Zostawił mnie, teraz chce wrócić - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-14, 23:48   #91
Epikea
Raczkowanie
 
Avatar Epikea
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 244
Dot.: Zostawił mnie, teraz chce wrócić

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Słuchaj, przedstawię Ci absurd tej sytuacji
Kłócisz się z koleżanką
On traktuje cię wujowo
Mówi Ci, że nie jest idealnie, a ma być idealnie
Mówi że coś się wypaliło
Zrywa z tobą
Stosuje szantaż emocjonalny
Wyciąga cię na rozmowę, gdzie robi z siebie biednego misiaczka, który przez 3 h wydusil z siebie dwa zdania, czyli j.w
Mówi ci, że nie czuje tego co wcześniej i postara się "o tym" zapomnieć
Czyli - nie zrobiłaś w tej sytuacji absolutnie nic złego, a on ci mówi, że taki biedny i POSTARA SIĘ o tym zapomnieć.

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
Szantaż emocjonalny? Z czym?

Cytat:
Napisane przez ChanLee Pokaż wiadomość
Trąci ten wątek desperacją. Najpierw twarde: "wyjadę na studia i walić go". Teraz tama zaczyna pękać i deklaracja zamienia się w "nie wiadomo czy się dostanę", "chyba pojadę", "jak będzie taka możliwość".

A ponoć taki złoty chłop był, że warto było się nie zabezpieczać. W końcu nie zostawiłby cię i takie tam pierdoły. Ha ha. I co zrobił? Dał ci kosza z dnia na dzień jednocześnie skreślając pięć lat znajomości, robi sieczkę z mózgu i teraz zgrywa ofiarę, a ty się nad nim jeszcze litujesz. Desperacja sięgnęła zenitu.
Jeśli chodzi o studia to jest to fakt, że niewiadomo czy się dostanę. Wiem, że nie napisałam matury na jakiś baaardzo wysoki wynik, więc po prostu nie wiem. Jeżeli się okaże, że się dostanę to wyjadę na 10000%.

A z tym brakiem zabezpieczenia przyznaję się bez bicia - głopota czystej postaci. I już tego nie powtórzę.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Będzie miał świadomość, że bardzo narozrabiał i że zwykłym "postaram się o tym zapomnieć" (swoją drogą o czym konkretnie? O tym jak wujowo postąpił, czy o tej sytuacji, która w jego mniemaniu zaburzyła idealność tego związku? ) nie sprawi, że sytuacja po prostu wróci do momentu sprzed jego decyzji o zerwaniu.

Facet nawarzył piwa, a pijesz je Ty, on sobie trwa w radosnej nieświadomości.

Gryziesz się, przeżywasz, a on swoje odbębnił i ma z głowy.


Warto powiedzieć chociażby po to, żeby zobaczyć czy on konsekwencje swojej głupoty weźmie na klatę, czy znowu zacznie zrzucać winę na Ciebie i Twoją nieidealność.
Przez Twoją radę dzisiaj porozmawialiśmy. Ja mu powiedziałam, że mam wątpliwości przez to wszystko. On powiedział, że to moja decyzja czy chce odejść, nie będzie mnie na siłę zatrzymywał, że on rozumie, że przez to wszystko już nie będzie jak dawniej, że to zostanie w mojej głowie. Ale prosił o szansę. Powiedział mi też, że mnie kocha tak jak wcześniej i był po prostu głupi, że żałuje tego.

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Ale sobie kretyna znalazłaś. Albo coś innego jest na rzeczy i to tylko pretekst, albo serio chłopczyk się odkochał, bo zobaczył Cię w spięciu z inną osobą. Ty ogarniasz tak na serio co się wydarzyło?

Facet Cię przestał kochać, bo zobaczył jak ktoś się z Tobą kłóci!

Ja nie wiem, a co by było jak byście zamieszkali razem i byś puściła bąka czy by Ci pociekło z nosa przy kichnięciu? Pewnie wystawiłby Ci walizki za drzwi i czuł do Ciebie obrzydzenie, po czasie może pozwoliłby Ci wrócić i wspaniałomyślnie zapomniał o incydencie. O takich sprawach, że też korzystasz z toalety już wie czy nadal w nieświadomości? Wybacz, ale to ten poziom absurdu i zdzwika w jego wykonaniu.

Serio jestem przerażona w tym kontekście tamtym wątkiem o instynkcie. Ty idź na kolanach do Częstochowy, że nie wpadliście, facet miał Cię nie zostawić w razie dziecka, a zostawił, bo się poprztykałaś z koleżanką i zobaczył Cię w trochę innym świetle niż miłosna aureola przy randkowaniu.

I Ty się zastanawiasz czy z wariatem jednak coś dalej tworzyć. Nie boisz się, że znowu Cię rzuci przez byle gówno, albo przez jakąś inną pierdołę zacznie okazywać do Ciebie jawną pogardę? Już teraz wspaniałomyślnie stwierdził, że Ci wybacza, że koleżanka Cię obrażała. Ty chcesz być z facetem czy przedszkolakiem?
Pogardy mi nie okazywał. Po prostu widziałam na tym spotkaniu mniej zainteresowania z jego strony i wyczułam to.. Reszta się zgadzam, że to pierdoła i nadal nie rozumiem tego. Chociaż no nie ma się wpływu na swoje uczucia :/
__________________
Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś.
Epikea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-15, 01:56   #92
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Zostawił mnie, teraz chce wrócić

Owszem, ma się. Chłopa nie wychowały wilki w lesie, przez 20 lat żyje w społeczeństwie, więc chyba umie się zachować. Następnym razem z Tobą zerwie bo się sąsiad krzywo spojrzał, 3h będzie milczał, potem powie, że spojrzenie sąsiada zburzylo mu idealny związek i kopne cię w tylek, a ty powiesz, no heh, no uczucia cnie
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-15, 05:53   #93
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Zostawił mnie, teraz chce wrócić

Cytat:
Napisane przez Epikea Pokaż wiadomość
Szantaż emocjonalny? Z czym?
"siedzę u kumpla i płaczę".
No co to jest jak nie szantaż emocjonalny?

Generalnie - chcesz z nim być to bądź. Tylko pamiętaj - nie dawaj mu godziny/trzech/pieciu milczenia, nie siedź jak głupia koza, bo biedaczek taki jest i on się zamyka. Na pewno będzie coś nie tak, a wtedy będzie "siedzieliśmy 3 godziny bo on jest taki". Nie. Jak ma cos do powiedzenia to niech mówi. 5 minut, 10 milczenia, i koniec, do widzenia.

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-15, 08:00   #94
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zostawił mnie, teraz chce wrócić

Cytat:
Napisane przez Epikea Pokaż wiadomość
Przez Twoją radę dzisiaj porozmawialiśmy. Ja mu powiedziałam, że mam wątpliwości przez to wszystko. On powiedział, że to moja decyzja czy chce odejść, nie będzie mnie na siłę zatrzymywał, że on rozumie, że przez to wszystko już nie będzie jak dawniej, że to zostanie w mojej głowie. Ale prosił o szansę. Powiedział mi też, że mnie kocha tak jak wcześniej i był po prostu głupi, że żałuje tego.
No i bardzo dobrze. Widać że nie chcesz go zostawić, więc niech przynajmniej postoi chłop na uszach żeby Ci spróbować jakoś swoje zachowanie wynagrodzić.


Pytanie tylko czy on w ogóle zrozumiał jak bardzo jego gadanie o zaburzaniu idealności związku jest głupie, czy wie już, że nie da się z takim podejściem stworzyć zdrowego związku, czy po prostu dalej wie swoje, ale teraz będzie o tym milczał. Bo jeśli to drugie, to sama wiesz.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-15, 08:45   #95
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Zostawił mnie, teraz chce wrócić

Cytat:
On powiedział, że to moja decyzja czy chce odejść, nie będzie mnie na siłę zatrzymywał, że on rozumie, że przez to wszystko już nie będzie jak dawniej, że to zostanie w mojej głowie. Ale prosił o szansę. Powiedział mi też, że mnie kocha tak jak wcześniej i był po prostu głupi, że żałuje tego.
to mu powiedz po prostu że ma ci to wynagrodzić i masz 4 miesiące na swoje przemyślenia. ale jak pomysłu bym nie miała; skoro było idealnie. nie daj sobie wmówić że jesteś jakaś niemoralna, dokładnie koleś twoje teraz do niego podejście ma na własne życzenie, nikogo innego. nie przestalaś go kochac z dnia na dzien by go rzucić tak jak on to niefrasobliwie i z dupy zrobił ale i nie ufasz mu już jak wcześniej.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2019-06-15 o 08:47
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-15, 08:52   #96
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Zostawił mnie, teraz chce wrócić

4-6 miesięcy, tyle daj mu czasu, jeśli utrzyma poprawne zachowanie to można zaufać, ale jedna zła akcja i powinnaś stanowczo zakończyć relację. Bo inaczej to będzie tkwiła w tym latami, aż się zakręci koło niego lepsza i Ciebie zostawi. Wybacz, ale tak to działa, on już raz Ciebie zostawił dla głupoty, dla innej laski zostawi bez wahania.

Ja i tak uważam że takie powroty są bez sensu. Teraz będziesz miesiącami czekać i patrzeć czy on nie robi nic złego, jak jakiś sprawdzian, niby jakim cudem mają wrócić dawne uczucia? Ty już jesteś uprzedzona do niego, nigdy nie wrócisz do normalności. No ale rób co chcesz, niestety człowiek najlepiej uczy się na błędach i nie słucha innych.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-15, 11:06   #97
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Zostawił mnie, teraz chce wrócić

Cytat:
Napisane przez Epikea Pokaż wiadomość







Przez Twoją radę dzisiaj porozmawialiśmy. Ja mu powiedziałam, że mam wątpliwości przez to wszystko. On powiedział, że to moja decyzja czy chce odejść, nie będzie mnie na siłę zatrzymywał, że on rozumie, że przez to wszystko już nie będzie jak dawniej, że to zostanie w mojej głowie. Ale prosił o szansę. Powiedział mi też, że mnie kocha tak jak wcześniej i był po prostu głupi, że żałuje tego.



Pogardy mi nie okazywał. Po prostu widziałam na tym spotkaniu mniej zainteresowania z jego strony i wyczułam to.. Reszta się zgadzam, że to pierdoła i nadal nie rozumiem tego. Chociaż no nie ma się wpływu na swoje uczucia :/
To jest podejście twojego chłopaka do tego, co jest między wami.
Ja rozumiem, że nie chcesz go stracić, ale ten koniec nadejdzie.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-16, 08:48   #98
540777dcbf6ffb1a00382ce11cd99e791e048a57_5e1e561288b96
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 206
Dot.: Zostawił mnie, teraz chce wrócić

Taka prawda ze cokolwiek jej nie powiemy, to ona z chlopakiem zostanie. A jak sie zwiazek rozpadnie, bo rozpadnie sie na pewno, to bedzie cierpiec podwojnie. Mam tylko nadzieje ze ze studiow nie zrezygnujesz dla niego.
540777dcbf6ffb1a00382ce11cd99e791e048a57_5e1e561288b96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-16, 09:09   #99
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zostawił mnie, teraz chce wrócić

[1=540777dcbf6ffb1a00382ce 11cd99e791e048a57_5e1e561 288b96;86908970]Taka prawda ze cokolwiek jej nie powiemy, to ona z chlopakiem zostanie. A jak sie zwiazek rozpadnie, bo rozpadnie sie na pewno, to bedzie cierpiec podwojnie.[/QUOTE]
Albo nie będzie. Czasem łatwiej jest wrócić i przeżyć kolejne rozstanie, niż żyć gryząc się myślami co by było gdyby jednak wrócili do siebie.

Kwestia psychiki, autorka sprawdzi na własnej skórze co jest dla niej lepszą opcją.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-16, 09:36   #100
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Zostawił mnie, teraz chce wrócić

Ona bardziej za nim jest niz on.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 19:10   #101
Epikea
Raczkowanie
 
Avatar Epikea
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 244
Dot.: Zostawił mnie, teraz chce wrócić

Tu znowu ja, autorka. Rozstaliśmy się. Wychodzi na to, że już bez powrotów, bo już tydzień nie mamy ze sobą żadnego kontaktu. Co się stało? Zauważyłam, że po tym powrocie on już nie jest taki jak dawniej. Czułam się jakby był moim kolegą, a nie chłopakiem. Nie mówił do mnie czule, na seks nie miał ochoty, a przecież nie będę go zmuszać ani prosić. Wcześniej spotykaliśmy się prawie codziennie, a tu ciągle się wykręcał od spotkań. Miałam wrażenie, że nie szanował mojego czasu, bo on to mógł być sobie zajęty, a wiedział, że mnie miał na zawołanie. Nie widzieliśmy się już 4 dni to pytam go przez Messenger: "To co jutro się widzimy?", a on, że jeszcze nie wie co będzie robił jutro. Dla mnie totalny brak szacunku. On nie wie co będzie jutro robił, ale ja mam w razie co na niego czekać jak pies. Wtedy pękłam i napisałam mu, że nie chcę go więcej widzieć i musimy się rozstać, że może za kilka miesięcy zostaniemy przyjaciółmi, ale teraz nie chce go znać. On zaakceptował moją decyzję i szczerze mówiąc miałam wrażenie, że miał na to wylane i chyba tylko czekał, aż ja zerwę. Nie wiem.

Całe uczucie do niego mi minęło, a ja zrozumiałam bardzo wiele istotnych rzeczy. Przede wszystkim nie uzależniać swojego życia od faceta. Moje życie to był tylko Internet i czekanie na spotkanie z moim księciem. Czasem spotkałam się z kimś innym, ale to bardzo rzadko i zazwyczaj jak on nie miał czasu. Byłam na każde jego zawołanie, a tak nie powinno być. Teraz wróciłam do swoich starych znajomych, codziennie widzę się z kimś innym, czasem sama ze sobą siedzę i czytam np. książkę albo gram na konsoli, i powiem wam, że ... czuję się bardziej szczęśliwa niż z nim. Wreszcie odkryłam to, jak być szczęśliwym sama ze sobą, jako singielka Taka o lekcja z tego wszystkiego. Zdałam sobie sprawę też z tego, że od mojego faceta OCZEKUJĘ dojrzałości emocjonalnej, a nie jakiegoś mazgaja, który nie umie rozmawiać i sama muszę się domyślać, że on ze mną nie chce być Bo sam by z tym nie wyskoczył. Opowiadał mi kiedyś, że ze swoją byłą nie zerwał on, ale jego koleżanka - szkoda, że nie zapaliła mi się czerwona lampka jak to usłyszałam.. Ale mówi się trudno.

Do szczęścia faceta nie potrzebuję, ale mimo wszystko jak sobie odpocznę po tej relacji pragnę zbudować coś fajnego, stałego, coś z przyszłością. Ale mam obawy, że znowu nie wyjdzie, że się rozczaruje. Nie wiem, czy będę potrafiła kolejnemu zaufać, bo trochę za sobą tych związków już mam. Większość to nastoletnie miłostki, ale jednak. Mam jednak ogromną nadzieję, że uda mi się trafić w końcu na dojrzałego, odpowiedzialnego mężczyznę, z którym będę mogła się realizować, dzielić szczęściem i w przyszłości założyć rodzinę. Tak bardzo tego pragnę, kogoś kochać i być kochanym, i dążyć do wspólnych celów. Może mi się to kiedyś uda, jestem jeszcze młoda.
__________________
Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś.
Epikea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-27, 20:23   #102
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Zostawił mnie, teraz chce wrócić

Nie przejmuj się. Głowa do góry

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 12:37   #103
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Zostawił mnie, teraz chce wrócić

Finał do bólu przewidywalny.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 12:41   #104
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Zostawił mnie, teraz chce wrócić

Dziękuj opatrzności, że nie zaszłaś w tę ciążę, o której fantazjowałaś jeszcze kilka miesięcy temu.

A poza tym głowa do góry. Przynajmniej masz jasność i nie marnujesz na niego więcej czasu
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 13:00   #105
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zostawił mnie, teraz chce wrócić

Cytat:
Napisane przez Epikea Pokaż wiadomość
Całe uczucie do niego mi minęło, a ja zrozumiałam bardzo wiele istotnych rzeczy. Przede wszystkim nie uzależniać swojego życia od faceta. Moje życie to był tylko Internet i czekanie na spotkanie z moim księciem. Czasem spotkałam się z kimś innym, ale to bardzo rzadko i zazwyczaj jak on nie miał czasu. Byłam na każde jego zawołanie, a tak nie powinno być. Teraz wróciłam do swoich starych znajomych, codziennie widzę się z kimś innym, czasem sama ze sobą siedzę i czytam np. książkę albo gram na konsoli, i powiem wam, że ... czuję się bardziej szczęśliwa niż z nim. Wreszcie odkryłam to, jak być szczęśliwym sama ze sobą, jako singielka Taka o lekcja z tego wszystkiego. Zdałam sobie sprawę też z tego, że od mojego faceta OCZEKUJĘ dojrzałości emocjonalnej, a nie jakiegoś mazgaja, który nie umie rozmawiać i sama muszę się domyślać, że on ze mną nie chce być
I dlatego właśnie uważam, że czasem takie powroty są potrzebne.


Cenna lekcja, teraz już miejmy nadzieję że będzie tylko lepiej
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-30, 12:34   #106
jolem27
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 7
Dot.: Zostawił mnie, teraz chce wrócić

Cytat:
Napisane przez Epikea Pokaż wiadomość
Wreszcie odkryłam to, jak być szczęśliwym sama ze sobą, jako singielka .
Praktykuję coś podobnego ale nie czuję się szczęśliwy. W jaki sposób to odkrywałś? Jakieś podpowiedzi?
U nie kiepsko działa "Musisz zrozumieć..." "Uświadom sobie...". Potrafię pojąć to rozumem ale nie sercem, które odczuwa samotność.
jolem27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-30, 12:41   #107
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Zostawił mnie, teraz chce wrócić

Cytat:
Napisane przez jolem27 Pokaż wiadomość
Praktykuję coś podobnego ale nie czuję się szczęśliwy. W jaki sposób to odkrywałś? Jakieś podpowiedzi?
U nie kiepsko działa "Musisz zrozumieć..." "Uświadom sobie...". Potrafię pojąć to rozumem ale nie sercem, które odczuwa samotność.
to nie zrozumienie czy uświadomienie sobie, a zmiana życia. osiągnięcie czegoś, zadowolenie z tego, znalezienie w życiu czegoś, w czym się realizujesz, docenienie spokoju, niezależności, samodzielności. dojście do tego, jaką się jest osobą, jak się reaguje na określone rzeczy, jaką się ma opinię, jak chce się żyć. bez patrzenia na to, że ktoś Cię ocenia, ktoś skrytykuje, ktoś będzie chciał urobić pod siebie. osiągnięcie pewnej samoświadomości, zadowolenia z siebie, realizacja siebie samemu, a nie za pomocą drugiej osoby.
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-30, 12:46   #108
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Zostawił mnie, teraz chce wrócić

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
I dlatego właśnie uważam, że czasem takie powroty są potrzebne.


Cenna lekcja, teraz już miejmy nadzieję że będzie tylko lepiej
Ja tak samo, finał i tak był wiadomy.

Powodzenia autorko!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-30 13:46:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.