Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-16, 17:25   #61
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Warszawa:
Drogerie typu rossmann czy natura pomijam bo to oczywiste .
Poza tym Forte Farma na Swietokrzyskiej (odkryta dzieki Wizażance )
"Nowy" bazarek przy skrzyzowanie Puławskiej z Al. Lotników - znajduję tam wszystkie poszukiwane przeze mnie kosmetyki .
Drogeria przy Dereniowej - troszkę "ukryta" ale rowniez swietnie wyposażona
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 17:42   #62
libra.a
Raczkowanie
 
Avatar libra.a
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Toruń:
Rossmany (są tak blisko siebie, że jak w jednym czegoś brakuje, to lecę do drugiego), drogerie Natura (tu odległość między punktami jest już znaczna), Douglas, drogeria na Prostej (zaraz przy Nowym Rynku), YR, stoisko Inglota w Carrefourze. Z bazarkowych nie znam, ale są. Chyba czas najwyższy je wybadać
libra.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 17:46   #63
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Warszawa - Uwielbiam Forte Farmę na Świetokrzyskiej, ostatnio nawet zachwalałam ją na wizazu.Poza tym lubię taką drogerięna Puławskiej, niedaleko Silver Screenu-duuuuuży wybór i całkiem przyjazne ceny. Lunię też Douglasa na Chmielnej, za Sephorami nie przepadam, tak samo jak za Naturą. I uwielbiam także Super Pharm - drogeria i apteka w jednym
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 17:53   #64
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Cytat:
Napisane przez madziarra
Warszawa - Uwielbiam Forte Farmę na Świetokrzyskiej, ostatnio nawet zachwalałam ją na wizazu.
No wlasnie, to chyba ty ja tak zachwalalas ze az się tam wybralam . Tam do wielu kosmetykow sa dolączone jakies gratisy .
Obsługa miła chociaż pani natychmiast zapytala czego szukam i odebrala mi przyjemnosc w buszowaniu miedzy polkami z kosmetykami . Ale ogolnie jest ok .
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 17:58   #65
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Hmm mnie też Panie spytały kilka razy czego szukam/w czym mogę pomóc, ale grzecznie odpowiedziam, że dziękuję i buszowałam dalej bez przeszkód . A ceny mają tam bardzo konkurencyjne mimo ze to centrum Warszawy - niektóre nawet niższe niż w Rossmanie, porównywałam
P.S. I jest tam taki ładny Pan sprzedawca - mulat
Pozdrawiam
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 18:27   #66
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Hej hej!
Kanalowa to dolkadnie ta uliczka kolo parku wilsona.
Tzn po stronie Glogowskiej jest naprzeciw parku Wilsona (prostopadla do Glogowskiej) znakiem chyba teraz najbardziej rozpoznawczym jest Adecco na rogu. Dokladnie po skosie od Adecco jest ten sklepik
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 19:24   #67
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Warszawa:
Drogerie typu rossmann czy natura pomijam bo to oczywiste .
Poza tym Forte Farma na Swietokrzyskiej (odkryta dzieki Wizażance )
"Nowy" bazarek przy skrzyzowanie Puławskiej z Al. Lotników - znajduję tam wszystkie poszukiwane przeze mnie kosmetyki .
Drogeria przy Dereniowej - troszkę "ukryta" ale rowniez swietnie wyposażona
Ines, chodzi Ci o tą w tym samym budynku co Zorba i Apteka Hiszpańska tylko z tyłu? Jeśli tak, to ja nie przepadam. Zawsze muszę długo czekać, bo Pani urządza sobie ploteczki ze znajomymi i nie raczy mnie w tym czasie obsłużyć. Ceny dość wysokie. Wybór owszem całkiem spory, ale zazwyczaj tego, co szukam akurat nie ma. A fluid Daxa wcisnęła mi przeterminowany.
Za to chwalę sobie ten bazarek na Wałbrzyskiej. Fakt, mają chyba wszystko. I jedną z bud na bazarku Na Dołku, bo mają mój ukochany tusz XXL Pierre Arthes.
Forte Farma, polecona przez Wizażankę, przypadła mi do gustu. Miejsce całkiem przytulne. Panie były sympatyczne, dostałam jakieś próbki. A już moje serce podbili klimatyzacją. Wpadłam tam po karmel brązujący Daxa jak był straszny żar. Aż nie chciało się wychodzić.
Za Rossmanem jakoś nie przepadam- jakiś taki nieprzychylny mi się wydaje. Poza tym nigdy nie ma tam tego, co potrzebuję.
W Naturze byłam ze dwa razy może jeszcze jak pracowałam w Klifie. Takto nie bywam, bo nie mam żadnej pod ręką. Ale też mnie jakoś nie przekonała. Z tych dużych, sieciowych perfumerii najbardziej odpowiada mi SuperPharm- miewają atrakcyjne promocje.
Sephora i Douglas co prawda niczym mi nie podpadły, ale nie lubię i już.

A, i jeszcze Estee Lauder w Galerii Mokotów. Nic tam nie kupowałam, nie stać mnie. Ale ekspedientka była dla mnie tak uprzejma, że wszystkim z czystym sumieniem polecam. Kiedyś szukałam podkładu i byłam w stanie sporo wydać jeśli by mi tylko coś w końcu przypadło do gustu. Dziewczyna najpierw przepytała mnie dokładnie czego oczekuję od podkładu, o moją cerę itp. Potem pomogła mi wybrać odcień. Oczywiście bez maziania się nie obyło, więc na koniec dostałam wilgotną chusteczkę, żeby móc te próby zmyć. I tym mnie podbiła. Jeszcze nigdzie mi się to nie zdarzyło!
A na koniec zrobiła mi próbkę podkładu (porządną, a nie ledwo na dnie), że jakby coś było nie tak, to będziemy szukać dalej. Przy tym wszystkim zero nachalności, namawiania, itp. Słowem, personel mają przeszkolony idealnie.

Edytowane przez Ami
Czas edycji: 2005-06-16 o 19:26 Powód: literówka
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-02, 21:41   #68
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Ja jestem z Rudy Śląskiej - nie ma tu za dużo dobrych drogerii, ale lubię kupować w Rossmanie, czy drogerii Natura - teraz tylko w PLAZIE. a tak w ogóle to kupuję często kosmetyki w hipermarketach - duzo taniej wychodzą, np. Tesco, KAufland
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 15:20   #69
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

WROCŁAW
Polecam drogerię na rynku.
Wreszcie znalazłam tzw. normalną drogerię, gdzie jest wielki wybór kosmetyków. Poszłam tam bo od kilku dni szukam podkładu diadem, tam również go nie było ale panie takie miłe, że obiecały, że mi go sprowadzą.
Kupiłam tam również farbę londacolor (ciemny popielaty blond), którego to koloru nie mogłam znaleźć (nawet w rossmanach) i przez co mam już kilkucentymetrowy odrost.
Full kosmetyków i miła obsługa
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 16:12   #70
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

A ja do znanych i opisanych już rosmanów sephor tesco itd dorzucę budkę pana która znajduje sie na mini ryneczku na ulicy wielkopolskiej koło pułaskiego. Jest tam przesymaptyczny pan który ma wszystkie markowe i mniej markowe kosmetyki w dobrych cenach i zawsze można się z nim dogadać by cos zamówił z hurtowni. A rzeczy typu balsamy, oliwki itd kupuję w tesco do którego mam 10-15 minutek piechotą i zawsze wiem że kupując nie przepłacam
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 16:25   #71
(karolinka)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 411
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

natura i rossman;D. czasami zdarza mi sie kupic cos w kiosku, supermarkecie itp ale NATURA rzadzi
__________________
żegnam
(karolinka) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-22, 16:30   #72
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Katowice

Lubie Drogerie Natura na Staromiejskiej i Rossmanna ale tylko tego na Staromiejskiej bo o wiele mniejszy tłok i nie patrza się na ręce. Dużo kosmetyków kupuje na moim osiedlu gdzie jest małe centrum handlowe a tam milutki choć malutki sklepik z przeróżnymi skarbami których nie ma w Rossmanach czy supermarketach Sklep miesci się zaraz obok cukierni (przepyszne ciastka mają ) na przewciwko innego kosmetycznego (swoją drogą też o.k, mają bardzo duzy wybór kolorówki w tym szafe Gosh'a, Joko oraz mniej spotykane np. diadem ). Sprzedawcą jest miły pan a ceny nie wiele większe niż w supermarkecie.

Lubie Sephore w Emipku Megastore choć nic tam nie kupuje to pozwalają pochodzić, potestować i pryskać się perfumami. Babki nie są natrętne, nie wiem jak z próbkami bo nigdy nie prosiłam o nie.
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 16:45   #73
Filusia88
Zadomowienie
 
Avatar Filusia88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 536
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Warszawa: typowo rossmann i Sephora
od Sephory jestem wrecz uzalezniona
__________________
Basia
17.09.2012
Filusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 17:39   #74
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Natura, Rossman i hurtownia kosmetyczna Katon , a nawet dwie takie.
Tam się "zakupuję" kosmetycznie.
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 17:43   #75
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

a Giżycku jest bardzo fajny sklepik z kosmetykami [racuje tam bardzo mila pania do tego ceny są niskie
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 18:22   #76
red_poppy
Raczkowanie
 
Avatar red_poppy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 87
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Cytat:
Napisane przez MagJa
- malutki sklepik zaraz obok wydziału Zarządzania AGH, nazywa się chyba Magdalenka, właścicielem jest baaardzo miły pan, który umie doradzić, a ceny są tam zadziwiająco niskie i że tak powiem dziwne, typu 3,27zł czy 8,94zł (a nie jak wszędzie 3,29zł czy 8,99zł)
Tez uwielbiam ten sklepik, szczegolnie ze mieszkam w poblizu, nigdy nie omijam go obojetnie! Generalnie wile takie male sklepiki, w duzych drogeriach odstraszaja mnie ochroniarze (po niemilej przygodzie mojej siostry)
__________________
... Bo ja się uczę największej sztuki życia,
uśmiechać się zawsze i wszędzie
i bez rozpaczy znosić bóle
i nie żałować tego co przeszło,
i nie bać się tego co będzie ...

red_poppy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 15:28   #77
chamelieu
Zadomowienie
 
Avatar chamelieu
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 379
GG do chamelieu
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

To ja podciągnę wątek i dodam fajny sklep w Lublinie - na deptaku, w bramie obok sklepu papierniczego, sklep nazywa sie "Brama" (). W środku jest stanowisko z kosmetykami (to sklep ubraniowy), które trudno dostać np cienie sypkie Bell, Joko i Gosh, wogóle kolorówka tych firm, Diadem, Eveline, widziałam parę rzeczy Lumene, mnóstwo lakierów, odżywki do paznokci i moooorze cieni Inglota
chamelieu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 15:43   #78
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Uwaga dziewczyny z Warszawy Ostatnio odkryłam super drogerię w przejściu podziemnym obok hotelu Mariott To jest drogeria (dosyć spora) koło McDonalda , jest dobrze zaopatrzona , ceny przyjazne, ogólnie gorąco polecam
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 17:51   #79
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Nie wiem jak mogłam wczesniej nie zauważyć tego wątku. W takim razie nadrabiam zaległości. Sklepy w moim mieście (Opole), w których najczęściej kupuję to:
- wszystkie Natury, łącznie z nową na placu Wolności
- Rossman
- Superpharm (tylko na promocjach)
- czasami Delta
- apteka na rogu Reymonta i Ozimskiej, na przeciw Kaskady-samoobsługa, a to lubię, dużo kosmetyków, ceny znośne, zawsze można wynaleźć jakąś perełkę

Nie lubie za to GC i sklepików typu: kosmetyczny na przeciw Arkad.
Jeśli chodzi o Astora-bardzo lubię robić tam zakupy, ale obsługa jest fatalna-tzn może i miłe dziewczyny, ale nic nie potrafią doradzić. A jak juz doradzą to... 3 razy już wyszłam z pudrem w nieodpowiednim odcieniu Teraz juz nic nie pytam obsługi Pozdrawiam Opolanki.
Agul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-01, 18:23   #80
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

podnoszę wątek bo ciekawy
ja polubiłam Kielecki Rossmann w Galerii Echo
a moje miasteczkowe to lubie wszystkie
z chęcia usłysze o waszych ulubionych miejsach, może wypowiedzą się tez wizażanki ze świętokrzyskiego z Kielc lub Buska najlepiej
dusza maniakalnej zakupoholiczki sie odezwała we mnie
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 19:51   #81
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Moje ulubione to
-Sephora
-Rossman
-no i oczywiscie internet !!!
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 21:07   #82
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Question Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Cytat:
Napisane przez satine
Katowice ... Dużo kosmetyków kupuje na moim osiedlu gdzie jest małe centrum handlowe a tam milutki choć malutki sklepik z przeróżnymi skarbami których nie ma w Rossmanach czy supermarketach Sklep miesci się zaraz obok cukierni (przepyszne ciastka mają ) na przewciwko innego kosmetycznego (swoją drogą też o.k, mają bardzo duzy wybór kolorówki w tym szafe Gosh'a, Joko oraz mniej spotykane np. diadem ). Sprzedawcą jest miły pan a ceny nie wiele większe niż w supermarkecie....
Satine, a jakie to osiedle (ulica jakbys mogla podac )
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 22:00   #83
anitra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 197
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Jeśli chodzi o Kraków, to polecam jeszcze mały sklep na Rakowieckiej.Tam jest kilka,ale na tym zawsze jest jakiś plakat informujący,że tego i tego dnia będzie tam wizażystka i pokaz makijażu.Znalazłam tam np. korektor Maybelline, którego w całym mieście nie było Zawsze dają próbki,no i panie potrafią doradzić
anitra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 20:30   #84
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Wyciągam wątek z ciemnych otchłani
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 10:39   #85
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

TARNOBRZEG:
Czy ktos w ogole slyszal o moim miescie?
No wiec jak jestem w domu to kupuje kosmetyki w malym sklepiku-hurtowni obok ksiegarni na ul. Piłsudskiego bodajze, w kazdym razie to jest zaraz przy wejsciu na plac Głowackiego. A zaraz obok jest jeszcze taka wieksza drogeria na samym rogu tej samej ulicy, bardzo bliziutko tego pierwszego sklepu, ktory wymienilam
Oba sklepy sa swietnie wyposazone, a ta mala hurtowienka ma rzeczy trudno dostepne jak np. Pierre Rene, Vipera, Inglot i inne. Bardzo ja polecam bo ceny sa baaaaardzo konkurencyjne!!!
Czesto tez zagladam do Rossmanna i Natury, ale tam juz ceny nieco wyzsze. Jednak prywatne male hurtowienki rulez!!! Tam kupisz bez marży!
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 10:42   #86
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Aha! jeszcze sklepy w Lublinie, bo tu studiuje
Baaardzo polecam maly sklepik z kosmetykami na miasteczku akademickim...Jest na drodze do Stokrotki, wchodzi sie do gory po bardzo stromych schodkach (sklepik jest na takiej jakby skarpie), ceny super, super mila obsluga, jestem stala klientka tego sklepu!
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 12:58   #87
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Odświeżam wątek, aby niestety poskarżyć się (czyli na przekór temu wątkowi) na obsługę w drogerii Vega w Bytomiu: w większości nieuprzejme, wywyższające się panie (np. spojrzenia pełne ironii, bo klientka głupio pyta czy z tej serii jest jeszcze jakiś produkt). Pojęcie o kosmetykach najczęściej niewielkie - często słyszałam, że pewnie daną serię wycofano lub czegoś tam w ogóle nigdzie nie ma, bo skoro oni tego nie mają, to widać dany produkt nie istnieje (np. przez długi czas byłam święcie przekonana, że seria Radical Farmony nie zawiera odżywek, bo pani w Vedze mnie wręcz wyśmiała, gdy o to zapytałam, cytuję: "ale nieeeee, z tej serii nigdy nie było odżywek, coś się pani pomyliło"). Panie stoją nad klientem (z założeniem, że na pewno przyszedł kraść). Rozumiem, że pewnie niejedna kradzież im się zdarza, ale czy przeciętny, uczciwy, a do tego stały klient musi się w tym momencie czuć jak złodziej?? Kilka razy się tam już z tym spotkałam: pani stojąca nade mną, patrząca mi przez ramię, czy aby na pewno nie kradnę lub bezczelnie pytająca, co sobie spisuję (akurat spisywałam skład kosmetyku, aby uzupełnić zgłoszenie na Wizażu). Atmosfera jak w więzieniu a nie w sklepie (dostałam nawet raz instrukcję jak powinnam trzymać koszyk, bo panie były pełne obaw, że wcześniej czy później coś zrzucę, chociaż jakoś nigdy mi się to nie zdarzyło i nigdy w żadnym sklepie obsłudze nie wpadło to do głowy). Nawet jeśli czasem tam mają taniej, to sorry, ale już wolę przepłacić tą złotówkę czy dwie i iść np. do Rossmanna. Z przykrością (kiedyś było tam inaczej a i zdarzają się miłe ekspedientki, ale niestety szybko stamtąd znikają) odradzam ten sklep. Witamy w Europie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 13:41   #88
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Ostatnio jestem przeszczęśliwa, ponieważ otwarto w moim mieście The body Shop
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 15:06   #89
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Ostatnio jestem przeszczęśliwa, ponieważ otwarto w moim mieście The body Shop
Ja też !
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 16:11   #90
maestro_waw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Ulubione sklepiki z kosmetykami w Waszych miastach

Hej ja w Warszawie bym poleciła sklep Progres na bemowie. Wszystko jest na stronie www.wszystkodowlosow.pl Wszystkie najlepsze marki w najlepszych cenach.
maestro_waw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-28 17:06:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.