Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-05-18, 20:33   #301
jnna_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 7
Dot.: Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!

Gainer ma ten problem, że "zalewa", przez wysoką obecnośc węglowodanów. Dla osób aktywnych, które chcą być trochę silniejsze i zachować linię najlepsze będzie białko (pomijając oczywiście dobrą, zbilansowaną dietę, która powinna być podstawą)
jnna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-21, 07:48   #302
driver1983
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 7
Dot.: Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!

Osobiście stosowałam już wiele suplementów niby które miały sprawić że w miesiąc schudnę 10 kg głupio w to wierzyłam przyznam .... sporo kasy wydane bo to wcale nie tanie produkty i nie pomogło. Jakej 2 miesiace temu byłam u nas w Poznaniu w centrum strasznie rozkopane to nasze miasto tak na marginesie i musiałam obejść ulice która byłą zamknieta dla ruchu przy św, Marcinie jest uica l Ratajczaka jest sklep konopny nigdy o nim nie słyszałam konopna farmacja Z ciekawości zaszłam tam i kupiłam pare ciekawych produktów yerba mate z konopiami i Muscle Care Green Tea wszystko kosztowało nie całe 40 zł sprawdzcie u nich na sklepie internetowym jakie to tanie !!! Yerbe piłam 6 razy dziennie tak polecała mi pani i kapsułkę stosowałam jedna na dzień.
Moja opinia dziewczyny :
W miesiąc może nie schudłam 10 kg , ale 3 kilo ze mnie zeszło
więc jakie wy macie tanie sposoby aby naturalnie gubić z wagę bez całej tej chemii i tych drogich suplementów co nam obiecują w miesiąc idealna wagę ?
driver1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-15, 17:10   #303
Anna1121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 4
Dot.: Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!

A jazda na rowerze stacjonarnym efekty xx daje jakieś? Bo zastanawiam się nad zakupem i nie wiem czy warto.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-06-30 o 09:43 Powód: link
Anna1121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 12:36   #304
Wiolka2790
Raczkowanie
 
Avatar Wiolka2790
 
Zarejestrowany: 2023-05
Wiadomości: 82
Dot.: Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Anna1121 Pokaż wiadomość
A jazda na rowerze stacjonarnym efekty xx daje jakieś? Bo zastanawiam się nad zakupem i nie wiem czy warto.

Sam rower stacjonarny może i nie da jakichś spektakularnych efektów, ale w połączeniu z dobrą dietą ... już bardziej na tak. Jeśli chce się zgubić zbędne kilogramy to bez deficytu kalorycznego się nie obejdzie No i białeczko jak najbardziej wskazane
__________________
  • '' ... Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem Twojego życia ! ''


02.08.2023

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-06-30 o 09:43 Powód: link w cytacie
Wiolka2790 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-06, 22:04   #305
Misinia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 4
Dot.: Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!

Od kilku tygodni biorę L-karnitynę, białko i kreatynę i zauważyłam, że szybciej spalam tłuszcz, lepiej się regeneruję po wysiłku, lepiej się czuję i lepiej wyglądam. Poza tym suplementuję też witaminy: D3, magnez, selen, cynk i komplex B.
Misinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-06 14:24:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.