~~~ Jutro kolejny juz ostatni etap rozmowy kwalifikacyjnej~~~doradzc ie JAKI KOLOR .. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-01, 14:24   #1
kirsza
Raczkowanie
 
Avatar kirsza
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 471

~~~ Jutro kolejny juz ostatni etap rozmowy kwalifikacyjnej~~~doradzc ie JAKI KOLOR ..


BLUZKI mam ubrac??

spodnie czarne, butki tez kryte, ale jaki kolor bluzeczki??

czerwona, czekoladowa, biala? slyszalam ze na GALOWO juz wyszlo z mody..

To juz 3 etap wiec zalezy mi na tym, zeby teraz tez dobrze wypasc....


teraz bede juz miec rozmowe z przelozbym ( w banku) wiec powazniejsza sprawa..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz.jpg (70,6 KB, 40 załadowań)
__________________

MIŁOŚĆ JEST WTEDY GDY JEDNO SPADA W DÓŁ A DRUGIE CIĄGNIE GO KU GÓRZE....

Edytowane przez kirsza
Czas edycji: 2006-08-01 o 16:38
kirsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 15:36   #2
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: ~~~ Jutro kolejny juz ostatni etap rozmowy kwalifikacyjnej~~~doradzc ie JAKI KOLOR ..

Czerwona bluzeczka za bardzo krzyczy - tak jakbyś chciała powiedzieć "jestem najlepsza, po co w ogóle ze mną rozmawiacie". Niewątpliwie jednak przydałby się czerwony akcent (podobno drobny czerwony dodatek zwraca uwagę i mówi "słuchajcie mnie - mam wiele do powiedzenia). Z wymienionych kolorów proponuję prostą bluzeczkę w kolorze czekolady + np. czerwona apaszka(paznokcie, usta... cokolwiek).

Chodzi mi o to, żebyś wyglądała profesjonalnie i poważnie (w końcu to praca w banku a nie w dyskotece), ale zarazem przykuwała uwagę i sprawiała wrażenie osoby otwartej.
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 16:35   #3
kirsza
Raczkowanie
 
Avatar kirsza
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 471
Dot.: ~~~ Jutro kolejny juz ostatni etap rozmowy kwalifikacyjnej~~~doradzc ie JAKI KOLOR ..

tylko, e tak bluzka ma na srodku takie kolko z bizuteri ( kamyczki) swiecace i dlugi rekaw....i nie wiem czy ona pasuje, chyba nie...a paznokcie raczej klasyczne chyba francuski manicur jakos nie lubie czerwonych..ale dzieki za rade CENNA
__________________

MIŁOŚĆ JEST WTEDY GDY JEDNO SPADA W DÓŁ A DRUGIE CIĄGNIE GO KU GÓRZE....
kirsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 17:53   #4
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: ~~~ Jutro kolejny juz ostatni etap rozmowy kwalifikacyjnej~~~doradzc ie JAKI KOLOR ..

Mnie uczono w szkole, że ubierając się na rozmowe kwalifikacyją należy unikać czerwonego - ponoć ten kolor wywołuje agresje u potencjalnego pracodacy

Czarno-biały może i jest niemodny ale z proponowanych przez Ciebie kolorów moim zdaniem najbardziej pasuje. Hm, duzo też zależy od kroju - moze wkleisz fotki? Będzie nam łatwiej ocenić

POWODZENIA!!
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 17:55   #5
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: ~~~ Jutro kolejny juz ostatni etap rozmowy kwalifikacyjnej~~~doradzc ie JAKI KOLOR ..

Cytat:
Napisane przez kirsza
tylko, e tak bluzka ma na srodku takie kolko z bizuteri ( kamyczki) swiecace i dlugi rekaw....i nie wiem czy ona pasuje, chyba nie...
Oj, faktycznie nie. Moze wyszperasz w szafie coś innego?
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 18:01   #6
myszeńka_74
Raczkowanie
 
Avatar myszeńka_74
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 390
Dot.: ~~~ Jutro kolejny juz ostatni etap rozmowy kwalifikacyjnej~~~doradzc ie JAKI K

Czerwoną odradzam, możesz zostać negatywnie przez rozmówcę (który będzie Cię widział po raz pierwszy w życiu) odebrana. Czekoladowa byłaby fajna, gdyby nie te ozdóbki . Totalnie nieprofesjonalna. Z wymienionych przez Ciebie bluzek najlepszym rozwiązaniem będzie biała...
__________________
FORMY MYŚLOWE TO WSZYSTKO CO ISTNIEJE

"YOU ARE LIVING IN A TIME WHEN OPPORTUNITIES FOR SELF-EMPOWERMENT, EXPANDED AWARENESS AND SPIRITUAL GROWTH APPEAR TO BE UNLIMITED" - THE PLEIADIANS

myszeńka_74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 18:05   #7
norrtalje_girl
Rozeznanie
 
Avatar norrtalje_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 901
Dot.: ~~~ Jutro kolejny juz ostatni etap rozmowy kwalifikacyjnej~~~doradzc ie JAKI KOLOR ..

ja tez bym powiedziala, ze byc moze bialo czarny stroj jest juz niemodny, ale szczerze mowiac watpie, zeby twoj przyszly pracodawca slepo podazal za moda. Natomiast bedzie on wygladal najbardziej profesjonalnie...

powodzenia
__________________


Powrót córki marnotrawnej
norrtalje_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-01, 18:09   #8
kirsza
Raczkowanie
 
Avatar kirsza
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 471
Dot.: ~~~ Jutro kolejny juz ostatni etap rozmowy kwalifikacyjnej~~~doradzc ie JAKI KOLOR ..

kupilam sobie brazowa wlasnie wrocilam ze sklepu oto foteczki, tylko bluzka jest nieco krzywa u gory bo na szybko ja ubieralam wiec to moja wina na to nie patrzecie i ten dekols tez da sie wyzej podciagnac )
__________________

MIŁOŚĆ JEST WTEDY GDY JEDNO SPADA W DÓŁ A DRUGIE CIĄGNIE GO KU GÓRZE....

Edytowane przez kirsza
Czas edycji: 2006-08-02 o 13:36
kirsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 18:09   #9
kirsza
Raczkowanie
 
Avatar kirsza
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 471
Dot.: ~~~ Jutro kolejny juz ostatni etap rozmowy kwalifikacyjnej~~~doradzc ie JAKI KOLOR ..

w rzeczywstosci ma ladniejszy kolor tu jakis dziwny wyszedl....ale ma ladny )
__________________

MIŁOŚĆ JEST WTEDY GDY JEDNO SPADA W DÓŁ A DRUGIE CIĄGNIE GO KU GÓRZE....
kirsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 18:27   #10
myszeńka_74
Raczkowanie
 
Avatar myszeńka_74
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 390
Dot.: ~~~ Jutro kolejny juz ostatni etap rozmowy kwalifikacyjnej~~~doradzc ie JAKI K

Bluzka śliczna, ale ja idąc na rozmowę kwalifikacyjną w tak poważnej instytucji jak bank odprułabym tę wstążęczkę (kokardkę) z przodu
__________________
FORMY MYŚLOWE TO WSZYSTKO CO ISTNIEJE

"YOU ARE LIVING IN A TIME WHEN OPPORTUNITIES FOR SELF-EMPOWERMENT, EXPANDED AWARENESS AND SPIRITUAL GROWTH APPEAR TO BE UNLIMITED" - THE PLEIADIANS

myszeńka_74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 21:03   #11
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: ~~~ Jutro kolejny juz ostatni etap rozmowy kwalifikacyjnej~~~doradzc ie JAKI K

A ja własnie czytałam, że czerwony akcent (nie za duży) przyciąga uwagę. Niekoniecznie muszą to być paznokcie

Jeśli ma dodatki to moim zdaniem najlepsza biała Czasem klasycznie znaczy najlepiej
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-02, 10:47   #12
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: ~~~ Jutro kolejny juz ostatni etap rozmowy kwalifikacyjnej~~~doradzc ie JAKI KOLOR ..

Bluzka jest ladna, ale na pewno nei na rozmowe kwalifikacyjna w banku! Moze na rozmowe w sprawie pracy w sklepie z ciuchami by sie nadawala ale nie w banku. To jest jednak dosc powazna instucja a to zobowiazuje, zauwaz ze osoba ktora przeprowadza z Toba rozmowe nie ubiera krotkich spodenek i koszulki polo- mimo upalu, tylko zaklada stroj oficjalny, elegancki i klasyczny! W ten sposob okazujesz szacunek przyszlemu pracodawcy a raczej instytucji, potencjalym kontrahentom i swoje profesjonalne podejscie. To tylko dobrze o Tobie swiadczy i zwieksza Twoje szanse. Jesli wpadniesz w czerwonej bluzce i z czxerwonymi paznokciami...to nie wiem, zycze powodzenia
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.