Last minute we wrześniu? Warto czekać? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-13, 15:08   #31
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Zawsze kupuję Last i zawsze jakoś trafiam. Wrzesień to super miesiąc na wyjazdy. Już prawie po sezonie ale jeszcze ciepło i sporo turystów jest. W Tunezji byłam w zeszłym roku właśnie we wrześniu na dwa tygodnie. Płaciłam 1900 zł/osobę, ale Tunezja ogólnie nie jest droga więc 1500/tydzień spokojnie wystarczy.
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 18:28   #32
jussi89
Raczkowanie
 
Avatar jussi89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 369
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

My z tż tez czekamy na last, tż ma urlop od 1 sierpnia więc myslimy, żeby już za tydzień wybrać się po biurach i szukać szukać szukać .. jak znajdzie się super oferta to od razu rezerwujemy;p
jussi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 08:45   #33
paulisia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 30
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Cytat:
Napisane przez jussi89 Pokaż wiadomość
My z tż tez czekamy na last, tż ma urlop od 1 sierpnia więc myslimy, żeby już za tydzień wybrać się po biurach i szukać szukać szukać .. jak znajdzie się super oferta to od razu rezerwujemy;p
jak już coś znajdziecie to pochwal się koniecznie!
paulisia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 11:14   #34
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

My też czekamy na wrzesień, konkretnie na drugą połowę. Mamy tylko tydzień do dyspozycji, więc chcemy wykorzystać go jak najlepiej. Zaczniemy zwiedzać biura na początku września. Myślę o Cyprze, macie może jakieś doświadczenia? Wtopiliśmy z paszportami, "przeterminowały się", więc zostaje nam tylko Unia.
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 11:38   #35
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

mpt jeszcze zdążycie wyrobić paszport...czeka się ok 30 dni...
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 11:43   #36
paulisia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 30
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

ja wczoraj odebrałam paszport czekałam równo 14 dni a mówili mi ze 30 będe....
paulisia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 12:07   #37
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Ha Dzięki, w przyszłym tygodniu w takim razie weźmiemy się do roboty z tymi paszportami...i może zafundujemy sobie coś dzikszego

A jednak za wcześnie się ucieszyłam - tkwimy w akademiku bez szans powrót do domu w najbliższym czasie, więc ponawiam pytanie o Cypr Chyba że zakombinujemy coś z czasowym zameldowaniem i uda się złożyć podanie o paszport w Gdańsku. Trochę się z tym nabiegamy, ale warto spróbować, chyba że Tż okaże się leniwcem pospolitym.

Edytowane przez mpt
Czas edycji: 2009-07-17 o 12:18 Powód: zmiana planów
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-17, 12:42   #38
ewultra
Raczkowanie
 
Avatar ewultra
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 40
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Ja w tym roku wybrałam się na wakacje w sezonie ale nie wiem czy to był do końca dobry pomysł. Za taką samą ofertę wiosną czy jesienią płaci się dużo mniej. We wrześniu polecam Egipt zajrzyjcie na stronę Itaki, przed chwilką koleżanka z pokoju znalazła tam jakieś fajne oferty na wrzesień, ponoć dobre ceny do Grecji i Tunezji.
ewultra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 10:41   #39
paulisia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 30
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Puk puk

Jak idą poszukiwania lastów? znalazł ktoś coś ciekawego??
paulisia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 23:15   #40
jussi89
Raczkowanie
 
Avatar jussi89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 369
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Cytat:
Napisane przez paulisia20 Pokaż wiadomość
Puk puk

Jak idą poszukiwania lastów? znalazł ktoś coś ciekawego??
odpisuję późno, zapomniałam o tym wątku, a więc 2 tyg temu wróciliśmy z wakacji
Byliśmy z Itaki w Turcji/Side na tydzień (tylko na tyle tż dostał urlop), rezerwowaliśmy tydzień wcześniej, hotel 3,5*, all inclusive. dokładnie hotel Mirside Tropic.
Było przecudownie! Oczywiście pogoda dopisała, hotel również a jedzenia tyyyle i było pyszne.
A no i najwązniejsze - 1890zł/os
Zapomniałam - jakby ktoś miał pytania służę radą

Edytowane przez jussi89
Czas edycji: 2009-08-19 o 23:17
jussi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 13:14   #41
ewultra
Raczkowanie
 
Avatar ewultra
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 40
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Cytat:
Napisane przez jussi89 Pokaż wiadomość
odpisuję późno, zapomniałam o tym wątku, a więc 2 tyg temu wróciliśmy z wakacji
Byliśmy z Itaki w Turcji/Side na tydzień (tylko na tyle tż dostał urlop), rezerwowaliśmy tydzień wcześniej, hotel 3,5*, all inclusive. dokładnie hotel Mirside Tropic.
Było przecudownie! Oczywiście pogoda dopisała, hotel również a jedzenia tyyyle i było pyszne.
A no i najwązniejsze - 1890zł/os
Zapomniałam - jakby ktoś miał pytania służę radą
Hej rzeczywiście trafiłaś na suuuper ofertę. Itaka na bieżąco ma jakieś fajne lasty i tak mam ochotę jeszcze gdzieś jesienią z nimi ruszyć. Mój budżet do 2000 zł/os. Mam kilka pytań. Napisz coś więcej na temat hotelu, czy był zgodny z ofertą? Jak Itaka sprawdziła się w organizacji wczasów w Turcji? Czy korzystałaś z jakiś wycieczek fakultatywnych?
ewultra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 09:06   #42
paulisia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 30
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Ja też już Po
Byliśmy z Tż w Egipcie, region Taba, hotel Solymar Sea Star **** All Inc.
Polecam hotel w 100%, o pogodzie chyba nie trzeba wspominać - nie padało tam już od 3 lat

biuro Selectours
cena - 1845 zł - 8 dni

Napewno jeszcze wrócę do Egiptu - po prostu zakochałam się w tym miejscu i tych ludziach

A i ogromny + dla Selectours za rezydenta, Egipcjanin mówiący dobrze po polsku, bardzo miły i śmieszny heh
paulisia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 10:57   #43
jussi89
Raczkowanie
 
Avatar jussi89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 369
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Cytat:
Napisane przez ewultra Pokaż wiadomość
Hej rzeczywiście trafiłaś na suuuper ofertę. Itaka na bieżąco ma jakieś fajne lasty i tak mam ochotę jeszcze gdzieś jesienią z nimi ruszyć. Mój budżet do 2000 zł/os. Mam kilka pytań. Napisz coś więcej na temat hotelu, czy był zgodny z ofertą? Jak Itaka sprawdziła się w organizacji wczasów w Turcji? Czy korzystałaś z jakiś wycieczek fakultatywnych?
Pewnie:
Z hotelu byłam zadowolona, były to mocne 3,5*. Pokoje nie były wiadomo żadną rewelacją, ale liczyliśmy się z tym płacąc takie pieniądze. Wszystko zgodne z opisem. Najważniejszy plus to taki, że jedzenie było na prawdę przeeepyszne, nigdzie jeszcze nie spotkałam się z takim urozmaiceniem Do plaży trzeba było zejść troszeczkę w dół taką drogą jakieś 5 min spacerkiem. Na plaży również bar. Swietne animacje hotelowe przez cały dzień.
Co do Itaki, sprawdziła się świetnie. Wszystko zapięte na ostatni guzik. Miła i pomocna pani rezydentka. Na prawdę nie mieliśmy żadnych problemów czy nieprzyjemności. Korzystaliśmy z jednej wycieczki fakultatywnej - rafting. Naprawdę świetna spprawa! Każdy mówić, że będąc w Turcji trzeba pojechąc na rafting. Świetn spły po górskiej rzece. Niezapomniane chwile. Krótko mówiąc polecam i Itake i Turcje. Hotel polecam naprawdę mało wymagającym (my w zasadzie w pokoju przebywaliśmy jakieś 5-6 h spania plus 1h na kąpiel), gdyż nie są to 5*. Ale co kto lubi.
Cytat:
Napisane przez paulisia20 Pokaż wiadomość
Ja też już Po
Byliśmy z Tż w Egipcie, region Taba, hotel Solymar Sea Star **** All Inc.
Polecam hotel w 100%, o pogodzie chyba nie trzeba wspominać - nie padało tam już od 3 lat

biuro Selectours
cena - 1845 zł - 8 dni

Napewno jeszcze wrócę do Egiptu - po prostu zakochałam się w tym miejscu i tych ludziach

A i ogromny + dla Selectours za rezydenta, Egipcjanin mówiący dobrze po polsku, bardzo miły i śmieszny heh
Ale super ofertę trafiłaś :O Napisz proszę na ile przed wylotem rezerwowałaś wczasy. Oferta naprawdę niesamowita. Na następny rok też będę rozglądać się za Egiptem
jussi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 11:27   #44
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Ja jadę 24 września do Tunezji hotel 4*, all inc, 2 tyg - 2030/os.
Niestety nie pamiętam nazwy hotelu...Delphin coś tam.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 13:23   #45
ewultra
Raczkowanie
 
Avatar ewultra
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 40
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

jussi89 wielkie dzięki za odpowiedź. Turcja jest bardzo kusząca. Teraz nie wiem za bardzo którą ofertę wybrać. Chcę jechać na tydzień...
Czy pojechać do hotelu Mirside Tropic polecanego przez jussi89? co sądzicie o tej ofercie? - http://www.itaka.pl/wczasy/turcja/side/hotel_mirside_tropic_2477 .php?SEARCH_HOTEL[wyloty]=RZE&SEARCH_HOTEL[pokoje]=FA4&SEARCH_HOTEL[wyzywienie]=A&

Czy może - http://www.itaka.pl/wczasy/turcja/alanya/hotel_tuvanna_beach_1872. php?SEARCH_HOTEL[wyloty]=RZE&SEARCH_HOTEL[pokoje]=DBL&SEARCH_HOTEL[wyzywienie]=A&

proszę o radę dziewczyny
ewultra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 09:00   #46
paulisia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 30
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Cytat:
Napisane przez jussi89 Pokaż wiadomość
Pewnie:
Z hotelu byłam zadowolona, były to mocne 3,5*. Pokoje nie były wiadomo żadną rewelacją, ale liczyliśmy się z tym płacąc takie pieniądze. Wszystko zgodne z opisem. Najważniejszy plus to taki, że jedzenie było na prawdę przeeepyszne, nigdzie jeszcze nie spotkałam się z takim urozmaiceniem Do plaży trzeba było zejść troszeczkę w dół taką drogą jakieś 5 min spacerkiem. Na plaży również bar. Swietne animacje hotelowe przez cały dzień.
Co do Itaki, sprawdziła się świetnie. Wszystko zapięte na ostatni guzik. Miła i pomocna pani rezydentka. Na prawdę nie mieliśmy żadnych problemów czy nieprzyjemności. Korzystaliśmy z jednej wycieczki fakultatywnej - rafting. Naprawdę świetna spprawa! Każdy mówić, że będąc w Turcji trzeba pojechąc na rafting. Świetn spły po górskiej rzece. Niezapomniane chwile. Krótko mówiąc polecam i Itake i Turcje. Hotel polecam naprawdę mało wymagającym (my w zasadzie w pokoju przebywaliśmy jakieś 5-6 h spania plus 1h na kąpiel), gdyż nie są to 5*. Ale co kto lubi.

Ale super ofertę trafiłaś :O Napisz proszę na ile przed wylotem rezerwowałaś wczasy. Oferta naprawdę niesamowita. Na następny rok też będę rozglądać się za Egiptem
Kupowałam ok. 7 dni przed wylotem z portalu wakacje.pl - polecam mają naprawdę fajne oferty czasami.

Ogólnie polecam Egipt ten klimat po prostu jest niesamowity bo niby jest gorąco w dzień sporo ponad 40 st. ale nie jest to uciążliwe bo wilgoć jest mała i człowiek się nie poci

A hotel rewelacja mam nadzieje że będzie mi dane tam wrócić...
paulisia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 10:43   #47
ala
Raczkowanie
 
Avatar ala
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 76
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Cytat:
Napisane przez ewultra Pokaż wiadomość
Turcja jest bardzo kusząca. Teraz nie wiem za bardzo którą ofertę wybrać. Chcę jechać na tydzień...
Czy pojechać do hotelu Mirside Tropic polecanego przez jussi89? co sądzicie o tej ofercie? - http://www.itaka.pl/wczasy/turcja/side/hotel_mirside_tropic_2477 .php?SEARCH_HOTEL[wyloty]=RZE&SEARCH_HOTEL[pokoje]=FA4&SEARCH_HOTEL[wyzywienie]=A&

Czy może - http://www.itaka.pl/wczasy/turcja/alanya/hotel_tuvanna_beach_1872. php?SEARCH_HOTEL[wyloty]=RZE&SEARCH_HOTEL[pokoje]=DBL&SEARCH_HOTEL[wyzywienie]=A&

proszę o radę dziewczyny
Te oferty są super więc nic dziwnego, że masz wątpliwości którą z nich wybrać! Poczytaj jeszcze opinie na temat hoteli, bo tego nigdy za wiele ale jeśli mam coś doradzić tak od siebie to bierz tą tańszą ofertę bo mnie osobiście urzekło to ostatnie zdjęcie w tuvanna beach
ala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 16:13   #48
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Podbijam!
Są tu jeszcze osoby, które czekają na wrzesień ??
Nie macie wrażenia, że jakoś tak... drogo w tym roku?
Mój hotel /4*,2tyg.,AI/ [który można było kupić w lipcu za 2350zł, ale wtedy nie miałam kasy] teraz kosztuje 2750zł, termin na 9 września
Powiem szczerze, że liczyłam na cenę do 2500zł.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 13:46   #49
Piotrek194
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

są jakieś osoby z WArszawy (20-24lata) które chciałyby pojechac własnie na jakies last minute badz obozy studenckie? ale liczą się kraje na dowód osobisty
Piotrek194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 20:47   #50
Kamil_Rogala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 25
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Wracam do tematu po kilku latach w nadziei, że ktoś ten temat jeszcze przegląda Last Minute to teraz świetna okazja nie tylko dla tych, którzy mają mnóstwo czasu i mogą sobie pozwolić na wyjazd w nieznane Co za problem wziąć urlop, tego samego dnia iść do biura podróży, wybrać ciekawy kierunek, a o to nietrudno, a następnie za kilka dni polecieć w wymarzone miejsce za o wiele niższą cenę.
Kamil_Rogala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 22:51   #51
paparapapa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Podbijam temat Kto w ostatnich latach korzystał z ofert last minute po sezonie -wrzesień, ewentualnie początek października ?
Jak to wyglądało z perspektywy ceny w stosunku do czerwca lub sezonu ? Jakie kierunki odwiedziliście i ile przed wyjazdem rezerwowaliście ?
Będę wdzięczna za wszelkie info, ponieważ zastanawiam się w tym roku nad takim posezonowym last-em
paparapapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 21:08   #52
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Ceny we wrześniu- październiku są podobne jak w maju-czerwcu, na pewno sporo tańsze niż w sezonie...ja zwykle rezerwowałam miesiąc przed
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 19:28   #53
daria w
Raczkowanie
 
Avatar daria w
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

My w zeszłym roku pojechaliśmy na last minute we wrześniu do Egiptu (bez dzieciaków, bo chcieliśmy odpocząć troszkę i pocieszyć się sobą ) Opłaca się brać, ponoć opłaca się też poczekać, bo w opcji last będzie taniej. Pewnie najlepiej zapytać kogoś kto się zna na turystyce jak działa last minute i w ogóle. Znalazłam taki artykuł, który mniej więcej to tłumaczy: http://elubin.pl/wiadomosci,15074.html

Pozdrawiam i życzę udanych decyzji wczasowych!
daria w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 01:09   #54
paparapapa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Dzięki za Wasze odpowiedzi Pewnie warto poczekać do września i znaleźć jakiś last, chyba tak zrobimy, tym bardziej, że mamy jeszcze dwójkę dzieciaczków, a w lipcu i sierpniu nie dość, że drogo to jeszcze temperatury są bardzo wysokie
Jeśli jeszcze ktoś chciałby się podzielić swoimi spostrzeżeniami to chętnie poczytam
paparapapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 13:01   #55
daria w
Raczkowanie
 
Avatar daria w
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Problem też z dzieciakami jest taki, że we wrześniu zaczyna im się rok szkolny. Nas na szczęście nie dotyczy bo dzieciaki za małe, ale już tuż-tuż. W Egipcie we wrześniu jest tak samo ciepło jak w pełni lata
daria w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 21:15   #56
Kamil_Rogala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 25
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Owszem, wyjazd we wrześniu nie każdemu pasuje, ale w samym końcu sierpnia - czemu nie. Poza tym nie ma sensu bać się Last Minute. Wiele osób myli to z totalnym spontanem. Są jednak oferty, które dają nam np. tydzień na przygotowania. Przykładowo - mamy już zaklepany termin urlopu. Kilka dni wcześniej udajemy się do biura podroży lub przeglądamy oferty kilku biur xxx , kupujemy ofertę i spokojnie pakujemy się na wyjazd. Są oczywiście oferty z wyjazdem na drugi dzień i to już jest trochę ekstremalna przygoda dla nielicznych, ale w sumie jeśli ktoś już jest spakowany i lubi zaszaleć - czemu nie

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2016-07-24 o 14:37
Kamil_Rogala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 23:42   #57
paparapapa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Hej. Dzięki za Wasze odpowiedzi Jednak obstawiam ten wrzesień, ponieważ w tym roku zależy mi jednak na minimalizacji kosztów. Dzieci mam w wieku 5 lat i 1 rok, także problem szkolny nie wchodzi w grę, z przedszkola na tydzień można wyrwać dziecko
Jeśli nie znajdzie się żaden ciekawy last to obstawiam w ostateczności Chorwację na własną rękę z dojazdem samochodem. W Chorwacji byliśmy na własną rękę dwukrotnie jak córka miała roczek i drugi raz gdy miała 3 latka
paparapapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 18:31   #58
daria w
Raczkowanie
 
Avatar daria w
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Wow, podziwiam jechać na własną rękę z dwójką tak małych dzieci Macie zdrowie, nie powiem Jeśli dzieciaczek nie ma 2 lat to zazwyczaj też w biurze podróży otrzyma się dużą zniżkę albo nawet bezpłatne wakacje. Warto więc pomyśleć zanim podrośnie
daria w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 21:28   #59
daria w
Raczkowanie
 
Avatar daria w
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

We wrześniu temperatury podobne jak w lipcu i sierpniu w większości krajów wypoczynkowych, taka prawda I można znaleźć dobre last minute, przeglądam teraz oferty i aż jestem zaskoczona, ceny są naprawdę dobre.
daria w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 11:53   #60
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Za dziecko do lat 2 płaci się od 0 do 300 zł w BP.
W tym roku płaciliśmy 300 zł za syna.
Jeśli z BP, to najlepiej przez Travelplanet - będziecie mieli ubezpieczenie na wypadek bankructwa biura.
A lasty we wrześniu? Radzę cały czas obserwować, polityka biur jest bardzo różna, niektórzy na długo przed wyjazdem dają wyższe rabaty, niż w ramach last minute.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-16 17:36:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.