Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-15, 21:58   #1
A_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 357

Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń


Otóż mam problem - jak w tytule . Jestem z moim TŻ 4 lata, za dwa lata ślub, ja mam 21 on 22 lata to tak tytułem wstępu, żeby chociaż trochę nakreślić sytuację. Chodzi o to, że mój TŻ czasami "przebąkuje" że bardzo marzy mu się TRÓJKĄT . Oczywiście nie ma mowy o jakimkolwiek zmuszaniu mnie, sama też wiem, że nie powinnam robić czegoś takiego wbrew sobie. Z punktu mojego tż wygląda to tak: robi delikatne, nieśmiałe aluzje, jak mówie, że mi przykro tego słuchać i że pewnie ja mu nie wystarczam mówi, że wcale tak nie jest i się zamyka (mam wrażenie, że głupio mu, że mnie zasmucił), ponadto tłumaczy, że dla faceta to "całkiem co innego" bo chodzi tylko o doznania "erotyczne" - czysty seks (dla mnie to brzmi jak odruch typowo zwierzęcy). Dodam, że on przede mną miał dwie partnerki, natomiast dla mnie był pierwszy. Trochę na przekór jemu powiedziałam, że ja także chciałabym się wdać w namiętny romans, żeby spróbować jak to jest z innym (moja fantazja, która pozostaje tylko w sferze fantazji i nie mam zamiaru jej spełnić) to powiedział, że to co innego bo kobiety angażują się emocjonalnie. Dodam jeszcze, że zasugerowałam mu, że skoro w tym wieku nie wystarcza mu jedna partnerka (a raczej już mu się nudzi ) to na pewno kiedyś mnie zdradzi więc nie wiem czy chce z nim być, jego odpowiedz - że jakby chciał mnie zdradzić to by się mnie nie pytał, a chce to zrobić ze mną a nie za moimi plecami. Ja rozumiem, że 90% facetów ma fantazje na temat trójkąta, ale chyba nie każdy mówi o tym swojej dziewczynie. Fakt, że jesteśmy w każdej sprawie ze sobą szczerzy i nie ma między nami tematów tabu, ale sama nie wiem czy On nie przesadza. Proszę Was zatem o chłodne ocenienie sytuacji - czy powinnam się tym przejmować, czy raczej nie tworzyć sztucznie problemów? z góry dziękuje
A_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 22:21   #2
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Trójkąt

? Trochę nie rozumiem. Ja często rozmawiam z moim partnerem na tematy typu "czy masz jakąś fantazję". Wiadomo że nie jest on jedyną osobą jaka wizualnie może mi się podobać, wiadomo że czasem zawiesimy oko na innych ludziach. Toż to normalne. Mojemu też marzył się trójkącik dopóki nie stwierdziłam że nie czułabym się dobrze. Jeśli to ma mi sprawić przykrość to on oczywiście też z tego rezygnuje. Nie wiem co to za problem, nie oszukujmy się, czy ty na serio myślisz o nim i tylko o nim? Zawsze o nim?
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 22:27   #3
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Trójkąt

Pewnie od zwolenniczek się mi oberwie za to co napiszę ale:

-jak dla mnie gość szuka wybiegu dla legalnej zdrady.

Dlaczego? Ano dlatego, że zna już Twoje zdanie na ten temat. Wie, że Ciebie to nie kręci co najwyżej zrani. A mimo to ciągle do tematu wraca. Ja się nie dziwię, że odbierasz tak a nie inaczej bo myślałabym dokładnie tak samo.

A najbardziej mnie wkurza to, że on twierdzi, że kobiety to co innego itd itp. Mamy z Tż znajomych, którzy się niemal zdecydowali na trójkąt z kimś tam (długa historia) i mój Tż stwierdził, że dla niego ktoś trzeci w łóżku to koniec miłości, bo nie można obojętnie czy z podnieceniem patrzeć jak druga osoba, ta nasza ukochana, jedyna, kocha się z kimś innym. I ja się z nim zgadzam
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 22:33   #4
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Trójkąt

Zapytaj go czy jest w stanie zadowalać dwie wymagające kobiety przez całą noc

Facetom się wydaje, że trójkąt 2 kobitki + 1 facet jest szczytem marzeń
Ja raz w takowym uczestniczyłam (nikt nie był w związku) - rano na sugestię powtórki z rozrywki usłyszałyśmy od gościa "tak nie można!"


Zagubiona -
Smutne, że gość, wiedząc że jego podobno ukochaną ten temat boli, wraca do niego. Lubi jak ją boli...?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany

Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2010-02-15 o 22:39
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 22:39   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Trójkąt

Famtazje sa po to aby fantazjjowac i lepiej w jakims % przypadkow aby zostały nie spełnione.
Nie sądze aby duzo kobiet poradzilo sobie psychicznie p spelnieniu takich fantazji.

A co jesli TŻ sie spodobaja takie zabawy ?ta druga ?co jeśli ona sie zangazuje emocjonalnie ?
Gosc chce pobzykac na boku ,wyszumiec sie i chce twojego przyzwolenia a ty bedziesz sie tym gryzła i brzydziła.(ja przynajmniej tak to odczuwam sądzac po twoim wieku i tym ze on byl jedyny)

Swoja droga podziwiam ,że majac 21 lat masz plany na 2 lata do przodu .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 22:42   #6
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Trójkąt

Zaproponuj trójkąt ty on plus jakiś przystojniak przez którego będzie miał powody do kompleksów. Ciekawe czy przyjdzie mu to tak łatwo :P
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 22:44   #7
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Trójkąt

Rapifen, ale po co trójkąt? Autorko, powiedz mu kiedyś rano, że miałaś taki za***isty sen erotyczny...a koleś wyglądał...i tu cechy odwrotne do jego
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-15, 22:48   #8
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Trójkąt

Też mi przyszło do głowy zaproponowanie trójkątu MFM...ciekawe, czy wtedy też by był taki zachwycony pomysłem

Skonsultowałam za to wątek z moim TŻ, który stwierdził, że powinnaś powiedzieć kategorycznie że nie masz na to ochoty, i nie ma szans. Bo być może facet liczy na to, że jeszcze Cię przekona. I że nie powinnaś się przejmować, bo to raczej taka zachcianka, a nie coś niezbędnego
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 22:50   #9
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Trójkąt

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Pewnie od zwolenniczek się mi oberwie za to co napiszę ale:

-jak dla mnie gość szuka wybiegu dla legalnej zdrady.

Dlaczego? Ano dlatego, że zna już Twoje zdanie na ten temat. Wie, że Ciebie to nie kręci co najwyżej zrani. A mimo to ciągle do tematu wraca. Ja się nie dziwię, że odbierasz tak a nie inaczej bo myślałabym dokładnie tak samo.

A najbardziej mnie wkurza to, że on twierdzi, że kobiety to co innego itd itp. Mamy z Tż znajomych, którzy się niemal zdecydowali na trójkąt z kimś tam (długa historia) i mój Tż stwierdził, że dla niego ktoś trzeci w łóżku to koniec miłości, bo nie można obojętnie czy z podnieceniem patrzeć jak druga osoba, ta nasza ukochana, jedyna, kocha się z kimś innym. I ja się z nim zgadzam
Ode mnie Ci sie nie oberwie, bo ja sie z Toba absolutnie zgadzam



Facet mojej dobrej znajomej tez cos jakos tak podobnie przebakiwal jak ten autorki (ze fajnie byloby i ze z kobietami to co innego). Najgorsze w tym wszystkim bylo to, ze ona w koncu dala sobie wmowic, ze to moze byc prawda i troche wbrew sobie za ktoryms tam razem przystala na taki "uklad", skutki byly oplakane...
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 22:57   #10
Cocaine essence
Zakorzenienie
 
Avatar Cocaine essence
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 465
Dot.: Trójkąt

Cytat:
Napisane przez A_D Pokaż wiadomość
Otóż mam problem - jak w tytule . Jestem z moim TŻ 4 lata, za dwa lata ślub, ja mam 21 on 22 lata to tak tytułem wstępu, żeby chociaż trochę nakreślić sytuację. Chodzi o to, że mój TŻ czasami "przebąkuje" że bardzo marzy mu się TRÓJKĄT . Oczywiście nie ma mowy o jakimkolwiek zmuszaniu mnie, sama też wiem, że nie powinnam robić czegoś takiego wbrew sobie. Z punktu mojego tż wygląda to tak: robi delikatne, nieśmiałe aluzje, jak mówie, że mi przykro tego słuchać i że pewnie ja mu nie wystarczam mówi, że wcale tak nie jest i się zamyka (mam wrażenie, że głupio mu, że mnie zasmucił), ponadto tłumaczy, że dla faceta to "całkiem co innego" bo chodzi tylko o doznania "erotyczne" - czysty seks (dla mnie to brzmi jak odruch typowo zwierzęcy). Dodam, że on przede mną miał dwie partnerki, natomiast dla mnie był pierwszy. Trochę na przekór jemu powiedziałam, że ja także chciałabym się wdać w namiętny romans, żeby spróbować jak to jest z innym (moja fantazja, która pozostaje tylko w sferze fantazji i nie mam zamiaru jej spełnić) to powiedział, że to co innego bo kobiety angażują się emocjonalnie. Dodam jeszcze, że zasugerowałam mu, że skoro w tym wieku nie wystarcza mu jedna partnerka (a raczej już mu się nudzi ) to na pewno kiedyś mnie zdradzi więc nie wiem czy chce z nim być, jego odpowiedz - że jakby chciał mnie zdradzić to by się mnie nie pytał, a chce to zrobić ze mną a nie za moimi plecami. Ja rozumiem, że 90% facetów ma fantazje na temat trójkąta, ale chyba nie każdy mówi o tym swojej dziewczynie. Fakt, że jesteśmy w każdej sprawie ze sobą szczerzy i nie ma między nami tematów tabu, ale sama nie wiem czy On nie przesadza. Proszę Was zatem o chłodne ocenienie sytuacji - czy powinnam się tym przejmować, czy raczej nie tworzyć sztucznie problemów? z góry dziękuje
Skąd takie informacje?
Według wp.pl to tylko co trzeci facet.

Nie wyobrażam sobie takiej propozycji, spełnienia jej , ani w ogóle niczego co związane z wpuszczeniem do łóżka innej kobiety kiedy jest się w związku

Powiedz mu , że zgadzasz się na taki z dodatkowym facetem, ciekawe czy będzie Cię rozumiał i zgodzi się.
__________________
Zwykła noc spędzona w Twoim mózgu.
Obce ciała, psychicznie nadzy razem w łóżku.

Cocaine essence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 23:46   #11
blanka12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Trójkąt

Cytat:
Napisane przez A_D Pokaż wiadomość
Otóż mam problem - jak w tytule . Jestem z moim TŻ 4 lata, za dwa lata ślub, ja mam 21 on 22 lata to tak tytułem wstępu, żeby chociaż trochę nakreślić sytuację. Chodzi o to, że mój TŻ czasami "przebąkuje" że bardzo marzy mu się TRÓJKĄT . Oczywiście nie ma mowy o jakimkolwiek zmuszaniu mnie, sama też wiem, że nie powinnam robić czegoś takiego wbrew sobie. Z punktu mojego tż wygląda to tak: robi delikatne, nieśmiałe aluzje, jak mówie, że mi przykro tego słuchać i że pewnie ja mu nie wystarczam mówi, że wcale tak nie jest i się zamyka (mam wrażenie, że głupio mu, że mnie zasmucił), ponadto tłumaczy, że dla faceta to "całkiem co innego" bo chodzi tylko o doznania "erotyczne" - czysty seks (dla mnie to brzmi jak odruch typowo zwierzęcy). Dodam, że on przede mną miał dwie partnerki, natomiast dla mnie był pierwszy. Trochę na przekór jemu powiedziałam, że ja także chciałabym się wdać w namiętny romans, żeby spróbować jak to jest z innym (moja fantazja, która pozostaje tylko w sferze fantazji i nie mam zamiaru jej spełnić) to powiedział, że to co innego bo kobiety angażują się emocjonalnie. Dodam jeszcze, że zasugerowałam mu, że skoro w tym wieku nie wystarcza mu jedna partnerka (a raczej już mu się nudzi ) to na pewno kiedyś mnie zdradzi więc nie wiem czy chce z nim być, jego odpowiedz - że jakby chciał mnie zdradzić to by się mnie nie pytał, a chce to zrobić ze mną a nie za moimi plecami. Ja rozumiem, że 90% facetów ma fantazje na temat trójkąta, ale chyba nie każdy mówi o tym swojej dziewczynie. Fakt, że jesteśmy w każdej sprawie ze sobą szczerzy i nie ma między nami tematów tabu, ale sama nie wiem czy On nie przesadza. Proszę Was zatem o chłodne ocenienie sytuacji - czy powinnam się tym przejmować, czy raczej nie tworzyć sztucznie problemów? z góry dziękuje

odnosni tgo tematu dam ci dobra rade nikoniecznie masz ja brac pod uwage zalzy co kto lubi...
otorz bedac w stalym zwiazku zgodzialam si na trojkat z moim facetm i jego kolezanka...nie owiem fajne now doswiadczenie wszystko spoko al potem chcial coraz czescie i czesciej dwa razy sie zgodzilam az w koncu powiedzialam DOŚĆ rozstalismy sie po jakim czasie,
chce miec faceta tylko dla siebie a nie dzielic sie nim z inna kobitka
jesli chcesz byc z nim nie gudz sie na to , chyba ze chcesz przezyc cos nowgo rozumim
trojkaty sa dobre ale nigdy w stalych zwiazkach (jak kto uwaza )
blanka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-15, 23:48   #12
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Trójkąt

Cytat:
Napisane przez Cocaine essence Pokaż wiadomość
Skąd takie informacje?
Według wp.pl to tylko co trzeci facet.

Nie wyobrażam sobie takiej propozycji, spełnienia jej , ani w ogóle niczego co związane z wpuszczeniem do łóżka innej kobiety kiedy jest się w związku

Powiedz mu , że zgadzasz się na taki z dodatkowym facetem, ciekawe czy będzie Cię rozumiał i zgodzi się.
wlasnie. ciekawe jak zareaguje.

ja czulabym sie ... zaniepokojona. no bo mogl to powiedziec raz, ale skoro robi aluzje, gada o tym ktorys tam raz z kolei, to znaczy, ze chcialby abys w koncu sie zgodzila...
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 00:30   #13
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Trójkąt

Ja się zgodzę z zagubioną, że facet szuka sobie "legalnej zdrady". Mówi o tym nadal, bo liczy, że Cię może przekona za którymś razem. Szczególnie, jeśli widzi, jaką przykrość Ci tym sprawia.

Może musisz się stać twardsza, tzn nieco ostrzej mu wyjaśnić następnym razem, że więcej nie chcesz o tym słuchać, a jeśli seks z Tobą i tylko Tobą mu nie wystarcza, to niech powie tylko słowo, a będzie wolny jak ptaszek i będzie mógł szukać rozrywek z całym światem...

A chyba najbardziej mnie wkurzyła jego hipokryzja. Bo facet to może z inną kobietą, ale swojej dziewczynie to już nie pozwoli, bo kobiety się angażują emocjonalnie Cóż, zawsze możesz tego użyć jako argumentu przeciwko niemu i powiedzieć, że tamta się jeszcze zaangażuje i co wtedy

Za dobra i za łagodna dla niego jesteś, to sobie pozwala.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 09:04   #14
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Trójkąt

Dobrze, że za dwa lata ten ślub to jeszcze masz sporo czasu, żeby się rozmyślić.
Bo Twój ukochany planuje sobie jeszcze w życiu trochę poużywać. Czy z Twoją "zgodą" czy bez niej - stanie się to prędzej czy później. No i ta podwójna moralność...naprawdę ciągle jeszcze widzisz w nim kandydata na męża ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 09:57   #15
leukocyt
Raczkowanie
 
Avatar leukocyt
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 85
Dot.: Trójkąt

zgodz sie pod warunkiem ze zaprosicie faceta nie bedzie taki cwany ale szczerze mowiac to dziwne, mysle ze gdyby mial okazje trojkata bez ciebie, to skorzystalby bez problemu no bo w koncu trojkat ahh ci faceci
leukocyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 10:07   #16
Stary_Pryk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 526
Dot.: Trójkąt

Nie będę się spierał czy 90 czy 30% facetów marzy o trójkącie, bo nie pracuje w OBOPie. Ale jeżeli nawet facet marzy o ognistej akcji z kilkoma pięknymi kobietami na raz, to najprawdopodobniej nie ma wśród nich jego żony przyszłej czy obecnej. Nie wyobrażam sobie, żeby normalny, zakochany mężczyzna chciał się dzielić w łóżku wybranką swego serca z kimkolwiek.
Stary_Pryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 10:32   #17
memorize
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 619
Dot.: Trójkąt

Nigdy w zyciu bym sie na takie cos nie zgodzila
Miala bym patrzec jak moj mezczyzna zadowala inna kobiete, albo ona jego?
Dla mnie to jest poprostu legalna zdrada...
I dziwie sie ze niektorzy sie na to godza...
memorize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 10:38   #18
No1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 244
Dot.: Trójkąt

Moze troche dobitnie, ale uwazam ze Twoj TZ to oblech. Sam jestem facetem i w zyciu nie wszedlbym w zadna tego typu konfiguracje.
Mimo, ze jestem w zwiazku 8 lat, nigdy nie mialem takich pomyslow. Nie dotknalbym zadnej kobiety poza moja zona. Radze wyprostowac delikwenta, albo powaznie zastanowic sie nad ta znajomoscia.
No1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 10:40   #19
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Trójkąt

Cytat:
Napisane przez Stary_Pryk Pokaż wiadomość
Nie będę się spierał czy 90 czy 30% facetów marzy o trójkącie, bo nie pracuje w OBOPie. Ale jeżeli nawet facet marzy o ognistej akcji z kilkoma pięknymi kobietami na raz, to najprawdopodobniej nie ma wśród nich jego żony przyszłej czy obecnej. Nie wyobrażam sobie, żeby normalny, zakochany mężczyzna chciał się dzielić w łóżku wybranką swego serca z kimkolwiek.
zgadzam się.
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 10:42   #20
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Trójkąt

Nigdy nic wbrew sobie - pamiętaj.
Widzę wyraźnie, że tego nie chcesz i masz do tego pełne prawo.
Powiedz mu po prostu twarde NIE i koniec dyskusji na przyszłość - nie chcesz, nie potrzebujesz i nie życzysz sobie. Seks to zabawa, która ma sprawiać przyjemność obu stronom a nie tylko jednej, podczas gdy druga cierpi.

A co do legalizacji zdrady - owszem wg mnie to podpada pod zdradę.
Bo jeśli nawet się zgodzisz to i tak będziesz się czuła zdradzona i wykorzystana. I to wystarczy.
Twój facet najwyraźniej zaczyna poszukiwać nowych wrażeń i robi o trochę na chama - naciska chodź wyraźnie widać, że Tobie to nie odpowiada.

Aha - oczywiście wyrażenie zgody nie wykluczy normalnej zdrady czyli skoku w bok, także zgoda na trójkącik nie jest żadnym zabezpieczeniem.
Powiedziałabym, że nawet go rozochoci do poszukiwania kolejnych wrażeń.
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 10:45   #21
No1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 244
Dot.: Trójkąt

Cytat:
Napisane przez marysienka Pokaż wiadomość
zgadzam się.
Tez sie pod tym podpisuje.
No1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 10:46   #22
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Trójkąt

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Dobrze, że za dwa lata ten ślub to jeszcze masz sporo czasu, żeby się rozmyślić.
Bo Twój ukochany planuje sobie jeszcze w życiu trochę poużywać. Czy z Twoją "zgodą" czy bez niej - stanie się to prędzej czy później. No i ta podwójna moralność...naprawdę ciągle jeszcze widzisz w nim kandydata na męża ?
Też się zastanawiam... Bo ja bym już miała ogromne wątpliwości co najmniej, gdyby mi facet wyskakiwał co jakiś czas z pomysłem trójkąta, stosował podwójną moralność i deklarował, że dla faceta seks to tylko seks więc facet może, a kobieta to się angażuje, więc nie może Przecież to jest jasny znak jak on widzi zdradę - jako coś, co u faceta przejdzie, choć u kobiety to już nie bardzo.
Zakładałabym, że w związku z tym za jakiś czas umówi się na trójkącik z dwiema paniami wyszukanymi na odpowiedniej stronie www, na przykład.

Na szczęście dwa lata to trochę czasu na spadanie klapek, może wystarczająco.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 10:51   #23
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Trójkąt

Zgadzam sie z Zagubioną i z Lexie. Facet manipuluje Toba mowiac, ze gdby chciał Cie zdradzic, to by nic nie mowił. Chce legalnej zdrady.
Jak myslisz, czy stała partnerka w takim układzie ma jakies szanse bycia w centrum uwagi, kiedy kazdemu sie marzy zaliczenie nowego miesa? Jakbys sie czuła gdyby Cie olali i bys tylko obserwowała jak zaspokaja inną? Wybaczyłabys? Musiałabys wybaczyc, w koncu sama bys sie zgodziła na ta sytaucje.
Trojkatom osob w zwiazku mowie stanowcze nie.
Były juz takie tematy na intymnym, poczytaj sobie jak sie czuły dziewczyny po takim eksperymencie.
Osobiscie uwazam, ze jesli facet proponuje cos takiego to nie ma mowy o uczuciu z jego strony.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 10:57   #24
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Trójkąt

Cytat:
Napisane przez A_D Pokaż wiadomość
Otóż mam problem - jak w tytule . Jestem z moim TŻ 4 lata, za dwa lata ślub, ja mam 21 on 22 lata to tak tytułem wstępu, żeby chociaż trochę nakreślić sytuację. Chodzi o to, że mój TŻ czasami "przebąkuje" że bardzo marzy mu się TRÓJKĄT . Oczywiście nie ma mowy o jakimkolwiek zmuszaniu mnie, sama też wiem, że nie powinnam robić czegoś takiego wbrew sobie. Z punktu mojego tż wygląda to tak: robi delikatne, nieśmiałe aluzje, jak mówie, że mi przykro tego słuchać i że pewnie ja mu nie wystarczam mówi, że wcale tak nie jest i się zamyka (mam wrażenie, że głupio mu, że mnie zasmucił), ponadto tłumaczy, że dla faceta to "całkiem co innego" bo chodzi tylko o doznania "erotyczne" - czysty seks (dla mnie to brzmi jak odruch typowo zwierzęcy). Dodam, że on przede mną miał dwie partnerki, natomiast dla mnie był pierwszy. Trochę na przekór jemu powiedziałam, że ja także chciałabym się wdać w namiętny romans, żeby spróbować jak to jest z innym (moja fantazja, która pozostaje tylko w sferze fantazji i nie mam zamiaru jej spełnić) to powiedział, że to co innego bo kobiety angażują się emocjonalnie. Dodam jeszcze, że zasugerowałam mu, że skoro w tym wieku nie wystarcza mu jedna partnerka (a raczej już mu się nudzi ) to na pewno kiedyś mnie zdradzi więc nie wiem czy chce z nim być, jego odpowiedz - że jakby chciał mnie zdradzić to by się mnie nie pytał, a chce to zrobić ze mną a nie za moimi plecami. Ja rozumiem, że 90% facetów ma fantazje na temat trójkąta, ale chyba nie każdy mówi o tym swojej dziewczynie. Fakt, że jesteśmy w każdej sprawie ze sobą szczerzy i nie ma między nami tematów tabu, ale sama nie wiem czy On nie przesadza. Proszę Was zatem o chłodne ocenienie sytuacji - czy powinnam się tym przejmować, czy raczej nie tworzyć sztucznie problemów? z góry dziękuje
Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Zaproponuj trójkąt ty on plus jakiś przystojniak przez którego będzie miał powody do kompleksów. Ciekawe czy przyjdzie mu to tak łatwo :P

ja rozumiem rozmowy o fantazjach itd, ja tez mam fantazje ale czysto "teoretyczne" nie dąże do ich spełnienia, a z tego co piszesz to on dąży do tego zebyś sie zgodziła na ten trójkąt Zdazają sie pary które to praktykują, ale oboje tego chcą i potrafią sie odpowiednio zdystansować. Facet powinien odpuścić, jeśli ty tego nie chcesz.
Jeśli tego nie zrozumie...no cóż
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 11:57   #25
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Trójkąt

Cytat:
Napisane przez Stary_Pryk Pokaż wiadomość
Nie będę się spierał czy 90 czy 30% facetów marzy o trójkącie, bo nie pracuje w OBOPie. Ale jeżeli nawet facet marzy o ognistej akcji z kilkoma pięknymi kobietami na raz, to najprawdopodobniej nie ma wśród nich jego żony przyszłej czy obecnej. Nie wyobrażam sobie, żeby normalny, zakochany mężczyzna chciał się dzielić w łóżku wybranką swego serca z kimkolwiek.
Też mi się tak wydaje

Z tym dla faceta seks to tylko seks a kobieta się angażuje emocjonalnie...ahahha

Powiedz mu, że nie chcesz trójkąta, bo jesteś bi i się boisz, że się zaangażujesz emocjonalnie

Swoja drogą ja sobie jednak trójkąta nie wyobrażam, czy MKM czy KMK...Z moim stałym partnerem to już w ogóle kategoryczne nie, ale nawet z takim 'przelotnym/ą' nie zniosłabym, że podczas seksu mogę nie być w centrum zainteresowania
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 22:47   #26
A_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 357
Dot.: Trójkąt

Nie chciałabym usprawiedliwiać mojego TŻ ale czy wy czasem nie macie fantazji na temat innych facetów? Poza tym, nie wspomina o tym ciągle, ale drugi raz w ciągu pół roku to chyba nie az tak źle Ale zamierzam z Nim porozmawiać w weekend, zapytam go czy zdecydowałby się na ten trójkąt, wiedząc że z tą chwilą moja cała miłość do Niego może prysnąć jak bańka mydlana i czy jest w stanie zaryzykować... Dwa to powiem mu, że na chwilę obecną nie wyobrażam sobie żebym kiedykolwiek miała się zgodzić na taki układ, a jeżeli On już dzisiaj wie, że "chciałby" to chyba powinniśmy się pożegnać zanim bedzie za późno.. Chociaż jak zacznę to On pewnie stwierdzi, że dramatyzuje i nie ma tematu w takim razie A nie chce żeby to tłumił w sobie, bo w koncu kiedyś nie wytrzyma.. sam musi wiedzieć chyba czego chce.. nic na siłe co myślicie?
A_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 23:23   #27
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Trójkąt

Cytat:
Napisane przez A_D Pokaż wiadomość
co myślicie?
No skoro nie wspomina o tym ciągle, ale drugi raz w ciągu pół roku to chyba nie az tak źle.
Życzę szczęścia, naprawdę. Może Ci się przydać zwłaszcza, że Twój ukochany to najczystszej wody hipokryta w tych sprawach, a z takim to nigdy nie wiadomo. Ale skoro nie wspomina o tym ciągle...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 09:56   #28
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Trójkąt

Autorko, skoro nie jest tak źle, to po jaką cholerę założyłaś ten wątek? Bo wybacz, ale z pierwszego posta można wywnioskować, że jednak nie jest wcale tak wesolutko. Że Cię temat gryzie (może przeczytaj go sobie jeszcze raz, bo widzę, że już go puściłaś w niepamięć). Co, odpowiedzi wizażanek Ci nie podpasowały, bo najechały na Twojego misia?
Standard, jest źle, jest wątek, jest najazd na gościa i kolejny post autorki "ależ on nie jest przecież taki zły..."

Odpowiadając na Twoje pytanie - tak, mam fantazje. Ale nie sugeruję mojemu aryjskiemu typowi urody, że bym chciała południowca i że może by nie miał nic przeciwko gdybym sobie takiego zapodała na jedną noc. Dlaczego? Z prostego powodu - wiem, że by to go zabolało. Poza tym fantazje to jedno, a miłość i posiadanie siebie na wyłączność to drugie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 11:07   #29
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Trójkąt

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Pewnie od zwolenniczek się mi oberwie za to co napiszę ale:

-jak dla mnie gość szuka wybiegu dla legalnej zdrady.

Dlaczego? Ano dlatego, że zna już Twoje zdanie na ten temat. Wie, że Ciebie to nie kręci co najwyżej zrani. A mimo to ciągle do tematu wraca. Ja się nie dziwię, że odbierasz tak a nie inaczej bo myślałabym dokładnie tak samo.

A najbardziej mnie wkurza to, że on twierdzi, że kobiety to co innego itd itp. Mamy z Tż znajomych, którzy się niemal zdecydowali na trójkąt z kimś tam (długa historia) i mój Tż stwierdził, że dla niego ktoś trzeci w łóżku to koniec miłości, bo nie można obojętnie czy z podnieceniem patrzeć jak druga osoba, ta nasza ukochana, jedyna, kocha się z kimś innym. I ja się z nim zgadzam
100% racji.

22 lata, wszystko z góry ustalone - że ślub za 2 lata, że zawsze już "tylko" jedna kobieta - widać facet nie dojrzał i nie za bardzo mu się podoba tak "nudna" wizja reszty życia.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 11:09   #30
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Trójkąt

Cytat:
Napisane przez A_D Pokaż wiadomość
Nie chciałabym usprawiedliwiać mojego TŻ ale czy wy czasem nie macie fantazji na temat innych facetów? Poza tym, nie wspomina o tym ciągle, ale drugi raz w ciągu pół roku to chyba nie az tak źle Ale zamierzam z Nim porozmawiać w weekend, zapytam go czy zdecydowałby się na ten trójkąt, wiedząc że z tą chwilą moja cała miłość do Niego może prysnąć jak bańka mydlana i czy jest w stanie zaryzykować... Dwa to powiem mu, że na chwilę obecną nie wyobrażam sobie żebym kiedykolwiek miała się zgodzić na taki układ, a jeżeli On już dzisiaj wie, że "chciałby" to chyba powinniśmy się pożegnać zanim bedzie za późno.. Chociaż jak zacznę to On pewnie stwierdzi, że dramatyzuje i nie ma tematu w takim razie A nie chce żeby to tłumił w sobie, bo w koncu kiedyś nie wytrzyma.. sam musi wiedzieć chyba czego chce.. nic na siłe co myślicie?

oczywiście ze mamy fantazje...ale to tylko fantazje-wiem ze nie wcieliłabym ich w zycie, wiem ze nie chciałabym tego zrobic na prawde,ale pofantazjowac mogę.
Pogadaj z nim to sie dowiesz co mu w głowie siedzi
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-30 16:34:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.