Dziewczyny odchudzam sie :D !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-15, 01:55   #1
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86

Dziewczyny odchudzam sie :D !!!


Dzieczyny mam wene i postanowilam sie odchudzac wlasnie od teraz od tego momentu , w ktorym pisze.Mam ok 160 cm wzroztu i waze 60 kilo teraz moze juz z 63 Kiedys wazylm 85 kilo i wiem ze jesli sie bardzo chce to jest to mozliwe a ja wlasnie bardzo chce Najwiekszy problem zawsze mam w tym ,ze jak juz postanowie sie odchudzac to zawsze sobie mowie..."od jutra , co tam jeden dzien " ale jutro znow mowie sobie "a co tam jeszcze tylko dzisiaj " i tak jest ostatnio zawsze.Juz nawet przegralam zaklad Zalozylam sie z chlopakiem,ze schudne.On co prawda nie kaze mi nic na sile.Ja sama postanowilam i tak mu oznajmilam a teraz co...przegralam... Nie chodzi tu juz o nadwage zdrowie,bo chyba az tak gruba nie jestem ale nawet nie wiecie jak bardzo chcialabym wygladac ladnie,estetycznie.Jak niekiedy wdze takie lsaki na ulicy to az mi przykro,ze ja nie moge sie tak ubarc.Wiadomo ,ze moge ale nie wygladalo by to tak jak u osob o stosownej wadze do wzrstu Nie mowie ,ze musze byc nie wiem jak chudziutka ,poprostu chcialbym zalozyc bluzeczke i nie martwic sie o wystajacy brzuszek ,za grube rece itd.Narazie nie mam jakiejs diety ,chce tylko ogrniczyc jedzenie i dostarczyc sobie wecej ruchu.Wiem wiem rozpislalam sie i zanudzialam Was na smierc Wiem,ze to moj problem ale sadze ,ze z Wami bedzie mi latwiej Nie bbede mogla sobie dac jeszcze jednego dnia na obzerke bo juz Wam tu powiedzialam ,ze od teraz Aha wkleje teraz swoje zdjcie a po kuracji odchudzajacej wkleje nowe.Mam nadzjeje ,ze bedzie widac rezultaty Trzymajcie za mnie kciuki.Pozdrawiam goraco
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-15, 02:04   #2
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

A jak macie jakies porady,co jest pomocne w odchudzaniu Waszym zdaniem ,moze zacie jakies rozne drobiazdzki Jeszcze raz pozdrawiam Cmoczki
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-15, 08:33   #3
haima
Rozeznanie
 
Avatar haima
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 576
GG do haima
Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

Hej Izunia
Tak sobie patrzę na Twoje zdjęcia i widzę, że mamy podobną figurkę (z tym, że ja mam 158cm i 65kg) oraz podobny problem z ubraniem się jak "niektóre laski na ulicy". Jak chcesz to możemy odchudzać się razem Jednak tak na dobrą sprawę mogę dołączyć do Ciebie dopiero za kilka dni, bo dziś właśnie okres dostałam Do tego czasu wspieram Cię duchowo
Pozdrawiam serdecznie
haima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-15, 08:38   #4
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

czesc ja juz od jakiegos czas zaczelam odchudzanie mam 154 cm wzrostu i wazylam jak zaczelam 61 kg, a co robie? nie stosuje jakiejs diety, a jedynie uwazam co jem i staram sie jesc mniej poza tym od czasu do czasu wskakuje na stepperek ale jednak wole cwiczenia typu fatburning i TBC, mam do sprzedania plytki z tymi cwiczeniami ze Swiata POrad , poza tym uzywam wspomagaczy tzn, jak ide cwiczyc to biore do ssania jedna tableteczke l-karnityny (ale juz mi sie konczy i chyba juz narazie to sobie odpuszcze) dodatkowo lykam C.L.A ktory pomaga zamienic tluszczyk na energie a dodatkowo walczy z cellulitem no i na koncu jeszcze jest aplefix, ktory zmniejsza skotecznie moj apetyt aha i jeszcze cosik balsamik wyszczuplajacy aktualnie uzywam Herbe cosmetics, balsam wyszczuplajacy z bursztynem hmm powiem ze dziala tak wiec widzisz ze wzielam sie za to porzadnie i juz widze efekty na wadze mam 59 kg a cellulit chyba sie zmniejszyl poza tym czuje sie jakas taka bardziej energiczna
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-15, 09:51   #5
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

Hej Iza!
Ja też walczę ze sobą, a nadwagę mam sporą, wg lekarzy około 15-20 kg. Zaczęłam 1 lipca i trzymam się. Bardzo żałuję, że w końcu nie odezwałaś się na gg, bo widzę, że fajna, sympatyczna z Ciebie dziewczyna (przynajmniej tak wnioskuję ze zdjęcia ), chociaż dodam, że z chodzenia na siłownię zrezygnowałam i ćwiczę w domu, ale fajnie by było tak po prostu pogadać. Moim zdaniem wyglądasz bardzo dobrze, ale oczywiście najważniejsze jest jak się człowiek sam ze sobą czuje. Ja też jak widzę laski na ulicach, to marzę o takich bluzeczkach, spodniach itp. Dieta wcale nie jest potrzebna. Właśnie ograniczenie jedzenia, picie dużo wody, herbaty zielonej i czerwonej, rezygnacja ze słodyczy i duuuużo ruchu. Ja się wspomagam preparatami z apteki, ale to już ostateczność.
Trzymam kciuki i życzę wytrwałości i powodzenia! Pozdrawiam!
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-15, 10:09   #6
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

Izunia86 napisał(a):
> A jak macie jakies porady,co jest pomocne w odchudzaniu Waszym zdaniem ,moze zacie jakies rozne drobiazdzki Jeszcze raz pozdrawiam Cmoczki

Ja mam taki, ze trzeba wybrać sport, który się naprawdę lubi Dzięki temu nie trzeba się będzie zmuszać, aby ćwiczyć i będzie się robić to często, a efety w postaci zadbanej figury i lepszego samopoczucia przyjdą same Takie miłe moim zdaniem formy aktywności fizycznej to: rower, pływanie, długi spacer, wycieczka za miasto, wypad w góry, jazda na nartach lub łyżwach (w zimie), kometka, siatkówka i wiele innych.
Wystarczy namówić znajomych i traktować to jako dobry pomysł na wspólnie spędzony czas
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-15, 15:17   #7
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

Powodzenia!!! Trzymam kciuki!!! Masz sliczne doleczki w policzkach! tez bym takie chciala....
Buziaki!!!
Natalia
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-15, 18:30   #8
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

TRZYMAMA KCIUKASY ZA WAS KOBITKI

ja tez staram sie odchudzac tzn schudalam przez rok 10 kg powoli bo powoli ale jakos waga nie wraca(i dobrze )
W czasie odchudzanka jadlam co drugi dzien jedna tabletke chromu i ochota na łakocie jakos sama znikala troche cwiczen wchodzenie po schodach itd i ewfekt zadowalajacy ..tylko dolna partia brzuszka mi odstaje i co moge z tym robic ?? cwicze brzuszki klasyczne i bokserskie i nic to nie pomaga macie jakies cwiczenia na brzusio ??
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-15, 18:47   #9
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

Bozeeee dziewczyny nie spodziewalam sie tylu dobrych slow Haima to ja juz zaczne ale licze ,ze do mnie dolaczysz Daj znac oczywiscie Wrazie czego moj numer gg jak bys chciala lub wogole ktos chcialby pogadac to 1422207.Dziekuje wszystkim za razdy.Justysiek napisalam Ci maila jak dostaniesz to sie odezwij Wogole nawet nie wiecie jak mi byly potrzebne Wasze slowa ,wtedy jest naprawde o wiele latwiej Jeszcze raz dzieki Bede pisac o moich osiagnieciach Pozdrawiam goraco
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-15, 18:56   #10
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

Powodzenia Izo. Gratuluje przede wszystkim zdrowego rozsadku jezeli chodzi o podejscie do odchudzania, oby tak dalej Nie polecam ci zadnym suplementow, bo one po 1 moim zdaniem nie sa potrzebne, po 2 nie zawsze sa zdrowe, po 3 rozleniwiaja.

Zrownowazone odzywianie, brak podjadania miedzy posilkami, ograniczenie slodyczy [niekoniecznie zupelne ich odstawienie] i duzo, duzo ruchu, a w ciagu miesiaca lub dwoch powinnnas zaczac zauwazac zmiany

Pozdrowienia i zyczenia wytrwalosci,
Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-15, 19:03   #11
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

Cheetah dziekuje Ci Cmok
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-17, 08:54   #12
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

hej to jeszcze raz ja prosilas o wskazowki ja mam taka: jesli lubisz zjesc cos kalorycznego, czego nie potrafisz sobie odmowic, to sobie nie odmawiaj bo to moze zdolowac, ale jest warunek!! jedz to na sniadanie, kiedy to organizm ma najwiekszego powera i jest w stanie to spalic w koncu ma na to caly pracowity dzien ja wlansie tak robie bo chyba w zyciu bym sobie nie odmowila kanapeczek z majonezem, alebo szpagetti hehe.

aha i male obliczenia (moje wymiary)

22 lipiec: talia:74 cm, biust 90 cm, biodra 98 cm, udo 61 cm, łydka 37 cm.

17 sierpien: talia 71 cm, biust 89 cm, biodra 98 cm, udo 59 cm, łydka 36 cm.

postepy sa i to mnei bardzo cieszy a waga spadla o 3 kg
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 17:46   #13
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

No ja czekam na te postepy!!! (tak wiem jestem niecierpliwa ) Teraz moj organizm sie chyba narazie przyzwyczaja do nowej diety Narazie powiem szczerze ,ze jest mi bardzoooo latwo ale sadze ,ze po jakims czasie to sie zmieni Pozdrawiam
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-26, 01:43   #14
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

Dziewczyny ma moze ktoras z Was takie tabelki ile kalori spala sie podczas jakiegos cwiczenia lub jakiejs czynnosci poprostu?Aha a powiedzcie mi czy krecenie pupcia (wiecei o co mi chodzi ,w bioderkach)pomaga na brzuszek ,zeby troszke zmniejszyla sie talia i wogole na miesnie?Pozdrawiam goraco
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-26, 10:18   #15
paoolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 76
Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

tutaj pod tym adresem znajdziesz duuuuzo fajnych poradhttp://serwisy.gazeta.pl/zdrowie/0,51219.html
Izunia86 napisał(a):
> Dziewczyny ma moze ktoras z Was takie tabelki ile kalori spala sie podczas jakiegos cwiczenia lub jakiejs czynnosci poprostu?Aha a powiedzcie mi czy krecenie pupcia (wiecei o co mi chodzi ,w bioderkach)pomaga na brzuszek ,zeby troszke zmniejszyla sie talia i wogole na miesnie?Pozdrawiam goraco
paoolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-26, 20:13   #16
Malinka24
Raczkowanie
 
Avatar Malinka24
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 166
Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

Na stronie www.dieta.pl jest opisane ile kalori traci sie w ciągu robienia danej czyności , wogóle bardzo fajna strona dla osób które pragną schudnąc !!
__________________
===

osamotniona na trasie pełnej marzeń . . .

===
Malinka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-26, 21:04   #17
Lenuś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3
Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

Hej!! Jestem Lena) Czytałam wasze wiadomości... Izunia i wszystkie inne dziewczyny... jestem z Wami i wspieram Was w odchudzaniu... ja sama odchudzam się już bardzo długo i w ciągu 10 miesiecy( mniej więcej) schudłam 10 kilo. A wiecie dzięki czemu?? Dzieki uporowi, silnej woli i ... HULA-HOP. Padly tu pytanka na temat ćwiczonek na talie i brzunio. Hula hop jest do tego idealne. Ja krecę codziennie pól godzinki bez przerwy i naprawdę widzę efekty. Bywa że jak się wciągnę to kręcę i godzinę. A że to uwielbiam łączę przyjemne z pozytecznym. Nie tylko schudłam ale również wyprostował mi sie kregosłup. Czuję sie zdrowsza silniejsza i SZCZEŚLIWSZA. Ale mam pewne żelazne zasady. Po I: nie jadam póżniej niz 18, góra 19. Po II:nie podjadam miedzy posiłkami. Po III: nie jem slodyczy. Uważam że lepiej ciężko pracować, czekać dłużej na efekty niż popaść w jakąś chorobę. A to jest na prawdę okropne... uwierzcie. Dobra... konczę bo Was pewnie nieźle zanudzilam. Izunia... muszę powiedziec że rzadko widuje sie tak miłe osóbki. PA!!!
Lenuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-26, 21:33   #18
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

Dziewczyny dziekuje Wam bardzo za odpowiedzi Lena bardzo dziekuje za komplement cmoczki ** Aha wogole wczoraj nie mialam co robic w nocy i nie moglam zasnac to pojezdzilam sobie troche na rowerku stacjonarnym ...ok godzinki bo moj chlopak wyjechal i wogole sie zle czuje bleeee oki nie rozczulam sie nad soba oki pozdrawiam Was bardzooo bardzooo goraco Cmok
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 08:48   #19
ondavidmorse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 30
GG do ondavidmorse
Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

Witaj Lena
Powiedź mi proszę ile centymetrów schudłaś w talii i w bioderkach. A jak możesz to napisz cm przed i po. I czy myślisz, że jak ktoś ma nadwagę typu jabłko schudnie ładnie od hula-hop.
W ogóle Cię podziwiam , kręcić tyle czasu bez przerwy. Zuch dziewczyna
ondavidmorse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-27, 18:48   #20
Lenuś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3
Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

Witaj Flima!!! ) Dziekuję Ci za mile słowa ) Jest mi jednak bardzo przykro ponieważ nie mogę Ci napisać ile cm schudlam w talii ponieważ nie dokonywałam pomiarow.Jedynym moim miernikiem czy schudlam byla waga. Zauważylam tylko tyle, że moja talia bardzo sie poprawila... powiedziałabym ze dopiero ją dostalam. Myślę, że nawet jeśli masz nadwagę typu jabluszko to dzięki uporowi i systematycznym ćwiczeniom uda Ci się dopiąć celu i pięknie ukształtować talię. Radzę Ci zacząć od 15 minutek dziennie. Nawet jeśli Ci spada to się nie poddawaj. Uda się. Ja jak zaczynałam to nie potrafiłam pokręcic nawet ze dwie sekundki.Trzymam kciuki i bardzo mi przykro że nie mogłam podać tych wiadomości o które prosilaś.
Izuś!! Z tobą również jestem... masz rację... ćwicz sobie na rowerku... to również bardzo Ci pomoże ) PAPATUSIE!!!
Lenuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 19:06   #21
Lenuś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3
Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

Wpadlam jeszcze aby Was poinformować Rybeńki że zmienilam identyfikator Teraz jestem Lena88 a nie Lenuś jak widzicie Tak chyba lepiej, prawda?? Trzymajcie się!!!!
Lenuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-30, 23:25   #22
neli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 184
Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

do Izuni

pozdrawiam serdecznie sam tez walcze z kiogramaki zostalo dokladnie 4 kg i te ostatnie sa najgorsze.
Masz sliczny kolor oczek ( hehe mam slabosc do osbo z niebieskimi oczkami wzbudzaj moje zaufanie ) Ale mam pytanko masz farbowane wlaoski ale bardzo lsniace zdradzisz jak je pielegnujesz?

pozdrawiam i trzymam kciuki Tylko prosze odchudzaj sie zdrow czyli co najmniej 1,5 gr bialka na kiligram ciala bo inaczej spalisz miesnie...
__________________
Pozdrawiam

NELI
neli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 06:18   #23
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

Neli dziekuje ardzo za komplement A jesli chodzi o wloski to ciagle mam wyruty sumienia ,ze i tak poswiecam im za malo uwago Powinnam chyba bardziej o nie zadbac.Moje wlosy szybko sie przetluszczaja wiec musze je myc codziennie (przynajmniej )Nie uzywam jednego szampony ,zmieniam je (zalezy co mi wpadnie w oczko ) no i jakies odzywki po umyciu ale splukiwane.Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 06:20   #24
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

Przepraszam za literowki ale jestem jeszcze zaspana
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-27, 00:48   #25
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

Wiem ,ze dawno nie zagladalam do tego watku chociaz powinnam ale szczerze mowiac nie bylo po co Co najwyzej pochwalic sie swoja slaboscia i brakiem silnej woli Poprostu stracilam chec do odchudzania.Wiem ,ze jesli zauwazylabym jakies efekty to moze poczulabym przyplyw energii ale teraz czuje jej odplyw Teraz poprostu siedze przed tym kompem i chce mi sie plakac bo jak bym sie naprawde wziela za to odchudzanie tak jak powinnam to juz byloby cosik widac a tak nic Poprostu mam jakies glupie komplaksy przez to czuje sie okropnie , czuje sie niedowartosciowana ale i tak nic z tym nie robie.Jestem na siebie strasznie zla wwwwrrrrr ..Wiem ,ze to moze nie miejsce do wyrzucania swoich smutkow ale szczerze mowiac to tak sie potoczylo zycie ,ze w tym momencie nawet nie mam komu o tym wszystkim powiedziec ,jakiejs przyjaciolki czy kogos.Wiem ,ze Was zanudzam pewnie ale chce wam powiedziec ,ze juz mam tego dosc serdecznie i naprawde daje Wam swoje Slowo Honoru ,ze od dzis (bo juz po polnocy ) zaczynam sie odchudzac i naprawde nie moge sobie zrobic w tym zadnej przerwy dotad az nie uzyskam zadowalajacej mnie sylwetki Nalezy mi sie od kazdej z Was po kopniaku za ta moja ... silna wole... Bede Was informowala rowno co tydzien ( wiem ,ze to moze malo czasu ale kiedys chudlam 2 kilo na tydzien i to nie jest dla mnie duzo) o efektach i czy udalo mi sie wytrzymac.A teraz czekam na kopniaki Pozdrawiam
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-27, 01:15   #26
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

Aha mam do Was jeszcze jedno pytanie bo ja mam troche wystajacy brzuszek i robia mi sie falldki na plecach tak na nerkach,znacie jaies fajne cwiczonka zeby spalac stamtad tluszczyk?
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-27, 07:27   #27
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!



Należy się!
Dla mnie zresztą też Po zrzuconych kilku kilo siadłam na laurach, a mam do zrzucenia jeszcze ok. 8 kg.
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-27, 10:35   #28
nuala
Raczkowanie
 
Avatar nuala
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 90
Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

czesc Izunia,
Kiedy zobaczyłam Twoje zdjecie, pierwszą myślą było: "Jaka fajna dziewczyna " Mówie to szczerze, jesteś osóbką, która od pierwszej chwili robi takie wrazenie; masz sliczna buzię, piękne oczy i włosy, ładną cerę, ramiona i ręce i to najbardziej zwraca w Tobie uwagę, nie jakieś ewentualne niedostatki figury. To po pierwsze.
Po drugie, wydaje mi się, ze stawiasz sobie za duze wymagania. Piszesz, ze dwa kilo na tydzień to nie jest dużo dla Ciebie. Tak naprawdę to jest dużo. Zdrowe tempo to 0,5-1 kg na tydzien. Można chudnac szybciej, jeżeli startowało sie ze sporą nadwagą i narzuciło sobie ostre ograniczenia, ale w miare, jak zblizasz się do idealnej wagi, trzeba coraz więcej cierpliwosci. W przypadku, kiedy ma sie do zrzucenia kilka kg, zbyt szybkie tempo to ryzyko efektu jojo i niepotrzebna frustracja. Poza tym - po co się spieszyć? Jestes ładna i będziesz jeszcze ładniejsza. Nie ma sensu dzielenie zycia na etapy: przed odchudzaniem, w trakcie odchudzania i po odchudzaniu; podobnie nie ma sensu wyznaczanie jakiejs daty i stwierdzanie: dotąd było nie najlepiej, ale od tej pory już wszystko będzie idealnie. Ja tak robiłam dużo, dużo razy i zawsze z jakiegoś powodu wszystko brało w łeb, dopóki nie zmieniłam swojego nastawienia... chyba do życia, bo w pewnym momencie zdalam sobie sprawę, ze odchudzanie zaczęło kierować moim zyciem. Dlatego jestem uczulona na deklaracje typu: muszę, nie wolno mi zrezygnować, dopoki nie osiagne wymarzonej wagi itd. Nie wolno Ci tak mówic! Pamiętaj, ze tak naprawdę nie chodzi o zrzucenie tych kilku kg, ale o stopniowe wprowadzanie zdrowych przyzwyczajeń, które juz Ci zostaną na całe zycie. W efekcie bedziesz zdrowa, wysportowana, a w charakterze skutku ubocznego takze szczuplejsza. Nie dziwię, sie że straciłas chęc do odchudzania, bo kto normalny chce się z zapałem odchudzać? Ale nie powinnaś tracić chęci do ruchu, sportu, zdrowego trybu życia. Tyle przynudzania z mojej strony; na tym portalu są bardzo mądre rzeczy nt. aktywności, diety itp., nie bedę sie powtarzać. Uszy do góry i do dzieła!
konkretnie teraz - pytałas o cwiczonka na zgubienie wałeczków u dołu pleców. To jest dosc trudne miejsce, sama z tym walczę Przydadzą Ci sie cwiczenia na wzmocnienie dolnej częsci kręgosłupa, np.takie jak tutaj
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1094932820
poza tym kręcenie bioderkami, spróbuj np. czegos takiego: z siadu na pietach unosisz się, tak zeby pupa była z 20 cm nad pietami, rece splecione i wyciagniete nad głową, kręgosłup wyciagniety, powoli zataczasz koła biodrami, starajac sie przy tym wygladać seksownie jak arabska tancerka to bardzo dobre cwiczenie, nie tylko na wyszczuplenie talii, ale świetnie wzmacna też uda. Poza tym polecam pływanie kraulem.
Pozdrówka
nuala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-27, 14:35   #29
Jacek-F
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 16
Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

Dziewczyny, co wy to pleciecie. To ze sie ćwiczy okolcie bioder to nie oznacza ze tłuszcz włąsnie tam sie bedzie spalał. Wykonując jakiekolwiek ćwiczenia spala sei tłuszcz z całego ciała. Ale najważniejsze w odchudzaniu jest to zeby zmusić organizm do pozbycia sie zapasów glikogenu (a moze glukozy, juz nie pamietam) z trzustki i zmusić orgaznim do pobierania energi z tłuszczów. Zatem ćwiczyc rano, przed śniadaniem, ok 45 min. Bo jak sie zje batonik przed pojściem na basen to na basenie spali sie własnie ten batonik i ani grama tłuszczu. Dziewczyny, odchudajcie sie z głową a efekty bedą na 100 % Polecam www.sfd.pl.
Jacek-F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-27, 16:34   #30
nuala
Raczkowanie
 
Avatar nuala
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 90
Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

Spalanie tłuszczyku to jest jedna sprawa, a ćwiczenia ukierunkowane na konkretne partie ciala to druga sprawa. Kiedy cwiczysz, spalasz tłuszcz z całego ciała, ale niestety nie w jednakowym tempie; często jest tak, ze pierwszy i w błyskawicznym tempie chudnie biust (jak u kogo , a z talii jakos nie chce nic ubywac. Cwiczenia kształtujace konkretne partie ciała są tak samo potrzebne jak ogólny trening na spalenie tłuszczu, a pytanie było własnie o te konkretne ćwiczenia.
Pozdr
nuala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-16 15:29:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.