Jak zaskoczyć Tż z seksowną bielizną i zaaranżować wieczór? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-17, 20:45   #31
aunelantie
Przyczajenie
 
Avatar aunelantie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3
Dot.: Jak zaskoczyć Tż z seksowną bielizną i zaaranżować wieczór?

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
Akurat Ja nie muszę aż tak desperacko się starać aby mieć sexy randkę. Takie sytuacje to normalką a nie wielkke święto XD



Przy ludziach i z jedzeniem to tylko wstęp do sexy randki jak dla mnie.. a nie jej sedno.



Najlepsze są w domu długi masaż wino i na lozku a nie przy talerzu

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Dlatego takie planowanie scenariuszy od owczarku do końca i robienie z tego niewiadomo czego, to trochę śmieszne. W restauracji flirtować, całować się i bieliznę odsłaniać? Dla mnie trochę żałosne
PoPoo, ojoj. Nie musisz się tak desperacko starać, żeby mieć sexy randkę. Poczułaś się lepiej?

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
nikt się nie kłoci to raczej poo wyskakuje z dziwnymi na siłę nadinterpretacjami. bez sensu nazywać czyjeś życie prywatne żałosnym, jak komuś ono odpowiada.
Hultaj, miałam tutaj na myśli konkretną osobę... Nie rozumiem wyśmiewania i wytykania palcami. Od zawsze wiedziałam, że baby to zawistne kreatury. I takie sytuacje tylko utwierdzają mnie w takim przekonaniu.
aunelantie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-17 21:45:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:54.