy dostaje innego dziecka, czy są jakieś takie w żłobkowu na zapas? Bo ja raz miałam taka sytuacje,że 2 pary spodni poszło i panie wtedy dały jakieś z żłobkowej szuflady (chyba pozostałości po dzieciach jak rodzice nie pozabierali) i wtedy w domu wypralam i zaniosłam znowu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Tipo, haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja podpisuje bo szafeczki dzieci są czesto oprózniane przez te dzieci w 5s potrafia wywalic 3 kosze sama widzialam

jak pobrudzi ponad to co ma to panie biora z kupki "niczyje" czyli z tych wlasnie niepodpisanych ;-)


Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
Hej u mnie ostatnio bardzo duzo sie dzieje, zapisalam sie wreszcie na prawo jazdy, wiec teraz juz kompletnie brak czasu :P no i musze sie Wam pochwalic - Szymon bedzie starszym bratem
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 11:40   #3457
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Malawrednioszka serdeczne gratulacje spokojnej i łatwej ciąży Ci życze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-17, 12:02   #3458
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
Hej u mnie ostatnio bardzo duzo sie dzieje, zapisalam sie wreszcie na prawo jazdy, wiec teraz juz kompletnie brak czasu :P no i musze sie Wam pochwalic - Szymon bedzie starszym bratem
Kochana, gratuluje!!!!!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 12:23   #3459
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Dzięki, że pytasz Noc była już normalna bez pobudek, gorączka nie wróciła, za to wysypki jest więcej. Typowa trzydniówka na szczęście
O to dobrze. Wysypka szybko zniknie, a najważniejsze, że już nie ma temperatury.

Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
Hej u mnie ostatnio bardzo duzo sie dzieje, zapisalam sie wreszcie na prawo jazdy, wiec teraz juz kompletnie brak czasu :P no i musze sie Wam pochwalic - Szymon bedzie starszym bratem
WOW, gratulacje, najlepsze takie z wpadki Kochana dużo zdrówka i przyjemnej ciąży. Dawaj nam znać częściej, co i Was.
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 12:37   #3460
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
Hej u mnie ostatnio bardzo duzo sie dzieje, zapisalam sie wreszcie na prawo jazdy, wiec teraz juz kompletnie brak czasu :P no i musze sie Wam pochwalic - Szymon bedzie starszym bratem
WOw gratulacje!
Tak jestes druga, ale nie pamietam ktora byla pierwsza
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 13:07   #3461
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo
Tak roznica wieku bedzie chyba ok *a okaze sie w praktyce
Pierwsza ? Myslalam ze druga??

MalaMi oooo dorwalas sie do wina jak szczerbaty do sucharka ja znowu abstynencja..

Anolta swiadomie bysmy chyba sie nie zdecydowali ale tak musialo byc ja bardzo sie ciesze
No pewnie! Ja trzeciego nie chcę i nie będę miała, zabezpieczam na milion sposobów ale gdyby jakieś cudowne zapłodnienie nastąpiło to też tam gdzieś w środku bym się cieszyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-17, 15:00   #3462
sonia_n
Zadomowienie
 
Avatar sonia_n
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 576
GG do sonia_n
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Ja ostatnio jechałam trasa, która pokonywałam jak jeździłam na wizyty do gina i taki sentyment mnie złapał i ze bym znow znów tak mogła być w ciąży ale z drugiej strony widzę ze kacper potrzebuje teraz dużo mojej uwagi i chyba jeszcze trochę poczekam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
♥ Kacperek ♥
sonia_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 17:46   #3463
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Dziekuje za mile slowa niestety chyba znowu bedzie mnie czekac cc, ale bede walczyc o porod sn
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 18:49   #3464
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Cinnamonat?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Dynaa też zniknęła, jej posty z początku tego wątku są edytowane i nie widać co pisała.

Eyo a jak u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję, że pytasz
Cierpię na brak czasu ale odczytuje co u was. U nas Nadia już 4 tydzień jest zdrowa więc non stop praca/zlobek a w weekendy odpoczynek. Na trochę byłam w tym czasie sama bo TZ miał wyjazd służbowy ale sobie już fajnie z młoda same radzimy. Dzisiaj wyjątkowo jesteśmy w domu bo pojechaliśmy na szczepienie - miało być Priorix + ospa ale okazało się, że prywatnie bez karty szczepień nie mogę bo to z obowiązkowych więc skoro juz Nadi zdrowa, byliśmy u lekarza i wzięliśmy wolne to zaszczepilismy Nimenrixem na menigo A+C. Także odra/rozyczka/świnka dopiero we wrześniu po wakacjach. No i wybieramy się do Bułgarii bo są loty bezpośrednio od nas a nie chce mi się pół kraju jechać na inne lotnisko ale to dopiero pierwsze tydzień września.

Bunt u nas pełna para ale umiejętności też co raz lepsze. Młoda je łyżeczka, widelcem. Maluje (bazgroły ale zawsze), tańczy i zaczęła śpiewać. Jak chodzi bez przerw do żłobka to jest wręcz idealnie.

Chodzi tylko spać 22-23 gdyby nie żłobek to by już pewnie nie miała drzemek.
Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
No pewnie! Ja trzeciego nie chcę i nie będę miała, zabezpieczam na milion sposobów ale gdyby jakieś cudowne zapłodnienie nastąpiło to też tam gdzieś w środku bym się cieszyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam tak z drugi. Sama się chyba nie zdecyduje ale gdyby los zdecydował za mnie to bym się nie obraziła
Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
Dziekuje za mile slowa niestety chyba znowu bedzie mnie czekac cc, ale bede walczyc o porod sn
Gratulacje


I w ogóle brawa za wszystkie postępy, uściski za trudne nocki i oczywiście dużo zdrówka dla wszystkich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 21:30   #3465
__malaMi__
Zadomowienie
 
Avatar __malaMi__
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 497
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Dziewczyny mam jeszcze 2 pytanka


1.szczepienia


meningokoki - czy któraś z Was spotkała się z opinią, ze po roku to zdecydowanie bardziej warto szczepić na nmeningo C, bo B to raczej u dzieci do roku częściej są?
My co prawda w polu ze szczepieniami i nie wiem czy w ogóle na to zaszczepimy, bo mamy jeszcze zaległości, ale ciagle się zastanawiam, bo z jednej strony przerażają mnie te choroby, a z drugiej ilość tych szczepień i nopy jak czasami człowiek poczyta/ usłyszy to też mnie stresują


2. pantsy


czy pantsy pampersa 4 nie są jakieś mniejsze? chcę kupić duża pakę na promce, ale nie wiem jak ta rozmiarówka wypada. Nosimy ogólnie pieluchy 4.
I czy pantsy maja tą siateczkę też?



Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
super!




1 noc to nie taka katastrofa...
maciek nie cyca 2 miesiece noca a dzis 2h darł jape ze chce mniammniam... bidon nie nosic nie tata nie, rozbierał mni i mniam mniem.rzucal sie na podloge, panika histeria dramat...
kolejna godzine spał na mnie i nie dał sie odłozyc... ostatecznie przyjal za dobra forme lezenie u mnie na lozku wtulony we mnie.. ehs.

zlobek u nas tak:
naklejki (na paczki pampkow, chusteczek, krem do pupy, bidon, sliniaki itp)
naszywanki mialam, a teraz z ali zamowilam naprasowanki bo podobno latwo sciagnac 200 za jakies 3-4dolce
do tego daje bidon, posciel

nie brzmi to dobrze, jakoś po takim czasie nie spodziewałabym się takich afer, :/


a dla nas to była masakra, bo nigdy nie wył tak intensywnie i tak długo i tak rozpaczliwie. Zdaje sobię sprawę, że godzina nie brzmi źle, ale intensywność była taka, że byłam serio przerażona. No i potem 3h nie spał gdzie byłam pewna,ze padnie z wycieńczenia.


mam nadzieję,że jednak już gorzej nie będzie
__________________
Szymon
__malaMi__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 22:30   #3466
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

hejka nie bede cytowac a napisze z pamieci:

malawrednioszka aaaaa gratki super
malami gratki za udane nocki. Jestes nadzieja bo u nas cycoholik pelna para
sq jak Macko? co z ta temp?
just ufff dobrze, ze to 3dniowka
anolta za rozwoj slownika Jankowego
martamagda wspolczuje nocek...nie wiem co poradzic :/

a co u nas? wczoraj Dejwo spadl z lozka przed pojciem spac. Odwrocilam sie na moment by wziac paste i szcoteczke do zebow. Ma takie limo na czole ze hej. A kilka godz wczwsniej uderzyl o kant szuflady ale siniak niewidoczny
Od dzis jestesmy w Bialce Tatrzanskiej. Pogoda nie rozpieszcza ale coz ale bardzo fajne warunki mamy w pokoju i ogolnie. Podoba mi sie..z tym, ze posilki na wlasna reke ale kuchnia duza i fajnie wyposazona. Przynajmniej nie jestesmy godzinowo uwiezieni
Aha i tatoza na calego...w koncu tz wybiera zalegly tydzien tacierzynskiego no i dobrze bo mam chwile dla siebie ...no ale taka prawda, ze taki wypoczynek juz przyjmuje inny wymiar..tzn nie w 2 a w 3
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 22:40   #3467
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
Hej u mnie ostatnio bardzo duzo sie dzieje, zapisalam sie wreszcie na prawo jazdy, wiec teraz juz kompletnie brak czasu :P no i musze sie Wam pochwalic - Szymon bedzie starszym bratem
Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam jeszcze 2 pytanka


1.szczepienia


meningokoki - czy któraś z Was spotkała się z opinią, ze po roku to zdecydowanie bardziej warto szczepić na nmeningo C, bo B to raczej u dzieci do roku częściej są?
My co prawda w polu ze szczepieniami i nie wiem czy w ogóle na to zaszczepimy, bo mamy jeszcze zaległości, ale ciagle się zastanawiam, bo z jednej strony przerażają mnie te choroby, a z drugiej ilość tych szczepień i nopy jak czasami człowiek poczyta/ usłyszy to też mnie stresują


2. pantsy


czy pantsy pampersa 4 nie są jakieś mniejsze? chcę kupić duża pakę na promce, ale nie wiem jak ta rozmiarówka wypada. Nosimy ogólnie pieluchy 4.
I czy pantsy maja tą siateczkę też?






nie brzmi to dobrze, jakoś po takim czasie nie spodziewałabym się takich afer, :/


a dla nas to była masakra, bo nigdy nie wył tak intensywnie i tak długo i tak rozpaczliwie. Zdaje sobię sprawę, że godzina nie brzmi źle, ale intensywność była taka, że byłam serio przerażona. No i potem 3h nie spał gdzie byłam pewna,ze padnie z wycieńczenia.


mam nadzieję,że jednak już gorzej nie będzie
Co do meningo - nie szczepie. Ja nie bylam szczepiona, moj nrat tez nie, chodzilismy do zlobka i przedszkola i nie chorowalismy. Przymuje zasade ze Ala tez nie zachoruje.
Co do pantsow to moim zdaniem sa takie same. Siateczke maja premium care, te zielone są bez siatki.

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
hejka nie bede cytowac a napisze z pamieci:

malawrednioszka aaaaa gratki super
malami gratki za udane nocki. Jestes nadzieja bo u nas cycoholik pelna para
sq jak Macko? co z ta temp?
just ufff dobrze, ze to 3dniowka
anolta za rozwoj slownika Jankowego
martamagda wspolczuje nocek...nie wiem co poradzic :/

a co u nas? wczoraj Dejwo spadl z lozka przed pojciem spac. Odwrocilam sie na moment by wziac paste i szcoteczke do zebow. Ma takie limo na czole ze hej. A kilka godz wczwsniej uderzyl o kant szuflady ale siniak niewidoczny
Od dzis jestesmy w Bialce Tatrzanskiej. Pogoda nie rozpieszcza ale coz ale bardzo fajne warunki mamy w pokoju i ogolnie. Podoba mi sie..z tym, ze posilki na wlasna reke ale kuchnia duza i fajnie wyposazona. Przynajmniej nie jestesmy godzinowo uwiezieni
Aha i tatoza na calego...w koncu tz wybiera zalegly tydzien tacierzynskiego no i dobrze bo mam chwile dla siebie ...no ale taka prawda, ze taki wypoczynek juz przyjmuje inny wymiar..tzn nie w 2 a w 3
Biedny Dejwo... mimo pogody, odpocznijcie
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 22:42   #3468
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
hejka nie bede cytowac a napisze z pamieci:

malawrednioszka aaaaa gratki super
malami gratki za udane nocki. Jestes nadzieja bo u nas cycoholik pelna para
sq jak Macko? co z ta temp?
just ufff dobrze, ze to 3dniowka
anolta za rozwoj slownika Jankowego
martamagda wspolczuje nocek...nie wiem co poradzic :/

a co u nas? wczoraj Dejwo spadl z lozka przed pojciem spac. Odwrocilam sie na moment by wziac paste i szcoteczke do zebow. Ma takie limo na czole ze hej. A kilka godz wczwsniej uderzyl o kant szuflady ale siniak niewidoczny
Od dzis jestesmy w Bialce Tatrzanskiej. Pogoda nie rozpieszcza ale coz ale bardzo fajne warunki mamy w pokoju i ogolnie. Podoba mi sie..z tym, ze posilki na wlasna reke ale kuchnia duza i fajnie wyposazona. Przynajmniej nie jestesmy godzinowo uwiezieni
Aha i tatoza na calego...w koncu tz wybiera zalegly tydzien tacierzynskiego no i dobrze bo mam chwile dla siebie ...no ale taka prawda, ze taki wypoczynek juz przyjmuje inny wymiar..tzn nie w 2 a w 3
Wypoczywajcie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 23:05   #3469
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

biedny Dejwoooo


szczepienia
ja sie spotkalam ze najpierw B pozniej C i faktycznie jak pomysle to kolezanki do roku wciskały B a pozniej gdzies tam kiedys po roku C.... ale dlaczego :niewiem:
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-18, 16:14   #3470
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Fantazja odpoczywajcie w 3

Ale tu dziś cicho

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 19:21   #3471
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Bosz byłam po ponad miesięcznej przerwie na crossficie... W tym czasie ćwiczyłam w domu a i tak myślałam w trakcie, że umrę
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 20:35   #3472
__malaMi__
Zadomowienie
 
Avatar __malaMi__
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 497
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

umieram
jakaś fatalna zła passa u nas. Bardzo boli mnie żołądek, muli, nie mogę jeść dzisiaj, do tego mam po raz kolejny zatkany kanalik i ciągnie się to już tak długo, że zaczęłam się paskudnie czuc jak przy grypie wszystko boli.

Cały dzień leżę i zdycham, jakby nie urlop meza to bym po rodziców musiała dzwonić


Jeszcze w nocy Szymek nie spał ponad 2h... także ten. Ja juz serio wątpie czy przed przedszkolem noce u nas będą wygladały normalnie.



Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
hejka nie bede cytowac a napisze z pamieci:

malawrednioszka aaaaa gratki super
malami gratki za udane nocki. Jestes nadzieja bo u nas cycoholik pelna para
sq jak Macko? co z ta temp?
just ufff dobrze, ze to 3dniowka
anolta za rozwoj slownika Jankowego
martamagda wspolczuje nocek...nie wiem co poradzic :/

a co u nas? wczoraj Dejwo spadl z lozka przed pojciem spac. Odwrocilam sie na moment by wziac paste i szcoteczke do zebow. Ma takie limo na czole ze hej. A kilka godz wczwsniej uderzyl o kant szuflady ale siniak niewidoczny
Od dzis jestesmy w Bialce Tatrzanskiej. Pogoda nie rozpieszcza ale coz ale bardzo fajne warunki mamy w pokoju i ogolnie. Podoba mi sie..z tym, ze posilki na wlasna reke ale kuchnia duza i fajnie wyposazona. Przynajmniej nie jestesmy godzinowo uwiezieni
Aha i tatoza na calego...w koncu tz wybiera zalegly tydzien tacierzynskiego no i dobrze bo mam chwile dla siebie ...no ale taka prawda, ze taki wypoczynek juz przyjmuje inny wymiar..tzn nie w 2 a w 3



zazdroszczę tatozy! chociaż w sumie nie wiem, bo jakby u nas była to mąż by na pewno juz drugiego dziecka nie chciał


Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Co do meningo - nie szczepie. Ja nie bylam szczepiona, moj nrat tez nie, chodzilismy do zlobka i przedszkola i nie chorowalismy. Przymuje zasade ze Ala tez nie zachoruje.
Co do pantsow to moim zdaniem sa takie same. Siateczke maja premium care, te zielone są bez siatki.



Biedny Dejwo... mimo pogody, odpocznijcie

dzięki!


Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
biedny Dejwoooo


szczepienia
ja sie spotkalam ze najpierw B pozniej C i faktycznie jak pomysle to kolezanki do roku wciskały B a pozniej gdzies tam kiedys po roku C.... ale dlaczego :niewiem:

bo C chyba można dopiero po roku. ale gdzieś na fb na jakiejś grupie spotkałam się z opiniami, ze po roku to już B można odpuścić, bo najczęściej zachorowania na nie są do roku
__________________
Szymon
__malaMi__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 23:20   #3473
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
biedny Dejwoooo


szczepienia
ja sie spotkalam ze najpierw B pozniej C i faktycznie jak pomysle to kolezanki do roku wciskały B a pozniej gdzies tam kiedys po roku C.... ale dlaczego :niewiem:
bo Bexsero bez względu na to czy dasz przed czy po roku to musisz dać dwie dawki podstawowe a Nimenrix jak dasz przed rokiem to jest kilka dawek a jak dasz po roku to już tylko jedna i to bez przypominającej (a w ogóle jeszcze niedawno to nawet nie był zarejestrowany poniżej roku)

a tu trochę informacji -> do 5 roku życia najczęstsze są zakażenia B i C

axn22


ja to mam taką formę, że już samą wycieczka do klubu fitness bym się zmęczyła a co dopiero zajęciami
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-19, 09:26   #3474
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość

axn22


ja to mam taką formę, że już samą wycieczka do klubu fitness bym się zmęczyła a co dopiero zajęciami
To do roboty, bierz się za siebie!

Wiesz, ja jestem napędzana ciastem więc energii mam dużo
Dziś na śniadanie zżarłam brownie z batata Do tego kawa i można góry przenosić
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-19, 09:35   #3475
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Muszę mieć operację kolana To jeszcze pół biedy, ale terminy są za 5 lat, jest szansa, że mnie lekarz wciśnie na zabieg w ciągu 2-3 miesięcy, ale to pewności nie ma. Także trzymajcie za mnie kciuki, żebym coś wykombinowała, albo dostała jakąś ekstra premię

Za to wczoraj mały sukces, Nina zasnęła bez problemu i to jeszcze tak, że mleko wypiła w salonie, potem mycie zębów i spanko. 15 minut i już chrapała

Od wczoraj zmieniamy jej rutynę usypiania, co ma być wstępem do spania we własnym pokoju
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-19, 09:50   #3476
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Muszę mieć operację kolana To jeszcze pół biedy, ale terminy są za 5 lat, jest szansa, że mnie lekarz wciśnie na zabieg w ciągu 2-3 miesięcy, ale to pewności nie ma. Także trzymajcie za mnie kciuki, żebym coś wykombinowała, albo dostała jakąś ekstra premię
Aż się boję pytać ile prywatnie by coś takiego kosztowało... Oby udało się gdzieś wcisnąć!
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-19, 10:53   #3477
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Muszę mieć operację kolana To jeszcze pół biedy, ale terminy są za 5 lat, jest szansa, że mnie lekarz wciśnie na zabieg w ciągu 2-3 miesięcy, ale to pewności nie ma. Także trzymajcie za mnie kciuki, żebym coś wykombinowała, albo dostała jakąś ekstra premię

Za to wczoraj mały sukces, Nina zasnęła bez problemu i to jeszcze tak, że mleko wypiła w salonie, potem mycie zębów i spanko. 15 minut i już chrapała

Od wczoraj zmieniamy jej rutynę usypiania, co ma być wstępem do spania we własnym pokoju
Może spróbuj w innym szpitalu (inne województwo) w wawie/otowcku czekało się około 3 miesięcy, jakiś czas temu.

Załatw sobie dobra rehabilitacje pozniej. U mnie rekonwalestencja trwala jakies 4 tygodnie, ale od 3 dnia miała codzienną rehabilitacje.

Super z Zasypianiem u nas jest masakra. Nic nie daje przytulanie, glaskanie itp. Wychodzi z łóżka, chodzi do brata (ktory usypia w ciagu 5 minut), zamkniecie w łóżeczku powoduje, że płacze i probuje się wydostać. Około 23 sama sie kładzie i zasypia. Wstaje o 9. Ma jedną drzemkę, do max 15. U nas nie ma mleka, ale nawet jak dam to nie zasypia po nim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-19, 11:09   #3478
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez minula Pokaż wiadomość
Może spróbuj w innym szpitalu (inne województwo) w wawie/otowcku czekało się około 3 miesięcy, jakiś czas temu.

Załatw sobie dobra rehabilitacje pozniej. U mnie rekonwalestencja trwala jakies 4 tygodnie, ale od 3 dnia miała codzienną rehabilitacje.
[/URL]
O rehabilitacji na razie nie myślę. Sprawdzałam już szpitale w Wielkopolsce i generalnie wszędzie to samo. Za daleko nie mam co szukać, bo nie będzie mnie miał kto zawieźć i odwieźć.
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-19, 11:30   #3479
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
O rehabilitacji na razie nie myślę. Sprawdzałam już szpitale w Wielkopolsce i generalnie wszędzie to samo. Za daleko nie mam co szukać, bo nie będzie mnie miał kto zawieźć i odwieźć.
ja Cie zawioze
szukaj!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-19, 11:47   #3480
sonia_n
Zadomowienie
 
Avatar sonia_n
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 576
GG do sonia_n
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Muszę mieć operację kolana To jeszcze pół biedy, ale terminy są za 5 lat, jest szansa, że mnie lekarz wciśnie na zabieg w ciągu 2-3 miesięcy, ale to pewności nie ma. Także trzymajcie za mnie kciuki, żebym coś wykombinowała, albo dostała jakąś ekstra premię

Za to wczoraj mały sukces, Nina zasnęła bez problemu i to jeszcze tak, że mleko wypiła w salonie, potem mycie zębów i spanko. 15 minut i już chrapała

Od wczoraj zmieniamy jej rutynę usypiania, co ma być wstępem do spania we własnym pokoju
Wspolczuje problemów z kolanem i trzymam kciuki za jak najszybszy termin.

Zazdroszczę łatwego usypiania. U nas nie jest źle ale mogłoby być lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
To do roboty, bierz się za siebie!

Wiesz, ja jestem napędzana ciastem więc energii mam dużo
Dziś na śniadanie zżarłam brownie z batata Do tego kawa i można góry przenosić
Brzmi smakowicie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
bo Bexsero bez względu na to czy dasz przed czy po roku to musisz dać dwie dawki podstawowe a Nimenrix jak dasz przed rokiem to jest kilka dawek a jak dasz po roku to już tylko jedna i to bez przypominającej (a w ogóle jeszcze niedawno to nawet nie był zarejestrowany poniżej roku)

a tu trochę informacji -> do 5 roku życia najczęstsze są zakażenia B i C

axn22


ja to mam taką formę, że już samą wycieczka do klubu fitness bym się zmęczyła a co dopiero zajęciami
U mnie z formą podobnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
♥ Kacperek ♥
sonia_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-16 09:24:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.