Prośba o radę:) Karmelowe pasemka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-15, 15:10   #1
Izusia_16
Przyczajenie
 
Avatar Izusia_16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 19
GG do Izusia_16

Prośba o radę:) Karmelowe pasemka


Witam Mam pytanie. Przeczytałam już wiele stron z forum o wychodzenia z czarnego, farbowanego koloru włosów, ale nie znalazłam odpowiedzi. Zastanawiam się czy możliwe jest zrobienie pasemek koloru karmelowego i jasnego brązu na czarnych włosach?Męczę się już z odrostami i mam dość tego wstrętnego czarnego O dekoloryzacji nie ma mowy bo wyleciały by mi wszystkie włosy, ponieważ i tak są słabe i się łamią Pomyślałam więc o tych pasemkach, żeby choć troszkę na wiosnę zrobiło mi się jaśniej na głowie Proszę o rady Pozdrawiam;*
Izusia_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 15:26   #2
Sylvii1987
Raczkowanie
 
Avatar Sylvii1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Bergen
Wiadomości: 32
Dot.: Prośba o radę:) Karmelowe pasemka

Cytat:
Napisane przez Izusia_16 Pokaż wiadomość
Witam Mam pytanie. Przeczytałam już wiele stron z forum o wychodzenia z czarnego, farbowanego koloru włosów, ale nie znalazłam odpowiedzi. Zastanawiam się czy możliwe jest zrobienie pasemek koloru karmelowego i jasnego brązu na czarnych włosach?Męczę się już z odrostami i mam dość tego wstrętnego czarnego O dekoloryzacji nie ma mowy bo wyleciały by mi wszystkie włosy, ponieważ i tak są słabe i się łamią Pomyślałam więc o tych pasemkach, żeby choć troszkę na wiosnę zrobiło mi się jaśniej na głowie Proszę o rady Pozdrawiam;*
Karmelowe pasemka jak najbardziej (takie wpadające lekko w rudy; będą idealne na rozjaśnienie ciemnych włosów, tylko nie pozwól sobie zrobić zbyt jasnych pasemek, często jak fryzjer nie dopilnuje, pasemka rozjaśnią się za bardzo, wpdając w brzydki żółty blond, wbrew powszechnej opinii czarny włos+blond pasemka= kicz.. wygląda to potwornie nienaturalnie, kontrast jest za duży), jasny brąz raczej odpada, jest to kolor bardziej stonowany, a przy schodzeniu z czarnych włosów raczej nie do uzyskania.

Btw, ja robiłam sobie "pranie włosa", niestety bij zabij, nie pamiętam jak się nazywał preparat którego użyła moja fryzjerka. Włosy nie zniszczyły się ani trochę!! Wiem co mówię bo moje włosy to dla mnie świętość Wklejałam ostatnio na forum zdjecia moich włosów, ale żeby było prościej to wkleje je jeszcze raz. Pierwsze to kolor przed ściąganiem koloru, a drugi już po. Piękny karmelik )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg red chocolate plus carmelowe pasemka.jpg (79,0 KB, 351 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg carmel.jpg (59,8 KB, 267 załadowań)
__________________
Sylvii
Sylvii1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 16:23   #3
Izusia_16
Przyczajenie
 
Avatar Izusia_16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 19
GG do Izusia_16
Dot.: Prośba o radę:) Karmelowe pasemka

O kurcze śliczne włoski! Hmmm czyli mówisz, że jest nadzieja na karmelowe pasemka Mam nadzieję że mi wyjdą bo chyba nie zniosłabym jakby wyszło mi coś nie do opisana na głowie:P
Izusia_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 20:43   #4
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Prośba o radę:) Karmelowe pasemka

trzymam kciuki za Twoje pasemka, jeśli się zdecydujesz ja też planuję pasemka karmelowo-blondo-jasno brązowe na moich średnio-brązowo-czekoladowych włosach pisz koniecznie jak już będziesz "po"
pozdrawiam
__________________
"For me music and my life are all about style"
Miles Davis
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 22:29   #5
Sylvii1987
Raczkowanie
 
Avatar Sylvii1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Bergen
Wiadomości: 32
Dot.: Prośba o radę:) Karmelowe pasemka

Cytat:
Napisane przez Izusia_16 Pokaż wiadomość
O kurcze śliczne włoski! Hmmm czyli mówisz, że jest nadzieja na karmelowe pasemka Mam nadzieję że mi wyjdą bo chyba nie zniosłabym jakby wyszło mi coś nie do opisana na głowie:P
wyjdą na pewno!
__________________
Sylvii
Sylvii1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 14:43   #6
agniuszka87
Rozeznanie
 
Avatar agniuszka87
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 737
Dot.: Prośba o radę:) Karmelowe pasemka

Sylvii1987
wow super kolor
tez chce taki haha
__________________
Aguniaaaa....











agniuszka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.