Z rozjaśnianych na naturalne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-03, 11:35   #1
kassiulaa
Przyczajenie
 
Avatar kassiulaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 21
GG do kassiulaa

Z rozjaśnianych na naturalne


hej. mój naturalny kolor włosów to ciemny brąz. obecnie (co widać na zdjęciu) moje włosy zostały rozjaśnione. natomiast chcę powrócić do swojego koloru, gdyż włosy bardzo się wysuszają i wyglądam w nich na bladą i zmęczoną.
Na fryzjera nie bardzo mnie teraz stać i pomyślałam, że sama mogłabym zrobić sobie zabieg farbowania. Mój problem polega na tym, iż nie wiem jakiej farby użyć. Proszę o podanie firmy i koloru, dziękuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07424.jpg (111,6 KB, 28 załadowań)
__________________
" Tyle o sobie wiemy, na ile nas sprawdzono" W.Szymborska
kassiulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 11:50   #2
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Z rozjaśnianych na naturalne

Po pierwsze to musisz sobie zdawać sprawe ze na rozjaśnionych włosach połozona farba szybciej bedzie sie zmywac (tak mi sie wydaje po tym jak na blond pofarbowałam sie na oberżynę i zmywało mi sie na różowo :/ ) więc może zacznij od średniego lub ciemnego blondu a ewentualnie za jakiś czas skłonisz się ku typowym brązom (mam wrażenie że farby i tak dają ciemniejszy efekt niż by sie wydawało z nazwy). Ja sama zamierzam za jakiś czas powrócić do ciemnych włosów i widziałam ładne kolorki z Garniera, był to właśnie sredni lub ciemny blond, ładny wydaje sie tez złoty szatyn. Może po prostu idz do Natury (tam zawsze doradzają) i porozgladaj się za farbami. Jeśli chodzi o firmy to polecam Garnier, L'Oreal, uważaj na Palette bo jest bardzo silna i niszczy włosy.

pzdr;)
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.