Jeśli masz podobny problem - chętnie pomogę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Witaj na forum eksperta TENA Lady

Notka

Witaj na forum eksperta TENA Lady Beata Krawat, dyplomowana pielęgniarka urologiczna, ekspert TENA Lady bardzo chętnie odpowie na Wasze pytania z zakresu zdrowia intymnego.

 
 
Narzędzia
Stary 2016-02-26, 14:54   #1
Ekspert Tena Lady
Przyczajenie
 
Avatar Ekspert Tena Lady
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 8

Jeśli masz podobny problem - chętnie pomogę


Dzień dobry,

Jeżeli odczuwasz dolegliwości związane z nietrzymaniem moczu, trafiłaś we właściwe miejsce. Wiele kobiet doświadcza tego problemu i występuje on częściej niż się powszechnie uważa - na pewnym etapie życia dotyka on co trzeciej kobiety.

Jeśli masz podobny problem - chętnie pomogę, udzielając odpowiedzi na Twoje pytanie.

Zapraszam do zadawania pytań na forum.

Beata Karwat
Ekspert Tena Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 19:22   #2
karolinaP103
Zadomowienie
 
Avatar karolinaP103
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 313
Dot.: Jeśli masz podobny problem - chętnie pomogę

Jakie są zalety stosowania produktów specjalistycznych zamiast zwykłych ( grubszych) podpasek?
Jak ocenić które powinnam wybrać?
karolinaP103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 17:06   #3
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Jeśli masz podobny problem - chętnie pomogę

Czy po ciąży pojawia się problem nietrzymania moczu?

Gdy się pojawia to można go leczyć np. farmakologicznie lub ćwiczeniami?
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:23   #4
Ekspert Tena Lady
Przyczajenie
 
Avatar Ekspert Tena Lady
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 8
Dot.: Jeśli masz podobny problem - chętnie pomogę

Cytat:
karolinaP103,
Jakie są zalety stosowania produktów specjalistycznych zamiast zwykłych ( grubszych) podpasek?
Jak ocenić które powinnam wybrać?


Dzień dobry,
Specjalistyczne wkładki i podpaski chroniące w nietrzymaniu moczu zostały stworzone właśnie z myślą o tej dolegliwości. Posiadają unikalny system zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu, a nie tylko go maskuje. Pozwala to na zachowanie pewności siebie podczas codziennych sytuacji towarzyskich oraz zawodowych. Absorbent wewnątrz specjalistycznej wkładki i podpaski zapewnia wysoką chłonność, która kilka razy wyższą niż przypadku zwykłych podpasek. Dodatkowo powierzchnia specjalistycznej wkładki czy specjalistycznej podpaski na długo pozostaje sucha, a materiał, z jakiego są wykonane jest delikatny i sprzyja ich użytkowaniu codziennie przez dłuższy czas. Istnieje bardzo wiele rozmiarów i chłonności specjalistycznych wkładek i podpasek, dzięki czemu można łatwo dobrać rodzaj dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb. Ze szczegółowymi opisami i zdjęciami można się zapoznać na www.tena.pl/kobiety/produkty/, na stronie www.tena.pl można też zamówić bezpłatne próbki.

Jeśli chodzi o wybór produktu na start, to w przypadku lekkiego stopnia NTM (kilka kropli do 20 ml) najlepiej zacząć od specjalistycznych wkładek TENA Lady Ultra Mini. W przypadku wyższego stopnia NTM (100 ml płynu) można wypróbować najpierw TENA Lady Normal, a gdy potrzebujemy wyższej ochrony (chłonność do około 800 ml) rekomendowane jest zastosowanie np. TENA Lady Maxi lub specjalistycznej podpaski na noc TENA Lady Maxi Night. W sklepach medycznych, a czasem również w aptekach dostępne są prezentery z całą gama produktów TENA Lady, gdzie farmaceuta wesprze w wyborze odpowiedniego produktu. Zapraszamy też na www.tena.pl/kobiety/produkty/ gdzie można zapoznać się ze szczegółowym opisem wszystkich rodzajów specjalistycznych wkładek i podpasek TENA Lady.

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Czy po ciąży pojawia się problem nietrzymania moczu?

Gdy się pojawia to można go leczyć np. farmakologicznie lub ćwiczeniami?
Dzień dobry,
W przypadku ciąży nietrzymanie moczu zwykle jest czasowe, pomogą tu ćwiczenia mięśni dna miednicy, bezpłatną płytę z ćwiczeniami, które przygotowała marka TENA Lady można zamówić na stronie www.corewellness.pl, jest tam też wiele ciekawych porad dla kobiet spodziewających się dziecka. Wraz z płytą do osoby zamawiającej trafi książeczka z ćwiczeniami oraz 2 sztuki specjalistycznych wkładek chroniących w kropelkowym nietrzymaniu moczu. W przypadku porad dotyczących ewentualnego leczenia farmakologicznego proponujemy wizytę u lekarza.

Edytowane przez Ekspert Tena Lady
Czas edycji: 2016-03-07 o 12:21
Ekspert Tena Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 18:40   #5
karolinaP103
Zadomowienie
 
Avatar karolinaP103
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 313
Dot.: Jeśli masz podobny problem - chętnie pomogę

No ja właśnie z apteki Jakiś czas temu była możliwość zamówienia próbek dla pacjentek- na infolini powiedziano mi,że to już nieaktualne,że firma wysyła tylko do prywatnych odbiorców. Większość moich pacjentek korzystających z produktów tena nie korzysta z internetu/ nie ma czasu/ informacji itp... Próbki bardzo ułatwiły mi pracę z pacjentkami. Czy jest możliwość zdobycia takich próbek? No i próbnik już mam wiekowy -domaga się wymiany
Ps jaką chłonność mają wkładki super? Dokładne rekomendaje dot chłonnośći bardzo mi się przydadzą
karolinaP103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 13:26   #6
Ekspert Tena Lady
Przyczajenie
 
Avatar Ekspert Tena Lady
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 8
Dot.: Jeśli masz podobny problem - chętnie pomogę

Cytat:
Napisane przez karolinaP103 Pokaż wiadomość
No ja właśnie z apteki Jakiś czas temu była możliwość zamówienia próbek dla pacjentek- na infolini powiedziano mi,że to już nieaktualne,że firma wysyła tylko do prywatnych odbiorców. Większość moich pacjentek korzystających z produktów tena nie korzysta z internetu/ nie ma czasu/ informacji itp... Próbki bardzo ułatwiły mi pracę z pacjentkami. Czy jest możliwość zdobycia takich próbek? No i próbnik już mam wiekowy -domaga się wymiany
Ps jaką chłonność mają wkładki super? Dokładne rekomendaje dot chłonnośći bardzo mi się przydadzą
Dzień dobry ,

Niestety nie podajemy dokładnych chłonności w ml, możemy powiedzieć orientacyjnie, że jest to około 800ml.
Ekspert Tena Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 13:55   #7
beiii
Raczkowanie
 
Avatar beiii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: Jeśli masz podobny problem - chętnie pomogę

Od około 2 tygodni zauważyłam u siebie ten mały problem. Kilka razy w tygodniu trenuję bieganie i gdzieś ostatnio przeczytałam, że to może być także powodem nietrzymania moczu . Czy to jest prawda?
__________________
www.gangalee.pl
beiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-11, 19:27   #8
karolinaP103
Zadomowienie
 
Avatar karolinaP103
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 313
Dot.: Jeśli masz podobny problem - chętnie pomogę

Bardzo dziękuję za szybką reakcję
Dzięki Pani mogę lepiej doradzać pacjentkom
Co Pani doradzi w kwestii nietrzymania moczu w wyniku operacji nowotworu ( często usuwa się wszystko- cięcia, szwy nowe ułożenie organów powoduje nietrzymanie moczu).
Kiedy można mężczyźnie zaproponować wsparcie Tena? dowiedziałam się dziś ( dzieki Pani interwencji),że są produkty przeznaczone dla mężczyzn z przerostem prostaty- w jakim stadium takie wsparcie można zaproponować? Oczywiście żonie pacjenta bo chłop się nie przyzna
karolinaP103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 12:47   #9
Ekspert Tena Lady
Przyczajenie
 
Avatar Ekspert Tena Lady
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 8
Dot.: Jeśli masz podobny problem - chętnie pomogę

Cytat:
Napisane przez beiii Pokaż wiadomość
Od około 2 tygodni zauważyłam u siebie ten mały problem. Kilka razy w tygodniu trenuję bieganie i gdzieś ostatnio przeczytałam, że to może być także powodem nietrzymania moczu . Czy to jest prawda?
Dzień dobry,
Może być to tzw. wysiłkowe nietrzymanie moczu, proponujemy oczywiście wizytę u specjalisty. Zalecamy też ćwiczenia mięśni dna miednicy z płytą TENA, które często prowadzą do całkowitego ustąpienia dolegliwości, w szczególności, gdy jest to kilka kropli. Płytą można bezpłatnie zamówić na www.corewellness.pl, wraz z płytą trafią do Pani bardzo dyskretne, specjalistyczne wkładki TEWNA Lady Ultra Mini, które pozwolą Pani na zachowanie komfortu podczas uprawiania sportu.

Pozdrawiam serdecznie,
Ekspert Tena Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:56   #10
Ekspert Tena Lady
Przyczajenie
 
Avatar Ekspert Tena Lady
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 8
Dot.: Jeśli masz podobny problem - chętnie pomogę

Cytat:
Napisane przez karolinaP103 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za szybką reakcję
Dzięki Pani mogę lepiej doradzać pacjentkom
Co Pani doradzi w kwestii nietrzymania moczu w wyniku operacji nowotworu ( często usuwa się wszystko- cięcia, szwy nowe ułożenie organów powoduje nietrzymanie moczu).
Kiedy można mężczyźnie zaproponować wsparcie Tena? dowiedziałam się dziś ( dzieki Pani interwencji),że są produkty przeznaczone dla mężczyzn z przerostem prostaty- w jakim stadium takie wsparcie można zaproponować? Oczywiście żonie pacjenta bo chłop się nie przyzna
Dzień dobry ,

Witam serdecznie. Najlepiej gdyby pacjentka porozmawiała z lekarzem, NTM jest dość powszechne po operacjach nowotworowych. Czasowo może chronić się używając specjalistycznych wkładek lub podpasek TENA Lady. Oto pełen asortyment dla Pań: http://www.tena.pl/kobiety/produkty/gama-produktow/. Podobnie mężczyźni powinni odwiedzać lekarza w przypadku wystąpienia NTM. Dla lekarza, a w szczególności urologa to popularny temat. Mężczyznom wsparcie produktami TENA można zaproponować zawsze gdy pojawia się nietrzymanie moczu, nawet kilka kropli. W asortymencie TENA jest teraz dostępny dyskretny, męski produkt TENA Men Extra Light w kolorze czarnym. Wkłady TENA Men chronią panów przed nieprzyjemnym zapachem i są łatwe w zastosowaniu i mężczyźni coraz częściej je kupują pomagając sobie w zachowaniu godności i higieny. Oto strona TENA przeznaczona specjalnie dla Panów: http://www.tena.pl/mezczyzni/ na której można się zapoznać z cała gamą produktową.

Pozdrawiam serdecznie,
Ekspert Tena Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Witaj na forum eksperta TENA Lady


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-16 11:56:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.