Spotkanie z dziewczyną z u Niej - co znaczą te gesty? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-12, 18:42   #1
tymczasowy97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 100

Zakochałem się w dziewczynie, co dalej?


Opiszę swoją sytuację. Kilka dni temu wstawiłem posta na pewnej grupie na FB o poznawaniu partnera. Polubiło mi kilka dziewczyn, z czego z 1 się umówiłem i spotkałem 2 dni temu. Wszystko było ok, była bardzo atrakcyjna, miła, pochodziliśmy po galerii, potem do Maka, pogadaliśmy z 2 godzinki może, na końcu Ją odprowadziłem. Ja nigdy dziewczyny nie miałem, ale 1 raz rozmawiałem z dziewczyną tak szczerze i patrzyliśmy sobie w oczy. Na końcu rozmowy powiedziała, że jestem łagodny i nigdy bym jej nie skrzywdził oraz że umiem słuchać. Nie odważyłem się postawić 2 kroku. Ona przed spotkanie mówiła mi, żebym potraktował to nie jako randkę, ale jako luźne spotkanie. Co WAŻNE! Na spotkaniu wspominała, że była na jakiejś domówce i jakiś chłopak jej się spodobał, + mówiła, że na uczelni ma kilku chłopaków, którzy jej się podobają. Wyczuła w moich oczach, że poczułem się nieswojo w tym momencie. Dlaczego to powiedziała? Żeby wzbudzić u mnie zazdrość czy żebym nie starał się o nią?Dzisiaj przez telefon powiedziała, że chętnie ze mną będzie prowadziła kanał na YT + żebym na następne spotkanie przygotował trochę faktów z mojego życia i ona też przygotuje, żeby się lepiej poznać. Mam zamiar kupić jej kwiaty na to następne spotkanie ( myślę nad 1 różą, ale nie wiem czy to dobry pomysł ). Co do niej - jest artystką. P.S. Mam 20 lat
Bardzo proszę DZIEWCZYNY, co sądzić o tej sytuacji, myślę o Niej non stop. Bardzo zależy mi na tym, żeby dała mi szanse i żebyśmy spróbowali wejść w związek. Jak mam do Niej mówić, co kupić, jak się zachować, co myślicie o tej sytuacji? Z góry dzięki
tymczasowy97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 18:53   #2
katemoss1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 139
Dot.: Zakochałem się w dziewczynie, co dalej?

skoro powiedziała, że jaskiś chłopak się jej podoba, to po prostu albo jej się podoba, albo chciała wzbudzić w Tobie Twoją zazdrość. Jestem dziewczynom, ale i tak nie ogarniam naszych nie których zagrywek. Co ja bym zrobiła? Najlepiej zaproś ją na randkę, prosto z mostu. Nie rób podchodów, dziewczyny przynajmniej ja lubię zdecydowanych
katemoss1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 19:12   #3
tymczasowy97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 100
Dot.: Zakochałem się w dziewczynie, co dalej?

Ok, w sumie już mniej więcej się umówiliśmy na spotkanie na środę, ale jeszcze nie wiadomo gdzie. Myślę, czy jej kupić różę. To dobry krok? Poza tym sugerować jej że mi na niej zależy, jakieś podteksty czy nie?
tymczasowy97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 20:17   #4
mel95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 271
Dot.: Zakochałem się w dziewczynie, co dalej?

Cytat:
Napisane przez tymczasowy97 Pokaż wiadomość
Ok, w sumie już mniej więcej się umówiliśmy na spotkanie na środę, ale jeszcze nie wiadomo gdzie. Myślę, czy jej kupić różę. To dobry krok? Poza tym sugerować jej że mi na niej zależy, jakieś podteksty czy nie?
Mozesz coś zasugerować ale nie angażuj sie w to aż tak szybko, widziałeś ją dopiero raz
mel95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 20:44   #5
tymczasowy97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 100
Dot.: Zakochałem się w dziewczynie, co dalej?

Wiem, ale bardzo mi na niej zależy, tylko boję się, że jak wykonam 1 krok, to ona może poczuć się niekomfortowo, a z 2 strony może powinienem, bo w sumie jestem facetem. W każdym razie kwiaty kupię, chyba się ucieszy
tymczasowy97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 22:14   #6
mmuffinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 186
Dot.: Zakochałem się w dziewczynie, co dalej?

Ile macie lat?
mmuffinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 22:47   #7
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Zakochałem się w dziewczynie, co dalej?

No i twoje podejście wykłada się na tym, że już postawiłeś się na niższej pozycji kogoś, komu trzeba dawać szansę. Wstrzymaj trochę to szaleństwo, skąd wiesz, że ona w ogóle jest taka fajna. Już to gadanie o innych facetach i podkreślanie, że to nie randka, pokazuje że ona stara się utrzymać jakiś dystans albo ma tendencje do dziwnych zagrywek. Trochę desperacko się już na nią rzuciłeś i podejrzewam, że ona to zauważy i zwieje, albo co gorsza wykorzysta. Dla mnie brzmisz jakbyś uczepił się pierwszej lepszej laski, która okazała ci jakieś zainteresowanie.

Edytowane przez 3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Czas edycji: 2017-11-12 o 22:49
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-12, 23:03   #8
Cytrynowy_Sorbet24
Zadomowienie
 
Avatar Cytrynowy_Sorbet24
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 761
Dot.: Zakochałem się w dziewczynie, co dalej?

Zakochałeś się po pierwszym spotkaniu? W dodatku laska na tej "nie randce" mówi Ci o tym kto jej się podoba i próbuje wzbudzać zazdrość?

Trololololo
Cytrynowy_Sorbet24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 05:42   #9
dogue
Raczkowanie
 
Avatar dogue
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 122
Dot.: Zakochałem się w dziewczynie, co dalej?

Cytat:
Napisane przez tymczasowy97 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę DZIEWCZYNY, co sądzić o tej sytuacji, myślę o Niej non stop. Bardzo zależy mi na tym, żeby dała mi szanse i żebyśmy spróbowali wejść w związek. Jak mam do Niej mówić, co kupić, jak się zachować, co myślicie o tej sytuacji? Z góry dzięki
Sądzę, że mylisz zakochanie z zauroczeniem. Albo nawet nie zauroczenie - nazwałabym to zwykłą sympatią/zainteresowaniem.
Sądzę też, że nikt Ci nie odpowie, co masz jej kupić i jak się zachować, bo Ty sam raz ją widziałeś i spędziliście coś koło dwóch godzin. Nie znasz jej. Według mnie nie ma się co spieszyć. Najpierw się poznajcie chociaż minimalnym stopniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
[center][color=#cc9966][small]Dogue
dogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 15:27   #10
tymczasowy97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 100
Dot.: Zakochałem się w dziewczynie, co dalej?

Ona 19 ja 20

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;78759216]No i twoje podejście wykłada się na tym, że już postawiłeś się na niższej pozycji kogoś, komu trzeba dawać szansę. Wstrzymaj trochę to szaleństwo, skąd wiesz, że ona w ogóle jest taka fajna. Już to gadanie o innych facetach i podkreślanie, że to nie randka, pokazuje że ona stara się utrzymać jakiś dystans albo ma tendencje do dziwnych zagrywek. Trochę desperacko się już na nią rzuciłeś i podejrzewam, że ona to zauważy i zwieje, albo co gorsza wykorzysta. Dla mnie brzmisz jakbyś uczepił się pierwszej lepszej laski, która okazała ci jakieś zainteresowanie.[/QUOTE]

Ale sądzisz, że jak kupię jej różę czy jakiś inny kwiatek, to zaplusuję czy się ośmieszę?
tymczasowy97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 15:32   #11
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Zakochałem się w dziewczynie, co dalej?

Cytat:
Napisane przez tymczasowy97 Pokaż wiadomość
Ona 19 ja 20

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------



Ale sądzisz, że jak kupię jej różę czy jakiś inny kwiatek, to zaplusuję czy się ośmieszę?
Sądzę, że to całkowicie bez znaczenia.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-13, 17:38   #12
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Zakochałem się w dziewczynie, co dalej?

Kwiatki to raczej w sytuacji, gdy po kobietę do jej domu idziesz. Ja sobie nie wyobrażam, że facet daje mi kwiatek na spotkaniu, a ja miętolę go w dłoniach przez parę godzin, bo niby co mam z nim zrobić?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 17:54   #13
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Zakochałem się w dziewczynie, co dalej?

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Kwiatki to raczej w sytuacji, gdy po kobietę do jej domu idziesz. Ja sobie nie wyobrażam, że facet daje mi kwiatek na spotkaniu, a ja miętolę go w dłoniach przez parę godzin, bo niby co mam z nim zrobić?
Słuszna uwaga.

A co do pierwszego postu - nigdy mnie nie bawiły randkowe gierki, więc nie siliłam się na interpretacje tego, co słyszę.
A jaki ma być Twój wkład w ten kanał na YouTube? Może nie zaiskrzyło, ale jesteś jej do niego potrzebny? Wiem, że to nieładna insynuacja
Kwiatek - na dwoje babka wróżyła. Albo to właśnie gierki i zaplusujesz (o ile będzie miała co z nim zrobić) albo serio nie traktuje tych spotkań jako potencjalne randki i może się zirytować, że nie słuchasz, co do Ciebie mówi. Każda dziewczyna jest inna i może inaczej zareagować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 18:06   #14
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Zakochałem się w dziewczynie, co dalej?

Spokojnie, ochłoń. Widziałeś ją dopiero raz, w dodatku nawet jej za dobrze nie znasz. No i to spotkanie nie było randką, dała Ci do zrozumienia, że interesują ją inni mężczyźni, więc może Cię traktować tylko po koleżeńsku.
Idź teraz na to spotkanie, jako kolega. Co macie w planach na tę środę? Gdzie idziecie, co będziecie robić?
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 18:34   #15
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Zakochałem się w dziewczynie, co dalej?

Generalnie 90% ludzi nie wie czego chce w życiu, spoko...... poznałeś dziewczynę, spodobała Ci się, jesteś nią zauroczony czy zakochany, ok.
Umówiłeś się z nią na spotkanie, jesteś facetem więc inicjatywa jest po twojej stronie.............. kwiaty jak naj bardziej, duża pasowa róża albo delikatny bukiecik.... to co z mim, z nimi zrobi da Ci sygnał jaka jest i jak traktuje waszą znajomość. W sieci są inne zasady niż w realu.... umiejętność konwersacji, patrzenie w oczy a nie na biust to duża umiejętność..... napisz co dziewczyna chce wiedzieć o Tobie i co zaplanowałeś na randkę.....
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 23:50   #16
tymczasowy97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 100
Dot.: Zakochałem się w dziewczynie, co dalej?

Ostatnio patrzyliśmy sobie w oczy. Poprosiła mnie, żebym przygotował jakieś fakty o sobie z życia, co lubię robić, zainteresowania, gusta itp. Mam zamiar wziąć ją do kawiarni, potem zobaczymy. Ubiorę się w koszulę. I nie wiem czy te kwiaty to dobry pomysł? Jak byś się poczuła w tej sytuacji ?

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:44 ----------

Ja planuję wziąć ją do kawiarni, potem zobaczymy. Bardzo bym chciał, żeby coś zaiskrzyło, spontanicznie. Nie znam się na kobietach, ale poprosiła mnie, żebym przygotował na spotkanie jakieś fakty z życia o sobie, co lubię, itp. żebyśmy się poznali. Myślę nad tymi kwiatami cały czas... Ale w koszulę się ubiorę ( wspominała, że lubi facetów w koszulach ). Jak Ty byś się poczuła, gdybym Ci w tej sytuacji kwiaty wręczał?

---------- Dopisano o 00:49 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------

Ona lubi : facetów myślących, inteligentnych, w koszulach ( z tego co do tej pory wiem ). Dlatego też przyjdę w koszuli. Kanał ma być o vlogach, modzie itp. Nasz wspólny. Ważne : zadała mi dzisiaj pytanie przez fb Czego oczekuję od kobiety i czy jestem gotowy na związek. Jak to zinterpretować?

---------- Dopisano o 00:50 ---------- Poprzedni post napisano o 00:49 ----------

Ważne : zadała mi dzisiaj pytanie przez fb Czego szukam w kobiecie i czy jestem gotowy na związek. Jak to zinterpretować? Ja nie znam Waszych gierek i insynuacji ...
tymczasowy97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 00:12   #17
Sheev
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 269
Dot.: Zakochałem się w dziewczynie, co dalej?

Cytat:
"Kilka dni temu wstawiłem posta na pewnej grupie na FB o poznawaniu partnera."
Znakomicie, na pewno zadziała!
Cytat:
"Polubiło mi kilka dziewczyn, z czego z 1 się umówiłem i spotkałem 2 dni temu."
Whaat?
Cytat:
"Wszystko było ok, była bardzo atrakcyjna, miła, pochodziliśmy po galerii, potem do Maka"

Cytat:
"Ja nigdy dziewczyny nie miałem, ale 1 raz rozmawiałem z dziewczyną tak szczerze"
Może Ty byłeś szczery; nigdy nie bądź pewny intencji drugiej strony.
Cytat:
" i patrzyliśmy sobie w oczy"
Co Ty najlepszego wyrabiasz, nie patrzy się w oczy tylko w cycki. Teraz pewnie rzuciła na Cb urok.
Cytat:
" Na końcu rozmowy powiedziała, że jestem łagodny i nigdy bym jej nie skrzywdził oraz że umiem słuchać."
No cóż, przynajmniej zrobiłeś jakiś krok do przodu. Nie martw się, potrenujesz trochę i któraś z następnych nie uzna Cię już za ciotę.
Cytat:
"Dlaczego to powiedziała? Żeby wzbudzić u mnie zazdrość czy żebym nie starał się o nią?"
Game of Power. Ja mam dużo możliwości, Ty jesteś biednym frustratem, który dziewki za rękę nie trzymał. Jeśli chcesz czegoś więcej, musisz się bardzo postarać, ale nie licz na wiele. I tak jesteś tylko łechtaniem ego, o łechtaczce zapomnij. Fagas do kolekcji, SMV +0.05, możesz mi kupić czekoladę jak będę smutna na PMSie. Jeszcze jak ci o tym opowiem, pożalę się trochę, to tak ci się szkoda zrobi, że zrobisz dla mnie wiele. Za free.

Cytat:
"Dzisiaj przez telefon powiedziała, że chętnie ze mną będzie prowadziła kanał na YT + żebym na następne spotkanie przygotował trochę faktów z mojego życia i ona też przygotuje, żeby się lepiej poznać."
Już to widzę: "20 faktów o prawiczkach"

Cytat:
"Bardzo proszę DZIEWCZYNY, co sądzić o tej sytuacji, myślę o Niej non stop."
Starszych kolegów też byś popytał.

Cytat:
"Bardzo zależy mi na tym, żeby dała mi szanse i żebyśmy spróbowali wejść w związek."
Poebao Cię? Znasz ją dwa dni i już próbujesz w coś wchodzić? Tzn jeśli mowa o wchodzeniu, hulaj dupa, piekła nie ma, ale związek? Ty nawet nie wiesz, czy warto się z nią przyjaźnić.

Cytat:
"Ubiorę się w koszulę."
Nie zapomniej też ubrać majtek. To ostatnia linia obrony przed kobietami.

Cytat:
"I nie wiem czy te kwiaty to dobry pomysł?"
Wyrzuć je w cholerę. Już i tak uznała Cię za pipkę, nie dokładaj sobie masochisto jeden.

Cytat:
"Kanał ma być o vlogach, modzie itp. Nasz wspólny."
Czyli otrzymałeś ostateczne potwierdzenie, że uważa Cię za geja.

Cytat:
"Ważne : zadała mi dzisiaj pytanie przez fb Czego szukam w kobiecie i czy jestem gotowy na związek. Jak to zinterpretować?"
Chciała, żebyś zastanawiał się jak to zinterpretować.

Cytat:
"Ja nie znam Waszych gierek i insynuacji ..."
I znaczenia niektórych słów. Graj zatem w ciemno!

Edytowane przez Sheev
Czas edycji: 2017-11-14 o 00:38
Sheev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 14:22   #18
tymczasowy97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 100
Co kupić dziewczynie na spotkanie?

Witam, byłem już na 2 spotkaniu z dziewczyną, tym razem dałem jej 1 różową różę - była bardzo zadowolona Ale nie wiem co kupić jej na następne. Lubi malować paznokcie i słodkie perfumy, ale nie wiem czy trafię w gust itp. Proszę o pomoc, może jakieś czekoladki? Z góry dzięki
tymczasowy97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 14:28   #19
ythas
grumpythas
 
Avatar ythas
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 727
Dot.: Co kupić dziewczynie na spotkanie?

Nie wiem czy kupowanie jej czegoś co spotkanie to taki dobry pomysł.
Ja bym to odebrała jako lekką desperację.

Upominki co jakiś czas bez powodu, owszem, bardzo miłe. Ale nie co spotkanie.

Aha, i mała dygresja co do róży.
Faceci, nie dawajcie tych badyli na początku spotkania Zwłaszcza, jeśli w planach jest jakiś spacer. Ta róża potem tylko przeszkadza i nie ma co z nią zrobić całe spotkanie.

No ale, jeśli się uprzesz to coś małego, niezobowiązującego, może faktycznie jakieś słodycze.
__________________

Edytowane przez ythas
Czas edycji: 2017-11-16 o 14:29
ythas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-16, 14:31   #20
tymczasowy97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 100
Dot.: Co kupić dziewczynie na spotkanie?

Co do róży, spotkaliśmy się pod jej mieszkaniem, ale po prostu zdjęła papier i szliśmy tak sobie po mieście, do sklepu nawet, do maka Ale nie była skrępowana, wręcz przeciwnie. Chciałem żeby poczuła, że mi na niej zależy. Pięknie jej było z tą różą
tymczasowy97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 14:42   #21
ginewrona
Raczkowanie
 
Avatar ginewrona
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 406
Dot.: Co kupić dziewczynie na spotkanie?

Nie musisz jej niczego kupować.
ginewrona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 14:43   #22
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Co kupić dziewczynie na spotkanie?

Też bym raczej przystopowała z prezentami co spotkanie, a słodycze to fajny pomysł, chyba, że dziewczyna nie lubi lub jest na diecie
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 14:43   #23
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Co kupić dziewczynie na spotkanie?

Ale po co? Na każde spotkanie chcesz jej coś kupować? Przecież ona przebywa z Tobą dla przyjemności przebywania z Tobą, w celu poznania Cię lepiej, a nie po to, by dostawać coś. Kwiatka zostaw na jakąś kolejną okazję - np. jak stwierdzicie, że chcecie być razem, albo na święta.

A z czekolady, którą się wyciągnie i powie "osłodźmy sobie dzień" nie ma co robić prezentu, tylko po prostu drobny poczęstunek.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2017-11-16 o 14:44
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 15:20   #24
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Co kupić dziewczynie na spotkanie?

Cytat:
Napisane przez ythas Pokaż wiadomość
Nie wiem czy kupowanie jej czegoś co spotkanie to taki dobry pomysł.
Ja bym to odebrała jako lekką desperację.

Upominki co jakiś czas bez powodu, owszem, bardzo miłe. Ale nie co spotkanie.

Aha, i mała dygresja co do róży.
Faceci, nie dawajcie tych badyli na początku spotkania Zwłaszcza, jeśli w planach jest jakiś spacer. Ta róża potem tylko przeszkadza i nie ma co z nią zrobić całe spotkanie.

No ale, jeśli się uprzesz to coś małego, niezobowiązującego, może faktycznie jakieś słodycze.
To tylko Twoja opinia, ja lubie kwiaty i spacer z roza w reku bylby dla mnie przyjemnoscia.

Aczkolwiek zgadzam sie - co za duzo, to nie zdrowo i z prezentem autor powinien sie wstrzymac do jakies okazji np. od sw. Mikolaja czy imieniny.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 15:33   #25
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Co kupić dziewczynie na spotkanie?

Wstrzymaj sie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 16:42   #26
tymczasowy97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 100
Dot.: Co kupić dziewczynie na spotkanie?

Oj, ja nie patrzę na te cechy ( przynajmniej nie w 1 kolejności ), bardziej na czułość kobiety, jej charakter, sposób w jakim ze mną rozmawia.
tymczasowy97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 19:31   #27
despotka001
Raczkowanie
 
Avatar despotka001
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 174
Dot.: Co kupić dziewczynie na spotkanie?

Wiesz, że tworzysz materialistkę?
despotka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 19:38   #28
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Co kupić dziewczynie na spotkanie?

Chcesz ją przekupic? Ja nie chcislabym zeby koles z ktorym nie jestem mi cos kupowal. Sadzisz ze nie zainteresuje sie toba jesli nic jej nie kupisz? Kup jej od razu samochod po co sie rozdrabniac na drobne.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 19:52   #29
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Co kupić dziewczynie na spotkanie?

Możesz jej kupić takie potrójne rafaello jak bardzo chcesz

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 20:12   #30
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Co kupić dziewczynie na spotkanie?

Wiadomo, że chcesz dziewczynie zrobić przyjemność, ale również bym przystopowała. Jeśli przyzwyczaisz ją do prezentów przy każdym spotkaniu to przy każdym spotkaniu będzie tego oczekiwać, a sam prezent nie będzie tak cieszyć. Potem tylko będziesz się niezręcznie czuć jak z przyczyn losowych nie będziesz mógł nic kupić. Lepiej zaskoczyć co jakiś czas lub właśnie na okoliczności.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-28 05:35:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.