Pomysł na upominek świąteczny 2013 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-04, 10:11   #1
kasiulaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3

Pomysł na upominek świąteczny 2013


Hej Dopiero co rozpoczął się listopad więc czas zacząć myśleć nad świątecznymi upominkami... Ja jak zawsze mam z tym wielki problem! Proszę podzielcie sie waszymi pomysłami na prezenty świąteczne dla najbliższych!
kasiulaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 16:28   #2
lejdigosiek
Raczkowanie
 
Avatar lejdigosiek
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 61
Dot.: Pomysł na upominek świąteczny 2013

Hmm... bratu jak zwykle kupie jakieś fajne bluzki, będzie się cieszył
Zawsze natrafiam na jakieś promocje, w stylu druga za 50% czy coś w ten deseń
Mamie charmsy bo bardzo lubi i zbiera do bransoletki do tego jakieś fajne kremiki nawilżające
To pewniaki :P troszkę czasu jeszcze jest, więc nad prezentem dla taty będę musiała jeszcze pogłówkować no ale to u mnie tak co roku XD nigdy nie wiem co mu kupić :P
__________________
"But I being poor, have only my dreams, I have spread my dreams under your feet, tread softly because you tread on my dreams." - William Butler Yeats
lejdigosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 10:18   #3
Wiola251
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: Pomysł na upominek świąteczny 2013

Polecam na prezent słuchawki reklama Kupiłam mężowi i był bardzo zadowolony. służą do światłoterapii, mają wymienne nakładki więc możemy ich używać oboje

Edytowane przez jola2243
Czas edycji: 2013-11-27 o 09:15 Powód: nieopłacona reklama lub spam
Wiola251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 12:23   #4
kasiulaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3
Dot.: Pomysł na upominek świąteczny 2013

Dzięki dziewczyny za podzielenie się waszymi pomysłami Szperałam trochę wczoraj w poszukiwaniu oryginalnych upominków i znalazłam ciekawą stronkę. Wszystko ręcznie robione kolorowe wzory, niepowtarzalne pomysły znalazłam tam np, korkowe podkładki pod kubki ze świetnymi wzorami i ręcznie malowane filiżanki od razu pomyślałam o babci... Co o tym myślicie?
Strona nazywa się youartme.com jest to chyba polska firma bo jest możliwość wybrania polskiej wersji językowej
znalazłam też stronkę Pantuniestał.pl - tam można znaleźć super rzeczy dla naszych kochanych chłopaków
kasiulaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 22:15   #5
majaolenka
Raczkowanie
 
Avatar majaolenka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 37
Prezent pod choinkę

Wiem wiem, jeszcze tyle czasu do świąt, a ja już zaczynam ten temat. Ale jeśli się zastanowić, to w sumie pozostało trochę więcej niż miesiąc. A kupowanie na ostatnią chwilę to koszmar.

Dlatego też planuję już teraz i szczerze mówiąc, nie mam pojęcia co mogę kupić pod choinkę mojemu synkowi. Ma dziewięć lat i gra zapamiętale w gry komputerowe. Chcę mu zrobić jakiś ładny prezent, z którego będzie zadowolony. Z misi i samochodzików jakoś już wyrósł. Co radzicie? Co wy kupujecie swoim pociechom?
majaolenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 22:39   #6
mamDosc
Raczkowanie
 
Avatar mamDosc
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 179
Dot.: Pomysł na upominek świąteczny 2013

Hejka
Tżt i moja mama dostaną portfele z Ochnika (jeden już dzisiaj kupiłam, oczywiście po okazyjnej cenie)
Siostra - bransoletkę, którą sama sobie zażyczyła
Tata pewnie coś z ciuchów
Mama Tżta - suszarkę do włosów. Słyszałam jak mówiła, że musi kupić nową, więc na pewno się ucieszy
Dla bratanicy jest składka na Furbiego
a reszta osób do przemyślenia
mamDosc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 22:55   #7
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Prezent pod choinkę

Podpytaj go jakoś delikatnie o czym marzy, lub co w tej chwili najbardziej by go ucieszyło
Przyznam, że zawsze mam problem z prezentami dla chłopców, dla dziewczynki jakoś łatwiej.

Może jakieś puzzle by go ucieszyły wypasione albo ..luneta lub mikroskop?
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-05, 23:22   #8
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Prezent pod choinkę

A jaki budżet?

I czemu nie po prostu jakaś nowa, oryginalna gra?
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 10:44   #9
ToesInSand
Przyczajenie
 
Avatar ToesInSand
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Tarnów :)
Wiadomości: 7
Dot.: Pomysł na upominek świąteczny 2013

Ja kupię coś funkcjonalnego. Blender do 100 złotych? Najtańsze to wydatek około 60 złotych, za stówke można kupić już całkiem dobry sprzęcior. Blender przyda się nie tylko mamie, ale i mnie :P do robienia koktajli, zupek, przecierów.. jamiii!Fajnie jest pomyśleć o najbliższych, ale takim prezentem można zrobić także przyjemność sobie hehe Dobry blender np. Philipsa, o taki: reklama to fajny pomysł na prezent świąteczny
__________________
„Postanowiłem zostać w łóżku do południa. Może do tego czasu szlag trafi połowę świata i życie będzie o połowę lżejsze.”

Edytowane przez jola2243
Czas edycji: 2013-11-07 o 18:16 Powód: nieopłacona reklama lub spam
ToesInSand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 09:09   #10
Naina25
Raczkowanie
 
Avatar Naina25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 30
Dot.: Pomysł na upominek świąteczny 2013

Też już powoli zaczynam planować prezenty świąteczne Mam problem z jedną osobą, może mogłybyście mi pomóc coś wymyślić? Proszę. To kolega, bardzo dla mnie ważny. Znam dobrze jego zainteresowania: książki, książki i jeszcze raz książki, Japonia (uczy japońskiego) i gry planszowe. Problem w tym, że ma swoją księgarnię więc jakakolwiek książka to bardzo średni pomysł, a planszówki to z kolei droga sprawa. Chciałabym podarować mu coś wyjątkowego - dlatego myślę o czymś, co mogłabym sama wykonać. Za każdy pomysł będę bardzo wdzięczna!
__________________
Włącz pozytywne myślenie!
http://www.taksmakujezycie.com/

Mój BLOG o psychologii pozytywnej, o książkach, podróżach, sporcie, przyjaźni i wszystkich innych rzeczach, które sprawiają, że życie ma niepowtarzalny smak.
Naina25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 09:52   #11
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Pomysł na upominek świąteczny 2013

Też już zaczęłam myśleć o prezentach i mam ogromny problem z 13-letnim bratem. Już dziewczyny za nim latają, włosy na nogach urosły, chłop ma ponad 180cm wzrostu- to już nie jest dzieciak, któremu kupuje się zabawkę i wsio Nie chciałabym kupować mu gier komputerowych, bo i tak za dużo czasu spędza przed komputerem. Gra w kosza z kolegami czasami, jeździ na rowerze i gada z dziewczynami przez telefon Ostatnio chyba zainteresowała go kultura japońska (jakieś słowa po japońsku mówił, jadł schabowego pałeczkami i chciał iść ze mną na sushi ). Może coś do nauki japońskiego albo coś? Czasami czyta książki, ale chyba bez większej przyjemności. Muzyki słucha różnej- czasami jakiś hiphop, coś, czego słuchają dzieci w tym wieku, ale i Grechutę potrafi włączyć. Zaczął się myć 2 razy dziennie bez zaganiania do łazienki i wybrzydzać jeśli chodzi o dezodorant, więc może by mu jakieś perfumy sprawić?
Cóż począć?
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-07, 10:07   #12
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: Prezent pod choinkę

Cytat:
Napisane przez majaolenka Pokaż wiadomość
Wiem wiem, jeszcze tyle czasu do świąt, a ja już zaczynam ten temat. Ale jeśli się zastanowić, to w sumie pozostało trochę więcej niż miesiąc. A kupowanie na ostatnią chwilę to koszmar.

Dlatego też planuję już teraz i szczerze mówiąc, nie mam pojęcia co mogę kupić pod choinkę mojemu synkowi. Ma dziewięć lat i gra zapamiętale w gry komputerowe. Chcę mu zrobić jakiś ładny prezent, z którego będzie zadowolony. Z misi i samochodzików jakoś już wyrósł. Co radzicie? Co wy kupujecie swoim pociechom?
teraz jest wiele tych bajerow zrob to sam jakies laboratorium niby chemiczne zabawa i nauka w jednym


ja tz chyba wedke lub tableta sprawie. Tacie pewnie dobry alkohol. A chszesniakowi hmm bedzie mial 21 miesiecy, i nie mam pojecia

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Też już zaczęłam myśleć o prezentach i mam ogromny problem z 13-letnim bratem. Już dziewczyny za nim latają, włosy na nogach urosły, chłop ma ponad 180cm wzrostu- to już nie jest dzieciak, któremu kupuje się zabawkę i wsio Nie chciałabym kupować mu gier komputerowych, bo i tak za dużo czasu spędza przed komputerem. Gra w kosza z kolegami czasami, jeździ na rowerze i gada z dziewczynami przez telefon Ostatnio chyba zainteresowała go kultura japońska (jakieś słowa po japońsku mówił, jadł schabowego pałeczkami i chciał iść ze mną na sushi ). Może coś do nauki japońskiego albo coś? Czasami czyta książki, ale chyba bez większej przyjemności. Muzyki słucha różnej- czasami jakiś hiphop, coś, czego słuchają dzieci w tym wieku, ale i Grechutę potrafi włączyć. Zaczął się myć 2 razy dziennie bez zaganiania do łazienki i wybrzydzać jeśli chodzi o dezodorant, więc może by mu jakieś perfumy sprawić?
Cóż począć?
perfumy to dobry pomysl. A do tego cos z tym jezykiem japonskim faktycznie jak by chcial sie uczyc
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 12:21   #13
majaolenka
Raczkowanie
 
Avatar majaolenka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 37
Dot.: Prezent pod choinkę

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
A jaki budżet?

I czemu nie po prostu jakaś nowa, oryginalna gra?

Dziękuję za wasze odpowiedzi. Tak właśnie myślałam, żeby kupić mu jakąś fajną grę. Z tym mam właśnie problem, bo on co chwilę przynosi od kolegów wiadomości o nowych fajnych grach, ale jak tego zliczyć, to zmienia zdanie co tydzień. Ciężko utrafić mu w gust. Nie chcę, żeby powiedział, że w tą grę to już nie gra się od stu lat. Dlatego też skłaniałabym się raczej do oddania mu decyzji w jego ręce. Co myślicie o zakupie mu paysafecard na pewną sumę i niech sam się zdecyduje? Z jednej strony dostałby kartkę w kopercie, ale z drugiej strony zaraz poszedłby do swojego pokoju i coś tam kupił. Miałby w ten sposób taką grę, jaka mu się podoba i to tego samego dnia.
majaolenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 12:46   #14
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: Prezent pod choinkę

Cytat:
Napisane przez majaolenka Pokaż wiadomość
Dziękuję za wasze odpowiedzi. Tak właśnie myślałam, żeby kupić mu jakąś fajną grę. Z tym mam właśnie problem, bo on co chwilę przynosi od kolegów wiadomości o nowych fajnych grach, ale jak tego zliczyć, to zmienia zdanie co tydzień. Ciężko utrafić mu w gust. Nie chcę, żeby powiedział, że w tą grę to już nie gra się od stu lat. Dlatego też skłaniałabym się raczej do oddania mu decyzji w jego ręce. Co myślicie o zakupie mu paysafecard na pewną sumę i niech sam się zdecyduje? Z jednej strony dostałby kartkę w kopercie, ale z drugiej strony zaraz poszedłby do swojego pokoju i coś tam kupił. Miałby w ten sposób taką grę, jaka mu się podoba i to tego samego dnia.
moim zdaniem jest to oki. Tylko ceny niektorych gier sa kosmiczne. Sam wybierze gre taka jaka chce.
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 08:52   #15
majaolenka
Raczkowanie
 
Avatar majaolenka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 37
Dot.: Prezent pod choinkę

Cytat:
Napisane przez alekaz1 Pokaż wiadomość
moim zdaniem jest to oki. Tylko ceny niektorych gier sa kosmiczne. Sam wybierze gre taka jaka chce.
Właśnie przeglądałam ceny gier i czasem włosy stają dęba. No cóż, złożę się na prezent razem z mamą. Z drugiej strony dzieci łatwo w ten sposób uczą się kalkulacji. Będzie za to mógł kupić jedną droższą lub dwie czy trzy tańsze. Pomoże w nauce matematyki.
majaolenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 12:35   #16
yahoo911
Zakorzenienie
 
Avatar yahoo911
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 21 878
Dot.: Prezent pod choinkę

ja zawsze mam z tym problem, nie lubię dawać nietrafionych prezentów więc zawsze staram się lekko podpytać nie mamy tez w zwyczaju obdarowywać się jakimiś niesamowicie drogimi i wielkimi prezentami, ot małe upominki. dla mamy planuję kupić najnowsza książkę Dana Browna Inferno bo lubi tego autora, dla taty i teścia jakiś dobry alko ;D dla teściowej kosz herbat i kaw smakowych w ziarnach. tylko dla męża nie mam pomysłu na prezent ehh
__________________
2+2=
.spełniamy marzenie - budujemy dom.
yahoo911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 13:27   #17
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: Prezent pod choinkę

Ja tez mam zawsze z tym problem, ale w tym roku wszystko zaplanowalam i wiem co kupic czy zrobic.
Mamie kupie komin i jakis zestaw kosmetykow i zrobie jej kartke wczesniej tez imieninowa (to bedzie prezent imieninowo-mikolajkowo - gwiazdkowy)
Siostrze zrobie butelke metoda decoupage i ksiazke kupie (naszczescie wiem co czyta i jakie chce, sprawia jej radosc
Chłopakowi - tu mam zawsze problem, bo on nigdy nic nie chce i mowi, ze ma, ale juz upatrzylam zestaw maszynek z gilette lub wilkinsona do golenia plus balsam czy woda, nie pamietam dokladnie bo duzo juz tych zestawow powystawiane w kazdym sklepie i mi sie juz myli co w jakim bylo
No i oczywiscie sobie tez prezent sprawie a co
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 16:51   #18
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Pomysł na upominek świąteczny 2013

Cytat:
Napisane przez kasiulaka Pokaż wiadomość
Hej Dopiero co rozpoczął się listopad więc czas zacząć myśleć nad świątecznymi upominkami... Ja jak zawsze mam z tym wielki problem! Proszę podzielcie sie waszymi pomysłami na prezenty świąteczne dla najbliższych!

Najlepiej będzie chyba spisać sobie na kartce zainteresowania danych osób i na tej podstawie wybrać dla nich prezenty. O ile w zeszłym roku od razu wiedziałam, co kupię swojemu chłopakowi, o tyle w tym jeszcze nie jest to takie jasne. Wiem, że chciałby dostać jedną grę planszową, trzecią serię swojego ulubionego serialu, kilka płyt i bluzę. Na coś będę musiała się zdecydować, bo budżet na prezenty mamy ustalony do 200zł. Bardziej się obawiam o to, co ja dostanę.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 01:20   #19
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Pomysł na upominek świąteczny 2013

Cytat:
Napisane przez yahoo911 Pokaż wiadomość
ja zawsze mam z tym problem, nie lubię dawać nietrafionych prezentów więc zawsze staram się lekko podpytać nie mamy tez w zwyczaju obdarowywać się jakimiś niesamowicie drogimi i wielkimi prezentami, ot małe upominki. dla mamy planuję kupić najnowsza książkę Dana Browna Inferno bo lubi tego autora, dla taty i teścia jakiś dobry alko ;D dla teściowej kosz herbat i kaw smakowych w ziarnach. tylko dla męża nie mam pomysłu na prezent ehh
Też pomyślałam w tym roku o tego typu prezentach, czyli do jedzenia lub picia Zazwyczaj wiemy co bliscy lubią, więc mała szansa na nietrafiony, poza tym mamy, ciocie itp są raczej praktycznymi osobami wiec pewnie ucieszy je prezent, który na pewno się przyda
Dorzuciłabym do pomysłu kawowo-herbaciano-alkoholowego jakąś wypasioną oliwę lub ciekawe czekolady..Kiedyś sama zrobiłam jakieś oliwy smakowe w ozdobnych butelkach, z papryczkami itp w środku, nawet ciekawie to wyglądało Na bazie kupnej oczywiście.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-11, 16:11   #20
Strongmenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: austria
Wiadomości: 87
Dot.: Pomysł na upominek świąteczny 2013

w takim wieku gusta zmieniają sie bardzo szybko..mam siostrzenca w podobnym wieku, kupienie mu karty to zdecydowanie lepszy pomysł ale bedziesz musiała kontrolować na co ją wydał
Strongmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 10:54   #21
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Pomysł na upominek świąteczny 2013

Cytat:
Napisane przez kasiulaka Pokaż wiadomość
Hej Dopiero co rozpoczął się listopad więc czas zacząć myśleć nad świątecznymi upominkami... Ja jak zawsze mam z tym wielki problem! Proszę podzielcie sie waszymi pomysłami na prezenty świąteczne dla najbliższych!
"prezenty świąteczne dla najbliższych" ale dla kogo i do jakiej kwoty?
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 12:50   #22
MoNa024
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
Dot.: Pomysł na upominek świąteczny 2013

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Ostatnio chyba zainteresowała go kultura japońska (jakieś słowa po japońsku mówił, jadł schabowego pałeczkami i chciał iść ze mną na sushi ). Może coś do nauki japońskiego albo coś? Czasami czyta książki, ale chyba bez większej przyjemności.
Kup mu komiks: manga

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
MoNa024 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 17:02   #23
1991kasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Gorzów/Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: Pomysł na upominek świąteczny 2013

Ajajajaja zbliżają się święta i znowu zacznie się prezentowy cyrk... ale w sumie lubię obdarowywać innych prezentami
__________________
<ciach_reklama>
1991kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 12:46   #24
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Pomysł na upominek świąteczny 2013

Cytat:
Napisane przez 1991kasia Pokaż wiadomość
Ajajajaja zbliżają się święta i znowu zacznie się prezentowy cyrk... ale w sumie lubię obdarowywać innych prezentami
E tam cyrk...
Chociaż z tego co czasem czytam, to tak naprawdę zapominamy, że prezenty powinny być upominkami a nie wyścigiem kto lepszy, a czasem i droższy....

W tym roku będzie skromniej, bo później są przykrości, że ktoś komuś nie dorównał...

Tak jak Ty lubię obdarowywać bliskich prezentami i na szczęście zawsze są trafione, ale często bywa odwrotnie w drugą stronę....
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 14:51   #25
delilach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 187
Dot.: Pomysł na upominek świąteczny 2013

W tym roku wymysliłam sobie, że kupię mojemu ukochanemu porządną, elegancką koszulę.
I tu pojawia się pytanie, gdzie najlepiej kupić i na co szczególnie zwrócić uwagę przy wybieraniu rozmiaru i kroju?
Nigdy nic takiego nie kupowałam i troche się boję, że nie trafię a bardzo bym chciała żeby wyszło idealnie i obyło się bez wspólnego mierzenia bo nici z niespodzianki.
delilach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 17:17   #26
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Pomysł na upominek świąteczny 2013

Cytat:
Napisane przez delilach Pokaż wiadomość
W tym roku wymysliłam sobie, że kupię mojemu ukochanemu porządną, elegancką koszulę.
I tu pojawia się pytanie, gdzie najlepiej kupić i na co szczególnie zwrócić uwagę przy wybieraniu rozmiaru i kroju?
Nigdy nic takiego nie kupowałam i troche się boję, że nie trafię a bardzo bym chciała żeby wyszło idealnie i obyło się bez wspólnego mierzenia bo nici z niespodzianki.
Jak ja kupuje cos do ubrania dla TZ to biore do sklepu jego koszule czy sweter i przymierzam do upatrzonych ubran. I tym sposobem ani razu sie nie pomylilam z rozmiarem.

Co do kroju - zalezy jaki lubi styl Twoj mezczyzna. Czy szersza czy slim itd.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 17:43   #27
Cornelia86
Zadomowienie
 
Avatar Cornelia86
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 209
Dot.: Pomysł na upominek świąteczny 2013

Hej Może to i dziwnie zabrzmi, ale u mnie w rodzinie ( dokładniej w gronie rodziny w którym spędzam Święta/ Wigilię ) wyznaczamy sobie widełki cenowe w których mamy się zmieścić z prezentami np. 50 - 80 zł. Dla TŻ kupię 2 książki i chyba po problemie, dla Teściowej szal na drutach robię i coś do tego dokupię Co do reszty ,,ciemność widzę"
__________________
Rzeczy, które robię w imię miłości... J.L. zrzucając B.S. z wierzy w Winterfell - GoT
Cornelia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 17:49   #28
TOPNEWS
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 55
Dot.: Pomysł na upominek świąteczny 2013

HEJKA
ja rok temu dostalam mega paletę cieni M L i do tego duży zestaw pędzli i jestem zadowolona do dziś . zawsze lepiej otrzymać coś praktycznego niz jakiś bibelot do postawienia na półkę tzw. zbieracz kurzu jak to moja mama mawia
TOPNEWS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 19:53   #29
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Pomysł na upominek świąteczny 2013

Cytat:
Napisane przez Cornelia86 Pokaż wiadomość
Hej Może to i dziwnie zabrzmi, ale u mnie w rodzinie ( dokładniej w gronie rodziny w którym spędzam Święta/ Wigilię ) wyznaczamy sobie widełki cenowe w których mamy się zmieścić z prezentami np. 50 - 80 zł. Dla TŻ kupię 2 książki i chyba po problemie, dla Teściowej szal na drutach robię i coś do tego dokupię Co do reszty ,,ciemność widzę"
Poważnie kupowanie prezentów dla swojego chłopaka dla ciebie problem?
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 20:14   #30
TOPNEWS
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 55
Dot.: Pomysł na upominek świąteczny 2013

podpowiedzcie prosze co mogę kupić dla brata 23 lata i bratowej 21 lat
TOPNEWS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-28 08:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.