facet do łóżka a facet do związku - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-04-24, 13:57   #31
Epikea
Raczkowanie
 
Avatar Epikea
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 244
Dot.: facet do łóżka a facet do związku

Cytat:
Napisane przez Eveen Pokaż wiadomość
To chyba raczej logiczne, że jezeli szukamy dlugotrwalej relacji to trzeba byc kretynką aby glownym kryterium doboru partnera bylo to czy facet jest szałowy i najlepszy w lozku. Przeciez to jest relacja ktora wchodzi w zupelnie inne obszary - emocjonalny, kulturowy i całą reszte. Dla mnie seks nigdy nie byl najwazniejsza sprawą w życiu wiec to raczej logiczne, że wolalam sie zwiazac z kims z kim bede spedzac swietnie czas, z kim mam podobne zainteresowania, z kim czuje się ogólnie "dograna", kto jest dla mnie inteligentną i ciepłą osobą, z kim moge dzielic swoje radosci itd. - a nie z typem ktory ma 20 cm penisa i zapewni mi 10 orgazmów dziennie, nie spelniajac wiekszosci z powyzszego.
Doczytałaś wpis autorki, który wyjaśnia, co było nie tak w tym seksie? Facet głównie skupiał się na sobie i swojej przyjemności. Z tego można wysunąć wniosek, że skoro jest egoistą w sypialni to na innych płaszczyznach również, więc nie rozchodzi się o sam seks, a o jego podejście. Ja z moim partnerem też musieliśmy się zgrać, on nie miał żadnego doświadczenia, musiałam go "uczyć", ale nie był egoistą i widziałam, że w trakcie seksu mnie szanuje i się stara. Też z własnego doświadczenia wiem, że egoista w łóżku to po prostu wszędzie egoista. Nie wierzę, że ktoś może być egoistą tylko w jednej płaszczyźnie, co zresztą już świadczy o tym, że robi dystans po zbliżeniu. Dostał co chce, to starać się już nie musi.
__________________
Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś.
Epikea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-24, 14:13   #32
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: facet do lozka a facet do zwiazku

Trollowy wątek. Zamykam z powodu bana autora.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-24 15:13:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:58.