Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Pokaż wyniki sondy: Czy warto przeprowadzić kurację oczyszczającą Huldry Clarka
Nie, zbyt dużo cierpienia mały efekt NIGDY WIĘCEJ! 2 28,57%
Jak ktoś ma zapędy samo-sadystyczne to TAK 0 0%
Tak, ale pierwszy i ostatni raz.Czułam sie jak rozjeżdżany asfalt 2 28,57%
Tak , ZDECYDOWANY wzrost energii życiowej i samopoczucia 3 42,86%
Głosujący: 7. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-15, 13:44   #361
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 496
Dot.: Głodówka a oczyszczanie organizmu?

__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 13:55   #362
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: Głodówka a oczyszczanie organizmu?

Cytat:
Napisane przez Kayira Pokaż wiadomość
Ja wcale nie mowie o glodowych.
Spokojnie mozna tydzien wytrzymac na samych owocach i warzywach...
No nie wiem... owoce mają wysoki IG. Wolę zbilansowane posiłki. Ale kto jak lubi
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 09:58   #363
makowka1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

Cytat:
Napisane przez jola_jola123 Pokaż wiadomość
Warto też wspomóc się suplementacją. Ja z własnego doświadczenia mogę polecić Saluran. Preparat z algami morskimi, zupełnie naturalny skład przez co nie ma skutków ubocznych. Pomaga usuwać wodę z organizmu i co najważniejsze toksyny. Mi bardzo pomógł, także polecam serdecznie. Niska cena dodatkowo zachęca do spróbowania.
Saluran? możesz napisać coś wiecej?
Makówka
makowka1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 23:50   #364
wera1115
Raczkowanie
 
Avatar wera1115
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 37
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

A herbaty oczyszczające mogą pomóc? Taka np. Active Burn Thermogenic Formula? Skład ma niegłupi.
wera1115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 19:09   #365
sosenkaela
Raczkowanie
 
Avatar sosenkaela
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 167
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

Cytat:
Napisane przez wera1115 Pokaż wiadomość
A herbaty oczyszczające mogą pomóc? Taka np. Active Burn Thermogenic Formula? Skład ma niegłupi.
to taki sklad:
Składniki: kwiat hibiskusa (55%) , herbata Pu-Erh (12%), jabłko, nasiona guarany (7,5%), aromaty, morszczyn, wyciąg z Garcinia cambogia (2%), nasiona granatu (1%), skórka czerwonej pomarańczy (1%), wyciąg z pieprzu kajeńskiego (1,3%). ?

ja uwazam, ze taniej by bylo jak kupisz po prostu pokrzywe i bedziesz ja pic kilka razy dziennie;
__________________
Jestem święta i przeklęta...
sosenkaela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 22:07   #366
Nikato25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

Przepraszam że to powiem, ale to co przeczytałam kilka postów to jest po prostu porażka. Głodówka? Jakieś diety wżywano owocowe? SUPER! Jeśli chcecie sobie zepsuć metabolizm w najlepszym przypadku, a w najgorszym zdrowie to POLECAM! Czy ktoś kto to pisał zna chociaż podstawy funkcjonowania organizmu? Regularne badania chociażby krwi to chyba dla takiej osoby to jakieś SCI-FI...

Przepraszam że ironizuję, ale dla mnie to jest czcza gadanina. Organizm jest tak zbudowany że potrzebuje witamin, minerałów, mikro i makro składników. Oczyszczenie jest potrzebne, ale nie za cenę zdrowia. Dla mnie podstawą jest przede wszystkim ZBILANSOWANA dieta. Nie jakieś przechodzenie raptowne na owoce i warzywa. W chwili obecnej trzeba by samemu je uprawiać z dala od cywilizacji żeby zjeść na prawdę zdrowo. Nie oszukujmy się - na wszystkim jest oprysk, osad ze spalin itp. Więc dieta bogata w witaminy, można sobie wyliczyć zapotrzebowanie organizmu i tak ustawić dietę. Po drugie to przynajmniej morfologia. Nie zaczynajmy niczego bez wiedzy co się dzieje z naszym organizmem. Możemy sobie jedynie zaszkodzić idąc w ciemno. Jeśli wszystko będzie ok, ułożymy dietę itp to oczyszczenie oczyszczeniem, ale zróbmy to dla siebie i ta dieta niech zostanie głównym naszym wyznacznikiem jedzenia. Można oczywiście jeść raz kiedyś kebaba, pizzę itp, ale z umiarem, raz w miesiącu, raz na dwa tygodnie, ale nie codziennie.

Ja tak zrobiłam i nie żałuję. Od prawie 3 lat jestem na takiej "diecie" i dodatkowo wspomagam się kompleksem witamin, tranem, a w okresach kiedy chce dodatkowo oczyścić organizm to stosuję proszek zasadowy od Langsteinera, poczytajcie sobie tutaj: xxx. Generalnie dobrałam sobie tak posiłki i produkty że nie czuję by to było dla mnie "więzieniem" i że muszę koniecznie się głodzić, by oczyścić organizm. To jest jedno wielkie oszustwo jak dla mnie. Skutek może być - nie obalę tego, bo może działać, ale skutki uboczne, o których nikt nie mówi mogą mieć komplikacje w dalszym życiu. Oglądnijcie sobie na youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=xjbEwww4xwc


Początek jest normalny, ale później wyznania tej dziewczyny potrafią poruszyć. I weźcie sobie to do serca, bo nie warto tak cierpieć przez kilka miesięcy "pomagania sobie i swojemu organizmowi".

Dziękuję za uwagę i przepraszam za moje oburzenie.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-08-23 o 23:23 Powód: Link.
Nikato25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 11:27   #367
kureka
Przyczajenie
 
Avatar kureka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

A ktoś próbował dołączyć do diety chlorellę?
kureka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-29, 10:56   #368
doszi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 9
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

Ja raz stosowałam głodówkę i nigdy więcej bo strasznie sobie tym zniszczyłam organizm. Potem próbowałam naturalnych metod: czystek itp. i efekty były ale jakoś bez szału. Potem wizyta u lekarza i lekka zmiana diety + przede wszystkim odpowiednia suplementacja (też z naturalnych składników w moim wypadku chlorofil w plynie xxx ale słyszałam tez dobre opinie o xxx wiadomo, że nie każdemu potrzebna jest dodatkowa suplementacja mi była bo dopiero po tym widzę efekty. Dodatkowo polecam pić dużo wody.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-18 o 13:15 Powód: Link.
doszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 09:00   #369
paulin
Raczkowanie
 
Avatar paulin
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

głodówka zdecydowanie nie, chociaż slyszalam ze taka jednodniowa co jakis czas moze pomoc. Raczej poleciłabym wzbogacic diete w warzywa, zacząć się ruszać na siweżym powietrzu jesli jest taka mozliwość. Fajnie jest też zaopatrzeć się w proszek do rozpuzczania w wodzie na odkwaszanie np Blue Nature. Można go kupić na stronach internetowych o odkwaszaniu
paulin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-20, 21:59   #370
marcela_ska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 14
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

Jejku dziewczyny - jako doswiadczona w tematach diety stanowczo odradzam glodowke, nawet taka 3-dniowa. organizm calkowicie sie blokuje a w moim przypadku konczylo sie to zazwyczaj silnymi zaparciami i niestety wczesniej jeszcze lewatywa. zdecydowanie polecam zdrowa diete, a najlepiej jest udac sie do dietetyka i zapytac co dla was byloby najlepsze. ja zanim jeszcze to zrobilam to za kazdym razem konczylam na podwojnym przytyciu ;/ ostatnio stwierdzilam ze pojde do dietetyka - kobieta powiedziala ze moje przypadlosci wynikaja zapewne ze zlego doboru skladnikow lub po prostu to moze byc tez mechanizm obronny organizmu nie przyzwyczajonego do zdrowego stylu zycia na zaparcia polecila mi dicopeg 10g (naprawde polecam!) a na walke z otyloscia dokladnie rozpisany jadlospis na caly tydzien. jestem juz przy czwartym tygodniu i nie schudlam duzo, ale czuje sie o niebo lepiej
marcela_ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 21:40   #371
xtaskax
Przyczajenie
 
Avatar xtaskax
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

Ja ostatnio stosowałam głodówkę 10 dniową. 3 i 4 dzień to był koszmar, myślałam że nie wyrobie. jednak po 5 dniu czułam się jakbym wykorzystywała 100% mózgu, spałam 2h , wszystko zapamiętywałam, et.c. po 10 dniu czułam się oczyszczona ale nie wiem czy dałabym radę tak jeszcze raz, dlatego teraz ostatnio zażywam xxx na pozbycie się pasożytów z organizmu, efekt taki sam, a mniej cierpienia przy tym :p

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-07-31 o 10:50 Powód: reklama
xtaskax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-21, 09:32   #372
bZs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

a może post 14dniowy sokowy, 700kcal dziennie

xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-10-25 o 16:30 Powód: link
bZs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 10:38   #373
cealeksandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 21
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

Dobrym pomysłem jest picie świeżo wyciskanych soków z warzyw i owoców. Jest to nie tylko pyszne, ale także oczyszczające.
cealeksandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-11, 19:53   #374
Jolanta_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

Ja własnie zrobiłam oczyszczanie programem aloesowym (pierwszy raz w życiu). Nie jest tani, ale dla mnie rewelacja. Spadło mi ok. 3 kg tkanki tłuszczowej i 1 kg wody w organizmie, nie wspominając o obwodach . Ale nie to jest najważniejsze, po tym oczyszczaniu tryskam energią, przed piłam kilka kaw jedna, za druga i byłam chodzącym trupem - ciągle zmęczona, podpuchnięte oczy, szara cera.
Zdecydowałam się w sumie po przeczytaniu tego artykułu (polecam , ta dziewczyna ciekawie przedstawiła temat ):
xxx

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2017-10-12 o 07:44 Powód: link
Jolanta_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-25, 12:01   #375
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

Ja w tym roku byłam na tygodniowym detoksie aloesowym i w eko spa w xxx. Taki prezent dostałam od swojego faceta . Poczytajcie o tego rodzaju detoksie ponieważ jest bardzo skuteczny. Osobiście to moja ulubiona forma detoksu.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-10-26 o 13:56 Powód: Reklama.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-05, 17:53   #376
majeczqaczaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 65
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

Głodówek nie uznaję, bo bym nie wytrzymała bez jedzenia Ale widziałam, że ktoś wcześniej wspominał o piciu na czczo wody niegazowanej z cytryną. Ja akurat cisowiankę sobie smakowo upodobałam i tak już parę miesięcy robię. Tani sposób, a oczyszcza i podkręca metabolizm.
majeczqaczaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 09:21   #377
nanniel
Przyczajenie
 
Avatar nanniel
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 3
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

Głodzenie się to niezbyt dobry pomysł, jeśli pragniesz oczyścić organizm z toksyn.
Lepiej wziąć Dr.Parell. Jest bezpieczniejszy i skuteczniejszy.
nanniel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-03, 10:50   #378
Leaa25
Przyczajenie
 
Avatar Leaa25
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

A nie lepiej po prostu przejść na codzienną zdrową dietę i jeść przede wszystkim same warzywa? Tłuszcz zwierzęcy i mięso nie jest aż tak zdrowe dla naszego organizmu jak się wydaje. Ja bardzo rzadko jem mięso, jak już dodaję je w małych ilościach do obiadu i piję regularnie zioła HepaVitale. Składają się z siemienia lnianego i babki jajowatej. Nie trzeba stosować żadnych głodówek. Organizm sam się oczyści jeśli będziemy stale na odpowiedniej diecie
Leaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 10:01   #379
Franeczkaa
Przyczajenie
 
Avatar Franeczkaa
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 3
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

Ja wcześniej też miałam problemy ze zdrowiem, a konkretniej z jelitami. Wieczne zaparcia itd ale zaczęłam pić więcej soków z warzyw i owoców, przestałam jeść praktycznie mięso i piję do tego ziółka HepaVitale i czuję się znacznie lepiej
Franeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-16, 08:15   #380
marysia_co
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 424
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

U mnie pomaga dieta jaglana. Jagła ma właściwości oczyszczające i odkwaszające.
marysia_co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 14:50   #381
Dagisoowa
Przyczajenie
 
Avatar Dagisoowa
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

Ja też zaczęłam jeść więcej kaszy jaglanej i czuję się znacznie lepiej, jestem po niej najedzona, ale lekka. Nie mam czasu chyba za bardzo na robienie soków dlatego też wolałabym pić zioła, bo wystarczy je zalać. A te HepaVitale można kupić w normalnym zielarskim?
Dagisoowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 15:28   #382
Franeczkaa
Przyczajenie
 
Avatar Franeczkaa
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 3
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

Oj dawno tu nie byłam dlatego nie widziałam pytania No niestety, ale ja kupowałam przez internet, z tego co mi się wydaje to można tylko tak, nie pytałam nawet w żadnym zielarskim, ale ja często tak kupuję
Franeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 11:50   #383
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

Cytat:
Napisane przez Franeczkaa Pokaż wiadomość
Ja wcześniej też miałam problemy ze zdrowiem, a konkretniej z jelitami. Wieczne zaparcia itd ale zaczęłam pić więcej soków z warzyw i owoców, przestałam jeść praktycznie mięso i piję do tego ziółka HepaVitale i czuję się znacznie lepiej

przecież one są do jedzenia a nie do picia,
to raczej nasiona a nie zioła do zaparzania


babka płesznik, ostropest plamisty, czarnuszka siewna
- wszystko da się kupić osobno i chyba taniej


https://hepavitale.pl/produkt/hepa-vitale/

Edytowane przez 749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Czas edycji: 2018-08-02 o 11:53
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 10:57   #384
Haniaa1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

Dziewczyny, polecacie jakieś preparaty na oczyszczenie organizmu? Chodzi mi o naturalne suplementy diety lub na przykład herbatki detoksykujące. Znalazłam coś takiego: https://ormus-sklep.pl/13-zeolit-detox - ktoś z Was korzystał? Polecacie?
Haniaa1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-12, 17:47   #385
stanley1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1
Dot.: Głodówka a oczyszczanie organizmu?

Cytat:
Napisane przez patula Pokaż wiadomość
Jak najlepiej przeprowadzić taką głodówkę i przez ile dni??
Na pewno nie tydzień czy dwa bo nawet na zdrowie Ci to nie wyjdzie. Na początek spróbuj detoksu jednodniowego. Rano zagotuj sobie w termosie wodę z dodatkiem cytryny i imbiru i pij to cały dzień. Na "obiad" ugotuj zielone warzywa i czosnek. Możesz też lekko to podsmażyć na oliwie. A na kolacje zmiksuj w blenderze jakiegoś grejpfruta z bananem, ewentualnie dodać jarmuż lub mniszek lekarski - świetny orzeźwiający i oczyszczający napój.
__________________
Detoks organizmu fakty i mity o oczyszczaniu
stanley1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 09:41   #386
konserwacja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

Powiem szczerze na oczyszczanie organizmu oraz detoks najlepsze były takie morelki japońskie, które kiedyś zakupiłam na targach eko i stosowałam to przez okres około dwóch miesięcy. Bardzo się dobrze potem czułam i nawet faktycznie straciłam na wadze

sprawdźcie sobie opinie o nich:

https://www.share-polska.pl/share-or...rela-japonska/
konserwacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 16:57   #387
fonia8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 11
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

Hej, ja 3 miesiące temu spróbowałam oczyszczenia orgaznizmu z programem C9. Program trwa 9 dni i uwierzcie mi czułam że oczyściłam swój organizm z toksyn, dodatkowo straciłam 4 kg i po kilka centymetrów w obwodach (najwięcej w talii bo 6 cm). Czułam się rewelacyjnie i co najważniejsze nie miałam efektu jojo

Edytowane przez fonia8
Czas edycji: 2020-05-12 o 16:59
fonia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-15, 14:49   #388
Pevll
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 80
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

Szczerze mowiac to ja zauwazylam znaczna poprawe mojej skory, jak również i samopoczucia, odkad zaczelam pic duzooo wody, no i odstawilam nabial, pieczywo i slodycze - wszystko zrobilam w tym samym czasie. Tak więc nie wiem czy lepsze dzialanie miała dieta czy woda. Głodówkę przechodziłam raz, nie wytrzymalam jednego dnia z powodu bóli brzucha. Potem doczytałam, ze tak naprawdę głódówki dla większości osob nie są zdrowe.
No i dodatkowo biorę tabletki Normatabs na trądzik. Nie jest drogi, dziala skutecznie no i co najważniejsze przy dłuższym stosowaniu pozbawił moją skórę większości niedoskonałości.
Pevll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-13, 23:00   #389
Pomyslowo_ZakrecONA
Pomysłowo_ZakręcONA
 
Avatar Pomyslowo_ZakrecONA
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

Cytat:
Napisane przez Haniaa1234 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polecacie jakieś preparaty na oczyszczenie organizmu? Chodzi mi o naturalne suplementy diety lub na przykład herbatki detoksykujące. Znalazłam coś takiego: https://ormus-sklep.pl/13-zeolit-detox - ktoś z Was korzystał? Polecacie?
Ja osobiście wzięłam się za oczyszczanie organizmu liściem oliwnym (tabletki) i chlorofilem w płynie. Po dwóch tygodniach czułam się już znacznie lepiej, a po wykończeniu każdego z opakowań do końca stwierdziłam, że wracam do tego! To zdrowe suplementy, bezpieczne i nie trzeba, a wręcz nie powinno się przy nich głodzić.
Pomyslowo_ZakrecONA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-30, 17:37   #390
TomaszW1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 1
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

Hej. Widzę, że są tutaj osoby, które detoks mają za sobą.
Czy moglibyście podzielić się doświadczeniami i wypełnić krótką ankietę? https://☠☠☠☠☠☠☠/ankietadetoks
TomaszW1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-30 17:37:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:18.