Matrix? L'oreal? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-12, 16:47   #1
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640

Matrix? L'oreal?


Które z profesjonalnych fryzjerskich środków do mycia i pielęgnacji włosów są Waszym zdaniem najlepsze i warto w nie zainwestować?
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 16:56   #2
patrice
Raczkowanie
 
Avatar patrice
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hawaii :]:D
Wiadomości: 483
Dot.: Matrix? L'oreal?

z matrixa miałam z serii sleek look (tej pomaranczowej) szmpon i spray- ochrona przed ciepłem prostownicy . szmpon.... hmmm... moim zdaniem zadna rewelacja ale spray jest swietny do prostowania włosów-włosy sa po nim świetnie wygładzone , delikatne , nie sa ''suche'' jak to po uzyciu prostownicy samej czasem bywa . spray polecam) pzdr
__________________
rzeczy niemożliwe wykonuje od zaraz , cuda zajmują mi troche czasu
patrice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 17:10   #3
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Matrix? L'oreal?

witaj ja z matrixa również z serii sleek look kończę właśnie nabłyszczające serum na rozdwojone końcówki.. i hmm.. nie polecam raczej akurat tego kosmetyku, jedna kropla na wszystkie moje suche końcówki dawała efekt tłustych końcówek nie wygląda to za fajnie a efekt pielęgnacyjny też żaden, jak były suche i rozdwojone tak były aż do ścięcia pozdrawiam
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 19:52   #4
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Matrix? L'oreal?

Ja z Matrixa mam spray dodający objętości. Świetny. A z L'Oreala miałam piankę Volume+, niezła była, ale bez rewelacji. Trochę za mocno obciążała włosy. Przy długich, efekt był wręcz odwrotny do zamierzonego.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 23:37   #5
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Matrix? L'oreal?

A ja mam z serii sleek.look Matrixa maseczkę i odżywkę i wprost uwielbiam te kosmetyki jak dla mnie istne KWC
Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 00:13   #6
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Matrix? L'oreal?

Moje pytanie wzięło się stąd, że chcę kupić większą butlę odżywki. Moja fryzjerka poleca mi L'oreala, ale jest on droższy niż Matrix. Z drugiej strony słyszałam, że Matrix i L'oreal w pielęgnacji mają identyczne działanie.
Ech, babskie problemy...
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 06:49   #7
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Matrix? L'oreal?

Matrix jest o klasę niższy od L'oreala, stąd pewnie różnica w cenie. Producentem Matrixa jest L'oreal, ale pewnie nie po to stworzyli tańszą markę, żeby była równie dobra jak L'oreal profesjonalny. Sama używam odżywki Matrix, a szamponu L'Oreal, trudno mi ocenić, ale z odżywki jestem niespecjalnie zadowolona, bo przetłuszcza włosy (ale za to nawilża doskonale!), natomiast co do szamponu - myślę, że spisał się na 5. Łatwiej byłoby oceniać, gdybym zaczęła ich używać w różnym czasie.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-13, 07:01   #8
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Matrix? L'oreal?

Cytat:
Napisane przez anciaahk
Matrix jest o klasę niższy od L'oreala, stąd pewnie różnica w cenie. Producentem Matrixa jest L'oreal, ale pewnie nie po to stworzyli tańszą markę, żeby była równie dobra jak L'oreal profesjonalny. Sama używam odżywki Matrix, a szamponu L'Oreal, trudno mi ocenić, ale z odżywki jestem niespecjalnie zadowolona, bo przetłuszcza włosy (ale za to nawilża doskonale!), natomiast co do szamponu - myślę, że spisał się na 5. Łatwiej byłoby oceniać, gdybym zaczęła ich używać w różnym czasie.
Tak to prawda Matrix jest wytworem Loreala i jest to sektor nizszy poziomem od Loreala.Z kolei wyższy od Loreala jest Kerastase-to też marka należąca do tego samego koncernu.

Z Matrixu miałamkrem do loków i oceniam go na 4+ za to pięlęgnacja z Loreala jest best best!!! A farby to już poprostu cudo! Polimer kationowy Jonene G jest chroniony patentem a ten patent jeszcze innymi.
To taka cząsteczka która wnika we włos podczas farbowania,mycia(w szamponach i odżywach tez jest) i wygładza włos!
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 07:22   #9
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Matrix? L'oreal?

Uffffff dobrze, że fachowiec potwierdził moje słowa, myślałam, że będzie manto.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 17:37   #10
Jola3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 10
Smile Dot.: Matrix? L'oreal?

Witajcie....
Chciałabym dodać coś jeszcze na temat produktów firmy ...zwłaszcza 'Matrixa...Jest to odrębna firma, firma amerykańska , ktorej produkty są typowo liniami profesjonalnymi, oni mają dużo bogatszą ofertę ale niestety nie na rynek europejski.Loreal jest nam dużo bardziej znaną firmą chociażby dlatego ze mają bardzo rozbudowany detal. jeszcze parę lat temu Matrix był firmą występującą tylko w salonach klasy A.Poza tym wystarczy wejsc na stronę www.matrix.com a tam mozna sobie obejrzec jakie linie pielegnacyjne mają do zaoferowania....niestety większość z nich nie będzie dostępna na polskim rynku....podobno stwierdzili, że rynek polski nie jest w stanie wchłonąć takie go asortymentu. Niedługo ma wejsc seria Biolage....koniecznie sprawdzcie to ..;poodobno rewelacja...sama czekam.....A jesli chodzi o porównanie Loreala i Matrixa...obie są świetne...Loreal jako koncern-kolos...wchłonął Matrixa (zostawiając mu odrębność) ponieważ jest bardzo dobrym "produktem"...jestem przekonana, ze byle czym by sie nie zainteresowali....Jeśli ktoś nie jest zadowolony z jakiegoś produktu tej czy tej firmy to znaczy że zostały one żle dobrane do włosów i należy wtedy poprosić fryzjera z dobrego salonu o radę, tam gdzie pracują w 100% na tej lub tej firmie ..a nie tam gdzie mają wybiórczo "trzy kosmetyki na krzyż",......ponieważ nie znając doskonale marki nie są w stanie trafnie doradzić.Jeżeli fryzjer powtarza wam tylko to co jest napisane na ulotce...lub...mało tego.......zacznie przy was czytać!!!!!...to znaczy ze wie tye samo o tym produkcie co i wy.. SZUKAJCIE PROFESJONALISTÓW a skończą się problemy z nietrafionymi kosmetykami i niepotrzebnie wydanymi pieniążkami.. Pozdrawiam
Jola3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:48.