Pedagogika - studentki, studia - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-06, 23:36   #31
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Pedagogika-prosze o opinię!

Ja będę teraz na czwartym roku pedagogiki na AP hehe i starsznie mi się nie chce
Jak pomyślę, że październik coraz bliżej to...

gaga87 pozdrowionka
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 06:42   #32
pallmall
Raczkowanie
 
Avatar pallmall
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Siemianowice
Wiadomości: 187
GG do pallmall
Dot.: Pedagogika-prosze o opinię!

hejka! ja teraz pisze licencjat ze społecznej. macie jakieś fajne linki pod ręka, które choćby "podpowiadają " jak pisac dzieki baaardzo
__________________
*Prawdziwa miłość zaczyna się tam, gdzie kończy się miłość własna.*
pallmall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 09:57   #33
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Pedagogika-prosze o opinię!

a czy ktoras z Was, wybrala moze jakos specjalnosc pracę socjalną? bo zastanawiam sie miedzy praca socjalna a spoleczno-opiekuncza... i nie wiem juz co lepsze (tzn co ciekawsze i gdzie sa lepsze perspektywy...)
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 10:21   #34
sammira
Zadomowienie
 
Avatar sammira
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 041
GG do sammira
Dot.: Pedagogika-prosze o opinię!

Cytat:
Napisane przez Buena Dzidzia Pokaż wiadomość
Ja będę teraz na czwartym roku pedagogiki na AP hehe i starsznie mi się nie chce
Jak pomyślę, że październik coraz bliżej to...
Buena Dzidzia na jakiej pedagogice jesteś?
Ja teraz zaczynam IV PPiW na AP. Może się znamy?
Pozdrawiam
__________________
Tak, JESTEM GRZESZNICĄ!



sammira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 10:41   #35
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Pedagogika-prosze o opinię!

Buena

Sammiro ja moge Ci odpowiedziec - Buena jest na pedagogice spoleczno opiekunczej. Wiem, bo sama bede ja zaczynac od pazdziernika i Buena stala sie moja skarbnica wiedzy odnosnie tych studiow
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 10:45   #36
Diorissimo
Zadomowienie
 
Avatar Diorissimo
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 097
Dot.: Pedagogika-prosze o opinię!

Skończyłam pedagogikę rodzinną i ogólną

Ogólnie nie jest ciężko, choć uczyć się trzeba i są przedmioty dość trudne (logika, statystyka, metodologia badań). Myślę, że to zależy od uczelni i wykładowców, ja w trakcie studiów miałam mnóstwo egzaminów, zaliczeń, pisałam dużo referatów, konspektów, recenzji książek, filmów itp. Miałam też dość dużo praktyk w różnych ośrodkach.

Przedmioty: pedagogiki: ogólna, społeczna, pracy, opiekuńczo- wych., specjalna, porównawcza, resocjalizacyjna, socjologia ogólna, edukacji,
wykład monograficzny, historia, teoria wych., filozofia, psychologia rozwojowa, rodziny, organizacji i kierowania, logopedia, diagnoza społeczna, dydaktyka, zarządzanie w oświacie, badanie jakości w oświacie, konwersatorium, diagnoza i terapia pedagogiczna, aksjologia pedagogiczna, metodyka nauczania przedmiotów pedagogicznych, pedeutologia, opieka socjalna, zastępcza, edukacja kulturalna, warsztaty kultury języka, media w edukacji, antropologia kulturowa, j. angielski, andragogika, praca socjalna, polityka społeczna, edukacja ekologiczna. warsztaty umiejętności pedagogicznych.

Pewnie o kilku zapomniałam, bo troszkę tego było
Diorissimo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 11:10   #37
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Pedagogika-prosze o opinię!

Mańana odezwij sie bo gdzies zniknelas

a myslalas o innych specjalnosciach? na ped. ogolnej mozesz sobie wybierac bo 3 bodajze roku rozne specjalnosci np. andragogike, resocjalizacje, opieke społ itd..
ale sa tez inne specjalizacje, np. w systemie studia 3 letnie (licencjackie) + 2 letnie uzupelniajace magisterskie.

Ja wlasnie skonczylam licencjat KIERUNEK - PEDAGOGIKA, SPECJALNOSCI - EDUKACJA ELEMENTARNA Z J. ANGIELSKIM.

Szczerze polecam Ci przejrzenie informatora... mi sie nawet nie snilo ze bede miala taka fajna specjalnosc :P

w Poznaniu sa np. jeszcze inne specjalnosci jak Eduk. Element. z j. niemieckim... z przyrodoznawstwem... z informatyka.. i wiele innych ale to juz jak chcesz zostac nauczycielka a nie pedagogiem :P
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-07, 11:16   #38
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Pedagogika-prosze o opinię!

Czy wiecie gdzie na Śląsku można zrobić kurs z oligofrenopedagogiki i czy sam kurs wystarczy?
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 14:23   #39
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Pedagogika-prosze o opinię!

Cytat:
Napisane przez Diorissimo Pokaż wiadomość
Ogólnie nie jest ciężko, choć uczyć się trzeba i są przedmioty dość trudne (logika, statystyka, metodologia badań). Myślę, że to zależy od uczelni i wykładowców
Tak masz rację wszystko zależy od uczelni i wykładowców. U mnie akurat statystyka i metodologia badań były spox i poszło mi bardzo dobrze, a logika to ściema heh Wszędzie w sumie do różnych rzeczy / przedmiotów przykładają większą uwage Nie jest źle. Ja od października zaczynam pisać magisterkę, ale nie mam jeszcze tematu...W każdym razie mam spoko promotora
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 14:32   #40
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Pedagogika-prosze o opinię!

Cytat:
Napisane przez Buena Dzidzia Pokaż wiadomość
Tak masz rację wszystko zależy od uczelni i wykładowców. U mnie akurat statystyka i metodologia badań były spox i poszło mi bardzo dobrze, a logika to ściema heh Wszędzie w sumie do różnych rzeczy / przedmiotów przykładają większą uwage Nie jest źle. Ja od października zaczynam pisać magisterkę, ale nie mam jeszcze tematu...W każdym razie mam spoko promotora
u mnie logika byla njagorsza niektrzy zdawali ja po 5 razy
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 14:40   #41
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Pedagogika-prosze o opinię!

ja między innymi jestem na 3 roku oligofrenopedagogiki z informatyką i nie jest źle, poza tym jest o wiele ciekawiej niż na zwykłej pedagogice, a co najważniejsze po tym akurat kierunku jest na pewno większa perspektywa pracy, niż po typwym kierunku o nazwie "padagogika", bo po pedagogice, bez jakiejś specjalizacji przedmiotowej może być trudno uzbierać nawet pół etatu
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-07, 14:41   #42
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Pedagogika-prosze o opinię!

Wioletta M- sam kurs nie wystarczy, muszą być albo studia licencjackie, magisterskie uzupełniające, lub podyplomowe
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 14:47   #43
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Pedagogika-prosze o opinię!

Cytat:
Napisane przez WioletaM Pokaż wiadomość
Czy wiecie gdzie na Śląsku można zrobić kurs z oligofrenopedagogiki i czy sam kurs wystarczy?
Wiem w RODN, czyli dawnym WOMie, katowice nie wiem jaka ulica, ale musisz isć na samą góre Sokolskiej, dojśc do kościoła, minąć go i iść tam gdzie jest biblioteka pedagogiczna - to ten budynek. Kosztuje 1500zł, ale jak teraz sie zapiszesz, to dopiero za rok zaczniesz - tylu chetnych, dziewczyny u mnie w pracy chciały się zapisać i klapa na razie.
Jak na razie sam kurs starcza, ale: jak chcesz uczyc w klasach wyższych niż 1-3 musisz mieć jeszcze jakiś przedmiot skonczony. Poza tym obawiam sie, ze niedługo sam kurs bedzie niewystarczajacy. Polecam zrobienie podyplomówki, nawet po licencjacie, w Sosnowcu, w szkole budynku KBO (ta sama ulica co ZUS), studia to 3 semestry w jeden rok, cena całości - 2400zł.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 14:50   #44
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Pedagogika-prosze o opinię!

Cytat:
Napisane przez daisydee Pokaż wiadomość
Wioletta M- sam kurs nie wystarczy, muszą być albo studia licencjackie, magisterskie uzupełniające, lub podyplomowe
Kurs wystarczy pod warunkiem, ze ma się juz licencjat przynajmniej. Pracuję w szkole integracyjnej i część nauczycieli ma kurs (oczywiście maja też przedmiot zrobiony, czyli tytuł licencjata lub mgr). Ale kurs daje uprawnienia do pracy w zawodzie.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 14:50   #45
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Pedagogika-prosze o opinię!

buuuuu sorki za dubelek
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 14:51   #46
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Pedagogika-prosze o opinię!

Cytat:
Napisane przez daisydee Pokaż wiadomość
ja między innymi jestem na 3 roku oligofrenopedagogiki z informatyką i nie jest źle, poza tym jest o wiele ciekawiej niż na zwykłej pedagogice, a co najważniejsze po tym akurat kierunku jest na pewno większa perspektywa pracy, niż po typwym kierunku o nazwie "padagogika", bo po pedagogice, bez jakiejś specjalizacji przedmiotowej może być trudno uzbierać nawet pół etatu
Ja jestem dokładnie na pedagogice społeczno-opiekuńczej i teraz dochodzą mi dodatkowo przedmioty fakultatywne, które sama wybrałam a związane są z terapią i poradnictwem pedagogicznym więc w moim przypadku nie jest to poprostu czysta pedagogika

Atram u mnie logika była na pierwszym roku z conajmniej dziwnym wykładowcą (ćwiczeń nie mieliśmy) i był to przedmiot zaliczeniowy gdzie nikt nie miał z tym problemu
U mnie właśnie na pedagogice społeczno-opiekuńczej można było teraz wybrać przedmioty z pracy socjalnej (wcześniej o to pytałaś), tak jak wyżej napisałam ja wybrałam terapię i poradnictwo.
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 14:53   #47
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Pedagogika-prosze o opinię!

Ale liczy się to, co będziesz miała napisane na dyplomie.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 15:05   #48
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Pedagogika-prosze o opinię!

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;2665002]Kurs wystarczy pod warunkiem, ze ma się juz licencjat przynajmniej. Pracuję w szkole integracyjnej i część nauczycieli ma kurs (oczywiście maja też przedmiot zrobiony, czyli tytuł licencjata lub mgr). Ale kurs daje uprawnienia do pracy w zawodzie.[/QUOTE]



Jeżeli jest tytuł licencjata lub wyższy, to pewnie, że kurs jak narazie wystarcza, ale przepisy zmieniają się jak w kalejdoskopie i już za niedługo na wszytsko trzeba będzie mieć formalny papier uczelniany a nie kursowy. Takie czasy.
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 15:55   #49
Rosa-85
Raczkowanie
 
Avatar Rosa-85
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 362
Dot.: Pedagogika-prosze o opinię!

ja jestem na 3 roku pedagogiki socjalnej, kierunek mi się bardzo podoba z nauką jest różnie - są łatwiejsze i trudniejsze przedmioty, wiele zależy też od wykładowców - u mnie na uczelni są przeważnie OK
Jedyne, co mnie strasznie denerwuje w mojej szkole, to tryb przyznawania stypendiów naukowych dostają je tylko 3 osoby z najwyższą średnią na roku na innych uczelniach wystarczy czasem mieć średnią 4,0 żeby mieć naukowe
__________________
...Rosa...
Rosa-85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-07, 16:14   #50
Diorissimo
Zadomowienie
 
Avatar Diorissimo
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 097
Dot.: Pedagogika-prosze o opinię!

Cytat:
Napisane przez Buena Dzidzia Pokaż wiadomość
Tak masz rację wszystko zależy od uczelni i wykładowców. U mnie akurat statystyka i metodologia badań były spox i poszło mi bardzo dobrze, a logika to ściema heh Wszędzie w sumie do różnych rzeczy / przedmiotów przykładają większą uwage Nie jest źle. Ja od października zaczynam pisać magisterkę, ale nie mam jeszcze tematu...W każdym razie mam spoko promotora
Z tego,co wyczytałam studiujesz w AP
Ja właśnie skończyłam tą uczelnię i metodologia z dr Emilem Szewczykiem była straszna, ale dało się przeżyć
Kto jest Twoim promotorem jeśli mogę zapytać? Może znam
Diorissimo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 17:49   #51
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: Pedagogika-prosze o opinię!

gaga87 gdzie idziesz na studia,jakie miasto? Ja też zaczynam pedagogikę bo zmieniłam kierunek z filologii rosyjskiej i idę do Bydgoszczy na UKW. Pozdrawiam!
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 17:55   #52
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Pedagogika-prosze o opinię!

Ojoj i myslicie, ze ten dr Szewczyk bedzie mnie uczyl??
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 17:56   #53
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Pedagogika-prosze o opinię!

Cytat:
Napisane przez Karolina Maria Pokaż wiadomość
gaga87 gdzie idziesz na studia,jakie miasto? Ja też zaczynam pedagogikę bo zmieniłam kierunek z filologii rosyjskiej i idę do Bydgoszczy na UKW. Pozdrawiam!
ja idę na AP do Krakowa, pedagogika spoleczno opiekuncza.
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 17:58   #54
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Pedagogika-prosze o opinię!

Cytat:
Napisane przez Diorissimo Pokaż wiadomość
Z tego,co wyczytałam studiujesz w AP
Ja właśnie skończyłam tą uczelnię i metodologia z dr Emilem Szewczykiem była straszna, ale dało się przeżyć
Kto jest Twoim promotorem jeśli mogę zapytać? Może znam
Hehe, też miałam z Emilem, zwanym "Krwawym Emilem", ale nie było źle. Wszyscy się bali u niego egzaminu, a potem się okazalo, ze oceny niezłe i malo osób oblalo, pochwalę się dostałam 5 Gorzej było z HW i panem K.
Moim promotorem jest z przydziału, bo samemu sobie nie można było wybrać tylko wg. alfabetu prof. ks. M. i jest luzik
A Twoim kto był?

gaga87 nie wiem czy będzie Cię uczył, ja z nim mialam zajęcia na trzecim roku, ale nie jest naprawdę taki straszny jak o nim mówią
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.

Edytowane przez Buena Dzidzia
Czas edycji: 2006-09-07 o 18:42
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 18:16   #55
Diorissimo
Zadomowienie
 
Avatar Diorissimo
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 097
Dot.: Pedagogika-prosze o opinię!

Cytat:
Napisane przez Buena Dzidzia Pokaż wiadomość
Hehe, też miałam z Emilem, zwanym "Krwawym Emilem", ale nie było źle. Wszyscy się bali u niego egzaminu, a potem się okazalo, ze oceny niezłe i malo osób oblalo, pochwalę się dostałam 5 Gorzej było z HW i Krukiem...
Moim promotorem jest z przydziału, bo samemu sobie nie można było wybrać tylko wg. alfabetu prof. ks. Mastalski i jest luzik
A Twoim kto był?

gaga87 nie wiem czy będzie Cię uczył, ja z nim mialam zajęcia na trzecim roku, ale nie jest naprawdę taki straszny jak o nim mówią
Gaga87 U nas Emil był uczulony na obecność, jak ktoś nie był na zajęciach musiał zaliczać trzeba było się na zajęcia ostro przygotowywać, ale dało się przetrwać, więc się nie martw.
Buena Dzidzia nie znam Twojego promotora, ja pisałam pracę mgr u dr Anny Aleksander
Diorissimo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 18:20   #56
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Pedagogika-prosze o opinię!

Studiuję pedagogikę na UW i dla mnie to najlepsze studia na świecie Czy jest łatwo? Zależy od podejścia, zdolności itp. Mi idzie super, bo naprawdę wszystko jest dla mnie bardzo ciekawe. Tylko praktyki nie sprawiają mi przyjemności, bo jednak przedszkolanka nie chcę być Z tego co pamiętam, to na I roku prawdziwym koszmarem okazała się historia wychowania (jeszcze zależy u kogo się zdawało), sporo osób oblało. Na II dydaktyka, która dla mnie akurat była prosta Bardzo polecam, ale przemyśl tę decyzję, bo nie ma sensu się męczyć. Koleżanka po I roku zrezygnowała, bo stwierdziła, że to nie dla niej Wielką zaletą pedagogiki jest ogólnorozwojowość - u nas na UW sami sobie układamy plan i właściwie uczymy się tego, czego chcemy. Ja postawiłam na przedmioty psychologiczne
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 18:21   #57
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Pedagogika-prosze o opinię!

Cytat:
Napisane przez Diorissimo Pokaż wiadomość
Gaga87 U nas Emil był uczulony na obecność, jak ktoś nie był na zajęciach musiał zaliczać trzeba było się na zajęcia ostro przygotowywać, ale dało się przetrwać, więc się nie martw.
Buena Dzidzia nie znam Twojego promotora, ja pisałam pracę mgr u dr Anny Aleksander
Ja nie znam Twojej promotorki

A u mnie Emil pytał zadań przy tablicy hehe, no i to prawda, że na obecność jest uczulony, i zadaje zadanie specjalne na kilka stron z socjometrii ale teraz z perspektywy czasu jakos mi się zajęcia z nim podobały, on ma czasem dziwne i śmieszne teksty
Gdyby wiedział, że tak się o nim na Wizażu papla
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 23:54   #58
Diorissimo
Zadomowienie
 
Avatar Diorissimo
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 097
Dot.: Pedagogika-prosze o opinię!

Cytat:
Napisane przez Buena Dzidzia Pokaż wiadomość
Ja nie znam Twojej promotorki

A u mnie Emil pytał zadań przy tablicy hehe, no i to prawda, że na obecność jest uczulony, i zadaje zadanie specjalne na kilka stron z socjometrii ale teraz z perspektywy czasu jakos mi się zajęcia z nim podobały, on ma czasem dziwne i śmieszne teksty
Gdyby wiedział, że tak się o nim na Wizażu papla
Moja promotorka jest z-cą dyrektora Instytutu Nauk o Wychowaniu, w tym roku miała odejść na emeryturę więc może już jej nie spotkasz.
Zadania przy tablicy były super teraz się z tego śmieje, ale wtedy modliłam się, by mnie nie wyciągnął na środek
Życzę powodzenia, gdybyście miały jakieś pytania śmiało piszcie na PW
Diorissimo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 20:37   #59
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Pedagogika-prosze o opinię!

Moim zdaniem nie jest ciężko, aczkolwiek- jak wiadomo, jest to opinia bardzo subiektywna. Kierunek ogólnorozwojowy i uważam, że całkiem ciekawy.

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
na I roku prawdziwym koszmarem okazała się historia wychowania
Oj tak. To była równiez moja zmora
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 21:11   #60
izabela82
Raczkowanie
 
Avatar izabela82
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 288
Dot.: Pedagogika-prosze o opinię!

Emil Emilem,ja sie bardzo ciesze ze zmienilam pedagogike z UJ na ta na AP.Tylko czemu moja promotorka taka rozlazła jest-jakby mogla to by w nieskoncznosc gadala
__________________
www.michalina.freshsite.pl
izabela82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-09 12:23:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:21.