Warszawa- praca, studia, życie, zarobki - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-17, 06:43   #91
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Odnalazłam się na rynku pracy, nie zarabiam dużo, ale na pewno więcej niz w mniejszym mieście mogłabym - zawsze mam mozliwośc dorobienia. Nie mam poczucia, że jest drożej, bo zarabiam tez więcej - jeśli jestem poza Warszawą to zauważam równice w cenach nawet o 1,5 - 2 zł.

Niestety nigdy nie przyzwycziłam się do miasta - tęsknię za spokojniejszym trybem życia, za większą ciszą, za świętym spokojem, za własnym domem i własnym ogrodem.

Nie odpoczywam w Warszawie - do odpoczywania potrzebuję poczucia że jestem sama, a tutaj nie umiem odnaleźć takiego 'azylu'. Dużo miejsc w Warszawie wydaje mi się starych i niezadbanych niz w innych miastach - to wynika z tego, że Warszawa szybciej sie 'dorobiła' więc szybciej pewne miejsca trzeba remontować, np. baseny ! O wiele, wiele częsciej niz w innych miastach polski, w ktorych mieszkałam spotykam w tramwajach pijane osoby. Dużo atrakcji organizowanych dla 'ludzi' wydaje mi sie megahipsterskie - np plaże nad Wisłą.
Uwielbiam Warszawę w długie weekendy, kiedy 2/3 osób wyjeżdza - jest wtedy o tyle ciszej, spokojniej i wolniej - miód w takiej wersji Warszawy odnalazłabym się
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 08:14   #92
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Tutli - to zależy w jakich warunkach żyjesz. My stare blokowisko z dresami zamieniliśmy na piękną okolicę i nowy blok w Radzyminie. Możliwość z pracą mam dokładnie takie same. Dojazd w istotne miejsca zajmuje tyle samo, a jednak mieszkanie kosztowało nas dużo mniej, a ten spokój jest bezcenny.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 19:23   #93
kuka1
Raczkowanie
 
Avatar kuka1
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 78
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

osoby na wyższych stanowiskach zarabiają lepiej, ale jeżeli chodzi o takie prace jak np. w sklepach to stawki są takie same jak w innych miastach. Ostatnio zaproponowano mi stawkę 6,5/h, no więc... Wynajem mieszkania jest dużo droższy niż w innych miastach, kupno już w ogóle kosmos. Jeżeli masz wykształcenie i planujesz aplikować na wyższe stanowisko to myślę, że jak najbardziej warto poza tym uwielbiam Warszawę za wiele możliwości spędzania wolnego czasu, jest tu tak wiele rzeczy, miejsc do odwiedzenia i w ogóle mnóstwo wszystkiego
__________________
włosowy blog
kuka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 08:30   #94
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

kuka - ale dla rozrywek można tak samo do miasta dojechać, autobusów nie brakuje. A jednak koszty życia, koszty nieruchomości - czy zakupy, czy wynajmu, robią sporą róznicę. Raczej nikt nie ma ochoty brać kredytu na 30 lat, bo gdzie tutaj komfort życia?
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 08:59   #95
kuka1
Raczkowanie
 
Avatar kuka1
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 78
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

owszem, można. Natomiast mam wielu znajomych mieszkających pod Warszawą i powrót w nocy bywa często mocno kłopotliwy. Jeśli chodzi o koszty to oczywiście są niższe. Myślę, że dużo zależy od tego gdzie ktoś pracuje/uczy się, bo codzienne godzinne dojazdy (a zimą jeszcze dłuższe) znacznie zmniejszają ów komfort życia. Po kilku latach wstawania po 5 żeby dojechać do szkoły, przeprowadziłam się bliżej centrum i teraz nawet mając jakieś okienko mogę podjechać do domu, zamiast krążyć bez sensu po mieście.
__________________
włosowy blog
kuka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 08:35   #96
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

No właśnie, a ja piszą o sytuacji w której dojazd do pracy z Radzymina zajmuje mniej czasu niż wcześniej trwało przebicie się przez Wawę, tym bardziej w momencie kiedy korki były rekordowo duże ;-)
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 10:32   #97
simsonka
Raczkowanie
 
Avatar simsonka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 233
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Może i na niektórych stanowiskach zarabia się więcej, ale koszty życia są dużo wyższe niż w innych miastach.
simsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-22, 08:41   #98
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

No i dokładnie o tym piszę. Dlatego mieszkamy poza stolicą - w stolicy wszystko jest znacznie droższe, poza miastem mamy inne warunki, bez porównania ładniejsze bloki i ich otoczenie. W zasadzie inny świat - nie sądzę, żeby cokolwiek mnie skusiło do powrotu na warszawskie blokowiska.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 18:31   #99
marcema
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Mieszkania są bardzo drogie - co najmiej 1300 zł za kawalerkę + opłaty.
Komunikacja też sporo wychodzi po podwyżkach. Rozrywka jest bardzo droga.

Zarabia się lepiej, jest więcej ofert pracy. Szczególnie specjaliści(IT, bankowość) zarabiają dużo.
marcema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 08:10   #100
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Każdy ma własny kalkulator i może sobie przeliczyć. Na pewno bezsensowne jest zabieranie się za stolicę średnio zarabiając średnio. Ja nawet przy wysokich zarobkach bym nie wracała do stolicy, to inny klimat, inne miejsce, tak jak lubię. Tutaj oczywiście dochodzą jeszcze gusta i guściki ;-)
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 20:53   #101
Majeczka44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 80
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

[reklama]jest ok. ogólnie szkoda kasy na mieszkanie w Wawie. Każda usługa jest o wiele droższa, nie gwarantuje ona żadnej jakości.
Trudno oczekiwać, że ceny będą niższe. Ja również uważam, że lepiej jest mieszkać poza stolicą, ale to tylko moja prywatna opinia.

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2014-07-25 o 18:08 Powód: reklama
Majeczka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-25, 08:21   #102
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Niektórym nie szkoda ;-) Dla mnie liczy się kalkulator i własne cele. Prawda jest taka, że mieszkanie w stolicy nie jest do czegokolwiek potrzebne. No chyba że ktoś ma pracę pod blokiem i jest zadowolony ze swojego mieszkania, bo w innej sytuacji - nie ma to sensu.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 17:38   #103
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kajankas Pokaż wiadomość
Napisałam gdzie kupiłam - wiadomo, że wszystko zależy od konkretnej inwestycji. Trzeba mierzyć siły na zamiary. Ja przemierzałam pół miasta żeby dojechać do pracy, a w momencie kiedy były problemy z autem, to już była droga przez mękę. A w Akacjowej Alei mamy na prawdę fajne gniazdko.
Cytat:
Napisane przez kajankas Pokaż wiadomość
visionaM, a jak mają się zarobki do kosztów życia i kosztów zakupu nieruchomości? Bo ja akurat z Warszawy się wyniosłam do Radzymina. Nowe mieszkanie kupiłam za mniej niż dostałam za stare mieszkanie w stolicy. I co ciekawe - dojazd do pracy zajmuje mi teraz dużo mniej czasu, niż wyglądało to poprzednio!
Cytat:
Napisane przez Majeczka44 Pokaż wiadomość
Akacjowa Aleja jest ok. ogólnie szkoda kasy na mieszkanie w Wawie. Każda usługa jest o wiele droższa, nie gwarantuje ona żadnej jakości.
Trudno oczekiwać, że ceny będą niższe. Ja również uważam, że lepiej jest mieszkać poza stolicą, ale to tylko moja prywatna opinia.
Mieszkania w w/w inwestycji nie schodzą, że musicie reklamować w tym wątku, jak i na innych?
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 10:56   #104
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Mieszkania w w/w inwestycji nie schodzą, że musicie reklamować w tym wątku, jak i na innych?
Strasznie nachalny spam
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 10:11   #105
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;47462320]Strasznie nachalny spam[/QUOTE]


dlaczego piszecie na szaro ?
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 08:22   #106
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Nie rób nas na szaro - nie pisz bzdur, piszę o tematach, które mnie dotyczą i o których mam pojęcia, a nie bezmyślnie spamuję jak co niektórzy.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 16:05   #107
JaOna19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 148
Praca fizyczna w Warszawie

Ile wam albo waszym znajomym zajęło poszukiwanie pracy fizycznej w Warszawie.Chodzi mi bardziej o osoby nie studiujące,które są dyspozycyjne w każdy weekend.Czy faceci mają łatwiej w znaleźieniu pracy w Wwa.
JaOna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 08:25   #108
AshleyPeace
Raczkowanie
 
Avatar AshleyPeace
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 425
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

od czterech lat mieszkam w Krakowie, ale myślę o przeniesieniu się na studia magisterskie do Warszawy. o ile w Krakowie orientuję się, gdzie warto zamieszkać i czy cena za wynajem jest okej, tak w przypadku Warszawy - nie wiem nic.

stąd moje pytania - w jakich dzielnicach szukać mieszkania? ile się płaci za wynajem jednoosobowego pokoju? ile kosztuje wynajęcie kawalerki?

wiem, że to wszystko zależy od dzielnicy, dlatego też chętnie usłyszę podpowiedzi, gdzie mieszkania są tanie, a nie jest aż tak daleko do centrum.

dziękuję za pomoc!
__________________
Ubrania

Książki na wymianę i nie tylko:


rolki 37-39 z ochraniaczami


buty górskie, trekkingowe 39
AshleyPeace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 11:19   #109
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Cytat:
Napisane przez AshleyPeace Pokaż wiadomość
od czterech lat mieszkam w Krakowie, ale myślę o przeniesieniu się na studia magisterskie do Warszawy. o ile w Krakowie orientuję się, gdzie warto zamieszkać i czy cena za wynajem jest okej, tak w przypadku Warszawy - nie wiem nic.

stąd moje pytania - w jakich dzielnicach szukać mieszkania? ile się płaci za wynajem jednoosobowego pokoju? ile kosztuje wynajęcie kawalerki?

wiem, że to wszystko zależy od dzielnicy, dlatego też chętnie usłyszę podpowiedzi, gdzie mieszkania są tanie, a nie jest aż tak daleko do centrum.

dziękuję za pomoc!
Aby dojeżdżać codziennie do centrum, proponuje ościenne dzielnice - Ochota, Mokotów, Praga Północ i Południe też mają dobre i dość szybkie połączenia komunikacyjne (mówię o komunikacji miejskiej - nie znam się niestety na rozłożeniu korków samochodowych). Nawet Bielany nie są jakoś daleko.
Z kolei nie zdecydowałabym się na wynajem mieszkania czy pokoju na Białołęce czy dalszym Targówku. Mimo, że są tam znacznie niższe ceny a i standard mieszkań zwykle wyższy.
Na pokój liczyłabym ok.700zł plus do tego opłaty (choć mi się parę razy zdarzyło już wszystko w tej cenie).
A kawalerka - 20 parę metrów powinno się znaleźć za 1300zł. Ale raczej więcej niż mniej. Plus opłaty (co 2-3 miesiące ok. 200zł - ale to zależy od mieszkania i własnego zużycia, wiadomo)
Mam nadzieję, że trochę pomogłam
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-30, 10:12   #110
ferryboat
Zadomowienie
 
Avatar ferryboat
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 378
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Aby dojeżdżać codziennie do centrum, proponuje ościenne dzielnice - Ochota, Mokotów, Praga Północ i Południe też mają dobre i dość szybkie połączenia komunikacyjne (mówię o komunikacji miejskiej - nie znam się niestety na rozłożeniu korków samochodowych). Nawet Bielany nie są jakoś daleko.
Z kolei nie zdecydowałabym się na wynajem mieszkania czy pokoju na Białołęce czy dalszym Targówku. Mimo, że są tam znacznie niższe ceny a i standard mieszkań zwykle wyższy.
Na pokój liczyłabym ok.700zł plus do tego opłaty (choć mi się parę razy zdarzyło już wszystko w tej cenie).
A kawalerka - 20 parę metrów powinno się znaleźć za 1300zł. Ale raczej więcej niż mniej. Plus opłaty (co 2-3 miesiące ok. 200zł - ale to zależy od mieszkania i własnego zużycia, wiadomo)
Mam nadzieję, że trochę pomogłam
Zgadzam się Z tańszych dodałabym tylko jeszcze Ursus - moja koleżanka dojeżdża w 20 minut do centrum; są pociągi i bus np. 517.
__________________
Change your thoughts and you will change the world.
ferryboat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 08:14   #111
AshleyPeace
Raczkowanie
 
Avatar AshleyPeace
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 425
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Dziękuję bardzo za odpowiedzi!

Rozumiem, że w takich sklepach jak Biedronka czy Carrefour ceny wszędzie są takie same niezależnie od miasta?
__________________
Ubrania

Książki na wymianę i nie tylko:


rolki 37-39 z ochraniaczami


buty górskie, trekkingowe 39
AshleyPeace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 08:49   #112
ferryboat
Zadomowienie
 
Avatar ferryboat
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 378
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Cytat:
Napisane przez AshleyPeace Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedzi!

Rozumiem, że w takich sklepach jak Biedronka czy Carrefour ceny wszędzie są takie same niezależnie od miasta?
Z moich doświadczeń wynika, że w ogóle ceny jedzonka są takie same jak u mnie w mieścinie (także ja już nie wiem, czy to u mnie jest tak drogo) Z piekarni polecam Galerię Wypieków - tanio, a tak smacznie, że w głowie się nie mieści (muszę chyba wybrać się po chałkę niedługo)
__________________
Change your thoughts and you will change the world.
ferryboat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 11:02   #113
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Cytat:
Napisane przez ferryboat Pokaż wiadomość
Z moich doświadczeń wynika, że w ogóle ceny jedzonka są takie same jak u mnie w mieścinie (także ja już nie wiem, czy to u mnie jest tak drogo) Z piekarni polecam Galerię Wypieków - tanio, a tak smacznie, że w głowie się nie mieści (muszę chyba wybrać się po chałkę niedługo)
obczaj jeszcze w Galerii Wypieków pączki oponki.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 14:14   #114
ewelinkabuziaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 7
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Dziewczyny, ja też bałam się przeprowadzki. Nie wiedziałam czy znajdę pracę i jakie są zarobki w dużych miasteczkach xD Oczywiście mam bardzo dużo kumpelek w innych miastach ale one to do końca nie wiedziały i ich zdania były podzielone. Szukałam sobie w necie jakie są zarobki bo chciałam sprzedawać w ładnym i modnym butiku ale nic o tym nie pisali to znalazłam stronę wynagrodzenia.pl. Tam piszą ile zarabia się w różnych zawodach i są średnie i jakieś mediany. Oni robią jakiś raport wynagrodzeń, nawet wypełniłam ostatnio jeden i dostałam szczegółowy raport ile zarabiają inne dziewczyny w sklepach xD Fajnie, co nie.

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

A ceny jedzenia w marketach są chyba takie same, np. w takich Biedronkach więc nie ma co się zastanawiać tylko trzeba zobaczyć gdzie więcej płacą xD
ewelinkabuziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 16:26   #115
ferryboat
Zadomowienie
 
Avatar ferryboat
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 378
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
obczaj jeszcze w Galerii Wypieków pączki oponki.
Muszę koniecznie, ale ja tam uwielbiam wszystko... Ach, nawet szpinakowiec jest przepyszny, gdzie to ja takich rzeczy nie jem.
__________________
Change your thoughts and you will change the world.
ferryboat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 18:00   #116
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Cytat:
Napisane przez ferryboat Pokaż wiadomość
Muszę koniecznie, ale ja tam uwielbiam wszystko... Ach, nawet szpinakowiec jest przepyszny, gdzie to ja takich rzeczy nie jem.
Dobry, dobry, jeśli smak się nie zmienił, bo w sumie dawno już go nie jadłam
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 13:59   #117
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 352
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

10 lat mieszkałam w Poznaniu. Do Warszawy przeprowadziłam się z rodzinką 4 lata temu. Koszty życia są tutaj wyższe tzn. wynajem mieszkania, wypady do restauracji, pubów itd. (przykładowo piwo w pubie w Warszawie około 9-11 zł, drink około 15-20, wypad do restauracji na dwie osoby - wcale nie ekstra knajpa - średnio 100-120 zł z napojami), jedzenie w sklepach cenowo jak wszędzie, podobnie z odzieżą. Teraz staramy się o kredyt mieszkaniowy i te też są znacznie droższe (za cenę 3 pokojowego mieszkania w Warszawie w nazwijmy to średniej lokalizacji, w Poznaniu możemy mieć 4 pokoje, jak nie więcej). Ale zarobki niezłe i wyższe niż mieliśmy w Poznaniu, no i lepsze perspektywy na przyszłość. Nie żałujemy przeprowadzki.

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2014-12-20 o 14:10
Tinajero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 17:09   #118
n_bb
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 191
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Też mieszkam w Warszawie i muszę powiedzieć że generalnie masz racje. Ale jeżeli chodzi o restauracje to jest dużo różnego rodzaju promocji na portalach z zakupami grupowymi - zawsze można coś fajnego wyhaczyć.
n_bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 17:52   #119
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 352
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Cytat:
Napisane przez n_bb Pokaż wiadomość
Też mieszkam w Warszawie i muszę powiedzieć że generalnie masz racje. Ale jeżeli chodzi o restauracje to jest dużo różnego rodzaju promocji na portalach z zakupami grupowymi - zawsze można coś fajnego wyhaczyć.
Zgadza się
Tinajero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 08:28   #120
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Nie opłaca się mieszkać w Warszawie, chyba że macie bardzo wysokie zarobki - dużo lepiej znaleźć coś poza miastem, różnice w stawkach bywają ogromne, tak więc chyba to nie ma sensu, ale oczywiście każdy ma własne priorytety...
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-13 14:39:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.