Aktualny Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za darmo! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Konkursy na wizaz.pl

Notka

Konkursy na wizaz.pl Forum z informacjami o konkursach na wizaz.pl. Zapoznaj się z paletą naszych konkursów, weź udział i wygraj cenne nagrody. Powodzenia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-12, 09:44   #91
maladaga
Recenzentka Miesiąca - Luty 2018
 
Avatar maladaga
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Jest coś w tym naprawdę , pamiętam akcje Avon - dostałam się raz do ostatniej akcji ambasadorskiej ( żelowe lakiery ) ale faktycznie było kilka dziewczyn które dostały się do większej liczby testów z Avon i wszystkie aktywnie korzystały z Insta. Chyba podobnie było z akcjami Oriflame - chyba była akcja ambasadorska prowadzona typowo na Insta i można było zgarnąć fajne zestawy.


Nie przeszkadza mi Instagram , chociaż sama z niego nie korzystam bo po prostu nie czuje takiej potrzeby ale jak ktoś lubi to czemu nie , wszak nikt nikomu tym krzywdy nie czyni.



Ale również uważam , to co ty Joasiu - serce wizażu jest tutaj a nie na Insta i wizażanki związane z tym portalem i wkładające dużo serca w rozwój kwc powinny być jednak na pierwszym miejscu bo wizaż na instagramie się nie narodził. Fakt - na pewno dziewczyny na Insta są dla siebie wzajemną inspiracją , lubią pokazywać swoje makijaże , paznokcie kosmetyki i dzielić się tym , ale testy na wizażu powinny być kierowane do wizażanek stąd - jeśli ktoś będzie chciał to ewentualnie na Insta się podzieli i tyle.



Ale gdy ostatnio był artykuł o takim jakby rocznym podsumowaniu klubu recenzentki wizaż to było tak , że zostały przedstawione sylwetki kilku z recenzentek i każda z nich jest aktywna na Instagramie - a można było też dać odnośniki do profili wizażanek z KWC i od razu byłoby milej.


Ja Insta zakładać nie zamierzam mi wystarczy tylko i wyłącznie wizaż
__________________
małe-wredne-kochane//zaraszlakmnietrafi
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 159 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
maladaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 10:36   #92
AgataD
COMMUNITY MANAGER Klubu Recenzentki
 
Avatar AgataD
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 0
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Cześć dziewczyny. Jestem community managerem i opiekuję się Klubem Recenzentki i to właśnie ja wybieram laureatów do testów kosmetyków.. Muszę przyznać, że to bardzo trudna i odpowiedzialna rola. Niezwykle cenię aktywne i zaangażowane w społeczność i katalog KWC Wizażanki, dlatego przy każdym wyborze bardzo zależy mi, żeby przynajmniej postarać się dogodzić każdemu. Chciałabym przybliżyć Wam odrobinę proces wyboru laureatów.

W każdym teście mamy kilka, a nawet kilkanaście tysięcy chętnych, które prawidłowo wypełniły cały formularz zgłoszeniowy do testu. Zebrałam dla Was w jednym miejscu wszystko co wpływa na ostateczną listę laureatów (kolejność przypadkowa):
- weryfikacja kraju zamieszkania (tylko użytkownicy z Polski mogą testować u nas produkty)
- liczba recenzji, nie akceptuję użytkowników, którzy nie mają na swoim koncie ani jednej, to dla mnie dowód na to, że „polują” jedynie na darmowe produkty, a nie zależy im na budowaniu katalogu KWC
- usuwanie duplikatów adresów mailowych
- treść odpowiedzi na pytanie otwarte, daję szanse wszystkim: długim, krótkim, rymowanym, zabawnym, pomysłowym…
- kilka lub nawet kilkanaście kryteriów narzuconych przez klienta wynikających ze specyfiki testowanych produktów (często filtry muszę nałożyć na każdą odpowiedź z formularza zgłoszeniowego).
- dopasowanie zestawów kolorystycznych, to bardzo żmudna praca, często najbardziej zawęża grupę wyboru.

Wierzcie mi, bardzo staram się za każdym razem dogodzić każdej grupie – zarówno bardzo doświadczonym i aktywnym Wizażankom, jak i tym, które dopiero zaczynają przygodę z Wizażem. Tym, które na pytanie otwarte w formularzu zgłoszeniowym odpowiadają rozbudowaną treścią oraz tym, które wpiszą jedno szczere lub zabawne zdanie.

Czytam Wasze wiadomości i bardzo się cieszę, że mogę liczyć na Wasze pomysły i chęć współpracy. Odezwę się zaraz na priv do kilku z Was (tych, które wyraziły chęć pomocy). Na pewno razem uda nam się jeszcze bardziej udoskonalić testy na każdym etapie.

Dzięki wielkie!

Agata
__________________
Dołącz do grupy Klubu Recenzentki na Facebooku.
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 0 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
AgataD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 11:14   #93
intermanka
Recenzentka Miesiąca - Luty 2020
 
Avatar intermanka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 127
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Cytat:
Napisane przez joasiakotek41 Pokaż wiadomość
Chciałabym dorzucić coś jeszcze i mam nadzieję, że tym wpisem nie strzelę sobie w kolano. Uważam jednak, że dyskusja jest potrzebna.


Zaznaczam też, że nie chodzi mi o mnie, bo czasem jednak do testów się dostaję. Jest natomiast sporo dziewczyn aktywnych na KWC- czasem są w pierwszej 30, czasem w 50, ale są tu widoczne, które w zasadzie w ogóle nie testują. Dwa dni temu założyłam sobie konto na Instagramie- i przyznaję się bez bicia, że ma to związek z tytułem recenzentki miesiąca, bo chcę również i tam opisywać kosmetyki . Nie zamierzam jednak zrezygnować z zamieszczania recenzji na KWC.Wcześniej jednak potrafiłam przez wiele lat żyć bez Insta - zapewne jak sporo innych dziewczyn piszących tutaj. Prześledziłam konta wielu dziewczyn i wydaje się mi, że te, które są aktywne na Instagramie, które mają dużo zdjęć, polubień i dużo obserwatorów, dostają się częściej do testów niż inne osoby. Może się mylę, ale takie odnoszę wrażenie. W odpowiedzi na pytania odnośnie Klubu Recenzentki jest napisane, że duże znaczenie ma aktywność na KWC. A przecież KWC jest tutaj a nie na Instagramie. KWC to przede wszystkim słowo pisane, czyli recenzje. Zaznaczam, że absolutnie nic nie mam przeciwko dziewczynom bardzo aktywnym na Insta, ale aktywność na KWC to w mojej ocenie pisanie merytorycznych recenzji tutaj, dodawanie tutaj produktów do bazy, chwalenie tutaj recenzji innych dziewczyn, a nie umieszczanie pięknych fotek na Instagramie. Zaznaczam, że nie chodzi mi o mnie, bo czasem dostaję się do testów. Jest jednak dużo dziewczyn aktywnych tutaj, których w akcjach testerskich praktycznie nie ma. Czy znaczenie ma w takim razie ich ewentualny brak aktywności na Instagramie? Przecież KWC to właśnie słowo pisane, czyli merytoryczne recenzje, a nie piękne zdjęcia na portalach społecznościowych. A Wy dziewczyny, co o tym myślicie?

Powiem szczerze,że ja tej zależności w swoim przypadku nie zauważyłam, a czasem nawet przeciwnie. Ja jestem dosyć mocno aktywna na Insta bo mój profil jest typowo poświęcony testowaniu produktów (głównie kosmetyków), tematyce beauty, makeup itp i w zasadzie codziennie dodaje nowe posty, a o tym jak "często" w ostatnim czasie coś testuje z wizażu pisałam już wcześniej Po ostatnim teście Loreala widziałam z ciekawości profile dziewczyn które się dostały-np te co otrzymały 2-3 zestawy i często miały znacznie mniejszą aktywność i liczbę followersów od mojej. Często ich profile były typowo prywatne. Tak więc w mojej ocenie testowanie tutaj z Insta nie ma wiele wspólnego.


Cytat:
Napisane przez AgataD Pokaż wiadomość

Czytam Wasze wiadomości i bardzo się cieszę, że mogę liczyć na Wasze pomysły i chęć współpracy. Odezwę się zaraz na priv do kilku z Was (tych, które wyraziły chęć pomocy). Na pewno razem uda nam się jeszcze bardziej udoskonalić testy na każdym etapie.

Dzięki wielkie!

Agata

Jeśli w jakiś sposób się przydam to również chętnie pomogę
__________________
Zapraszam:

https://www.instagram.com/dankakosmetycznie/
intermanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 10:11   #94
intermanka
Recenzentka Miesiąca - Luty 2020
 
Avatar intermanka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 127
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Brawo! Podoba mi się nowe testowanie Maybelline i wyraźne podkreślenie, że należy wybrać TYLKO JEDEN zestaw Podoba mi się też to,że daliście mniej czasu na zgłoszenia - osoby aktywne nie będą miały problemu z szybkim dotarciem do tego info, a Wam zostanie więcej czasu na ocenę zgłoszeń Cieszę się,że nasz głos nie idzie w próżnię
__________________
Zapraszam:

https://www.instagram.com/dankakosmetycznie/
intermanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 10:40   #95
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Cytat:
Napisane przez intermanka Pokaż wiadomość
Brawo! Podoba mi się nowe testowanie Maybelline i wyraźne podkreślenie, że należy wybrać TYLKO JEDEN zestaw Podoba mi się też to,że daliście mniej czasu na zgłoszenia - osoby aktywne nie będą miały problemu z szybkim dotarciem do tego info, a Wam zostanie więcej czasu na ocenę zgłoszeń Cieszę się,że nasz głos nie idzie w próżnię

To prawda, nareszcie się tego doczekałyśmy .

Krótki czas na zgłoszenie to na pewno celowe działanie, aczkolwiek test jest wysyłany na maila, czyli pewnie zamknięty, a i tak pewnie po forach ktoś rozpuści link .


Ale na to nic nie poradzimy, jednak grunt, że zaczęło się cokolwiek w tej materii robić!
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 10:43   #96
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Cytat:
Napisane przez MissYou00 Pokaż wiadomość
To prawda, nareszcie się tego doczekałyśmy .

Krótki czas na zgłoszenie to na pewno celowe działanie, aczkolwiek test jest wysyłany na maila, czyli pewnie zamknięty, a i tak pewnie po forach ktoś rozpuści link .


Ale na to nic nie poradzimy, jednak grunt, że zaczęło się cokolwiek w tej materii robić!
Przecież to nie jest pierwszy test kiedy czas na zgłoszenie się to 2 dni, czas na "przeczytanie" zgłoszeń raczej też nie jest specjalnie wydłużony patrząc na inne harmonogramy.. Ale plus że można się zgłosić do jednego testu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 10:51   #97
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Przecież to nie jest pierwszy test kiedy czas na zgłoszenie się to 2 dni, czas na "przeczytanie" zgłoszeń raczej też nie jest specjalnie wydłużony patrząc na inne harmonogramy.. Ale plus że można się zgłosić do jednego testu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Pierwszy test to nie jest, fakt. Najczęściej taki czas mają tzw.testy zamknięte, które nie pojawiają się w Klubie Recenzentki (a jeśli już, to w momencie ogłoszenia wyników), są natomiast rozsyłane do jakiejś tam okreslonej grupy wizażanek. Wszystko fajnie, tyle że dziwnym trafem te testy wymykają się poza Wizaż i są udostępniane na innych portalach, choć z założenia ma to być test zamknięty - ot, taka mała dywagacja, ale te z nas, które są tutaj dłużej, wiedzą, co mam dokładnie na myśli.



Mnie natomiast chodziło o to, że można zgłosić się do jednego zestawu i to jest fajne . Oby tak dalej, tym bardziej, że teraz powinno być bardziej sprawiedliwie, wybieram to, co najbardziej mnie interesuje, wysyłam zgłoszenie i wszystko jest jak należy

Edytowane przez MissYou00
Czas edycji: 2019-02-18 o 11:02 Powód: dopisek
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-18, 10:54   #98
maladaga
Recenzentka Miesiąca - Luty 2018
 
Avatar maladaga
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Cytat:
Napisane przez intermanka Pokaż wiadomość
Brawo! Podoba mi się nowe testowanie Maybelline i wyraźne podkreślenie, że należy wybrać TYLKO JEDEN zestaw Podoba mi się też to,że daliście mniej czasu na zgłoszenia - osoby aktywne nie będą miały problemu z szybkim dotarciem do tego info, a Wam zostanie więcej czasu na ocenę zgłoszeń Cieszę się,że nasz głos nie idzie w próżnię



Kochana testy zamknięte nie mają z aktywnością nic wiele wspólnego - przestałam być do nich zapraszana z rok temu , więc tu nie chodzi o aktywność , po prostu zmienia się odbiorców e-maila co jakiś czas i tyle. Ale super , że można wziąć udział w tylko jednym teście , bardzo mi się to podoba: oklaski:
__________________
małe-wredne-kochane//zaraszlakmnietrafi
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 159 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
maladaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 12:31   #99
intermanka
Recenzentka Miesiąca - Luty 2020
 
Avatar intermanka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 127
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Cytat:
Napisane przez maladaga Pokaż wiadomość
Kochana testy zamknięte nie mają z aktywnością nic wiele wspólnego - przestałam być do nich zapraszana z rok temu , więc tu nie chodzi o aktywność , po prostu zmienia się odbiorców e-maila co jakiś czas i tyle. Ale super , że można wziąć udział w tylko jednym teście , bardzo mi się to podoba: oklaski:

Słońce mnie chodziło o to, że na zgłoszenie do testu jest tylko jeden dzień i tylko aktywni się zorientują zanim czas na zgłoszenie się skończy nie chodziło mi o to że grupą do której jest wysyłane zaproszenie to grupa aktywna Z drugiej strony macie racje - na facebooku już krąży link więc się wymknęło poza test zamknięty. Najważniejsze, że są zmiany na plus jakby chociaż możliwość zgłoszenia tylko do jednego zestawu, więc trzeba docenić, że ktoś tam jednak słucha głosu ludu
__________________
Zapraszam:

https://www.instagram.com/dankakosmetycznie/
intermanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 12:40   #100
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Cytat:
Napisane przez intermanka Pokaż wiadomość
Słońce mnie chodziło o to, że na zgłoszenie do testu jest tylko jeden dzień i tylko aktywni się zorientują zanim czas na zgłoszenie się skończy nie chodziło mi o to że grupą do której jest wysyłane zaproszenie to grupa aktywna Z drugiej strony macie racje - na facebooku już krąży link więc się wymknęło poza test zamknięty. Najważniejsze, że są zmiany na plus jakby chociaż możliwość zgłoszenia tylko do jednego zestawu, więc trzeba docenić, że ktoś tam jednak słucha głosu ludu
Moim zdaniem jakby chcieli zrobić test zamknięty dla określonych osób, to by wysłali link w wiadomościach prywatnych, tak jak kiedyś to robili. Nawet jak ktoś się podzielił linkiem to druga osoba nie mogła wypełniać ankiety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 12:43   #101
maladaga
Recenzentka Miesiąca - Luty 2018
 
Avatar maladaga
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Na fb to jedno - zajrzyj na strony gdzie są fora konkursowe - tam już urwanie miejsca gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę bo jest test i można wybrać tylko jeden zestaw I bardzo dobrze - chociaż ciekawi mnie to czy tym razem do testu zakwalifikują się dziewczyny które robią tu cokolwiek , czy znówczęśc z nich to będą te , które zgłaszają się tylko i wyłącznie bo testu bo za darmo i tylko po testach recenzję piszą - to będzie ciekawy test

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jakby chcieli zrobić test zamknięty dla określonych osób, to by wysłali link w wiadomościach prywatnych, tak jak kiedyś to robili. Nawet jak ktoś się podzielił linkiem to druga osoba nie mogła wypełniać ankiety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To byłoby spoko - wtedy np jeśli dają kremy czy balsamy do cery suchej / wrażliwej / atopowej to tylko takie wizażanki mogłyby się zgłosić i testy byłyby bardziej wiarygodne
__________________
małe-wredne-kochane//zaraszlakmnietrafi
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 159 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
maladaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-18, 13:20   #102
joasiakotek41
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2019
 
Avatar joasiakotek41
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 17
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Na forum bardzo podobnym do naszego już przeszło godzinę temu ktoś wkleił link do testu Maybeline
__________________
Uwielbiam koty i buty na obcasie
joasiakotek41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 15:02   #103
rosiecka
Recenzentka Miesiąca - Marzec 2021 , Listopad 2018
 
Avatar rosiecka
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 17
Dot.: Problem testowania

Hej, odsyłam do wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1163626&page=4 . Wyjaśniono tam, w jaki sposób wybierane są osoby do testów. Czasami trzeba niestety uzbroić się w cierpliwość. W tym czasie polecam skupić się na bazie KWC i pisać recenzje w oparciu o samodzielnie zakupione kosmetyki, gdyż o to w głównej mierze tu chodzi - zależy nam na dodawaniu recenzji i wzbogacaniu serwisu, testowanie kosmetyków jest jedynie miłym dodatkiem . Pozdrawiam.
rosiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 15:20   #104
rosiecka
Recenzentka Miesiąca - Marzec 2021 , Listopad 2018
 
Avatar rosiecka
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 17
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Brawo za zmianę zasad, obecna akcja Maybelline bardzo mi się podoba

Super, że można zgłosić się tylko do jednego zestawu! Cieszę się, że nasze spostrzeżenia i uwagi zostały wzięte pod uwagę
rosiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 17:55   #105
weronkaa84
Zakorzenienie
 
Avatar weronkaa84
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: LKS
Wiadomości: 4 541
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Maybelline nie jest testem dla wybranych , jest w Klubie Recenzentki , więc dla wszystkich
__________________
Instagramuję i ja
https://www.instagram.com/weronkaa84/
weronkaa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 18:26   #106
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Cytat:
Napisane przez weronkaa84 Pokaż wiadomość
Maybelline nie jest testem dla wybranych , jest w Klubie Recenzentki , więc dla wszystkich

Teraz już tak, przez wiele godzin po rozesłaniu maili nie było go w Klubie . Niemniej jednak, sporo testów jest na maila, a pojawiają się dopiero w momencie ogłoszenia wyników, jak chociażby ostatni test NYX
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 18:32   #107
weronkaa84
Zakorzenienie
 
Avatar weronkaa84
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: LKS
Wiadomości: 4 541
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Cytat:
Napisane przez MissYou00 Pokaż wiadomość
Teraz już tak, przez wiele godzin po rozesłaniu maili nie było go w Klubie . Niemniej jednak, sporo testów jest na maila, a pojawiają się dopiero w momencie ogłoszenia wyników, jak chociażby ostatni test NYX
To nic nie znaczy. Jak kiedyś był test dla wybranych, to osoby , które nie dostały do niego zaproszenia , nawet jeśli przechwyciły link, nie mogły wypełnić ankiety zgłoszeniowej bo była blokada. Teraz maile z testami są rozsyłane do wszystkich ,które są zarejestrowane w Klubie Recenzentki bo te maile to jest po prostu newsletter ,co pisze nawet na dole każdego z tych maili No chyba , że ktoś ma problemy z pocztą, to wtedy możliwe jest , że nie wszystkie maile docierają . U mnie poczta działa bez zarzutu i dostaję info na maila o wszystkich testach A to, że jakiś test w Klubie Recenzentki czy w zakładce "konkursy i testy" pojawia się z opóźnieniem ,to pewnie po prostu Redakcja nie śpieszy się z publikacją
__________________
Instagramuję i ja
https://www.instagram.com/weronkaa84/

Edytowane przez weronkaa84
Czas edycji: 2019-02-18 o 18:55
weronkaa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 19:05   #108
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Cytat:
Napisane przez weronkaa84 Pokaż wiadomość
To nic nie znaczy. Jak kiedyś był test dla wybranych, to osoby , które nie dostały do niego zaproszenia , nawet jeśli przechwyciły link, nie mogły wypełnić ankiety zgłoszeniowej bo była blokada. Teraz maile z testami są rozsyłane do wszystkich ,które są zarejestrowane w Klubie Recenzentki bo te maile to jest po prostu newsletter ,co pisze nawet na dole każdego z tych maili No chyba , że ktoś ma problemy z pocztą, to wtedy możliwe jest , że nie wszystkie maile docierają . U mnie poczta działa bez zarzutu i dostaję info na maila o wszystkich testach A to, że jakiś test w Klubie Recenzentki czy w zakładce "konkursy i testy" pojawia się z opóźnieniem ,to pewnie po prostu Redakcja nie śpieszy się z publikacją



No nie do końca tak jest - był taki czas, że niektóre dziewczyny dostawały regularnie, a ja nie - a problemów z pocztą nie miałam i nie mam, zawsze maile do mnie dochodzą. Teraz gdy one nie dostają, to ja np. jestem w grupie odbiorców - wydaje mi się, że Wizaż to po prostu zmienia, naprawdę nie każdy to dostaje, z newsletterem to chyba nie ma nic wspólnego, bo wtedy, gdy nie dostawałam info o testach spoza Klubu, to dostawałam inne, chociażby te odnośnie wyników po zakończeniu całej akcji testerskiej .


Natomiast szkoda, że Wizaż odszedł od tego testowania tylko ''dla wybranych'' - jak już wspominała maladaga, byłoby to świetne w przypadku testów produktów na konkretne problemy skórne czy tez testy produktów dla kobiet dojrzałych - bo potem są takie kwiatki, że ktoś z cerą mieszaną testuje krem dla skóry bardzo suchej i atopowej, a dwudziestolatka testuje kremy przeciwzmarszczkowe
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 19:12   #109
maladaga
Recenzentka Miesiąca - Luty 2018
 
Avatar maladaga
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Cytat:
Napisane przez MissYou00 Pokaż wiadomość
No nie do końca tak jest - był taki czas, że niektóre dziewczyny dostawały regularnie, a ja nie - a problemów z pocztą nie miałam i nie mam, zawsze maile do mnie dochodzą. Teraz gdy one nie dostają, to ja np. jestem w grupie odbiorców - wydaje mi się, że Wizaż to po prostu zmienia, naprawdę nie każdy to dostaje, z newsletterem to chyba nie ma nic wspólnego, bo wtedy, gdy nie dostawałam info o testach spoza Klubu, to dostawałam inne, chociażby te odnośnie wyników po zakończeniu całej akcji testerskiej .


Natomiast szkoda, że Wizaż odszedł od tego testowania tylko ''dla wybranych'' - jak już wspominała maladaga, byłoby to świetne w przypadku testów produktów na konkretne problemy skórne czy tez testy produktów dla kobiet dojrzałych - bo potem są takie kwiatki, że ktoś z cerą mieszaną testuje krem dla skóry bardzo suchej i atopowej, a dwudziestolatka testuje kremy przeciwzmarszczkowe

Zgadzam się - też już nie dostaje powiadomień na e- mail od około roku , wcześniej miałam , wiec też uważam , że zmieniają grupy odbiorców. Od kiedy jestem na wizażu tak mam - są okresy w których te zawiadomienia były czy to na e-mail czy na wiadomość prywatną ( chyba jeszcze za czasów gdy aniołek zajmowała się testami , i chwilę po tym jak zaczęła Agata też miałam PW ) a potem nagle nie było i tak w kółko


Nooo testowanie dla '' wybranych grup '' - szkoda , że tego nie ma. I jeszcze szkoda , że nie ma filtru blokującego dodanie recenzji po testach przed otrzymaniem ankiety wynikowej . Jak widze recenzję napisaną w dzień otrzymania produktu ( bo przecież każdy wie z różnych źródeł , że produkty do testów są już u ambasadorek ) a widzę te powiedzmy wprost - kłamstwa o używaniu przez tydzień ( a kurier jeszcze dobrze do auta z powrotem nie wsiadł ) to po prostu mi słabo
__________________
małe-wredne-kochane//zaraszlakmnietrafi

Edytowane przez maladaga
Czas edycji: 2019-02-18 o 19:13 Powód: dopisek
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 159 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
maladaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-18, 19:19   #110
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Cytat:
Napisane przez MissYou00 Pokaż wiadomość
No nie do końca tak jest - był taki czas, że niektóre dziewczyny dostawały regularnie, a ja nie - a problemów z pocztą nie miałam i nie mam, zawsze maile do mnie dochodzą. Teraz gdy one nie dostają, to ja np. jestem w grupie odbiorców - wydaje mi się, że Wizaż to po prostu zmienia, naprawdę nie każdy to dostaje, z newsletterem to chyba nie ma nic wspólnego, bo wtedy, gdy nie dostawałam info o testach spoza Klubu, to dostawałam inne, chociażby te odnośnie wyników po zakończeniu całej akcji testerskiej .


Natomiast szkoda, że Wizaż odszedł od tego testowania tylko ''dla wybranych'' - jak już wspominała maladaga, byłoby to świetne w przypadku testów produktów na konkretne problemy skórne czy tez testy produktów dla kobiet dojrzałych - bo potem są takie kwiatki, że ktoś z cerą mieszaną testuje krem dla skóry bardzo suchej i atopowej, a dwudziestolatka testuje kremy przeciwzmarszczkowe
Tyle że te testy dla wybranych, były dawane losowo a nie, że jak mam sucha cerę to zapraszają mnie do kremu nawilżajacego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 19:22   #111
weronkaa84
Zakorzenienie
 
Avatar weronkaa84
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: LKS
Wiadomości: 4 541
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Cytat:
Napisane przez MissYou00 Pokaż wiadomość
No nie do końca tak jest - był taki czas, że niektóre dziewczyny dostawały regularnie, a ja nie - a problemów z pocztą nie miałam i nie mam, zawsze maile do mnie dochodzą. Teraz gdy one nie dostają, to ja np. jestem w grupie odbiorców - wydaje mi się, że Wizaż to po prostu zmienia, naprawdę nie każdy to dostaje, z newsletterem to chyba nie ma nic wspólnego, bo wtedy, gdy nie dostawałam info o testach spoza Klubu, to dostawałam inne, chociażby te odnośnie wyników po zakończeniu całej akcji testerskiej .


Natomiast szkoda, że Wizaż odszedł od tego testowania tylko ''dla wybranych'' - jak już wspominała maladaga, byłoby to świetne w przypadku testów produktów na konkretne problemy skórne czy tez testy produktów dla kobiet dojrzałych - bo potem są takie kwiatki, że ktoś z cerą mieszaną testuje krem dla skóry bardzo suchej i atopowej, a dwudziestolatka testuje kremy przeciwzmarszczkowe
To nie wiem.Dziwne to bo tak jak już pisałam , do mnie przychodzą maile o wszystkich testach , nie zdarzyło sie tak , żebym o jakimś teście nie wiedziała Na dole każdego z tych maili zawsze pisze , że newsletter wysłany tylko do osób , które zapisały sie do tego typu korespondencji i w każdej chwili można sie wypisać, więc teoretycznie wszystkie powinny takiego maila dostać.
Co do testów ukrytych to też mi ich bardzo brakuje. Właśnie ja mam 35 lat i dostałam się tylko raz do testu kremu przeciwzmarszczkowego. Trafia mnie jak potem widzę recenzje dwudziestolatek , którym krem wyprasował zmarszczki , zanim jeszcze zdążyły sie w ogóle pojawić
__________________
Instagramuję i ja
https://www.instagram.com/weronkaa84/
weronkaa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 19:22   #112
maladaga
Recenzentka Miesiąca - Luty 2018
 
Avatar maladaga
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Tak , pamiętamy Tylko kiedyś grupy docelowe były lepiej dopasowane - nie było tylu młodych dziewczyn dostających kremy przeciw zmarszczkowe , albo tylu posiadaczek cery mieszanej w teście serum do cery suchej
__________________
małe-wredne-kochane//zaraszlakmnietrafi

Edytowane przez maladaga
Czas edycji: 2019-02-18 o 19:24
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 159 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
maladaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 19:25   #113
weronkaa84
Zakorzenienie
 
Avatar weronkaa84
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: LKS
Wiadomości: 4 541
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Tyle że te testy dla wybranych, były dawane losowo a nie, że jak mam sucha cerę to zapraszają mnie do kremu nawilżajacego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wtedy to chyba zaproszenia dostawały osoby aktywne w Kwc. Ja byłam aktywna i miałam sporo zaproszeń. I zgadzam się , że zaproszenia nie byly rozsyłane w oparciu o dopasowanie do typy skóry , rodzaju włosów , itp.
__________________
Instagramuję i ja
https://www.instagram.com/weronkaa84/
weronkaa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-19, 09:50   #114
Kukusiamr
Przyczajenie
 
Avatar Kukusiamr
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Post Testy

Chętnie się dowiem na jakich zasadach są wybierane osoby do testów? Słyszałam kilka wersji w tym że na chybiłtrafił albo że wybierane są osoby aktywne na forum. O co chodzi bo już zgłupiałam
Kukusiamr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-19, 10:10   #115
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 713
Dot.: Testy

Odpowiedz znajdziesz tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post86490929


aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-19, 15:57   #116
Aseret87
Raczkowanie
 
Avatar Aseret87
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 61
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Hej kochane czy któraś z Was dostała już tusz? Sprawdzałam po numerze przesyłki mój gdzieś utknął

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aseret87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-19, 16:17   #117
maladaga
Recenzentka Miesiąca - Luty 2018
 
Avatar maladaga
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Ja akurat tuszu nie testuje , ale widziałam na innych portalach zdjęcia , a nawet recenzje na kwc juz więc tusze już raczej są u wszystkich , ale jak masz nr przesyłki to na poczcie powinni pomóc ustalić gdzie Twoja paczka
__________________
małe-wredne-kochane//zaraszlakmnietrafi
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 159 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
maladaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 13:52   #118
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

A jak wam się podobają wyniki testu maybelline?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 14:00   #119
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
A jak wam się podobają wyniki testu maybelline?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Pozwolę sobie na brak komentarza, gdyż słowa, które cisną mi się na usta są wysoce niecenzuralne .

Znowu cyrk na kółkach, tyle powiem!
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 14:32   #120
maladaga
Recenzentka Miesiąca - Luty 2018
 
Avatar maladaga
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Cytat:
Napisane przez MissYou00 Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie na brak komentarza, gdyż słowa, które cisną mi się na usta są wysoce niecenzuralne .

Znowu cyrk na kółkach, tyle powiem!

Z winy nie uczciwych zagrywek niestety
__________________
małe-wredne-kochane//zaraszlakmnietrafi
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 159 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
maladaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Konkursy na wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-21 08:49:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.