Potrzebna pomoc! Wiosenna metamorfoza :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-09, 17:04   #1
TheRajtka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11
Hej dziewczyny!
Piszę do was, ponieważ potrzebuję waszej pomocy, przeglądnęłam parę postów dotyczących metamorfoz i stwierdziłam iż.. można Wam zaufać!
Mam ochotę i ogromną potrzebę jakiejś zmiany.
Dotyczy to przede wszystkim włosów, może makijażu, chociaż i tak rzadko jakiś stosuję.
Przesyłam parę zdjęć moich starych, a ostatnie będzie moje aktualne
Pytanie jest takie: jaka długość włosów do mnie pasuje ? jaka fryzura ? jaki kolor włosów ? zapuszczać ? ścinać ? farbować ?
Czekam na wasze rady z niecierpliwością !


stare zdjęcia...

o udało się! to ostatnie, to nawet z dziś!
Jeżeli jeszcze jakieś informacje będą wam potrzebne to z chęcią odpowiem

myślałam nad krótkimi włosami i takimi fryzurami, ale nie wiem, jaki kolor, i czy krótki, czy raczej dłuższe ? nie wiem już
może jak już doradzicie mi fryzurkę i kolor, to jakiś makijaż też ? jeżeli chodzi o malowanie się to jestem bardzo.... cieńka..

https://wizaz.pl/Fryzury/Foto-fryzur...my-wlosy#image

https://wizaz.pl/Fryzury/Foto-fryzur...elowania#image

https://wizaz.pl/Fryzury/Foto-fryzur...en-20113#image

https://wizaz.pl/Fryzury/Foto-fryzur...ien-2011#image

nad tymi fryzurami powyżej w linkach myslałam...
Proszę doradźcie!!

i jeszcze zdjęcia takie bez makijazu, bez żadnej stylizacji, rano, czyli zwykła ja. Z włosami rozpuszczonymi i z opaską do góry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje1.jpg (55,2 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moje2.jpg (62,3 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moje3.jpg (48,1 KB, 162 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moje4.jpg (134,2 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moje5.jpg (94,4 KB, 233 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moje6.jpg (75,2 KB, 547 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG00590-20120310-0817.jpg (133,4 KB, 215 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG00591-20120310-0818.jpg (135,3 KB, 219 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-07-14 o 08:57 Powód: post pod postem
TheRajtka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 09:00   #2
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Potrzebna pomoc! Wiosenna metamorfoza :)

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1331314704
tu wygladasz ślicznie i tak właśnie powinnaś nosić grzywkę, nie na całe czoło. A włosy najwyżej pocieniować ale nie skracać na długości. Ja uwielbiam wszelkie rudości ale w Twoim przypadku bardziej od tego rudego pasuje mi właśnie taki delikatny jasny kolor. Może wybierz się do fryzjera na rozjaśnianie przez refleksy. Lub stosuj jakieś płukanki na rozjaśnienie. Wydaje mi się, że to mogłoby nadać takiej świeżości Twojemu wyglądowi.
Cerę masz chyba prawie że idealną prawda? Więc nie ma potrzeby stosowania żadnych podkładów. Ale użyłabym różu lub bronzera do wymodelowania twarzy. To optycznie mogłoby zmniejszyć Twoją chyba trochę okrągłą buzię. Trzeba zaopatrzyć się w róż/bronzer/rozświetlacz, pędzel, pooglądać urodowe filmiki na yt i do dzieła Ładnie wytuszowane brwi i ew. jakaś kreska na górnej powiece(ale nie czarna a brązowa) powinno wystarczyć w kwestii makijażu jeśli w ogóle masz na niego ochotę.

Powinnaś się ubierać bardziej kolorowo i na pewno częściej uśmiechać bo wtedy wyglądasz najladniej
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 09:59   #3
juli1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Potrzebna pomoc! Wiosenna metamorfoza :)

Przypominasz mi trochę Kirsten Dunst i myślę, że spokojnie możesz się inspirować jej metamorfozami. Masz podobny kształt twarzy, cerę i oczy. Powinnaś odkrywać twarz. Nie polecam Ci prostej grzywki, raczej delikatną grzywkę na bok. Ślicznie wyglądasz na tym zdjęciu w kawiarni, na którym masz taką właśnie grzywkę i spięte włosy.
Myślę, że idealna długość dla Ciebie to włosy półdługie, za brodę lub do ramion. Jeśli chodzi o kolor to myślę, że świeżości może nadać Ci jasny, chłodny odcień blondu lub jasny odcień rudości. W rudym moim zdaniem wyglądałabyś prześlicznie. Widzę Cię też w lekkich falach.
A to kilka moich propozycji:
http://www.celebritybasha.com/wp-con...-picture-4.jpg
http://www.harpersbazaar.com/cm/harp...BA-0707-de.jpg
http://www.comicmix.com/media/2008/0...sten-dunst.jpg
http://topnews.in/light/files/Kirsten-Dunst_0.jpg

Jeśli chodzi o makijaż to proponowałabym delikatny. Przy metamorfozie na blond lub rudość porcelanowy podkład, jasny róż na policzkach, delikatne pastelowe cienie.

juli1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 10:30   #4
TheRajtka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11
Dot.: Potrzebna pomoc! Wiosenna metamorfoza :)

dziękuję Wam za rady !
czekam na więcej ! )


p.s nie ścinac włosów ? przesłałam w linkach parę fryzur krótkich które bardzo mi się podobają, miałam kiedyś krótkie ( te zdjecia są już w sumie z zapuszczania tyckh krótkich rudych) i czułam się w nich super! więc teraz nie wiem..
TheRajtka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 13:34   #5
obecna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 52
Dot.: Potrzebna pomoc! Wiosenna metamorfoza :)

Świetny typ urody! Pozazdrościć tylko
Zdecydowanie polecam zapuszczanie włosów, tak do ramion lub lekko za. Kolor dla Ciebie to ciemny blond lub odcienie rudego. ŻADNEJ grzywki!!!
Zdecydowanie przydało by Ci się dobre cięcie u fryzjera.
Co do makijażu to na prawdę wystarczy podkreślić lekko brwi i wytuszować rzęsy i jesteś BOSKA!
__________________
Kobiety, żeby się nie znudzić mężczyznom, zmieniają ubrania.
Mężczyźni, żeby się nie znudzić kobietom, zmieniają kobiety.

obecna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 14:42   #6
Ayati
Rozeznanie
 
Avatar Ayati
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 584
Dot.: Potrzebna pomoc! Wiosenna metamorfoza :)

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1331314704
tu wygladasz ślicznie i tak właśnie powinnaś nosić grzywkę, nie na całe czoło. A włosy najwyżej pocieniować ale nie skracać na długości. Ja uwielbiam wszelkie rudości ale w Twoim przypadku bardziej od tego rudego pasuje mi właśnie taki delikatny jasny kolor. Może wybierz się do fryzjera na rozjaśnianie przez refleksy. Lub stosuj jakieś płukanki na rozjaśnienie. Wydaje mi się, że to mogłoby nadać takiej świeżości Twojemu wyglądowi.
Powinnaś się ubierać bardziej kolorowo i na pewno częściej uśmiechać bo wtedy wyglądasz najladniej

Podpisuję się pod tym obiema rękoma, wyglądasz tutaj pięknie. Naturalnie i kwitnącą. Rozjaśnił włosy i zapuść na długości, nie wydaje mi się abyś wyglądała dobrze w krótkich. Kosmetyków raczej nie potrzebujesz kryjących, delikatny puder, róż , ewentualnie kolorowe cienie do powiek w wiosennych kolorach
Ayati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 15:02   #7
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Potrzebna pomoc! Wiosenna metamorfoza :)

Cytat:
Napisane przez TheRajtka Pokaż wiadomość
dziękuję Wam za rady !
czekam na więcej ! )


p.s nie ścinac włosów ? przesłałam w linkach parę fryzur krótkich które bardzo mi się podobają, miałam kiedyś krótkie ( te zdjecia są już w sumie z zapuszczania tyckh krótkich rudych) i czułam się w nich super! więc teraz nie wiem..
Hmm no mi się wydaje że ścinać nie. Wycieniować-tak. W ogóle grzywka prosta była dla Ciebie za ciężka moim zdaniem, tak samo za ciężki był ciemny rudy. Jasne włosy, grzywka na bok i jest Ci ślicznie. Ew. jasny rudy. Taki rudo-blond. I faktycznie wygladasz jak Kirsten ;o
Aczkolwiek jeśli Ci zdecydowanie lepiej (lepiej się czujesz) w krótkich no to ścinaj. Ja mówię jak to wygląda w mojej opinii w kwestii wyglądu-lepiej w dłuższych by Ci było
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-11, 15:20   #8
Katherinee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 115
Dot.: Potrzebna pomoc! Wiosenna metamorfoza :)

Moim zdaniem ta krótka fryzura nie pasowała Ci, a na tym zdj z kawiarni wyglądasz jak zupełnie inna dziewczyna i to na duzy plus swietnie wygladasz bez makijazu-piekna cera moje marzenie...Wg mnie nie powinnas scinac wlosow krocej niz do karku i tak jak dziewczyny radzą grzywka na pol czola, moze sporbuj dodac wlosom objętosci i jeśli myslisz o farbowaniu to wlasnie w kierunku delikatnego naturalneo koloru rudy jak dla mnie odpada
Katherinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 08:32   #9
DiankaL
Raczkowanie
 
Avatar DiankaL
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 58
Dot.: Potrzebna pomoc! Wiosenna metamorfoza :)

Cytat:
Napisane przez TheRajtka Pokaż wiadomość
dziękuję Wam za rady !
czekam na więcej ! )


p.s nie ścinac włosów ? przesłałam w linkach parę fryzur krótkich które bardzo mi się podobają, miałam kiedyś krótkie ( te zdjecia są już w sumie z zapuszczania tyckh krótkich rudych) i czułam się w nich super! więc teraz nie wiem..
Też tak mam , miałam różne długości ale w krótkich czułam się bardzo fajnie. Czasem zdjęcia inaczej przekazują rzeczywistość.
DiankaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 12:56   #10
140kala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Potrzebna pomoc! Wiosenna metamorfoza :)

Jeśli chodzi o metamorfozę to polecam taki program, sama się nad nim zastanawiam:
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/...JA04/120309703
140kala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 22:31   #11
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Potrzebna pomoc! Wiosenna metamorfoza :)

Zdecydowanie najładniej Ci w grzywce na bok (post 4 ostatnie i post 6 pierwsze). Z grzywką na całe czoło wyglądasz całkiem inaczej, nie poznałabym Cię wręcz. Czasem się nie mogę nadziwić, jak fryzura potrafi zmienić. Ładnie wyglądasz z włoskami złapanymi (post 4 ost zdj), jak i w długości/fryzurze z postu 6 (pierwsze z grzywką). Wydaje mi się, że w tych krótkich włosach z ciężką grzywką, których zdjęć wkleiłaś kilka, wyglądasz dużo starzej. W tych, które wymieniłam, tak młodzieńczo. Tylko widzę Cię w jakimś innym kolorze ciuchów, niż szary. Może jakieś pastele?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-14, 02:16   #12
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Potrzebna pomoc! Wiosenna metamorfoza :)

Cytat:
Napisane przez obecna Pokaż wiadomość
Świetny typ urody! Pozazdrościć tylko
Zdecydowanie polecam zapuszczanie włosów, tak do ramion lub lekko za. Kolor dla Ciebie to ciemny blond lub odcienie rudego. ŻADNEJ grzywki!!!
Zdecydowanie przydało by Ci się dobre cięcie u fryzjera.
Co do makijażu to na prawdę wystarczy podkreślić lekko brwi i wytuszować rzęsy i jesteś BOSKA!
Zgadzam sie . Chociaz w krotkich tez ladnie wygladasz. Masz sliczna buzie i lepiej ci bez tej ciezkiej grzywki.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 19:03   #13
Charlyn
Raczkowanie
 
Avatar Charlyn
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 340
Dot.: Potrzebna pomoc! Wiosenna metamorfoza :)

Ale masz świetną urodę! Śliczna z Ciebie dziewczyna
Moim zdaniem najlepiej wyglądasz w jaśniejszych blondach i w rudościach. Grzywka na bok.
Pocieniowałabym lekko włosy albo zrobiła boba do połowy szyi - końcówki również pocieniowane.
Co do makijażu - jak najbardziej subtelny, delikatny, rozświetlający. Beże brązy, pastele - to kolory dla Ciebie
Na co dzień proponuję cienką, wyciągniętą w zew. kąciku kreskę zrobioną eyelinerem (brąz, grafit, granat), ładnie pomalowane rzęsy, lekko zaznaczone brwi, delikatny róż w koralowym lub brzoskwiniowym odcieniu
Charlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.