Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-14, 16:56   #4951
servatka
Raczkowanie
 
Avatar servatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
Właśnie boję się, że to zostanie odebrane, że umawialiśmy się na 500zł a ja będę chciała więcej. No ale w praniu wyszło, że mam dość szeroki zakres obowiązków

Tak, leci trzeci miesiąc właśnie I powiem Wam, że uwielbiam to miejsce!
Nie bój się rozmawiać o zarobkach. To logiczne, że do pracy przychodzimy po to, żeby zarabiać. Tym bardziej jeśli okazało się, że masz szerszy zakres obowiązków niż to bylo uzgadniane na początku, to masz konkretne argumenty. Warto poruszyć temat, na pewno dojdziecie do jakiegoś porozumienia.

A skoro już się tu ponownie wypowiadam - pisałam w marcu, że odeszłam z pracy, i teraz Wam powiem, że w ciągu miesiąca udalo mi się otrzymać dwie nowe propozycje pracy, na jedna z nich przystalam od kwietnia. To tak w ramach dobrych wiesci, że udaje się. Chociaż ja z Wawy jestem, to może co innego...
A jeszcze skoro juz jestesmy przy zarobkach, to tez na zachete Wam dodam, ze podeszlam do tego tematu odwaznie - i to mimo że dwie osoby mi odradzaly, ale krzyknelam na rozmowie ładną kwote, powyzej rynkowych stawek na takim stanowisku (ale ktora jednak sobie dobrze przemyslalam i uznalam, ze odpowiada moim kwalifikacjom i doswiadczeniu)... i w zasadzie udalo mi sie ja dostac. Bylam bardzo szczesliwa. Ale ogolnie to mysle, ze mialam duzo szczescia.
Teraz to juz troche wrocilam na ziemie. Pracuje w korpo. Sztywno tu, cieżko mi sie odnaleźć... No ale chociaż nie jestem tak zawalona robotą jak w poprzedniej firmie i zarobki mam lepsze.
Przepraszam za niewielka ilosc polskich znakow, laptop mi szwankuje.
servatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-14, 18:16   #4952
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Znalazłam jakiś podobny na necie, 3tys.to bardzo dużo w coś co niekoniecznie coś przyniesie. Jak np. Ariady.
Jestem zdania, że tu możnaby prywatnie inwestować jak już się będzie w zbliżonej pracy. Co ci po kilku dniach szkolenia jak nie masz z tym kompletnie doświadczenia?
Może się mylę.
Kafka, też o niej myślałam. Ostatni plan to chyba czekać do końca umowy. Szkoda jednak jej czasu i zaangażowania w coś co nie wypaliło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W mojej poprzedniej firmie zatrudniają ludzie po kursach analizy danych (Comarch, ALX) i często szukają ludzi po kilka miesięcy, na start proponują 4 tys. brutto
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-14, 20:00   #4953
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Znalazłam jakiś podobny na necie, 3tys.to bardzo dużo w coś co niekoniecznie coś przyniesie. Jak np. Ariady.
Jestem zdania, że tu możnaby prywatnie inwestować jak już się będzie w zbliżonej pracy. Co ci po kilku dniach szkolenia jak nie masz z tym kompletnie doświadczenia?
Może się mylę.
Kafka, też o niej myślałam. Ostatni plan to chyba czekać do końca umowy. Szkoda jednak jej czasu i zaangażowania w coś co nie wypaliło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pracuję w kontrollingu i mam do czynienia z analizami. Często w ogłoszeniach wymagają znajomości SQL i ACCESSA. Dlatego uznałam, że może mi się to przydać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez kocia_lapka Pokaż wiadomość
W mojej poprzedniej firmie zatrudniają ludzie po kursach analizy danych (Comarch, ALX) i często szukają ludzi po kilka miesięcy, na start proponują 4 tys. brutto
4000 brutto to słabo, chyba że dla osoby bez doświadczenia (ja mam doswiadczenie). Obecnie zarabiam więcej niż 4000 brutto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-14, 20:05   #4954
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Pracuję w kontrollingu i mam do czynienia z analizami. Często w ogłoszeniach wymagają znajomości SQL i ACCESSA. Dlatego uznałam, że może mi się to przydać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

4000 brutto to słabo, chyba że dla osoby bez doświadczenia (ja mam doswiadczenie). Obecnie zarabiam więcej niż 4000 brutto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli chcesz się nauczyć ACCESSA i SQL to ja bym jednak radziła wybrać szkolenie z Microsoftu i potem certyfikację- w branży baz danych certyfikacja ma znaczenie.

Tak, dla osób bez żadnego doświadczenia, jedynie po kursie, nawet bez studiów.
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-15, 10:12   #4955
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

drzewosandałowe, odezwij się co u Ciebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Dolczi, Accessa chyba bym się uczyła z kursów/poradnikow internetowych, YouTube albo po prostu ebooków.. Z tego, co miałam z nim styczność, nie jest to fizyka kwantowa i dość łatwo go ogarnąć nie wiem jak reszta, bo nie miałam styczności.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .

Edytowane przez stotek
Czas edycji: 2019-06-15 o 10:14
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-15, 11:50   #4956
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Zgadzam się, choć zawsze łatwiej gdy możesz się uczyć na danych z pracy i jak widzisz że jest to potrzebne. W domu jeśli się uczysz to masz tylko szkoleniowe dane źródłowe. Zresztą jak nie zastosujesz nabytej wiedzy od razu, to kasa może pójść do kosza - tricki szybko się zapomina gdy się ich nie wykorzystuje.
W końcu pracę czy obowiązki możesz dostać w controllingu niekoniecznie takim jakbyś chciała i się szkoliła (np. faktury kosztowe i tyle) Takimi analizami też nie każdy się zajmuje i nawet nie w każdej firmie pomimo samej obecności działu, coś takiego się robi.
Działam w podobnym temacie i ten program kursu który znalazłam (64h, 4dni lub 2 m-ce), wydaje się bardzo podstawowy? Albo może niezbyt zaawansowany - od średniego excela przez power query do p.pivot. Access to już jest końcówka szkolenia i dopiero potem MS SQL. 2/3 do ogarnięcia za darmo w domu na własnym kompie... (zwłaszcza power bi ostatnio jest dość wałkowany). Jednym słowem to jakieś wyciąganie kasy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-15, 14:33   #4957
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Zgadzam się, choć zawsze łatwiej gdy możesz się uczyć na danych z pracy i jak widzisz że jest to potrzebne. W domu jeśli się uczysz to masz tylko szkoleniowe dane źródłowe. Zresztą jak nie zastosujesz nabytej wiedzy od razu, to kasa może pójść do kosza - tricki szybko się zapomina gdy się ich nie wykorzystuje.
W końcu pracę czy obowiązki możesz dostać w controllingu niekoniecznie takim jakbyś chciała i się szkoliła (np. faktury kosztowe i tyle) Takimi analizami też nie każdy się zajmuje i nawet nie w każdej firmie pomimo samej obecności działu, coś takiego się robi.
Działam w podobnym temacie i ten program kursu który znalazłam (64h, 4dni lub 2 m-ce), wydaje się bardzo podstawowy? Albo może niezbyt zaawansowany - od średniego excela przez power query do p.pivot. Access to już jest końcówka szkolenia i dopiero potem MS SQL. 2/3 do ogarnięcia za darmo w domu na własnym kompie... (zwłaszcza power bi ostatnio jest dość wałkowany). Jednym słowem to jakieś wyciąganie kasy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
drzewosandałowe, odezwij się co u Ciebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Dolczi, Accessa chyba bym się uczyła z kursów/poradnikow internetowych, YouTube albo po prostu ebooków.. Z tego, co miałam z nim styczność, nie jest to fizyka kwantowa i dość łatwo go ogarnąć nie wiem jak reszta, bo nie miałam styczności.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba macie rację. Zacznę od nauki z yt i kursów online. Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-15, 18:01   #4958
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Jeśli chodzi o kursy to polecam platformę udemy.com . Tylko nie ma sensu płacić więcej niż 40zl za kurs, bo mają regularne promocje.


Ja ostatecznie dostałam podwyżkę i zmieniam zespół w lipcu (już znam szczegoly). Znowu wrócił mi zapał do pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-15, 21:14   #4959
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o kursy to polecam platformę udemy.com . Tylko nie ma sensu płacić więcej niż 40zl za kurs, bo mają regularne promocje.


Ja ostatecznie dostałam podwyżkę i zmieniam zespół w lipcu (już znam szczegoly). Znowu wrócił mi zapał do pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki. Znalazłam tam coś dla siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-15, 23:06   #4960
stokrotkapolna1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 44
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Macie może jakieś rady jak pracować efektywniej/szybciej? Za mną pierwszy tydzień w nowej pracy, a wydaje mi się, że wszystko robię zbyt wolno. Po części to na pewno jest kwestia wrażenia. Gdy obserwuje dziewczynę, która pracuje tam już 5 lat i która mnie wdraża; widzę jak szybko i sprawnie jej wszystko idzie. Ja staram się "rozkminić" rzeczy, które robię. Sprawdzam, po kilka razy, bo nie jestem pewna czy dobrze robię itp. Jest tutaj chyba sporo dziewczyn, które też niedawno zaczynały, więc może coś podpowiedzą lub podzielą się swoim doświadczeniem w tej kwestii.
stokrotkapolna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 00:30   #4961
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez stokrotkapolna1 Pokaż wiadomość
Macie może jakieś rady jak pracować efektywniej/szybciej? Za mną pierwszy tydzień w nowej pracy, a wydaje mi się, że wszystko robię zbyt wolno. Po części to na pewno jest kwestia wrażenia. Gdy obserwuje dziewczynę, która pracuje tam już 5 lat i która mnie wdraża; widzę jak szybko i sprawnie jej wszystko idzie. Ja staram się "rozkminić" rzeczy, które robię. Sprawdzam, po kilka razy, bo nie jestem pewna czy dobrze robię itp. Jest tutaj chyba sporo dziewczyn, które też niedawno zaczynały, więc może coś podpowiedzą lub podzielą się swoim doświadczeniem w tej kwestii.
To oczywiste, że po 5 latach robi wszystko z zamkniętymi oczami. Jesteś tam dopiero tydzień. Daj sobie 1-2 miesiące na wdrożenie i przestań się zamartwiać. Jesteś nowa i się uczysz. Masz prawo być wolna


Wysłane z iPhone'a
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-16, 08:25   #4962
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
To oczywiste, że po 5 latach robi wszystko z zamkniętymi oczami. Jesteś tam dopiero tydzień. Daj sobie 1-2 miesiące na wdrożenie i przestań się zamartwiać. Jesteś nowa i się uczysz. Masz prawo być wolna
Zgadzam się, niczym się nie przejmuj i wdrażaj się w swoim tempie. Wkrótce będziesz wszystko ogarniała

A ja wczoraj wysłałam CV do tej swojej poprzedniej firmy.
Nie wiem czy dobrze zrobiłam i nie wiem co się teraz będzie działo
Może nic
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 09:23   #4963
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
To oczywiste, że po 5 latach robi wszystko z zamkniętymi oczami. Jesteś tam dopiero tydzień. Daj sobie 1-2 miesiące na wdrożenie i przestań się zamartwiać. Jesteś nowa i się uczysz. Masz prawo być wolna


Wysłane z iPhone'a
Dokładnie tak przede mną jeszcze lata pracy zanim będę pracować na takim poziomie jak moi koledzy po fachu i czasami też mnie to męczy, ale wiem, że muszę być cierpliwa. To normalna postać rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 10:14   #4964
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Dokładnie tak przede mną jeszcze lata pracy zanim będę pracować na takim poziomie jak moi koledzy po fachu i czasami też mnie to męczy, ale wiem, że muszę być cierpliwa. To normalna postać rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
+1
Mega mnie to frustruje, czuję się czasem jak taki podlotek ale wiem, że oni mają coś, czego nie mam ja - doświadczenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Kafka, z tym CV to bardzo dobrze zrobiłaś będzie co ma byc, a czasem warto wspomóc los przynajmniej uchylilas drzwi dla tej szansy, a czy coś przez nie wejdzie, to już nie zależy od Ciebie
Powiem szczerze, że ja do mojej pierwszej poważnej pracy startowałam jeszcze 2 razy z papierami powrót na poprzednie stanowisko miałabym z marszu, ale nie chce, bo powody, przez które odeszłam nadal są takie same, nie zmieniło się nic. Próbowałam na inne stanowiska co prawda nic z tego nie wyszło, ale nie ma się czego wstydzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 10:19   #4965
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
+1
Mega mnie to frustruje, czuję się czasem jak taki podlotek ale wiem, że oni mają coś, czego nie mam ja - doświadczenie.
No moim liderem będzie teraz chłopak młodszy o 3 lata w sumie wiele osób w firmie jest młodsza ode mnie, a ma kilka lat więcej doświadczenia niż ja.
I tak się cieszę, że się zdecydowałam teraz, a nie za kilka lat, bo te różnice byłyby jeszcze większe


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 13:47   #4966
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Moja dyrektorka jest młodsza ode mnie o rok Nie traktuję jej jak przełożonej, tylko jak koleżankę, która zna lepiej firmę.

Mam poczucie, że jestem trochę z innej bajki niż oni wszyscy i nie do końca mam ochotę być z tej ich bajki. Stąd ciągle gdzieś tam zerkam na te ogłoszenia. Chociaż z drugiej strony mam trochę poczucie winy, bo to dobre miejsce i ma dużo zalet, i już w jakimś stopniu polubiłam tę pracę ale jakoś nie mogę pozbyć się wrażenia, że to za mało na moje możliwości.

Czasem sobie myślę, że mi się dvpie poprzewracało
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.

Edytowane przez Kafkazmlekiem
Czas edycji: 2019-06-16 o 13:50
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 19:15   #4967
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Moja dyrektorka jest młodsza ode mnie o rok Nie traktuję jej jak przełożonej, tylko jak koleżankę, która zna lepiej firmę.

Mam poczucie, że jestem trochę z innej bajki niż oni wszyscy i nie do końca mam ochotę być z tej ich bajki. Stąd ciągle gdzieś tam zerkam na te ogłoszenia. Chociaż z drugiej strony mam trochę poczucie winy, bo to dobre miejsce i ma dużo zalet, i już w jakimś stopniu polubiłam tę pracę ale jakoś nie mogę pozbyć się wrażenia, że to za mało na moje możliwości.

Czasem sobie myślę, że mi się dvpie poprzewracało
oj Kafka bo jak człowiek ma palec to chce całą rękę
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 20:01   #4968
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Mieliśmy ostatnio pewna uroczystość rodzinna, spotkała się cała moja najbliższa rodzina, co jest rzadkością, bo mieszkamy w różnych regionach. Dowiedziałam się, że obstawiają zakłady, ile wytrzymam w obecnej pracy zanim ją zmienię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 20:29   #4969
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Mieliśmy ostatnio pewna uroczystość rodzinna, spotkała się cała moja najbliższa rodzina, co jest rzadkością, bo mieszkamy w różnych regionach. Dowiedziałam się, że obstawiają zakłady, ile wytrzymam w obecnej pracy zanim ją zmienię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ostatnio usłyszałam, że to wstyd, że nie mogę długo w jednej pracy wytrzymać. Szczerze? Mam na to wywalone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-16, 21:00   #4970
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Ja też, ale rozśmieszyło mnie to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

No ale fakt, u mnie wszyscy, nawet z rodzeństwem, prawie że całe życie w jednym miejscu. A ja, 4 rok i 4 praca 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 21:59   #4971
koralina3
Rozeznanie
 
Avatar koralina3
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 861
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Ja kiedyś usłyszałam : "Pracujesz? Ach, nie pracujesz.. Ale ty lubisz siedzieć w domu." Myślałam, że mnie szlag trafi w miejscu i rzucę się z pięściami na tę "miłą" kuzynkę

Bardziej nadaję się w chwili obecnej do neurochirurga niz do szukania pracy....
__________________
Błagam, napraw mnie ....
koralina3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 07:21   #4972
kosmicznasprawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 31
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Hej dziewczyny,
będę pracować w biurze jako sekretarka. Nic szczególnego, ale cieszy nawet i to.
Przynajmniej jeden problem z głowy.
kosmicznasprawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 07:47   #4973
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez koralina3 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś usłyszałam : "Pracujesz? Ach, nie pracujesz.. Ale ty lubisz siedzieć w domu." Myślałam, że mnie szlag trafi w miejscu i rzucę się z pięściami na tę "miłą" kuzynkę

Bardziej nadaję się w chwili obecnej do neurochirurga niz do szukania pracy....
Ja bym odparła "Owszem, lubię".
stotek - Ja już dawno pogodziłam się z tym, że praca w dzisiejszych czasach ma charakter bardziej tymczasowy niż kiedyś. Dziś jesteś tu, za rok możesz być gdzie indziej. Trudniej się z tym pogodzić pokoleniu naszych rodziców i starszym, bo są przyzwyczajeni do większej stałości.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 08:39   #4974
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;86911649]Ja bym odparła "Owszem, lubię".
stotek - Ja już dawno pogodziłam się z tym, że praca w dzisiejszych czasach ma charakter bardziej tymczasowy niż kiedyś. Dziś jesteś tu, za rok możesz być gdzie indziej. Trudniej się z tym pogodzić pokoleniu naszych rodziców i starszym, bo są przyzwyczajeni do większej stałości.[/QUOTE]

Hej Maggie! Dawno cie tu nie było. Wróciłaś do kraju?

Mi też od czasu do czasu ktoś "miły" próbuje wbić szpile ale mówię, że to nie jego sprawa i robię swoje dalej. Ludzie zazdroszczą nam tych kilku miesięcy wolności i stąd ten jad
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 09:14   #4975
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Amazoniak Pokaż wiadomość
Hej Maggie! Dawno cie tu nie było. Wróciłaś do kraju?

Mi też od czasu do czasu ktoś "miły" próbuje wbić szpile ale mówię, że to nie jego sprawa i robię swoje dalej. Ludzie zazdroszczą nam tych kilku miesięcy wolności i stąd ten jad
Jeszcze nie, ale będę się powoli zbierać, tym bardziej że ostatnio mam duzo mniej pracy niż w zeszłym miesiącu.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 11:38   #4976
polny_mak
Raczkowanie
 
Avatar polny_mak
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 192
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Dziewczyny, może któraś wie, czy korporacje mają jedną wspólną bazę kandydatów w ramach jednej firmy, czy każdy oddział oddzielnie ?

Powodzenia w tym tyg.

U mnie dalej posucha, ogłoszeń brak, co zrobić.
polny_mak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 12:25   #4977
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez polny_mak Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może któraś wie, czy korporacje mają jedną wspólną bazę kandydatów w ramach jednej firmy, czy każdy oddział oddzielnie ?

Powodzenia w tym tyg.

U mnie dalej posucha, ogłoszeń brak, co zrobić.
3 korpo, z którymi miałam do czynienia, maja jedną dużą bazę dla wszystkich swoich komórek i oddziałów. Dział HR jest jeden.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 12:58   #4978
polny_mak
Raczkowanie
 
Avatar polny_mak
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 192
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
3 korpo, z którymi miałam do czynienia, maja jedną dużą bazę dla wszystkich swoich komórek i oddziałów. Dział HR jest jeden.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki

Właśnie się zastanawiam, czy nie aplikować na jedno stanowisko, tylko w innym mieście mam albo miałam rozpoczęty proces rekrutacji na inne stanowisko i teraz się waham.
polny_mak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 13:12   #4979
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Booooze dzisiaj u mnie taki spokój, że normalnie mi się oczy zamykają, a jeszcze jestem dzisiaj sama w pokoju.. Ratunku
Albo zasnę albo umrę z nudów

Polny mak, aplikuj, wszystkie wiemy jak się mogą kończyć rozpoczęte procesy ;-)
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.

Edytowane przez Kafkazmlekiem
Czas edycji: 2019-06-17 o 13:14
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 13:35   #4980
polny_mak
Raczkowanie
 
Avatar polny_mak
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 192
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Booooze dzisiaj u mnie taki spokój, że normalnie mi się oczy zamykają, a jeszcze jestem dzisiaj sama w pokoju.. Ratunku
Albo zasnę albo umrę z nudów

Polny mak, aplikuj, wszystkie wiemy jak się mogą kończyć rozpoczęte procesy ;-)
Wiem , ale tak, czy siak tego rodzaju rzeczy warto czasami wiedzieć.
Dwa, że jak nie przejdę to mogą mnie zablokować na 6 miesięcy choć z tym też różnie bywa. W każdym razie wysłałam, w sumie dziś tylko to jedno cv, więc nie ma nawet co się zastanawiać przy takiej ciszy.

Dasz radę, większa część dnia za Tobą
polny_mak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-30 14:00:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.