Wąsik ;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-10, 18:21   #1
gosc990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 12

Wąsik ;/


mam 15 lat, blond włosy a pomimo to... wielką zmorę jaką jest wąsik.
włosy niby blond, ale jak światło dobrze na mnie pada, to idealnie go widać i jest wtedy czarny. Nic z nim nie robiłam, ale coraz bardziej zastanawiam się aby się go pozbyć,jest on moim wielkim kompleksem i boję się że przez niego nie będę nigdy miała chłopaka....
Znalazłam w internecie rozjaśniacz Sally Hansen creme hair bleach for face,krótko mówiąc wybielacz do wąsika, czytałam dużo o nim, kobietki pisały że włoski się po nim świecą przez jakiś czas ale później jest ok, no i tak ogólnie dużo było pozytywnych opinii.Tyle że nie ma go w moim mieście i jedynie mogę zamówić przez internet ;I no i jest drogi dosyć (ok. 30 zł) więc rozważam też wyjście : plastry z woskiem. Tylko że boję się że będą potem jakieś krosty a jak włosy będą odrastać to małe czarne kropeczki ale za to plastry są dostępne w moim mieście no i są tańsze(max. 10 zł)
Więc jestem teraz w kropce i nie wiem co mam wybrać więc zwracam się z wieeeelką prośbą o udzielenie mi pomocy ! + dołączam też zdjęcie mojego wąsika robione pod najlepszym światłem, kiedy jest najlepiej widoczny http://img688.imageshack.us/i/beztytuu23z.png/

Edytowane przez gosc990
Czas edycji: 2011-04-10 o 18:24
gosc990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 07:28   #2
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Wąsik ;/

A nie lepiej iść na wosk do kosmetyczki?
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 10:16   #3
Ania-08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Dot.: Wąsik ;/

Zgadzam się z przedmówczynią, że najlepiej jak pójdziesz do kosmetyczki. Ostatnio jak bylam na regulacji brwi to za mną w kolejce czekała dziewczyna do depilacji wąsiku. Czyli jak widzisz nie jesteś jedyna z takim problemem, głowa do góry
Ania-08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 18:19   #4
carmelo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Wąsik ;/

hej ja ci polecam abyś najpierw wypróbowała plastry do depilacji twarzy rossmann isana kosztują koło 8 złotych. od ponad dwóch lat używam plastrów do depilacji przez co pozbyłam się problemu. na początku może skóra być podrażniona ale z czasem się przyzwyczai tak jak moja . obecnie bardzo mało włosków mi odrasta i co najważniejsze są mało widoczne . kiedyś też wypróbowałam preparat sally hansen ale takie wybielone włoski moim zdaniem nie wyglądały naturalnie i dlatego przerzuciłam się na plastry.
carmelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 18:31   #5
Majka2011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Wąsik ;/

Polecam kosmetyczkę, sama mam ten problem, osobiście miałam podrażnienie i zapalenie mieszków włosowych po "domowej" depilacji. Teraz chodze do kosmetyczki i też goroąco polecam!! Na pocieszenie dodam, że włoski odrastają delikatnejsze pozdrawiam
Majka2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 21:23   #6
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wąsik ;/

Ja również nie polecam robić sama w domu. Ja mam złe wspomnienia.
Po drugie o czym mało osób wie, a mówiła mi moja kosmetyczka to to, że wąsik osłabi się dopiero po wielu, wielu razach wyrywania. Nie ma tak, że się wyrwie raz czy trzy razy i już będzie słabszy i druga niestety gorsza wiadomość. Może być tak,że przez wyrywanie "obudzą się" włoski obok, te jasne i też zaczną ciemnieć. Nie pamiętam już czym to było spowodowane, ale może tak być.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:38.