jestem "pulchna" ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-26, 15:17   #1
PatrycjaVampire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 12
Unhappy

jestem "pulchna" ;(


Tak jak w tytule jestem pulchna i mam problem po prostu nie umiem powstrzymać sie od zjedzenia czegoś dobrego;/ Kochane wizażanki macie może jakis sposoby ograniczania jedzenia:/ Wiem ze to glupie ale ja juz tak mam;D z gory dzieki za odpowiedz
PatrycjaVampire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 16:39   #2
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: jestem "pulchna" ;(

Nie to forum. Poczytaj forum Dietetyczne, tam Ci na pewno pomogą, no i będziesz mała duuuuużo lektury
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 18:07   #3
babydoll1985
Raczkowanie
 
Avatar babydoll1985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: jestem "pulchna" ;(

Cytat:
Napisane przez PatrycjaVampire Pokaż wiadomość
Tak jak w tytule jestem pulchna i mam problem po prostu nie umiem powstrzymać sie od zjedzenia czegoś dobrego;/ Kochane wizażanki macie może jakis sposoby ograniczania jedzenia:/ Wiem ze to glupie ale ja juz tak mam;D z gory dzieki za odpowiedz

Silna wola, determinacja i przede wszystkim WYTRWAŁOŚĆ.
Zawsze przed zjedzeniem dodatkowych "pustych" kalorii zapytaj siebie CZY WOLISZ KILOGRAM MNIEJ CZY WIĘCEJ?

Ale żeby nie popaść w skrajność nie rezygnuj ze swoich ulubionych przekąsek. Żelazna zasada: możesz, a nawet powinnaś jeść wszystko, tylko z umiarem: słodycze, tłuste i niezdrowe rzeczy, mięso najwyżej raz w tygodniu. Jeśli będziesz ( a na pewno będziesz!) miała na nie ochotę zjedz np. słonecznik, pestki dyni bądź jakiś smaczny owoc, (polecam suszone, jeśli nie przepadasz za zwykłymi). Druga: jeśli chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów unikaj jedzenia po 20 a szybko zauważysz spadek wagi. No i dużo pij: herbatek owocowych (koniecznie bez cukru!), ziołowych, zielonej herbaty, wody mineralnej i soków 100%, to sprawi, że będziesz mniej głodna, bo Twój żołądek wypełnią płyny.
Rady sprawdzone (przeze mnie oczywiście pewnego czasu), trudne do wytrwania ale najskuteczniejsze ze wszystkich. Nie tylko pozbędziesz się kilogramów ale z pewnością wypiękniejesz!
Życzę sukcesów i cierpliwości w dotarciu do postawionych sobie celów. Jestem z Tobą!

babydoll1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 20:40   #4
Paulettka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 402
GG do Paulettka
Dot.: jestem "pulchna" ;(

łykaj przed jedzeniem błonnik, a w między czasie chrom no i poczytaj wpisy na forum dietetycznym
Paulettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 13:06   #5
Milus93
Raczkowanie
 
Avatar Milus93
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 52
GG do Milus93
Dot.: jestem "pulchna" ;(

Ja radzę zapisać się na jakiś fitness/areobic który nie tylko pomoże zrzucić kilka zbędnych kilogramów ale i pozwala zdobyć kondycję
__________________
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza.
— Marilyn Monroe
Milus93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 18:32   #6
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: jestem "pulchna" ;(

Nic nie jedz 4 h przed snem
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.