Rozstanie w ciąży - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-11, 14:25   #1
Lari_O
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 9

Rozstanie w ciąży


Drogie Wizażanki,
Mam nadzieję, że coś poradzicie, bo jestem w rozsypce.
W czwartek po małej sprzeczce telefonicznej z facetem wróciłam do domu, a raczej próbowałam wrócić, bo zablokował drzwi i nie chciał mnie wpuścić. Jak w końcu weszłam zastałam tam dwóch jego kolegow, którzy pomagali mu się pakować. Wygoniłam ich z domu i próbowałam zatrzymać partnera, żeby wyjaśnił mi co się dzieje, ale on wpadł w histerię, płakał i krzyczał, że chce odejść. Próbowałam go uspokoić i prosiłam o spokój przyznając się, że jestem w ciąży (dowiedziałam się tamtego ranka). Ale on powiedział, że mi nie wierzy, że mnie nienawidzi, że nie ufa nikomu (wcześniej był oszukiwany przez ex i rodziców) i że to koniec. W tym czasie koledzy wezwali policję a on wyszedł z policją. Jest to już drugi taki jego wybryk, kiedyś rowniez sobie coś uroil i wyprowadził się, ale po 3 tygodniach wrócił. Ma depresje, stwierdzona przez specjalistę, której zaprzecza i odmówił brania leków twierdząc, że ja mu to wmawiam. Od kilku tygodni codziennie robił mi o coś awantury, wiecznie na tle tego, że na pewno go zostawię. W ciągu kilku miesięcy rzucił też 3 prace. Ogólnie zachowywał się jak furiat.
Tak się zdenerwowałam ta policja i tym że mimo, że byliśmy zaręczeni on mnie zostawia ot tak, że w sobotę wieczorem dostałam krwawienia i okazało się, że poroniłam. Nie umiem sobie z tym wszystkim poradzić. On nawet nie wie co przeszłam. Czy powinnam się do niego odezwać? Niewykluczone, że on mimo iż w ciążę nie wierzył, odezwie się i dopyta, chociaż watpie, bo zmienił numer telefonu.
Lari_O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 14:36   #2
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Rozstanie w ciąży

Cytat:
Napisane przez Lari_O Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki,
Mam nadzieję, że coś poradzicie, bo jestem w rozsypce.
W czwartek po małej sprzeczce telefonicznej z facetem wróciłam do domu, a raczej próbowałam wrócić, bo zablokował drzwi i nie chciał mnie wpuścić. Jak w końcu weszłam zastałam tam dwóch jego kolegow, którzy pomagali mu się pakować. Wygoniłam ich z domu i próbowałam zatrzymać partnera, żeby wyjaśnił mi co się dzieje, ale on wpadł w histerię, płakał i krzyczał, że chce odejść. Próbowałam go uspokoić i prosiłam o spokój przyznając się, że jestem w ciąży (dowiedziałam się tamtego ranka). Ale on powiedział, że mi nie wierzy, że mnie nienawidzi, że nie ufa nikomu (wcześniej był oszukiwany przez ex i rodziców) i że to koniec. W tym czasie koledzy wezwali policję a on wyszedł z policją. Jest to już drugi taki jego wybryk, kiedyś rowniez sobie coś uroil i wyprowadził się, ale po 3 tygodniach wrócił. Ma depresje, stwierdzona przez specjalistę, której zaprzecza i odmówił brania leków twierdząc, że ja mu to wmawiam. Od kilku tygodni codziennie robił mi o coś awantury, wiecznie na tle tego, że na pewno go zostawię. W ciągu kilku miesięcy rzucił też 3 prace. Ogólnie zachowywał się jak furiat.
Tak się zdenerwowałam ta policja i tym że mimo, że byliśmy zaręczeni on mnie zostawia ot tak, że w sobotę wieczorem dostałam krwawienia i okazało się, że poroniłam. Nie umiem sobie z tym wszystkim poradzić. On nawet nie wie co przeszłam. Czy powinnam się do niego odezwać? Niewykluczone, że on mimo iż w ciążę nie wierzył, odezwie się i dopyta, chociaż watpie, bo zmienił numer telefonu.
Ale po co była ta policja?

Skoro facet chce odejść nie ma sensu go zatrzymywać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 14:37   #3
Annarrrrr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 66
Dot.: Rozstanie w ciąży

Ale po co Ty chcesz się do niego odzywać? Prosić żeby wrócił? Po tym, jak Cię potraktował? Aż tak siebie nie lubisz?
Annarrrrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 14:38   #4
Lari_O
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 9
Dot.: Rozstanie w ciąży

Nie wiem po co jego nienormalni koledzy wezwali policję. Darł się żeby go wypuścić ale chyba to normalne, że chciałam znać powód i zdążyć powiedzieć NARZECZONEMU o ciazy
Lari_O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 14:48   #5
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Rozstanie w ciąży

nawet jak dopyta teraz a Ty powiesz ze poronilas, nie uwierzy
Daj sobie spokoj
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 15:01   #6
Lari_O
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 9
Dot.: Rozstanie w ciąży

Cytat:
Napisane przez Annarrrrr Pokaż wiadomość
Ale po co Ty chcesz się do niego odzywać? Prosić żeby wrócił? Po tym, jak Cię potraktował? Aż tak siebie nie lubisz?
Nie wiem, jest mi źle a on był mi najbliższą osobą. No i może powinien się dowiedziec, do czego doprowadziły jego niekontrolowane napady szału? Żeby uniknąć nieszczęść w przyszłości...
Lari_O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 15:07   #7
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Rozstanie w ciąży

Cytat:
Napisane przez Lari_O Pokaż wiadomość
Nie wiem, jest mi źle a on był mi najbliższą osobą. No i może powinien się dowiedziec, do czego doprowadziły jego niekontrolowane napady szału? Żeby uniknąć nieszczęść w przyszłości...
W jego przyszłości z inną kobietą tak? Czy z Tobą
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-11, 15:08   #8
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Rozstanie w ciąży

Zapomnij o tym bubku. Bardzo współczuję straty ciąży. Z drugiej strony tkwić w czymś takim, użerać się o alimenty, żyć z niestabilnym facetem, który Ciebie nienawidzi, mieć naloty kolegów i policję - naprawdę chciałaś wiązać przyszłość z kimś takim?


Na Twoim miejscu starałabym się jak najszybciej zapomnieć o tak toksycznej osobie. I nie utrzymywać kontaktu.
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 15:11   #9
Lari_O
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 9
Dot.: Rozstanie w ciąży

W jego przyszłości z inną. Nikomu nie życzę tego, co przez niego przeszłam

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
W jego przyszłości z inną kobietą tak? Czy z Tobą
Lari_O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 15:52   #10
Flexy26
Raczkowanie
 
Avatar Flexy26
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 173
Dot.: Rozstanie w ciąży

Dziewczyno zapomnij o nim - i dobrze że zmienił nr - na twoim miejscu zrobiłabym to samo żeby nie mógł się z tobą skontaktować kiedy braknie mu ofiar do gnębienia i będzie chciał wrócić - wypłacz się, przeżyj stratę i zacznij układać życie na nowo z kimś komu będzie zależało na tobie
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-52675.png
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu... prawdziwi mężczyźni żują pszczoły ...
Flexy26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 16:05   #11
Lari_O
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 9
Dot.: Rozstanie w ciąży

W tym całym szale nie zapanowalam nad sobą i uderzyłam go w twarz. Z tym też źle się czuję i chciałabym go przeprosić
Lari_O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-11, 16:10   #12
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Rozstanie w ciąży

cos mi to trollem zalatuje

uderzylas go w twarz przy policji ?
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 16:13   #13
Lari_O
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 9
Dot.: Rozstanie w ciąży

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
cos mi to trollem zalatuje

uderzylas go w twarz przy policji ?
Zanim przyjechali...
Lari_O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 16:16   #14
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Rozstanie w ciąży

Cytat:
Napisane przez Lari_O Pokaż wiadomość
Zanim przyjechali...
a no to dziwne, ze "głupi" koledzy zadzwonili
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 16:39   #15
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Rozstanie w ciąży

Cytat:
Napisane przez Lari_O Pokaż wiadomość
Nie wiem, jest mi źle a on był mi najbliższą osobą. No i może powinien się dowiedziec, do czego doprowadziły jego niekontrolowane napady szału? Żeby uniknąć nieszczęść w przyszłości...
O ile Cię nie poturbował ani nie otruł, poronienie nie jest jego winą.
Statycznie nawet około 50% wczesnych ciąż ulega samoistnemu zakończeniu na bardzo wczesnym etapie.


Ciąży nie ma, więc nie ma po co się z nim kontaktować.
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 16:40   #16
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Rozstanie w ciąży

Walnęłaś mu przy kolegach?



Oboje sobie ze sobą odpuśćcie.
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 16:41   #17
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Rozstanie w ciąży

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
cos mi to trollem zalatuje
Dosypujemy smaczków, bo wątek umierał
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 16:54   #18
Lari_O
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 9
Dot.: Rozstanie w ciąży

Cytat:
Napisane przez farmaceutka88 Pokaż wiadomość
Walnęłaś mu przy kolegach?



Oboje sobie ze sobą odpuśćcie.
Kolegów wyprosilam jak już napisałam zaraz po tym, jak wpuścili mnie do MOJEGO własnego mieszkania. A za taki numer uważam, że uderzenie w twarz to mało. Było bez świadków, ale jak policja spytała co się stało, przyznalam się i nawet mrukneli, że gdyby do każdego spoliczkowanego faceta byli wzywani to nic innego by nie robili
Lari_O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 16:57   #19
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Rozstanie w ciąży

Za taki numer walnąć to za mało, ale chcesz go przeprosić, to się może zdecyduj

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Jakby Ci oddał to byś pewnie już poleciała do panów mundurowych, że ciężarna bije
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-11, 16:59   #20
nikka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 14
Dot.: Rozstanie w ciąży

Cytat:
Napisane przez paczanga Pokaż wiadomość
O ile Cię nie poturbował ani nie otruł, poronienie nie jest jego winą.
Statycznie nawet około 50% wczesnych ciąż ulega samoistnemu zakończeniu na bardzo wczesnym etapie.


Ciąży nie ma, więc nie ma po co się z nim kontaktować.
Nie zgodzę się, ja poroniłam pod wpływem silnego stresu i ginekolog tłumaczył mi jak ważny jest spokój w tych pierwszych tygodniach.
nikka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 17:01   #21
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Rozstanie w ciąży

Cytat:
Napisane przez nikka7 Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się, ja poroniłam pod wpływem silnego stresu i ginekolog tłumaczył mi jak ważny jest spokój w tych pierwszych tygodniach.
Ale z czym się nie zgadzasz? To wina faceta według ciebie, skoro on nawet nie wiedział, że jest w ciąży?
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 17:08   #22
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Rozstanie w ciąży

Cytat:
Napisane przez nikka7 Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się, ja poroniłam pod wpływem silnego stresu i ginekolog tłumaczył mi jak ważny jest spokój w tych pierwszych tygodniach.
Ale facet po pierwsze nie wiedział że jest w ciąży, po drugie chciał się rozstać co nie jest zabronione, po trzecie nie jest winien jak ktoś indywidualnie odczuwa stres.

Ciąża w pierwszych tygodniach charakteryzuje się dużym ryzykiem poronienia i bez dokładnych badań ( a czasem nawet jeśli są przeprowadzone) trudno określić co było jego przyczyną. Najczęściej jest to po prostu wada genetyczna, nie ma co kogoś bezpodstawnie, bez dowodów obwiniać.

Edytowane przez paczanga
Czas edycji: 2019-06-11 o 17:10
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 17:09   #23
nikka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 14
Dot.: Rozstanie w ciąży

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Ale z czym się nie zgadzasz? To wina faceta według ciebie, skoro on nawet nie wiedział, że jest w ciąży?
Tak, moim zdaniem to wina faceta. Jak tylko si dowiedział, powinien zadbać o spokój kobiety a nie drzeć jape i histeryzować i pozwolić wejść policji. Nawet jak kobiete ma w dupie, powinien chronić dziecko. Wziąć odpowiedzialność za swoje czyny
nikka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 17:14   #24
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Rozstanie w ciąży

Odpuść sobie wariata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 17:43   #25
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Rozstanie w ciąży

Na miejscu faceta tez bym w tym momencie w ciaze nie uwierzyla

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 18:35   #26
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Rozstanie w ciąży

Cytat:
Napisane przez Lari_O Pokaż wiadomość
Jest to już drugi taki jego wybryk, kiedyś rowniez sobie coś uroil i wyprowadził się, ale po 3 tygodniach wrócił. Ma depresje, stwierdzona przez specjalistę, której zaprzecza i odmówił brania leków twierdząc, że ja mu to wmawiam. Od kilku tygodni codziennie robił mi o coś awantury, wiecznie na tle tego, że na pewno go zostawię. W ciągu kilku miesięcy rzucił też 3 prace. Ogólnie zachowywał się jak furiat.
Śmieci się same wyniosły. Świętuj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 18:37   #27
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Rozstanie w ciąży

I nie zabezpieczalas się będąc z takim furiatem?
Skrajna nieodpowiedzialnosc
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 18:50   #28
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Rozstanie w ciąży

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Na miejscu faceta tez bym w tym momencie w ciaze nie uwierzyla

Sent from my E5823 using Tapatalk

Ja też nie.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 19:11   #29
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Rozstanie w ciąży

Wyobrażasz sobie życie z takim facetem, wychowywanie dzieci, jakąś stabilność finansową i emocjonalną? Ja nie. Choroba nie wybiera, ale warto też myśleć o sobie. Moja koleżanka rozwiodła się ze schizofrenikiem. Nie wiedziała, że jest chory przed ślubem, więc prawdopodobnie będzie chciała unieważnić małżeństwo. 1 z córek "odziedziczyła" po tatusiu chorobę. Z facetem rozejść się możesz, a co zrobisz z dzieckiem? Dzieci przejmują od rodziców różne cechy i skłonność, choroby, zaburzenia, itd. Stała się przykra sprawa, ale pomyśl o tym, co tatuś fundowałby temu dziecku, np. mówiąc mu, że nie jest jego, bo akurat sobie to ubzdurał? Życie mamy jedno i warto przeżyć je szczęśliwie.

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2019-06-11 o 19:22
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 19:22   #30
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Rozstanie w ciąży

Cytat:
Napisane przez Lari_O Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki,
Mam nadzieję, że coś poradzicie, bo jestem w rozsypce.
W czwartek po małej sprzeczce telefonicznej z facetem wróciłam do domu, a raczej próbowałam wrócić, bo zablokował drzwi i nie chciał mnie wpuścić. Jak w końcu weszłam zastałam tam dwóch jego kolegow, którzy pomagali mu się pakować. Wygoniłam ich z domu i próbowałam zatrzymać partnera, żeby wyjaśnił mi co się dzieje, ale on wpadł w histerię, płakał i krzyczał, że chce odejść. Próbowałam go uspokoić i prosiłam o spokój przyznając się, że jestem w ciąży (dowiedziałam się tamtego ranka). Ale on powiedział, że mi nie wierzy, że mnie nienawidzi, że nie ufa nikomu (wcześniej był oszukiwany przez ex i rodziców) i że to koniec. W tym czasie koledzy wezwali policję a on wyszedł z policją. Jest to już drugi taki jego wybryk, kiedyś rowniez sobie coś uroil i wyprowadził się, ale po 3 tygodniach wrócił. Ma depresje, stwierdzona przez specjalistę, której zaprzecza i odmówił brania leków twierdząc, że ja mu to wmawiam. Od kilku tygodni codziennie robił mi o coś awantury, wiecznie na tle tego, że na pewno go zostawię. W ciągu kilku miesięcy rzucił też 3 prace. Ogólnie zachowywał się jak furiat.
Tak się zdenerwowałam ta policja i tym że mimo, że byliśmy zaręczeni on mnie zostawia ot tak, że w sobotę wieczorem dostałam krwawienia i okazało się, że poroniłam. Nie umiem sobie z tym wszystkim poradzić. On nawet nie wie co przeszłam. Czy powinnam się do niego odezwać? Niewykluczone, że on mimo iż w ciążę nie wierzył, odezwie się i dopyta, chociaż watpie, bo zmienił numer telefonu.
Autorko to nie materiał na męża ani na ojca. Może i lepiej że stało się jak się stało teraz po rozstaniu łaziłabys w ciąży i pewnie byłabyś samotna matka. Na drugi raz lepiej wybieraj partnerów i ojca dziecka. Facet miał depresje i się nie leczy, jest furiatem, rzuca pracę. ( Ciekawe czy gdybyś urodziła też by rzucał). Do tego na zdanie o ciązy gada że ci nie wierzy?! Serio? Ty się jeszcze zastanawiasz i chcesz się odezwać?? Może powinnaś iść do psychoterapeuty bo nie widzisz pewnych rzeczy. On ci nie ufa jest splątany. Też powinien iść na terapię.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-11 22:46:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.