Serum-olejek regulujący LEMON (BU) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz produkt?
* 3 3,61%
** 3 3,61%
*** 5 6,02%
**** 25 30,12%
***** 47 56,63%
Głosujący: 83. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-10, 22:21   #31
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Dla mojej mieszanej cery -CUDO. Po ponad 2 miesiącach widzę efekty - cera jest gładka, pory odrobinę mniej widoczne, błyszczenie wyregulowane. Nie podrażnia, nie wysusza zanadto. Uwielbiam jego zapach. Stosuję razem z HA i NMF. Zdecydowanie zagości na stałe na mojej półce
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2009-09-10 o 22:22
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 15:11   #32
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

uwielbiam
mimo ze mam chwilowa przerwe w jego stosowaniu, bo nie mialam na niego miejsca w pielegnacji , juz za nim tesknie i na dniach planuje go znowu przygotowac.
pieknie pachnie, swietnie sie wchlania- szczegolnie z dodatkiem HA.
lekko rozjasnia cere, sprawia ze jest swieza, nieznacznie pomaga w walce z zaskornikami.
5*
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 10:57   #33
lu in
Przyczajenie
 
Avatar lu in
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 27
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Rozczarowanie Stosowałam na noc przez dwa miesiące - bez efektów. Nie zauważyłam żadnej zmiany, na lepsze czy gorsze, to serum najwidoczniej jest całkowicie obojętne dla mojej cery. Ogólnie z serami z BU mam średnie doświadczenia, bo co jedno to albo nic nie robi, albo zapycha - a ja wciąż testuję nowe z nadzieją, że któreś zadziała...
Plus zapach zupełnie mi nie podszedł.
lu in jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 18:10   #34
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Nie wiem co myślec o tym serum od tygodnia stusuję kwas hialuronowy, co ok 3 dni mieszam go z serum i zawsze po zmieszaniu tych dwóch produktów na rano mam kilka przykrych niespodzianek które na dodatek ciężko się goją. Więc nie wiem co o nim myślec, dam mu jeszcze szansę ale... no właśnie. Sama nie wiem
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 16:45   #35
Sakh
Raczkowanie
 
Avatar Sakh
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

CUDOWNY najlepszy

używam 'solo' na noc i jest niesamowity
a ja mam bardzo wrażliwą buziuchnę na zapychanie i takie tam ;p a nic złego się nie dzieje ^-^

koleżanki, które się skarżą że im coś się pojawiło to pewnie przez żel hialuronowy z którym mieszają serum, bo jak się przypatrzyłam na jego skład to pod nazwą konserwantu Phenonip kryje się: Phenoxyethanol, Methylparaben,Ethylparabe n,Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben (0.3%)



bałabym się stosować żel hialuronowy z takim składem

Edytowane przez Sakh
Czas edycji: 2010-03-01 o 16:47
Sakh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 10:28   #36
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

**** bo spektakularnych efektów nie widze, ale lubię. Zapach super. Buzia rano gładka, nawilżona, jędrna. Brak podrażnień. Stosuje raz na tydzień, bo boje się że może zapychać.
aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 22:29   #37
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Ja po miesiacu stosowania nie zauwazylam żadnych efektow
ale na moja skore raczej takie rzeczy nie dzialaja, jest przyzwyczajona do mocnych srodkow i mocnych kwasow.
zapach ładny, przyjemność stosowania nienajlepsza...nie wchlaniał mi sie dobrze, pozostawiał tłusta powłoczka na skorze. dziwny efekt zaobserowalam, mianowicie takie czarne kropki w porach,

mam takze skore wrazliwa i naczynkowa, duzy plus za to że nie pogarszal jej stanu- nie pieklo, nie mialam rumienia

ogolnie moze dla skor mniej wymagajacych byc dobry, dla mnie taki kwasik nic nie zdzialal a i nawilzacze znam lepsze dla mojej skory
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 11:35   #38
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

bardzo się zawiodłam na tym produkcie - kupiłam "na wiosnę" po kuracji tonikiem aha/bha 10proc, i niestety paskudnie zapchał mi pięknie oczyszczoną tonikiem skórę
dodatkowo, nie trawię jego zapchu
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 15:52   #39
Chrystiana
Raczkowanie
 
Avatar Chrystiana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Landsberg
Wiadomości: 95
Exclamation Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

dla mnie rewelacja! olejek nie zapychal , cera w lepszym stanie, mniej wągrów, super nawilżał, tylko nie matowił.
mały minusik. napewno do niego wróce .wielu znajomych podziwiało lepszy stan mojej cery, ko kilku m-cach stosowania olejku

moja polowa byla bardzo zadowolona z dobroczynnego wplywu olejku na skore twarzy. zdzialal cuda!
bez dermatologa!

Edytowane przez Chrystiana
Czas edycji: 2010-10-18 o 19:16
Chrystiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 18:03   #40
hekatee20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 91
GG do hekatee20
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Owszem wygładza skórę, ściąga pory, twarz wydaje się być bardziej rozświetlona i nawilżona. Pachnie ślicznie.
Jedyna wadą dla mnie jest to, że jest strasznie tłusty, w sumie to logiczne, bo w końcu to olejek, ale nie do końca pasują mi rano tłuste włosy i poduszka. Nie potrafię sie przemóc do systematycznego stosowania. Poza tą jedną mała wadą, naprawdę świetny.
__________________
My tu gadu gadu, a obrona co raz bliżej
hekatee20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 10:14   #41
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Jestem baaardzo zadowolona z tego serum. Zapach przepiękny, dosyć wydajny no i najważniejsze - działa! Stosuję na noc a rano, gdy wstaję cera jest uspokojona, koloryt wyrównany no i nic nowego nie wyskakuje. Poza tym, nie wysusza co też jest bardzo ważne. Lepsze od drogich preparatów aptecznych. Jedyna rzecz do której mogłabym się przyczepić to to, że jest dosyć tłusty i pozostaje taka tłusta powłoczka. Próbowałam mieszać z żelem hialuronowym ale szczerze mówiąc, nie bardzo widzę różnice, no ale być może to ja źle coś robię. Nie mniej jednak, gorąco polecam! Warto wypróbować!
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-08, 13:12   #42
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Serum lemon jest świetne jeżeli chodzi o cerę mieszaną. Bardzo dobrze goi wypryski, nawilża, nie zapycha porów i nie uczula. Trochę długo się wchłania, jednak rano budzę się z ładną, gładką buzią i nie ma śladu po tłustości. Ma śliczny zapach i jest mega wydajny - stosuję jedno opakowanie już 3 miesiąc i jeszcze się nie skończył. Do tego nie jest drogi.
__________________
Spicy orange...
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 16:52   #43
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

****
Przyjemny produkt: łagodzi podrażnienia i wypryski, ładnie nawilża i rozświetla cerę, pięknie pachnie, nie zapycha, nie wywołuje uczulenia (a mam azs).
Niestety nie działa na zaskórniki i przebarwienia dlatego szukam dalej, ale na pewno będę do niego wracać.
mivol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 21:01   #44
motacilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 103
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Zdecydowanie 5 gwiazdek

Mój pierwszy "biochemiczny" kosmetyk, i jak dla mojej mieszano-kapryśnej cery od razu strzał w dziesiątkę. Rano skóra jest rozjaśniona, wygładzona, drobne niespodzianki wygojone. Trzeba się trochę przyzwyczaić do oleistej konsystencji, ale efekty to wynagradzają. Dodatkowy plus - serum jest wydajne i ma długi okres ważności jak na naturalny kosmetyk. I żadnego podrażnienia naczynek, mimo obecności kwasu.

Zamierzam wypróbować jeszcze inne specyfiki z BU, ale z serum Lemon już się chyba nie rozstanę.
motacilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 18:40   #45
unheeded
Raczkowanie
 
Avatar unheeded
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 185
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Wspaniały specyfik! Jest tłusty, więc stosuję go na noc lub w ciągu dnia jak siedzę w domu. Pachnie świeżo, cytrynowo. Jest bardzo wydajny - jeden zestaw wystarczył mi na 6 miesięcy codziennego smarowania. W połączeniu z hydrolatem cytrynowym i Iwostinem Rehydrrin opanował moją rozszalałą i kapryśną cerę. Zminimalizował wyskakiwanie krost, zmniejszył świecenie, delikatnie rozjaśnił przebarwienia.

Jak dla mnie same plusy, 5 gwiazdek się należy
unheeded jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 17:50   #46
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Thumbs down Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Jak czytam te wszystkie zachwyty nad tym Serum, to zastanawiam się czy oby Sklep BU na pewno wysłał mi właściwe Serum. Wiem, że każdy z nas musi trafić na swoje kosmetyczne cudeńka, które nie muszą akurat odpowiadać innej osobie, ale to Serum to jakiś koszmar. W jakiej ilości bym go nie kładła skóra ciągle była tłusta, a po godzinie czy dwóch od nałożenia produkt zachowywał się tak jakbym nałożyła go na folię, a nie skórę, skraplał się i spływał. Nie zauważyłam, by poprawiał stan cery, nie rozjaśniał, nie likwidował zaskórników, nie zmniejszał ilości krost i grudek...a wręcz przeciwnie, odnoszę wrażenie, że jeszcze dodatkowo zanieczyszczał, zapychał.
Dla uściślenia: mam 35 lat, cerę mieszaną (latem bardziej tłustą), zanieczyszczoną i z przebarwieniami.
Izane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 07:04   #47
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2011-12-14 o 07:05
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 15:16   #48
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

5*

KWC!

Bardzo skuteczne serum. Normalizuje, nawilża, goi cerę, z którą mam ostatnio trochę problemu. Promienna cera. Łagodzi podrażnienia. Z początku przeszkadzał mi zapach, zbyt intensywnych cytrusów, ale przy takim działaniu to mało ważne, przywykłam z czasem. Mam skórę mieszaną, bardzo wrażliwą, skłonna do zapychania.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 17:47   #49
SatiNee
Raczkowanie
 
Avatar SatiNee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 60
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

I u mnie serum się sprawdziło. Przede wszystkim jest wydajne, całkiem ładnie pachnie, wygładza skórę, pozbyłam się skórek z czoła i policzków, które skutecznie uniemożliwiały mi zrobienie makijażu (chociaż to pewnie zasługa nie tylko tego serum, a i innych produktów z BU) . Jednak u mnie trochę długo się wchłania. Stosuję go raczej na noc, w połączeniu z kwasem hialuronowym.
SatiNee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-16, 14:38   #50
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Niby wiedziałam, że to serum-olejek, ale spodziewałam się czegoś mniej tłustego. Jak dla mnie jest bardzo ciężki, ale moja skóra ogólnie słabo toleruje tłustości. Ślicznie pachnie, więc nie chciałam zrezygnować, używałam kropelkę-dwie po zmieszaniu z żelem hialuronowym, na noc (bo na dzień za bardzo nabłyszcza twarz) i też nie codziennie.
W tym czasie używałam kwasów, do nawilżania żelu hialuronowego z olejekiem z pestek malin, a tej mikstury z olejekiem lemon tylko od czasu do czasu, kiedy skóra wydawała mi się bardziej sucha. Nie zauważyłam jakichś szczególnych efektów, ale dobrze nawilżał i lekko natłuszczał, przy tym ładnie pachnie.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 19:14   #51
gina164
Przyczajenie
 
Avatar gina164
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: gorzów wlkp
Wiadomości: 17
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Serum jest naprawdę skuteczne, spełnia obietnice producenta, ale w moim przypadku nie dogaduje się z żadnymi innymi kosmetykami (kończy się to bolesnym wysypem po kilku godzinach).
Z tego powodu stosuję go solo na wieczór - wtedy wszystko jest ok.
gina164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-10 20:14:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.