Wypadanie w³osów, ³ysienie- W¡TEK G£ÓWNY - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesuj± siê dermatologi± lub maj± problemy ze skór±. Masz tr±dzik lub atopowe zapalenie skóry? Do³±cz do nas, pomó¿ sobie i innym.

Poka¿ wyniki sondy: Który waszym zdaniem kosmetyk jest najlepszy, da³ najlepsze efekty podczas kuracji?
Nutricap 4 1,35%
Silice 14 4,71%
Inneov gêsto¶æ w³osów 19 6,40%
Wax 52 17,51%
Skrzyp polny 49 16,50%
Rycyna (do wcierania) 14 4,71%
Vitapil 27 9,09%
Merz 25 8,42%
Inne 93 31,31%
G³osuj±cy: 297. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-11-19, 21:28   #61
jagoda10g
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

pozniej trudno go zwalczyc szampon powoduje ze wlosy daja efekt gestosci ale potm placi sie ladna cene LUPIEZ (mowa o radicalu
jagoda10g jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-11-22, 16:17   #62
pstryk_
Raczkowanie
 
Avatar pstryk_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

mam ten sam problem wlosy szczególnie po myciu wypadaj± mi gar¶cimi oblepiaja ca³e rece
fuuuuj !
stosuje od¿ywki ³yka³am skrzypowitê a teraz belisê ( czyli cudowne tabletki na w³osy skórê paznokcie) jednak ¿adnej poprawy nie widzê
muszê spróbowaæ czego¶ z wy¿ej wymienionych :P
a jakie tabletki s± najlepsze na wzmacnianie w³osów ??
pstryk_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-11-22, 16:45   #63
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 6 074
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Ja bra³am witaminê A+E i Merz Spezial Herz, po miesi±cu problem z g³owy. Mia³am w³osy do pasa i wychodzi³y strasznie, to by³ koszmar dla wszystkich w domu, bo zostawa³y wszêdzie, na dywanach, kanapie etc Teraz sezonowo jak co¶ siê dzieje,to biorê A+E i zawsze pomaga.
emi_lka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-11-23, 21:06   #64
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 13 955
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Cytat:
Napisane przez GoodBoy Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem ch³opcem, ale mo¿e Ci te¿ pomogê

Je¶li dermatolog Ci powiedzia³a, ¿eby myæ w³osy raz na tydzieñ to zmieñ dermatologa! T³uste w³osy to niezdrowe w³osy, które szybciej wypadaj± i trzeba zapobiegaæ temu i je czêsto myæ. W³osy mo¿na myæ nawet i codziennie, trzeba tylko dobraæ odpowiedni szampon. Vichy ma w swojej serii szampon z aminexilem, który wzmacnia w³osy i zmniejsza ich tendencjê do wypadania. Mo¿esz te¿ sobie zafundowaæ kuracjê stosuj±c vichy w ampu³kach (ok 150z³), ale najlepiej to id¼ do takiego dermatologa, który Ci zrobi odpowiednie badania i ewentualnie zastosuje w³a¶ciw± kuracjê.

Ale¶ ty g³upi! Wiesz kto ma najzdrowsze w³osy? Kobiety w Indiach a wiesz dlaczego? bo ich prawie wcale nie myj±. £ój który jest wytwarzany na naszej g³owie jest naturaln± barier±! Codzienne mycie jest bardzo niezdrowe. Aby nasze w³osy d³ugo wygl±da³y ³adnie trzeba je poprostu do tego przezwyczaiæ. Nie da siê tego zrobæ w dwa dni! Mam kole¿ankê, która myje w³osy raz na tydzieñ i ma piêkne, gêste, d³ugie i zdrowe!
bianeczkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-11-23, 21:19   #65
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 13 955
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

JA mam z inny problem. Od pewnego czasu w³osy mi strasznie wypada³y. Bralam ró¿ne witamini itp. Trochê przesta³y. Teraz mam przed³u¿one w³osy i w niektórych miejscach jak poci±gne to czuje jak siê wyrywaj±! Ale tylko z ty³u na dole a to przecie¿ miejsce gdzie w³osy s± najtrwalsze i najlepiej rosn±. A¿ siê bojê poci±gn±æ za pasemko ¿eby nie wyrwaæ sobie w³osów! I to g³ównie w jednym miejscu Pomocy!
bianeczkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-11-24, 18:43   #66
fructissa
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: FrÓktolandia :)
Wiadomo¶ci: 3 228
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

ja od niedawna wcinam tabletki H-Pantoten (ponoc s± najlepsze bo maj± najwiêcej sk³adnikow z tego typu tabletek, ale trzeba brac 2-4 dziennie :P) i liczê na poprawê ale tak w ci±gu 3 miesiêcy dopiero bo moje w³osy (wielokrotnie farbowane, w krociutkich odstêpach czasu - z ciemnych na blond i z powrotem= obecnie jestem blondynk±) s±:

-³amliwe
-kruche
-rozdwajaj± siê
-s± przesuszone
-wolno rosn±
-wypadaj± jak cholera...
fructissa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-11-24, 19:01   #67
Mykka
Raczkowanie
 
Avatar Mykka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Ja osobi¶cie mam bardzo gêste w³osy, ale ostatnio zaobserwowa³am, ¿e zaczynaj± mi strasznie wypadaæ. Dowiedzia³am siê, ¿e jest to zwi±zane z brakiem ¿alaza i cynku. Polecam uzupe³niæ brak tych witamin - u mnie nast±pi³a znaczna poprawa.

PS
Stosowanie cynku u niektórych moze wywo³aæ silne bóle brzucha (na szczê¶cie mnie to nie dotyczy³o)
Je¿eli wypadanie w³osów jest bardzo bardzo intensywne konieczna jest wizyta u dermatologa.
__________________
xXx Mykka xXx
Mykka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-12-01, 21:18   #68
mar_ta1
Raczkowanie
 
Avatar mar_ta1
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 206
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Mi te¿ od jakiego¶ czasu wypadaj± w³osy.. Ca³ymi gar¶ciami.
Stosujê Belissê --> prawie miesi±c
Biorê cynk --> ponad tydzieñ
i kupi³am mjaseczkê WAX, której u¿y³am narazie 2 razy
Czym to jest spowodowane?
My¶lê, ¿e g³ównie odchudzaniem!, nastêpnie stresem, suszeniem w³osów i prostowaniem. Teraz ju¿ siê nie odchudzam, nie suszê w³osów i nie prostujê.
Jak my¶licie po jakim czasie bêdzie widoczna znaczna poprawa? Kiedy zacznie mi wypadaæ mniej w³osów? Wiem, ¿e w ka¿dym przypadku jest inaczej, ale powiedzcie mi chocia¿ tak mniej wiêcej bo jestem za³amana..
__________________
Ró¿nica miêdzy Polakiem a Francuzem polega na tym, ¿e jeden lubi kobietê rozebran±, a drugi nag±.
Witold Gombrowicz

mar_ta1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-12, 22:07   #69
agattex
Raczkowanie
 
Avatar agattex
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Nibylandia.
Wiadomo¶ci: 140
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Gdzie¶ od wrze¶nia, w³osy zaczê³y wypadaæ mi gar¶ciami.
Nie wiem co jest tego powodem, myjê g³owê codziennie (niestety muszê, bo na drugi dzieñ ju¿ s± lekko przet³uszczone, do tego przyklapniête) i tak codziennie przy ka¿dym myciu wypada mi masa w³osów. Nie wiem co mam robiæ i czym to jest spowodowane, mo¿e z³± diet±, brakiem jakich¶ witamin czy co¶...
S³ysza³am, ¿e dobry jest cynk na wypadanie w³osów, mo¿e wypróbujê.
Napewno mi nie pomóg³ skrzyp, wcina³am go przez miesi±c i nic.
Pozdrawiam.
agattex jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-13, 16:07   #70
Mykka
Raczkowanie
 
Avatar Mykka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Cytat:
Napisane przez mar_ta1 Poka¿ wiadomo¶æ
Mi te¿ od jakiego¶ czasu wypadaj± w³osy.. Ca³ymi gar¶ciami.
Stosujê Belissê --> prawie miesi±c
Biorê cynk --> ponad tydzieñ
i kupi³am mjaseczkê WAX, której u¿y³am narazie 2 razy
Czym to jest spowodowane?
My¶lê, ¿e g³ównie odchudzaniem!, nastêpnie stresem, suszeniem w³osów i prostowaniem. Teraz ju¿ siê nie odchudzam, nie suszê w³osów i nie prostujê.
Jak my¶licie po jakim czasie bêdzie widoczna znaczna poprawa? Kiedy zacznie mi wypadaæ mniej w³osów? Wiem, ¿e w ka¿dym przypadku jest inaczej, ale powiedzcie mi chocia¿ tak mniej wiêcej bo jestem za³amana..
na regeneracjê w³osów bêdziesz musia³a poczekaæ co najmniej z 2 miesi±ce. A ¿eby zobaczyæ pierwsze efekty kolejne 4 miesi±ce. Przynajmniej tak by³o w moim przypadku

Cytat:
Napisane przez agattex Poka¿ wiadomo¶æ
Gdzie¶ od wrze¶nia, w³osy zaczê³y wypadaæ mi gar¶ciami.
Nie wiem co jest tego powodem, myjê g³owê codziennie (niestety muszê, bo na drugi dzieñ ju¿ s± lekko przet³uszczone, do tego przyklapniête) i tak codziennie przy ka¿dym myciu wypada mi masa w³osów. Nie wiem co mam robiæ i czym to jest spowodowane, mo¿e z³± diet±, brakiem jakich¶ witamin czy co¶...
S³ysza³am, ¿e dobry jest cynk na wypadanie w³osów, mo¿e wypróbujê.
Napewno mi nie pomóg³ skrzyp, wcina³am go przez miesi±c i nic.
Pozdrawiam.
Skrzyp szczerze mówi±c nic nie daje na w³osy. ¯adne tam skrzypo-vity tylko cynk jest najskuteczniejszy w walce z tym problemem. Je¿eli problem jest bardzo uci±¿liwy proponowa³abym wizytê u dermatologa. Je¿eli nie a¿ tak bardzo proponujê zacz±æ u¿ywaæ wspomniany cynk. Jest naprawdê ¶wietny
__________________
xXx Mykka xXx
Mykka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-13, 21:10   #71
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomo¶ci: 12 462
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ale¶ ty g³upi! Wiesz kto ma najzdrowsze w³osy? Kobiety w Indiach a wiesz dlaczego? bo ich prawie wcale nie myj±. £ój który jest wytwarzany na naszej g³owie jest naturaln± barier±! Codzienne mycie jest bardzo niezdrowe. Aby nasze w³osy d³ugo wygl±da³y ³adnie trzeba je poprostu do tego przezwyczaiæ. Nie da siê tego zrobæ w dwa dni! Mam kole¿ankê, która myje w³osy raz na tydzieñ i ma piêkne, gêste, d³ugie i zdrowe!
1 pkt karny za z³amanie regulaminu forum.
zlosliwiec jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-13, 22:51   #72
fionna
Raczkowanie
 
Avatar fionna
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: niedaleko domu :)
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Mi dziêki bogu i po ci±¿y nic nie leci, ale mój m±¿ to prawie ³ysy ju¿ jest na czubku g³owy i ostatnio kupi³am mu taki preparat, ¿e jest kilka ampu³ek w ¶rodku (s³oiczków) i to siê wciera min. 2 razy w tygodniu w g³owê. Jest efekt. Cena 135 pln w aptekach. Vichy czy Loreal nie pamiêtam, a nie chce mi siê i¶æ na górê i sprawdzaæ dla kobiet te¿ jest co¶ takiego, ale na kobiecie nie próbowa³am to nie wiem, jak dziala
fionna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-14, 09:11   #73
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 12 249
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Cytat:
Napisane przez agattex Poka¿ wiadomo¶æ
Gdzie¶ od wrze¶nia, w³osy zaczê³y wypadaæ mi gar¶ciami.
Nie wiem co jest tego powodem, myjê g³owê codziennie (niestety muszê, bo na drugi dzieñ ju¿ s± lekko przet³uszczone, do tego przyklapniête) i tak codziennie przy ka¿dym myciu wypada mi masa w³osów. Nie wiem co mam robiæ i czym to jest spowodowane, mo¿e z³± diet±, brakiem jakich¶ witamin czy co¶...
S³ysza³am, ¿e dobry jest cynk na wypadanie w³osów, mo¿e wypróbujê.
Napewno mi nie pomóg³ skrzyp, wcina³am go przez miesi±c i nic.
Pozdrawiam.

Przet³uszczanie i wypadanie w³osów mog± (ale nie musza) byæ pierwszymi oznakami ³ojotokowego zapalenia skóry. Warto udac siê do lekarza dermatologa.
L_V jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-14, 11:36   #74
uwielbiamlato
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Mi te¿ w³osy wypada³y strasznie, przy ka¿dym myciu zatyka³y odp³yw wody :p, teraz biore skrzyp : http://edumed.com.pl/sklep.php/p7111...-tabletek.html
pokrzywê : http://edumed.com.pl/sklep.php/p6654...-tabletek.html
A myje szamponem ze skrzypem: http://edumed.com.pl/sklep.php/p7686...lny-300ml.html.
Ró¿nica jest niesamowita, w³osy wygladaj± zdrowo i, co najwa¿niejsze nie wypadaj±
uwielbiamlato jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-20, 11:07   #75
agattex
Raczkowanie
 
Avatar agattex
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Nibylandia.
Wiadomo¶ci: 140
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

ja wczoraj zakupi³am sobie ten ¿el co reklamuj± "Dermena", wmasowuje siê go po umyciu w³osów w skórê g³owy i nie sp³ukuje.
Ciekawe po ilu myciach bêdzie widaæ efekty, no i ten ¿el stymuluje odrastanie w³osów.
To tyle, pozdrawiam.
agattex jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-20, 11:08   #76
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 12 249
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Cytat:
Napisane przez agattex Poka¿ wiadomo¶æ
ja wczoraj zakupi³am sobie ten ¿el co reklamuj± "Dermena", wmasowuje siê go po umyciu w³osów w skórê g³owy i nie sp³ukuje.
Ciekawe po ilu myciach bêdzie widaæ efekty, no i ten ¿el stymuluje odrastanie w³osów.
To tyle, pozdrawiam.

A co on ma w sk³±dzie?
L_V jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-20, 11:09   #77
agattex
Raczkowanie
 
Avatar agattex
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Nibylandia.
Wiadomo¶ci: 140
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Cytat:
Napisane przez Mykka Poka¿ wiadomo¶æ
na regeneracjê w³osów bêdziesz musia³a poczekaæ co najmniej z 2 miesi±ce. A ¿eby zobaczyæ pierwsze efekty kolejne 4 miesi±ce. Przynajmniej tak by³o w moim przypadku



Skrzyp szczerze mówi±c nic nie daje na w³osy. ¯adne tam skrzypo-vity tylko cynk jest najskuteczniejszy w walce z tym problemem. Je¿eli problem jest bardzo uci±¿liwy proponowa³abym wizytê u dermatologa. Je¿eli nie a¿ tak bardzo proponujê zacz±æ u¿ywaæ wspomniany cynk. Jest naprawdê ¶wietny
dziêki, powiem rodzicielce ¿eby mi zakupi³a wspomniany cynk
bo wypadaj±ce w³osy to ju¿ siê zrobi³ dla mnie problem na wielk± skalê.
pozdrawiam! )
agattex jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-20, 11:12   #78
agattex
Raczkowanie
 
Avatar agattex
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Nibylandia.
Wiadomo¶ci: 140
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Cytat:
Napisane przez L_V Poka¿ wiadomo¶æ
A co on ma w sk³±dzie?

Sk³adniki: aqua, glycerin, glyceryl polyacrylate, methyl gluceth-20, hydroxyethyl cellulose, sodium acetate, dmdm hydantoin, methylparaben, phenoxyethanol, propylparaben, 1-methylnicotinamide chloride, parfum, peg-90m.

Na opakowaniu pisze, ¿e produkt zawiera chlorek metylonikotynamidu - aktywn± substancjê pochodzenia witaminowego, regeneruj±c± mieszek w³osowy.
agattex jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-01-21, 16:39   #79
pattina
Zadomowienie
 
Avatar pattina
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ¦widnica
Wiadomo¶ci: 1 868
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Cze¶æ dziewczyny.
Która¶ z Was pisa³a aby nie daæ siê zwie¶æ reklamom. Wypadaj±ce w³osy leczy siê wy³±cznie od wewn±trz! ZGADZAM SIÊ!!!! Zajê³o mi kilka miesiêcy przekonanie siê o tym. Stosowa³am ró¿ne ¶rodki, szampony, maski, od¿ywki, ampu³ki itp. Efekty raz by³y, raz nie. Stosujê obecnie szampon Neril - ale jako wspomaganie. Przede wszystkim postawi³am na witaminy i minera³y. Z dermatologami da³am sobie spokój, mam wra¿enie ¿e nie potrafi± do koñca poradziæ sobie z tym problemem. Prosze was jednak o radê. Zainteresowa³am siê tym cynkiem - w jakiej postaci go mo¿na kupiæ w aptece? To s± tabletki? maj± jaka¶ nazwê czy po prostu cynk? i jeszcze jedno...biorê Vitapil, mo¿na to ³±czyæ z za¿ywaniem cynku? Proszê o radê.
pattina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-21, 20:35   #80
Carmenka001
Raczkowanie
 
Avatar Carmenka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Z szalonej czê¶ci Twojego umys³u
Wiadomo¶ci: 281
GG do Carmenka001
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Ostatnio dowiedzia³am siê, ¿e pozcieñczony ocet z jab³ek jest dobr± p³ukank± pod tym wzglêdem.
Carmenka001 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-01-21, 20:47   #81
fructissa
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: FrÓktolandia :)
Wiadomo¶ci: 3 228
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

pattina- wydaje mi sie ze mozesz pol±czyc vitapil z cynkiem . Ale tylko mi sie wydaje
fructissa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-10, 13:15   #82
maltusia87
Rozeznanie
 
Avatar maltusia87
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 657
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

dziewczyny pamietajcie ze efekty brania preparatow doustnych widac dopiero po 2,3 miesiacach. Cierpliwo¶æi.Powatym moze warto zaczac stosowac delikatne szampony i jakies plokanki ziolowe.Ja tez mialem ten problem i mi pomogla zmiana fryzury tzn. skrocilam nieco wlosy i praktycznie non stop chodze w rozpusczanych i bardzo rzadko zwiazuje.
A co do dermatologa to sama bylam w tej sprawie jedyne co mi polecila to jakas ziolowa mieszanka na spirytusie ktora tylko przesuszyla skore glowy i zwiekszyla przetluszczanie sie wlosow.A jak jej powiedzialam ze ten specyfik nie pomaga a wrecz szkodzi to stwierdzila ze to nie mozliwe bo spirytus nie wysusza poprostu slow brak.
maltusia87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-12, 12:45   #83
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 1 775
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

goraco polecam i moje kumpele maseczke z apteki wax
Emilkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-22, 19:00   #84
gggooosssiiiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

witam, mam troche do¶wiadczenia niestety w tym temacie, i pomimo czyi¶ z³ych doswiadczeñ to polecam wybrac sie do dermatologa i poprosic o receptê na od¿ywkê zio³ow± do wypadaj±cych w³osów, panie farmaceutki robi± to przewa¿nie w aptece i kosztuje to 5 z³, tak± od¿ywke wklepuej sie w skórê g³owy codziennie najlepiej równiez z biostymin± mieszajac razem specyfiki b±d¿ naprzemiennie i po sobie wiem ze to bardzo pomaga i nie mowie tu o wypadaniu 100 w³osów dziennie tylko znacznie wiekszych ilosci, owe wklepywanie równiez jest bardzo wazne poniewaz poprwia kr±zenie co jest bardzo potrzebne naszym w³osom, kolejna rzecz jesli mamy takie problemy to pani dermatolog kaza³a ³ykac vitapil lub merz specjal(przepraszam za pisownie i kolejna sprawa to dobre kosmetyki do w³osów, nalezy stosowac dobry szampon i od¿ywkê! ja uzywam seboradin dostepne sa odzywki na wypadajace w³osy (do w³osów ciemnych i jasnych) i jeszcze ostatnio wynalaz³am WAX-krem czy wosk do w³osów - stosuje go troszke i jestem bardzo zadowolona odzywia w³osy polecam. wiadomo zenie kazdemu moze to wszystko pomoc na w³osy bo przyczynyich wypadania moga byc róznie ale w moim wypadku(streu i z³oego odzywiania) bardzo te specyfiki pomog³y, pozdrawiam i powodzenia
gggooosssiiiaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-22, 22:44   #85
Ja12340
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

ja mam dosyæ "inteligê-êê-êêê-êtne" pytanie: co je¶li u¿yje siê na w³osy przeterminowanego olejku rycynowego? bo ja do¶æ d³ugo nie u¿ywa³am a teraz nie wiem czy przypadkiem nie pozbêdê siê tych w³osów co mi zosta³y przez takie kuracje
Ja12340 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-23, 15:12   #86
gggooosssiiiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

uwazam ze na takie pytanie nikt nie odpowie bo skad mozna wiedziec jaka bedzie reakcja, proponuje zakupic nowy olejek
gggooosssiiiaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-24, 15:40   #87
marta 323
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

DZIEWCZYNY!
KRÓTKO I NA TEMAT...DERMENA DERMENA i JESZCZE RAZ DERMENA.
Walczy³am z wypadaniem kupê czasu. W³a¶ciwie odk±d pamiêtam. Trudno wymieniæ wszystkie dostêpe na rynku ¶rodki jakie stosowa³am ¿eby odros³y. Zrobi³am wszystkie mo¿liwe badania...i nic. A potem kupi³am Dermenê w³a¶nie i problem siê skoñczy³. Jest jeden minus...nie przesad¼cie z d³ugo¶ci± stosowania, poniewa¿ po d³ugotwa³ym myciu(kilka m-cy) strasznie wysusza i uwra¿liwia skórê g³owy,co mo¿e doprowadziæ do ³upie¿u(w moim przypadku). Ale w³oski piêknie odros³y!!)
marta 323 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-24, 22:24   #88
minuit18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 55
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

hmm

od trzech lat ratuje w³osy op lysieniu plackowatym i normalnym wypadaniu wlosow. bralam cale tony witamin.. i nic. pomog³ mi dopiero lek o nazwie pantovigar. Niemiecki lek, dosc drogi, ale jako jedyny dziala. efekty pozywywnie porazajace po miesiecu.

Pondto polecam polskie witaminy o nazwie revalid


jesli chodzi o zewnwtrna pielegnajce to dermena na zmiane z vichy oraz szmponem Radical
zel dermena
lotion seboradin
odzywka WAX
odzywka z nafty ale nie pamietam nazwy... w opakowaniu podobnym do tego lotionu
ampulki seboradin

pozdrawiam serdecznie
minuit18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-03, 16:32   #89
kassiunia91z
Raczkowanie
 
Avatar kassiunia91z
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

a dobry jest ten szampon z vichy wzmacniaj±cy??? s³ysza³am ¿e produkty z tej linii s± ok..
kassiunia91z jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-04, 07:28   #90
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 1 614
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Mój dermatolog przepisa³ mi LOXON 5% (taki psik na skórê g³owy) ponoæ jako jedyny specyfik na rynku ma udowodnione dzia³anie. Faktycznie pomaga.. a ju¿ my¶la³am, ¿e wy³ysieje tak mi siê prze¿edzi³y w³osy...
Kaza³a mi odstawiæ Vitapil, który bra³am od d³u¿szego czasu. A co do samego wypadania-winê zwali³a na stres. Mo¿e i to prawda, ale zamierzam zrobiæ i tak badania w tym kierunku.. tylko nie bardzo wiem od czego zacz±æ? Ogólne z moczu i krwi?

A waxu te¿ u¿ywam, ale nie na wypadanie a na wzmocnienie w³osów, bo bardzo wysuszone by³y i bez po³ysku. Po miesi±cu ju¿ widzia³am zadowalaj±ce efekty.. tak¿e warto, tym bardziej, ¿e puszka jest wydajna

btw. widzia³am, ze sporo osób poleca kosmetyki z Vichy.. sama nie próbowa³am, bo dermatolo¿ka mi odradza³a, mówi±c ¿e to pic na wode.. choæ gdyby ten loxon mi nie pomóg³ te¿ pewnie bym polecia³a do apteki po vichy i zmieni³a lekarke
kalija jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Dermatologia


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2023-07-20 21:19:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:46.