Makijaża na wesele...poradźcie w miarę szybko bo chyba na głowę upadłam... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-04, 16:52   #1
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa

Makijaża na wesele...poradźcie w miarę szybko bo chyba na głowę upadłam...


i kupiłam sobie do CZERWONEJ sukienki buty i torebkę w kolorze starego złota! Miały być czarne, ale że akurat fason mi odpowiadał to kupiłam takie....podobno stare złoto do wszystkiego pasuje więc o czerwieni też...co? powiedzcie, że tak
i miałam się umalować na czarno...znaczy się smoky eyes...a teraz co??
Mam taki bardzo połyskliwy cień coś jak beżozłoto i tak myślę, że może smoky eyes i ten właśnie beż na powieki..co? Jak myślicie?? No a na paznokcie to koncepcji brak mi już całkiem...miał być french a teraz co?
Do tego mam szal, który jakby łączy jedno z drugim, czerwień (identyczna jak ta sukienki) przechodzi w burgund i ma złote dodatki.

Będę wyglądać jak pajac?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 18:02   #2
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: Makijaża na wesele...poradźcie w miarę szybko bo chyba na głowę upadłam...

Cytat:
Napisane przez ennkaa
i kupiłam sobie do CZERWONEJ sukienki buty i torebkę w kolorze starego złota! Miały być czarne, ale że akurat fason mi odpowiadał to kupiłam takie....podobno stare złoto do wszystkiego pasuje więc o czerwieni też...co? powiedzcie, że tak
i miałam się umalować na czarno...znaczy się smoky eyes...a teraz co??
Mam taki bardzo połyskliwy cień coś jak beżozłoto i tak myślę, że może smoky eyes i ten właśnie beż na powieki..co? Jak myślicie?? No a na paznokcie to koncepcji brak mi już całkiem...miał być french a teraz co?
Do tego mam szal, który jakby łączy jedno z drugim, czerwień (identyczna jak ta sukienki) przechodzi w burgund i ma złote dodatki.

Będę wyglądać jak pajac?
chyba zartujesz? nie bedziesz wygladac jak pajac, na pewno sexi. Ja tez ide na wesele w czerwonej sukience, ale mam srebrne buty i torebke. Makijaz tez srebro z grafitem. A na pazurki jak najbardziej francuski, tylko tu gdzie kaczy sie biala czesc paznokcia bedzie linia srebrna zrobiona linerem. Tak mi doradzila kosmetyczka. Francuski jest zawsze na czasie i do wszystkiego pasuje A tak na marginesie to kiedy masz to wesele??
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 19:41   #3
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Makijaża na wesele...poradźcie w miarę szybko bo chyba na głowę upadłam...

wesele jutro

tylko widzisz srebro to inaczej a ja kupiłam takie stare złoto...wpada aż w brąz...buty cudne, ale czy pasują nie wiem...i o tej linii też myślałam na paznokciach ale chyba odpuszczę
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 19:55   #4
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Makijaża na wesele...poradźcie w miarę szybko bo chyba na głowę upadłam...

Niby czemu miałabyś na głowę upaść??
Myślę , ze wszystk do siebie powinno pasować.

Makijaż oczu proponuję w kolorze starego złota, brązu i czerni, a na usta czerwień w ciepłym odcieniu , ale lekko wklepaną.
Na paznokcie też czerwień, albo frencz< bo chyba do wszystkiego pasuje>
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 20:20   #5
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Smile Dot.: Makijaża na wesele...poradźcie w miarę szybko bo chyba na głowę upadłam...

Ja osobiście myślę, że skoro kreacja jest już strojna to makijaż może być wyważony.... (może ale nie musi )

Osobiście proponuję klasycznie. Rozświetlona cera, policzki zaakcentowane różem kreska eyelinerem (czarna) i czerwone usta No i francuski na paznokietki.

Załączam zdjęcia różnych makijaży, które według mnie pasują - z doświadczenia wiem, że nie każdy lubi taki makijaż jak zaproponowałam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg artdeco_2004.jpg (7,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beżowa czerwień na ustach kreski.jpg (44,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czerwone usta.jpg (16,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg łososiowo-brązowy.jpg (20,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg złoty, ciemny iskrzący.jpg (26,8 KB, 21 załadowań)
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 20:22   #6
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Makijaża na wesele...poradźcie w miarę szybko bo chyba na głowę upadłam...

Tak jeszcze sobie pomyślałam, że skoro dodatki złote, to taki deliaktny, lekko iskrzący złotem i uspokojony brązem (jak na pierwszm zdjęciu - makijaż ArtDeco ) mógłby ładnie się komponować. A sukienka sama w sobie stanowiłaby kolorystyczny akcent

Aha i łososiowy (4 zdjęcie) to z czerwienią i ze złotem ładnie się komponuje
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 20:45   #7
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: Makijaża na wesele...poradźcie w miarę szybko bo chyba na głowę upadłam...

Tylko wiesz na policzki nie nakladaj rozu w kolorze rozu. Chodzi mi o to ze lepiej jak taka delikatna czerwien, tylko nie przesadzaj z tym rozem. Bo jak sie przesadzi to sie wyglada jak ruska laleczka. ja dzisiaj bylam w kosmetycznym i dobralam wlasnie taki ciekawy odcien, a wygladam w nim dosyc, dosyc spoko. Bo tak osobiscie mysle ze czerwien z rozowym to kompletnie nie pasuje. A na powieki zloto, jakis brazik, ale tego brazu tak delikatnie, albo zrob kreske elinerem i intensywnym zlotem pomaluj oczy w kacikach jasniejszym, wytuszuj rzesy, podkresl policzki No i usta to wazne. Ja osobiscie mam blyszczyk bezbarwny z drobinkami do ktorego znajoma z kosmetycznego wlala mi kilka kropel innego czerwonego i teraz usta wygladaja bardzo soczyscie, ale nie ma efektu intensywnej czerwieni. Nie wiem jak inne kobietki ale ja nie lubie efektu intensywnych ust, wole juz mocniej pomalowane oczy. Najlepiej pomaluj sie wczesniej kilka dni przed weselem jak cos to jeszcze zmienisz makijaz.
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-04, 20:49   #8
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Makijaża na wesele...poradźcie w miarę szybko bo chyba na głowę upadłam...

dzięki za rady niestety nie ma czasu na próby...weselicho jutro!
Piękne te makijaże....właśnie coś takiego bym chciała zrobić tylko mam jeden problem. Moje usta nie lubią czerwieni mam dość małe usta i nie za bardzo wiem teraz czym je potraktować. Błyszczyk jasny beż? Czy tylko podkład i bezbarwny? Mam jeszcze różowy ale taki półprzezroczysty i go najbardziej uwielbiam ale chyba tu nie będzie pasował, co? To bourjois nr 3 jak ktoś ma.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 23:47   #9
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: Makijaża na wesele...poradźcie w miarę szybko bo chyba na głowę upadłam...

Ten roz to raczej nie bedzie pasowal. ale taka jest moja opinia. To moze wez ten transparentny. A i pamietaj na nastepny raz, aby nie zostawiac takich rzeczy na ostatnia chwile. Ja mam wesele za 2 tyg. a juz wszystko obmyslam co i jak bedzie.
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 09:03   #10
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Makijaża na wesele...poradźcie w miarę szybko bo chyba na głowę upadłam...

no co racja to racja...no nic to...prasuję się i jakoś tam wykombinuję

Dzięki za rady!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 09:44   #11
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Makijaża na wesele...poradźcie w miarę szybko bo chyba na głowę upadłam...

ja do czerwonej sukienki często zakładam dodatki złote bardzo dobrze ze nie postawiłaś na czerń tylko stare zloto
Makijaż w tonacji cieplejszej- delikatne brązy, złoto.
Jeśli nie lubisz wyrazistych ust wzmocnij oczy a na wargi nałóż coś transparentnego, jasny beż itp
Udanej zabawy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-05, 22:42   #12
anew
Raczkowanie
 
Avatar anew
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 162
Dot.: Makijaża na wesele...poradźcie w miarę szybko bo chyba na głowę upadłam...

HeJ! A masz moze fotki ubranek i dodatków-lub coś chociaż podobnego kolorystycznie. O wiele łatwiej byłoby coś dobrać. Może warto postawić na usta czerwone a oczy-tylko złota kreska nad mocno wytuszowanymi rzęsami. To teraz modne. Niemal natural look+ognista czerwień ust? Co Ty na to?
anew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 17:23   #13
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Makijaża na wesele...poradźcie w miarę szybko bo chyba na głowę upadłam...

Jesteście kochane Pomalowałam się tak: złote cienie i do tego czarne smoky eyes i usta w beżu. Paznokcie french, który się okazał świecić w UV
Doradziłyście mi super...usłyszałam parę miłych komplementów, więc chyba się udało.
Dzięki
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.