Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-24, 19:20   #751
dziewczynka08
Przyczajenie
 
Avatar dziewczynka08
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Dziękuję Dziewczyny za podpowiedzi dotyczące wózka …. Jak któryś wpadnie nam w oko albo już kupimy.., dam Wam znać i pierwsze wrażenie na jego temat
Pozdrawiam
dziewczynka08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-06, 11:53   #752
Madzia390
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 10
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Odpowiedniego wózka szukałam dosłownie wszędzie obeszłam wszystkie sklepy w okolicy i przejrzałam dość sporo sklepów internetowych. W końcu zdecydowałam się na wózek yuna od camini i był to dobry wybór, świetnie się sprawdza
Madzia390 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-06, 14:13   #753
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Może mi coś polecicie, nie widziałam jeszcze za wiele na żywo, ale jestem zdecydowana na fotelik Cybex Aton 5 i chciałabym wózek 2w1, który się z nim będzie łączył. Poza tym wózek musi się szybko i łatwo składać (będę trzymać w bagażniku - dość dużym, więc wymiary mniej istotne, pomierzę w sklepie jak coś będę oglądać). I zależy mi na dużej gondoli, termin mam na koniec lipca, więc do końca zimy syn już może spory urosnąć (plus śpiworek też zajmuje miejsce).

Tereny głównie asfaltowe, ale zdarzają się też polne drogi, więc raczej dość uniwersalny. Większym problemem jest to, że ode mnie wszędzie pod górkę, więc pewnie w miarę łatwy w pchaniu pod górę (czyli lekki, czy może to zależy od konstrukcji?). No i jakby się udało nie zbankrutować, czyli tak do 2700zł
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-07, 07:20   #754
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Vrenth Pokaż wiadomość
Może mi coś polecicie, nie widziałam jeszcze za wiele na żywo, ale jestem zdecydowana na fotelik Cybex Aton 5 i chciałabym wózek 2w1, który się z nim będzie łączył. Poza tym wózek musi się szybko i łatwo składać (będę trzymać w bagażniku - dość dużym, więc wymiary mniej istotne, pomierzę w sklepie jak coś będę oglądać). I zależy mi na dużej gondoli, termin mam na koniec lipca, więc do końca zimy syn już może spory urosnąć (plus śpiworek też zajmuje miejsce).

Tereny głównie asfaltowe, ale zdarzają się też polne drogi, więc raczej dość uniwersalny. Większym problemem jest to, że ode mnie wszędzie pod górkę, więc pewnie w miarę łatwy w pchaniu pod górę (czyli lekki, czy może to zależy od konstrukcji?). No i jakby się udało nie zbankrutować, czyli tak do 2700zł
Masz już swoje typy wózka ? 4 czy 3 koła, klasyk czy mega nowoczesny

Cybex pasuje do większości wózków, są adaptery
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-07, 07:49   #755
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Masz już swoje typy wózka ? 4 czy 3 koła, klasyk czy mega nowoczesny

Cybex pasuje do większości wózków, są adaptery
Raczej 4, zresztą większość z tego, co widziałam w necie i ma dużą gondolę, to tego typu. Co do estetyki jest mi mocno obojętne. Jesteśmy z mężem dość wysocy, to i tak sporo wózków odpadnie jak je zobaczymy, ale pewnie najwcześniej za miesiąc dotrzemy gdzieś, żeby pooglądać.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-07, 08:36   #756
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Vrenth Pokaż wiadomość
Raczej 4, zresztą większość z tego, co widziałam w necie i ma dużą gondolę, to tego typu. Co do estetyki jest mi mocno obojętne. Jesteśmy z mężem dość wysocy, to i tak sporo wózków odpadnie jak je zobaczymy, ale pewnie najwcześniej za miesiąc dotrzemy gdzieś, żeby pooglądać.
Dla wysokich rodziców ( i prawdopodobne dzieci )
Stokke Trailz
Joolz Day
Emmaljunga ( zwłaszcza Mondial )
ale to są wszystko wózki powyżej 4 tys zł

Do 3 tys zł jest

Peg Perego Book
Rączka jest wysoko, ma specyficzny kształt ( dla mnie bardzo wygodna ), gondola Pop up jest duża, siedzisko obszerne i wysokie.
https://www.megaurwis.pl/wozki-2w1/3...1-synergy.html
https://dino.sklep.pl/book-plus-51s-..._252_1656.html

Jane Muum
wózki, które były polecane przez użytkowniczki w tym wątku
https://dino.sklep.pl/2w1-jane-muum-...=1021_153_1320
https://dino.sklep.pl/wyprzedaz-2w1-...=1021_153_1320

W polskich wozach ( Adamex, Bebetto, Jedo itd. ) gondola duża, spacerówka wąska i z niskim oparciem. Do tego spacerówki te zazwyczaj nie składają się razem ze stelażem. Waga od 14 kg wzwyż.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-09, 17:30   #757
dziewczynka08
Przyczajenie
 
Avatar dziewczynka08
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Hej Dziewczyny... Jak wcześniej obiecałam daje Wam znać na jaki wózek zdecydowaliśmy się... Nasz wybór padł na Britax Romer Smile 3 byliśmy w dwóch dużych sklepach po przetestowaniu wielu modeli za/przeciw zamówiliśmy ok 3 tygodnie będziemy czekać na odbiór Moje pierwsze wrażenia związane z tym wózkiem mhhh po prostu czułam, że to ten chociaż oglądaliśmy inne modele to zawsze porównywałam go z tym wózkiem a za jakiś rok dam Wam znać czy było warto...
A co do fotelika samochodowego po przymierzeniu do naszego auta kupiliśmy Avionaut Pixel z bazą ,,,pierwsze wrażenie lekki, posiada atesty …
Pozdrawiam
dziewczynka08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-10, 12:42   #758
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez dziewczynka08 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny... Jak wcześniej obiecałam daje Wam znać na jaki wózek zdecydowaliśmy się... Nasz wybór padł na Britax Romer Smile 3 byliśmy w dwóch dużych sklepach po przetestowaniu wielu modeli za/przeciw zamówiliśmy ok 3 tygodnie będziemy czekać na odbiór Moje pierwsze wrażenia związane z tym wózkiem mhhh po prostu czułam, że to ten chociaż oglądaliśmy inne modele to zawsze porównywałam go z tym wózkiem a za jakiś rok dam Wam znać czy było warto...
A co do fotelika samochodowego po przymierzeniu do naszego auta kupiliśmy Avionaut Pixel z bazą ,,,pierwsze wrażenie lekki, posiada atesty …
Pozdrawiam
To też mój wybór. Mam nadzieję że obydwie będziemy zadowolone

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-20, 08:29   #759
pyrka0607
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Hej Dziewczyny,

Zaczęłam poszukiwania wózka i widzę że lekko nie będzie

Rodzę na początku września, więc dziecko w gondoli będzie jeździć całą jesień/zimę a potem na wiosnę przesiądziemy się na spacerówkę. Usłyszałam już kilka opinii (i tutaj też przeczytałam), że najlepiej kupić samą gondolę bo potem i tak kupuję się lekką spacerówkę.
Ale jak wyszukuję same gondole to znajduje mi dosłownie kilka modeli...
Dodam, że mieszkam w mieście, mam windę w bloku, wózek będziemy wozić samochodem i komunikacją miejską. Budżet do 2500 zł (plus potem ewentualna spacerówka osobno), może być używany.

Będę wdzięczna za wszelkie porady
pyrka0607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-20, 10:57   #760
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez pyrka0607 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,

Zaczęłam poszukiwania wózka i widzę że lekko nie będzie

Rodzę na początku września, więc dziecko w gondoli będzie jeździć całą jesień/zimę a potem na wiosnę przesiądziemy się na spacerówkę. Usłyszałam już kilka opinii (i tutaj też przeczytałam), że najlepiej kupić samą gondolę bo potem i tak kupuję się lekką spacerówkę.
Ale jak wyszukuję same gondole to znajduje mi dosłownie kilka modeli...
Dodam, że mieszkam w mieście, mam windę w bloku, wózek będziemy wozić samochodem i komunikacją miejską. Budżet do 2500 zł (plus potem ewentualna spacerówka osobno), może być używany.

Będę wdzięczna za wszelkie porady
Jeśli nie chodzicie na spacery do lasu, to taki miejski wózek do auta i komunikacji publicznej powinien być do max 6 czy 12 miesięcy ok
https://babyhit.pl/product-pol-10977...Spacerowy.html
Kubełkowe siedzisko nie każdy lubi, ale jako stelaż pod gondolę czemu nie. Amortyzacja będzie podobna do dużo droższego Stokke.

Moje propozycje kilka postów wyżej też nadal aktualne. Zależy co się komu podoba.

Ja osobiście bym brała używaną Emmaljungę ( te klasyczne, stelaż bez skrętnych kół ) czy jakiegoś 3kołowca ( TFK, Baby Jogger, Britax itd. ), ale w Polsce inna moda.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-23, 15:04   #761
dziewczynka08
Przyczajenie
 
Avatar dziewczynka08
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Hej Dziewczyny miałam Wam dać znać jak sprawdzi Nam się wózek firmy Britax, jednakże ze względu na obecną sytuację (koronawirus) wózek mógłby być dopiero dostarczony na przełomie maja/czerwca... Dlatego musieliśmy swoje poszukiwania zacząć od nowa to było ok 4tyg temu.... zdecydowaliśmy się tym razem na polskiego producenta Bebetto Nitello 2w1 ….Oczywiście po użytkowaniu dam Wam znać czy się sprawdził...
Pozdrawiam
dziewczynka08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-24, 16:02   #762
ewelina_zborowska11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Hej dziewczyny W lipcu na świat przyjdzie moja córeczka <3 stoje przed wyborem wózka . myślałam o bardziej terenowej wersji bo często z mężem jeździmy do lasu, w góry, do rodziców na wieś. brałam pod uwage x-lander x-move , bebetto bresso , anex sport. myślałam też o typowym joggerze np xrun . czy któraś z was ma wymienione wózki i może coś polecić/odradzić ? bardzo proszę o pomoc [COLOR="Silver"]
ewelina_zborowska11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 16:01   #763
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Jeśli na dłużej to x lander, przynajmniej siedziska mają prawidłowe rozmiary.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 20:04   #764
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez ewelina_zborowska11 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny W lipcu na świat przyjdzie moja córeczka <3 stoje przed wyborem wózka . myślałam o bardziej terenowej wersji bo często z mężem jeździmy do lasu, w góry, do rodziców na wieś. brałam pod uwage x-lander x-move , bebetto bresso , anex sport. myślałam też o typowym joggerze np xrun . czy któraś z was ma wymienione wózki i może coś polecić/odradzić ? bardzo proszę o pomoc [COLOR="Silver"]
Jest juz nowsza wersja Anex sport -> anex m/type. Ja mam i jestem z niego bardzo zadowolona, ostatnio testowałam go na wiejskich drogach na dzialce i swietnie amortyzuje w opcji górskiej. Od miesiaca uzywam spacerowki (na plasko i 45°) i jest swietna, niebo a ziemia w porownaniu z poprzednimi modelami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-06, 12:26   #765
Kama_flor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

W Anex m type wizualnie spacerówka fajnie, ale ten kształt gondoli mi się nie podoba. Nie mogłam też znaleźć informacji jakie ma koła, z tego co piszą to bez powietrza ,ale co to znaczy ze tworzywo, pianka?brałam też go pod uwagę, ale wkońcu wybrałam x-landera Xmove, z gondolą taką mniejszą, bo mi się wizualnie bardziej podobała, no i chciałam pompowane koła z uwagi na teren, w którym będziemy się poruszać.
Kama_flor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 13:29   #766
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Hej dziewczyny, na połowę lipca mam termin porodu i w związku z sytuacją z koronawirusem nie bardzo mam możliwość oglądania wózków na żywo Po cichu liczę na to, że to się jeszcze zmieni, ale jak do połowy maja sytuacja się nie wyjaśni to będę zmuszona kupić wózek po prostu przez internet... Nie mam absolutnie żadnego doświadczenia jeśli chodzi o wózki, co trochę mnie przeraża, bo nie do końca wiem na co zwrócić uwagę. Chciałabym, żeby to był wózek 2w1 jako, że rodzę w lipcu, to pewnie z gondolą załapiemy się przynajmniej na początek zimy, więc nie chciałabym aby była ona za mała jak dołożę jakiś śpiworek czy kombinezon. Mieszkam na wsi, większość spacerów będzie po chodnikach, jednak polne, leśne, piaszczyste dróżki też wchodzą w grę. Do pokonania przy wyjściu z domu mam 8 schodków więc to niewiele, ale zawsze jakieś utrudnienie. Wózek będziemy też przewozić samochodem, więc musi się w miarę wygodnie składać. Jako fotelik wstępnie (ale raczej tak już zostanie) wybrałam Cybex Cloud Z i-Size z obrotową bazą. Zależy mi na tym, żebym mogła go wczepić do wózka (może być za pomocą adapterów oczywiście). Czy jesteście mi w stanie doradzić jakieś sprawdzone modele z których powinnam być zadowolona?

Edytowane przez Sasetka2609
Czas edycji: 2020-04-07 o 16:17
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 14:35   #767
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cybex Sirona Z i-Size tego fotelika nie wepniesz na żaden wózek ! Żaden z fotelików 0-18

Foteliki nosidełka 0-13 kg owszem.

Wózki z dobrą amortyzacją 2w1 są zazwyczaj wielkie i musiałabyś mieć mega duży bagażnik.
Jeden, mały wózek do auta, drugi stacjonarnie na wieś.

Co Ci się podoba ?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 15:48   #768
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Hmm, z tego co się orientowałam to wepnę ten fotelik do wózka (info ze strony: CYBEX TRAVEL SYSTEM Fotelik Cloud Z i-Size może zostać zamontowany na wózkach marki Cybex, gb lub innych wybranych marek za pomocą adapterów. Takie wykorzystanie gwarantuje dodatkową mobilność.). Co do podobania to miałam na oku Adamex Vicco, ale nie jestem pewna czy to dobry wybór, a żadnego właściwie wózka nie widziałam na żywo tak żeby obejrzeć dokładnie i przetestować więc jestem otwarta na propozycje A co do fotelika to już widzę swój błąd, nie Sirona tylko Cloud, przepraszam
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 17:20   #769
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Sasetka2609 Pokaż wiadomość
Hmm, z tego co się orientowałam to wepnę ten fotelik do wózka (info ze strony: CYBEX TRAVEL SYSTEM Fotelik Cloud Z i-Size może zostać zamontowany na wózkach marki Cybex, gb lub innych wybranych marek za pomocą adapterów. Takie wykorzystanie gwarantuje dodatkową mobilność.). Co do podobania to miałam na oku Adamex Vicco, ale nie jestem pewna czy to dobry wybór, a żadnego właściwie wózka nie widziałam na żywo tak żeby obejrzeć dokładnie i przetestować więc jestem otwarta na propozycje A co do fotelika to już widzę swój błąd, nie Sirona tylko Cloud, przepraszam
Cloud, nie Sirona mój błąd
Fakt, ten fotelik wepniesz na prawie każdy polski wózek i w ogóle większość z naszego rynku.



Może coś takiego ?
Siedzisko też odwracalne ( wg mnie niekonieczne, ale co kto lubi ), ale składane razem z ramą wózka.
https://www.ceneo.pl/84257670

2 opcja
spacerówka i gondola do dokupienia, spacerówka bardziej kompaktowa,
https://www.youtube.com/watch?v=GnkiyW3YwLw
https://www.ceneo.pl/Podroz_i_spacer...;szukaj-mytrax
https://www.ceneo.pl/Podroz_i_spacer...-britax+motion
Spacerówkę używa się dłużej niż gondolę.

Jeśli upierasz się na gotowe zestawy 2w1 to kierowałabym się raczej w stronę firm Jedo, Roan, Tako, nie Adamex czy Bebetto.
Wszystkie te polskie 2w1 są podobne, ale obsługa po sprzedażowa niekoniecznie
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-07, 19:18   #770
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Dziękuję Jest się o co zaczepić Wolałabym 2w1, bo planuję go zostawić dla ewentualnych kolejnych dzieci, a nie chcę trzymać dwóch wózków tak myślałam, że Adamex to jednak nie jest najlepszy wybór, szczególnie jeśli wózek ma posłużyć dla więcej niż jednego dziecka A co myślicie o wózkach Cybex? Np. Cybex Priam Lux? Lub jakaś Emmaljunga 2w1 warta polecenia?
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 20:24   #771
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Sasetka2609 Pokaż wiadomość
Dziękuję Jest się o co zaczepić Wolałabym 2w1, bo planuję go zostawić dla ewentualnych kolejnych dzieci, a nie chcę trzymać dwóch wózków tak myślałam, że Adamex to jednak nie jest najlepszy wybór, szczególnie jeśli wózek ma posłużyć dla więcej niż jednego dziecka A co myślicie o wózkach Cybex? Np. Cybex Priam Lux? Lub jakaś Emmaljunga 2w1 warta polecenia?
Emmaljunga
Mondial, Edge ze skrętnymi kołami.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 10:15   #772
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Jeśli chodzi o wygląd Emmaljunga Edge Duo Combi Duo S to wygląd gondoli i spacerówki trochę mnie odstrasza. Wygląda na wielki i jakiś taki "sflaczały/puchaty" jakby. Ale sama siebie próbuję przekonać, że to nie wygląd się liczy Szkoda, że nie mogę go zobaczyć na żywo, może byłoby mi łatwiej Zaskoczyła mnie za to cena używanej Emmaljungi, bo jest właściwie super niska w porównaniu np. z Cybexem - który optycznie zdecydowanie bardziej mi się podoba. Znalazłam bardzo mało opinii i wiadomości na temat tej Emmaljungi, chciałabym zobaczyć jakiś film na którym widać np. rozłożoną budkę w spacerówce, bo ta wydaje mi się jakaś krótka... Emmaljunga Mondial De Luxe Duo S podoba mi się bardziej jeśli chodzi o wygląd gondoli i spacerówki, ale podwozie do mnie nie przemawia (mam wrażenie, że moja 25-letnia siostra miała taki jak się urodziła i wcale dobrze się go nie prowadziło). Zastanawiam się też czy do tych wózków wepnę fotelik? Zamęt w głowie mam totalny

Edytowane przez Sasetka2609
Czas edycji: 2020-04-08 o 10:28
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 10:53   #773
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Sasetka2609 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o wygląd Emmaljunga Edge Duo Combi Duo S to wygląd gondoli i spacerówki trochę mnie odstrasza. Wygląda na wielki i jakiś taki "sflaczały/puchaty" jakby. Ale sama siebie próbuję przekonać, że to nie wygląd się liczy Szkoda, że nie mogę go zobaczyć na żywo, może byłoby mi łatwiej Zaskoczyła mnie za to cena używanej Emmaljungi, bo jest właściwie super niska w porównaniu np. z Cybexem - który optycznie zdecydowanie bardziej mi się podoba. Znalazłam bardzo mało opinii i wiadomości na temat tej Emmaljungi, chciałabym zobaczyć jakiś film na którym widać np. rozłożoną budkę w spacerówce, bo ta wydaje mi się jakaś krótka... Emmaljunga Mondial De Luxe Duo S podoba mi się bardziej jeśli chodzi o wygląd gondoli i spacerówki, ale podwozie do mnie nie przemawia (mam wrażenie, że moja 25-letnia siostra miała taki jak się urodziła i wcale dobrze się go nie prowadziło). Zastanawiam się też czy do tych wózków wepnę fotelik? Zamęt w głowie mam totalny
Kup co się podoba.

Adaptery do wózka Emmaljunga są
Buda jest klasyczna i nie rozkłada się do pałąka tak jak np. w Joie czy Baby Jogger, ale coś za coś.
To są klasyczne wózki ze Skandynawii i na tamtejszy, zimny klimat. Idealne na zimę i śnieg.
Można ewentualnie do budki dokupić osłonkę od słońca.

Cybex za sezon może nie być już modny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 18925-17981.jpeg (117,6 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 79080.jpg (68,6 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 18003-17086-1.jpeg (143,1 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg x_large.jpg (30,8 KB, 57 załadowań)
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 11:56   #774
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Dziękuję Jesteś kopalnią wiedzy! Oglądam też ten polecony JOIE VERSATRAX i powiem szczerze, że mi się podoba, to jak się składa to szok! Ale obawiam się o użytkowanie w sensie czy jest wygodny w prowadzeniu i czy wytrzyma więcej niż jedno dziecko Jednak zdecydowanie jest godny tego żeby się nad nim zastanowić poważnie Co do Emmaljunga to takie właśnie odnoszę wrażenie, że byłby idealny na skandynawskie warunki, a ja jednak rodzę w pełni lata, a i zimy u nas już nie takie jak kiedyś Zaintrygował mnie jeszcze Emmaljunga NTX90... Jest trochę "lżejszy" z wyglądu Bardzo chciałabym mieć możliwość sprawdzenia tych wózków organoleptycznie, więc ciągle łudzę się, że do połowy maja (ew. końca maja) będę miała możliwość odwiedzenia jakiegoś sklepu i dotknięcia kilku wózków

Edytowane przez Sasetka2609
Czas edycji: 2020-04-08 o 16:38
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-13, 08:31   #775
agata2266
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 31
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Hej, też poszukuję wózka, 2w1 ale zeby spacerówka nie była mega ciężka i skladala się ze stelażem. W sklepie polecali mi muuvo slick. Macie doświadczenie z tym wózkiem? Zastsnawiam się między slickiem a któryms modelem bebetto
agata2266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-13, 13:57   #776
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez agata2266 Pokaż wiadomość
Hej, też poszukuję wózka, 2w1 ale zeby spacerówka nie była mega ciężka i skladala się ze stelażem. W sklepie polecali mi muuvo slick. Macie doświadczenie z tym wózkiem? Zastsnawiam się między slickiem a któryms modelem bebetto
A ta spacerówka musi się koniecznie obracać
W mieście to raczej lekki wózek bardziej praktyczny, a tym warunkiem zawężasz krąg poszukiwań.

To całe muuvo to jakaś nowa firma krzak czy co
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BeAgille.jpg (33,4 KB, 61 załadowań)
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-13, 16:23   #777
brziw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 731
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Dziewczyny szukam wózka 2w1 który ma jak najlżejszą i kompaktową spacerówkę. Na ten moment znalazłam Mutsy Icon i BUMBLERIDE ERA. Czy któraś z Was użytkuje te wózki lub widziała je na żywo? jakieś opinie lub podpowiedzi?
brziw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-13, 16:32   #778
caleczka
Moda
 
Avatar caleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 857
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Sasetka2609 Pokaż wiadomość
Dziękuję Jest się o co zaczepić Wolałabym 2w1, bo planuję go zostawić dla ewentualnych kolejnych dzieci, a nie chcę trzymać dwóch wózków tak myślałam, że Adamex to jednak nie jest najlepszy wybór, szczególnie jeśli wózek ma posłużyć dla więcej niż jednego dziecka A co myślicie o wózkach Cybex? Np. Cybex Priam Lux? Lub jakaś Emmaljunga 2w1 warta polecenia?

Z tego co wiem to Emmaljunga wycofała się z rynku polskiego. Można kupić jakieś pojedyncze egzemplarze, które zostały w sklepach... ale jak jest z serwisem takiego wózka? To niestety nikt nie umiał mi powiedzieć... co prawda to są informacje z sierpnia ubiegłego roku, być może do tego czasu coś się zmieniło... ja wybrałam Cybexa i osobiście bardzo Ci polecam... wystarczy porównać z innymi wózkami... Cybex zdecydowanie wygrywa jakością wykonania, tym jak się prowadzi (lekko i płynnie), powiem szczerze porównując go z innym wózkami-przepaść jest ogromna... w Cybex nic nie skrzypi, nie lata, składanie i rozkładanie wózka jest dziecinnie proste! Dla mnie ważne jeszcze było, aby gondola była duża i przestronna i Cybex ma jedną z największych dostępnych na rynku... Polecam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Kup co się podoba.

Adaptery do wózka Emmaljunga są
Buda jest klasyczna i nie rozkłada się do pałąka tak jak np. w Joie czy Baby Jogger, ale coś za coś.
To są klasyczne wózki ze Skandynawii i na tamtejszy, zimny klimat. Idealne na zimę i śnieg.
Można ewentualnie do budki dokupić osłonkę od słońca.

Cybex za sezon może nie być już modny

Co do tego, że Cybex nie będzie już modny.... szczerze wątpię


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
caleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-13, 18:50   #779
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez caleczka Pokaż wiadomość
Co do tego, że Cybex nie będzie już modny.... szczerze wątpię

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Poza Instagramem nigdy go na żywo nie widziałam, czy w PL czy w NO
W PL najczęściej widuję czołgi częstochowskie , a w NO Emmaljungę.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-13, 23:56   #780
Xylo93
Raczkowanie
 
Avatar Xylo93
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 424
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez agata2266 Pokaż wiadomość
Hej, też poszukuję wózka, 2w1 ale zeby spacerówka nie była mega ciężka i skladala się ze stelażem. W sklepie polecali mi muuvo slick. Macie doświadczenie z tym wózkiem? Zastsnawiam się między slickiem a któryms modelem bebetto
Zdecydowanie slick lub quick 2,0 niż jakikolwiek czołg z bebetto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Xylo93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-09 15:15:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.