Natur House - jakieś doświadczenia? - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-23, 19:36   #1261
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 245
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez Aganadia19 Pokaż wiadomość
witam
czy ktoś stosował suplemety z naturhouse podczas karmienia piersią, bo nie wie co mam obić, czy nie zaszkodze dziecku?
A co na to pani dietetyk?
Jej powinnaś zadać to pytanie i z nią skonsultować branie suplementów podczas karmienia piersią...
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 245 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 00:31   #1262
lid-ka
Raczkowanie
 
Avatar lid-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 207
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

zastanawiałam się nad tym boxem detoxem z naturhouse i w tym celu poszłam do jednego z ich centrów, ale ostatecznie nie wzięłam boxu, tylko zaczęłam normalną dietę. Nie mam dużej nadwagi – jedynie nadprogramowe 6kg, których nie mogę się pozbyć po ciąży – ale chciałam po prostu poczuć się lżej, lepiej i znów wbić w stare spodnie Póki co jestem na diecie z naturhouse od początku września, spadło mi 2,5kg (jestem w szoku, że mam sporo nadprogramowej wody w organizmie). Nie jest to może jakieś super szybkie tempo, ale najważniejsze, ze waga spada i organizm przestawia się na inny sposób odżywiania. Już mnie nie kusi drożdżowa buła i słodzona kawa wypita kiedy maluch ma drzemkę – teraz w tym czasie robię zdrową sałatkę, czasem jakieś batoniki z płatków owsianych albo jogurt z owocami – mam nadzieję, że nowy sposób myślenia o diecie pozostanie mi na dłużej.
lid-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 09:31   #1263
wowomag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 1
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Witajcie!
Jestem młodą osobą, ostatnio postanowiłam że "zrobię coś ze sobą".
Udałam się do jedynego w moim mieście centrum dietetycznego naturhouse. A więc do rzeczy: na pierwszej wizycie był ogólny pomiar składu ciała, jak daleko mam do nawagi i wywiad jak się odżywiam oraz czy uprawiam sport. Pierwsza wizyta kosztowała mnie 130zł zł, za jakieś ciasteczka i suplement Levanat. Po pierwszym tygodniu schudłam tylko 700 gram, byłam zawiedziona... Na kolejny tydzień dostałam również Levanat (tylko słabszy) i ciasteczka koszt: 80 zł.
Życzcie mi dalszej wytrwałości.
wowomag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-30, 23:10   #1264
Antalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Jak tam wasze doświadczenia? Mam pytanie, czy na pierwszej konsultacji dostaje/kupuję segregator z przepisami? Czy jest przymus żeby coś kupić?
Antalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 21:13   #1265
majkabiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 3
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Ja sie kiedys zastanawialam nad tym punktem, ale w koncu zrezygnowalam i wybralam konsultacje u prywatnego dietetyka xxx . Forma bardzo mi odpowiadala, bo moglam wybrac konsultacje online, a dieta zostala dopasowana do mojego organizmu i trybu zycia. Bardzo przyjemny kontakt, mnostwo wskazowek. Ogolnie zadowolona jestem z wyboru i ciesze, sie ze widac juz efekty po miesiacu A jak wam idzie? Powodzenia dziewczyny!

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-04-18 o 14:46 Powód: reklama
majkabiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 19:51   #1266
NotDroogie
Przyczajenie
 
Avatar NotDroogie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4
GG do NotDroogie
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Od 9 marca jestem pod opieką dietetyka z tego centrum NH i nie zauważyłam żadnych problemów. Oprócz utraty kilogramów, lepiej się czuję i przede wszystkim zawsze jestem najedzona, dobrze śpię.
Kiedyś próbowałam sama się odchudzać, ale zwykle przerywałam po trzech dniach. Teraz nie mam takich momentów, wszystko idzie jak powinno.
NotDroogie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 14:31   #1267
Martvcha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Ja jestem pod opieką NH 2 tyg dzisiaj zaczynam 3 przez 1 tydzień - 1,7 kg, 2 tydzień - 1,6kg

Uznałam że skoro głodzili mnie 4 dni w szpitalu zrobili dobre podłoże.

Diety które dostaje są pyszne, czasem nawet zmniejszam ilość tego co w jadlospisie bo bym pękła jak balon

Również śpię lepiej wręcz jak kie żywa 23 lulu do 9 śpię jak kamień (obecnie l4)

Nie podjadam między posiłkami bo po prostu jestem tak pełna że ooo a diety które mam maja max 1400 kcl więc da się tym najeść.

Jeszcze długa droga mnie czeka do Idealnej wagi ale podobno pierwsze 2 tyg najcięższe.

Także daje rade.

Jedyne co to ceny suplementów no trochę wysokie, ale drugiej strony ile z was którzy chcecie się odchudzać np pali papierosy? Miesięcznie napewno wypalacie więcej niż te 400 zl...

Co do jadłospisu po paru dniach wejdzie wam tak w nawyk że nawet nie będzie wam. Się chciało jeść karkowki z grilla czy chipsów.

Ja w 4 dni przestałam tęsknić za sokami z kartonów za to pokochała koktajl z mango i pomarańczy na jogurcie z kulkami fibroki (bardzo bardzo sycacy po 1 razie zmniejszam porcje o połowę bo nie jestem wstanie zmieścić tego co przewiduje jedna porcja.



Polecam w 100% NH

PS silna wola wskazana ( nawet nie rusza mnie hak ktoś obok je chipsy które uwielbia(la)m
Martvcha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-24, 20:44   #1268
Ann2207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Warto, przez pierwsze dwa tygodnie - 3,5 kg.

Oczywiście też ćwiczenia, brzuszki. Mam więcej Energi, cera mi się poprawiła i humor. Same pozytywy, nie chodzę głodna i dieta smaczna. Nie podawaj się, dodam że waży mnie tylko pani dietetyk. Nie chcę wpaść w mnie codziennego ważenia.
Ann2207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-05, 23:45   #1269
Agniecha761
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Witam, czy kontynuujesz odchudzanie z NH ? Jaki już masz efekty? Ja zaczęłam 27.06. , po tygodniu było 1,7 kg mniej. Zobaczymy , ile ubędzie po drugim. Trzymam się diety , bez żadnych odstępstw. Mam nadzieję , że ty również
Agniecha761 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 17:24   #1270
Wiesiunia64
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Witam. Zaczęłam 2 lipca, dzisiaj kontrola . Na wadze 9 lipca -1,5kg. Pozdrawiam

Edytowane przez Wiesiunia64
Czas edycji: 2019-07-09 o 17:28
Wiesiunia64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 17:36   #1271
Agniecha761
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Dziś byłam na kontroli, waga spadła ponad 2 kg w ciągu tygodnia. Czyli razem przez 2 tygodnie spadło równo 4 kg. Wiem , że głównie woda, ale to i tak super no miałam ponad 20 kg zatrzymanej wody w organizmie. Jestem zadowolona.
Agniecha761 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-09, 17:59   #1272
Wiesiunia64
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

gratulacje.
Wiesiunia64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 22:25   #1273
Ann2207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Dostaniesz segregator ale na samum końcu są chyba 5-6 przepisów. W segregatorze będą zapisane informacje o stanie twojego ciała,, pomiary " oraz ogólne porady dotyczące prawidłowego odżywiania. Nie jesteś zmuszona kupować suplementów, dietetyczki porostu ci je dobiera i proponuje. Jestem od czterech miesięcy w natur house. Schudłam 10,5 kg. Ubyło mi 11 cm w brzuchu. Polecam dietę, moja rada.

Trzeba być systematycznym i przestrzegać zaleceń to klucz do sukcesu. Nie twierdzę że było łatwo. Najgorszy był pierwszy tydzień.

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

W natur house jestem cztery miesiące. Z czego miesiąc na stabilizacji. Schudłam 10,5 kg. Ubyło mi 11 cm w brzuchu. Cierpiała na uporczywe zaparcia, rozdrażnienie itd.

Polecam dietę, klucz do sukcesu to sestymatycznosc i przestrzeganie zaleceń. Wiadomo że suplementy kosztują, więc nie ma sensu się uszukiwac i podjadać. Wszystko wyjdzie na wadze. Szkoda naszych pieniędzy. Jeśli kogoś stać to nie wachac się.

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Dostaniesz segregator ale na samum końcu są chyba 5-6 przepisów. W segregatorze będą zapisane informacje o stanie twojego ciała,, pomiary " oraz ogólne porady dotyczące prawidłowego odżywiania. Nie jesteś zmuszona kupować suplementów, dietetyczki porostu ci je dobiera i proponuje. Jestem od czterech miesięcy w natur house. Schudłam 10,5 kg. Ubyło mi 11 cm w brzuchu. Polecam dietę, moja rada.

Trzeba być systematycznym i przestrzegać zaleceń to klucz do sukcesu. Nie twierdzę że było łatwo. Najgorszy był pierwszy tydzień.
Ann2207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-15, 14:47   #1274
olcioksandra1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 1
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Ja miałam już 4 wizyty w natur house, naczytałam się o tym sporo przed pierwszą wizytą, dużo babek narzeka ale ja w sumie mogę powiedzieć że jestem baardzo zadowolona. Wszystko jest do mnie dostosowane, mogę układać sobie sama posiłki bo mam wypisane dozwolone produkty i przykładowy jadłospis , jedynie dwa dni są z dieta która jest już wypisana gotowa. W trzy tygodnie schudłam 5 kg, nie katuje się, jak mam jakąś imprezę i wiem że zjem coś niedozwolonego to mówię jej, zdarza mi się też zjeść słodkie, gdybym idealnie trzymała się tej diety to wynik byłby jeszcze lepsze. Suplementy są fajne, u standardowej dietetyczki płaci się 100 zł co najmniej, a tu co wizyta 105, 110, 120 to zależy, ale fajnie bo jest motywacja, picie lub jedzenie tych suplementów też motywuje w jakiś sposób. Wizyty co tydzień są super opcją no jest też ciągła motywacja do coraz lepszych wyników. Byłam wcześniej u innych dietetyków ale to jest serio najlepsza opcja moim zdaniem, serio polecam, ja jeszcze sporo kg mam przed sobą ale dam radę i wcale nie jest strasznie, nie poddaje się a wcześniej potrafiłam po tygodniu
olcioksandra1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 01:36   #1275
JustynaaSB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 5
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Moja droga myślę że 2,5 kg to marny wynik jak na 12 dni ale początki są trudne bo przede wszystkim trzeba przestac oszukiwać z jedzeniem. Prawidłowo odżywiając się i stosując suplementacje na pewno uda Ci się zrzucić tyle ile chcesz a utrzymanie też jest łatwiejsze z suplementami. Życzę wytrwałości w dążeniu do celu i nie można zapominać o ruchu bo to sprawia że organizm nie magazynuje. Powodzenia

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:18 ----------

Jakiś czas temu korzystałam z usług NH i z ręką na sercu mogę polecić. Owszem jeżeli chcemy dużo zrzucić to generuje to spore koszty ale przy minimalnej ilości suplementów jest to ok 100-150zł tygodniowo przy czym dodam że stosując ścisle zalecenia dietetyka chudłam ok 2-2,5kg na tydzień udało mi się schudnąć 15 kg więc efekt był widoczny gołym okiem, niestety z powodów ekonomicznych musiałam zrezygnować ale na pozegnanie uzyskałam zalecenia celem utrzymania wagi i póki co po 5 latach nie jest źle. Główna przyczyną dla której będę polecać NH jest moja babcia 75 lat kuracja od początku do stabilizacji przeprowadzona świetnie efekt 15 kg mniej co dało jej większą sprawność efekt utrzymuje się jakieś 2 lata jest zachwycona i również poleca

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

Każdy pacjent jest inny i do każdego podchodzą indywidualnie ale uważam że powinnaś dać sobie i im szanse a efekt może cię zaskoczyć tylko wytrwałości i samodyscypliny

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

Jeżeli nie możesz bądź nie stać cie na wizyty co tygodniowe to jest moiwosc na wizyty co 2 tygodnie i wcale nie trzeba wykupywać większej ilości suplementów wystarczy szczerze i otwarcie porozmawiać z dietetykiem różnie to jest w różnych miastach ale moja panidietetyk była naprawdę cudowna i bardzo mi pomogła kiedy nie mogłam już pozwolić sobie na cotygodniowe wizyty
JustynaaSB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 01:42   #1276
JustynaaSB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 5
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Na pierwszą wizytę najlepiej mieć ze sobą pakiet badań, najpierw jest wywiad o stan zdrowia i tryb życia a potem dopiero diety dopasowane indywidualnie. Nie ma przedziałów wiekowych moja babcia miała 75 lat jak poszła pierwszy raz schudła 15 kg
JustynaaSB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-08 01:42:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.