lotioon - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-27, 21:34   #1
asia2803
Raczkowanie
 
Avatar asia2803
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 94

lotioon


czeeesc. mam pytanie bo ja kupilam ten lotion :


i czy on jest zły ? bo to chyba nie jest na porost wlosow. taki pomaranczowy jest. i nie wiem czy mam wymieniac go? ktos mial taki fioletowy i mu przesypieszyl porost wlosoww? i mógłby ktos wstawic zdj. tego dobrego lotionu co uzywacie?
asia2803 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 22:33   #2
mhm_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 288
Dot.: lotioon

Cytat:
"Inter Fragrances, Seboradin Niger, Lotion z czarną rzodkwią


To uzupełnienie pielęgnacji włosów tłustych oraz skóry głowy podatnej na dermatozy. Działa długotrwale docierając do elementów żywych włosa - mieszka i cebulki. Chroni włosy przed agresywnym działaniem zanieczyszczeń powietrza. Podstawa działania lotionu SEBORADIN NIGER opiera się na wyciągu z czarnej rzodkwi. Witaminy i mikroelementy w nim zawarte wzmacniają cebulki włosowe i pobudzają je do odrostu. Jego bakteriostatyczne działanie pomaga w leczeniu podrażnień oraz łupieżu. W zachowaniu równowagi mikrobiologicznej skóry głowy pomaga zawarty w lotionie olejek drzewa herbacianego, a także olejki eteryczne sosny i kolendry. Tymol, naturalny bakteriostatyk i związek grzybobójczy niszczy przyczynę łupieżu i łuszczycy - szkodliwe grzyby i bakterie. Olejki i hiperyzyna zawarte w wyciągu z dziurawca regulują ilość drobnoustrojów, łagodzą stany zapalne skóry oraz pomagają w regulacji pracy gruczołów łojowych skóry. Wyciąg z kłącza tataraku dostarcza składników poprawiających ukrwienie skóry i powstrzymujących wypadanie włosów. Olej rycynowy chroni osłonkę włosa, łączy się z keratyną i stabilizuje jej strukturę.

Inter Fragrances, Seboradin, Lotion regenerujący z żeń-szeniem do włosów zniszczonych



Preparat służy do intensywnej pięlęgnacji włosów zniszczoncyh zabiegami, np. trwałą ondulacją, farbowaniem, suchych i 'bez życia'. Ekstrakty żeń-szenia oraz czarnej rzodkwi z zawartym w nich bogactwem witamin, substancji stymulujących i związków siarki, odżywiają i pobudzają włosy. Dzięki nim lioton zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów i rozdwajaniu ich końcówek. Preparat zawiera także olej rycynowy, nadający włosom gładkość i elastyczność. Polecany do codziennego stosowania. Testowany Dermatologicznie

Skład: Aqua, Alcohol (and) Diethyl Phthalate (and) Propylene Glycol, Panax Ginseng Extract, Hypericum erforatum Extract, Burdock Extract, Castor Oil, Raphanus Nigra Extract, Glycerin, Corlander Oil, Parfum.
"
z kwc

myślę, że obydwa mogą przyspieszyć porost włosów. ten który chciałaś kupić to prawdopodobnie ten drugi, tak jak pisałaś ma pomarańczową zakrętke
mhm_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 08:41   #3
zelka888
Zakorzenienie
 
Avatar zelka888
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zimnoo ;p
Wiadomości: 3 308
GG do zelka888
Dot.: lotioon

a ja używam całą serię. Szam,pon, lotion i ampułki. i Powiem Ci że nie zobaczysz wielkiej różnicy w okresie miesiąca czy półtora. To trzeba uzywac systematycznie , ja po 2 miesiącach zauważyłam, że mniej mi włosów wypda) i pojawia się meszek włosków przy skórze i po odrostach mojego balejagu spostrzegłam ze w ciągu miesiąca miałam juz spory odrost to jak dla mnie jest bardzo dużo bo włosy moje są tak jakby z kamienia powoli rosną ;p
zelka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 13:22   #4
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: lotioon

asia2803, zadałaś identyczne pytanie na innym wątku, więc chyba nie ma potrzeby zakładania takiego samego wątku ???
Nie praktykujemy tego na Wizażu
Wątek zamkyam.
Proszę korzystać z wyszukiwarki, o Seboradinie było mnóstwo postów.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.