pomocy! podkład dla mnie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-06, 17:40   #1
fayre
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2
Exclamation

pomocy! podkład dla mnie!


Witam!
Mam problem z doborem podkładu... Próbowałam już wielu... Ostatnio niepotrzebnie wydałam kase na roświetlający loreala.. Z daleka wyglada ładnie, ale z bliska tragedia! uwidacznia meszek na tawrzy (zeby nie bylo - nie jestem jakos zarosnieta, tych wlosow praktycznie nie widac bez podkładu...) i jakos tak dziwnie "zasycha" poczas rozprowadzania.. pani w Sephorze poleciła mi krem koloryzujący tej firmy... ZAPACH! To śmierdzi i ogólnie dziwne jest... BŁAGAM O POMOC!
POzdrawiam

Aha
jestem blondynką, mam jasną, szarą cerę z drobnymi problemami
fayre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 17:50   #2
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: pomocy! podkład dla mnie!

a moze napisz czego oczekujesz od podkladu, jaka masz cere i jak silnego krycia chcesz? szukasz rozswietlajacego?
a zeby nie bylo widac meszku to nakladaj podklad zgodnie z kierunkiem ich wzrostu, a zeby nie bylo smug to dobrze rozcieraj i szybko nakladaj.
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 18:04   #3
fayre
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2
Dot.: pomocy! podkład dla mnie!

dzięki za rady!
chce zeby podkład był w miarę wyrównujący kolor skóry, matujący, nie dawał efektu maski i wygladał w miarę naturalnie. Czy da się coś takiego znaleźć?
fayre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 18:32   #4
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: pomocy! podkład dla mnie!

takie efekty daje nowy revlon colorstay Soft Flex - jest lzejszy niz poprzednia wersja. ja probowalam wielu podkladow matujacych i ten jest najlepszy. polecam tez wersje Revlona z pompka (Natural Make-up). mozesz poszukac na KWC lub tez przeszukac forum, sporo bylo o podkladach, a o matujacych napewno, takie watki czesto sie powtarzaja, zobacz tez 100 najczesciej zadawanych pytan.
nie kieruj sie nazwa podkladu..wiele matujacych nie matuje, albo odwrotnie wysusza, i wiele niematujacych swietnie sie sprawuje na przetluszczajacych sie buziach. na zime moze lepiej cos mniej matujacego, a bardziej nawilzajacego (ale beztluszczowego). jesli Twoja twarz ma tendencje do swiecenia to podklady rozswietlajace moga nie byc zbyt dobrym rozwiazaniem, bo twarz bedzie sie wydawala jeszcze bardziej swiecaca. ale jesli nie ma duzego przetluszczania, to rozswietlajacy nie bedzie zly..tylko zeby mial lekka formule (oil free). tylko z kryciem chyba rozswietlajace maja gorzej, ale moze nie wszystkie, ja uzywalam tylko Sorayi i probki Recovera Rimmell (kryl przyzwoicie i calkiem dobrze trzymal sie na mojej buzi,a jest raczej tlustsza ;p ). pozdrawiam
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 18:33   #5
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: pomocy! podkład dla mnie!

Cytat:
Napisane przez fayre Pokaż wiadomość
dzięki za rady!
chce zeby podkład był w miarę wyrównujący kolor skóry, matujący, nie dawał efektu maski i wygladał w miarę naturalnie. Czy da się coś takiego znaleźć?
Polecam X-Ceptional Wear Gosha, ma właśnie wyżej wymienione cechy, może nie daje absolutnego matu, ale jeśli Twoja skóra nie przetłuszcza się za bardzo, to się sprawdzi. Dla b. jasnej cery jest odcień Porcelain 11. Kosztuje jakieś 45 zł, ale naprawdę warto wydać tę kwotę.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 18:51   #6
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: pomocy! podkład dla mnie!

ja tez polecam Soft Flexa
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 11:45   #7
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: pomocy! podkład dla mnie!

A ja polecam wyszukiwarkę i KWC, o tych podkładach dyskutowałyśmy już wiele razy.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-07, 14:39   #8
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: pomocy! podkład dla mnie!

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
A ja polecam wyszukiwarkę i KWC, o tych podkładach dyskutowałyśmy już wiele razy.

KWC to podstawa sama dzieki niemu znalazłam dla siebie odpowiednie kosmetyki.I jakby nie było jest zbiorem funkcjonujących kosmetyków, cennch recenzji, do których warto zajrzec
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 19:38   #9
kk15s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 45
GG do kk15s
Dot.: pomocy! podkład dla mnie!

ile osob tyle zdan, wszystkie wymienione przez dziewczyny podklady sa ok, zreszta w dzisiejszych czasach jest tyle tego ze hej, polecic ci moge podklad bourjois matt lovely, matuje, bardzo dobrze kryje, nie tworzy maski, latwo sie rozprowadza jest delikatny w dotyku wrecz pudrowy.
Prktycznie kazdy podklad jest w stanie spelnic twoje oczekiwania jesli bedzie towarzyszyc mu szereg innych produktow z nim współgrających ( kamuflarze, odpowiednie do rodzaju pudry sypkie, utrwalacze makijazu, pochlaniacze sebum), bo sam podklad (fluid) to tak jak woda podczas mycia-jeden z potzrebnych elementow aby sie wykąpac (oprocz gabki, mydla=zelu,plynu do kapieli, wanny,recznika itp) sama woda nic nie zdzialamy, tak samo jak i samym podkladem.
Powodzenia w poszukiwaniu
kk15s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.