Tabletki antykoncepcyjne VINES - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-05, 20:23   #1
cassie321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Lightbulb

Tabletki antykoncepcyjne VINES


Witam kochane otóż chciałam zapytać czy któraś z Was stosowała te tabletki i jakie są wasze wrażenia ? O plamieniach wiem od mojego ginekologa, głównie chodzi mi o trądzik, cerę i ogólne samopoczucie (także życie seksualne ) Wcześniej stosowałam tabletki "Atywia" przez 2 lata, niestety mam przykre wspomnienia, po 1,5 roku stosowania pojawiły się skutki uboczne (spadek libido poniżej zera, suchość pochwy, wymioty, biegunki). Mam skłonności do trądziku, który wrócił mi po odstawieniu Atywii, miałam przerwe pół roku i obecnie jestem przy 3 dniu z Vines
cassie321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-06, 11:57   #2
lavend
Raczkowanie
 
Avatar lavend
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 72
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne VINES

Zażywam Vines od 3 miesięcy i jestem zadowolona, mimo plamień. Moja gin mówiła, że te tabletki mają zbyt małą dawkę estrogenu i plamienia zdarzają się bardzo często. Więc to może być pewien dyskomfort w czasie ich stosowania. Poza tym nie zauważyłam innych skutków ubocznych, z cerą raczej nigdy nie miałam problemu. Libido tez ok, nawet lepiej niż przed tabletkami
__________________
61 -> 58 -> 54
lavend jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-06 12:57:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.