Czy ktos moze mi doradzić? Jaki krem do cery mieszanej ?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-07, 21:10   #1
11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1
Wyślij wiadomość przez ICQ do 11

Czy ktos moze mi doradzić? Jaki krem do cery mieszanej ?!


Witam wszystkie uczestniczki tego forum, na tę strone trafiłam zupełnie nie dawno --ale juz uważam, że jest świetna.
Mam problem, od jakiegos czasu noszę się z zamiarem kupienia kilku kosmetyków z tzw "wyższej półki".Poniewaz wiąże sie ze sporym wydatkiem chciałabym byc pewna ,ze dokonam dobrego wyboru.
Mam mieszną cerę (ze skłonnoscią do przetłuszczania w tzw strefie "t".Ponieważ jestem już kobietą po 25 roku chciałabym kupić jakiś dobry krem, lub serum do pielęgnacji
Zastanawiam sie nad Anti age clinique lub No gravity tej samej firmy.Pani w perfumerii namawia mnie na Light source Estee Lauder'a ale ostatnio uzywałam Idealista z tej firmy i nie byłam nim zachwycona.Więc sama juz nie wiem.Poza tym poszukuje dobrego podkładu, pod wpływem opinii zawartych na tym forum juz prawie zdecydowałam sie Double Perfection Channel'a.No i jeszcze kremik pod oczy czy ktos może mi cos plecić? i zeby był w tubce -- nie cierpie słoiczków!! acha mam bardzo wrażliwe oczy. Jesli ktoras z Was znajdzie chwilkę i jest w stanie jakoś mi pomóc to naprawdę bedę bardzo wdzięczna.Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi.
11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-08, 09:54   #2
Twitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 482
GG do Twitty
Re: Czy ktos moze mi doradzić? Jaki krem do cery mieszanej ?!

Hej! Moja odpowiedz do Ciebie jakims cudem stala sie nowym watkiem.Patrz: Kosmetyki Wszechczasów [img]icons/icon7.gif[/img] Pozdrawiam! [img]icons/icon40.gif[/img]
Twitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-08, 11:08   #3
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Czy ktos moze mi doradzić? Jaki krem do cery mieszanej ?!

po pierwsze, wpisz do wyszukiwarki słowa : krem mieszanej (lub mieszana) - znajdziesz mnóstwo informacji na interesujący Cię w dawniejszych wątkach oraz w artykułach [img]icons/icon7.gif[/img]
miłej lektury [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.