Duphaston na regulację cyklu(PCOS) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-17, 22:30   #1
m_ia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7
Unhappy

Duphaston na regulację cyklu(PCOS)


Cześć dziewczyny! Lekarz przepisał mi duphaston na uregulowanie cyklu, w drugim cyklu zażywania pomyliłam się (źle zapamiętałam) i zamiast 16 dnia zacząć brać zaczęłam brać 10... Pomieszałam bo mówił że przez 10 dni a mi to jakoś dziwnie utkwiło w pamięci... i teraz moje pytanie, czy i jakie mogą być konsekwencje tej pomyłki? szczerze to wstyd mi przyznać się przed lekarzem, że tak zawaliłam..ale itak to chyba wyjdzie bo okres przyszedł dość szybko bo po właściwie tylko 2 tyg przerwy od poprzedniego... dodam że mam podejrzenie PCOS i chcemy się starać z TŻ o dzidziusia ale gdzieś od lutego dopiero...
m_ia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 11:27   #2
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Duphaston na regulację cyklu(PCOS)

Cytat:
Napisane przez m_ia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Lekarz przepisał mi duphaston na uregulowanie cyklu, w drugim cyklu zażywania pomyliłam się (źle zapamiętałam) i zamiast 16 dnia zacząć brać zaczęłam brać 10... Pomieszałam bo mówił że przez 10 dni a mi to jakoś dziwnie utkwiło w pamięci... i teraz moje pytanie, czy i jakie mogą być konsekwencje tej pomyłki? szczerze to wstyd mi przyznać się przed lekarzem, że tak zawaliłam..ale itak to chyba wyjdzie bo okres przyszedł dość szybko bo po właściwie tylko 2 tyg przerwy od poprzedniego... dodam że mam podejrzenie PCOS i chcemy się starać z TŻ o dzidziusia ale gdzieś od lutego dopiero...
Dostałaś okres wcześniej i tyle. On ma za zadanie go wywołać.

Teraz należy zająć się tym podejrzeniem pcos.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-18 12:27:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.