włooosy, odwieczny problem! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-15, 19:44   #1
tomekhk
Raczkowanie
 
Avatar tomekhk
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 236
Thumbs down

włooosy, odwieczny problem!


Witam,
Mam problem z włosami. Nie są one bardzo długie (grzywka sięgaja gdzieś za brwi) chociaz że jak na faceta to i tak długie ;p
Mam manewr poprawiania ciągłego włosów ;/ podnoszenia ich do góry jak mi przeszkadzają itd, i dlatego nawet jak nałoże żel to on i tak "wykrusza się" przezemnie ;p przez moje poprawianie na które nie mogę nic poradzić;p nooo chyba że psychiatra może

Dodam że włosy mam rozjaśnione po spreju z got2be w którego skład wchodzi denaturat ;/ no ale czego się nie robi dla dobrego efektu.
Używałem też: gumy joanny (efekt jest przez 2 h, potem tak jak w przypadku żelu, tyle że jak się wykruszy to włosy są strasznie suche jak siano)
stosuje teraz wosk z taftu no i jest niezły efekt ale włosy wyglądają na tłuste ;/
stosowałem też jedwab biosilka ale też nie dawał za dużo

Chciałbym włosy takie jak ma Rob P w załączniku (dł mam podobą, chodzi mi o uzyskanie efektu)

a mam włosy po wysuszeniu i wykruszeniu żelu takie jak ten gościu na focie ;// ;p (dokładnie takie -.- tylko dłuższe jaśniejsze i opadające na czoło)

pytanie do was? czego używać do uzyskanie takiego efektu jaki ma rob na włosach bo nie wierze że po umyciu włosów ma takie, musi coś na nie pakować.. może jakaś pianka ?

ale się rozpisałem ;p
Dzięki za odp ;*
__________________
Ludzie potrzebują wielu rzeczy, aby poczuć, że żyją
-Rodziny. Miłości. Seksu.
-Ale tak naprawdę potrzebujemy tylko jednej rzeczy. By rzeczywiście żyć, potrzebujemy bijącego serca.
-Bo kiedy jest ono zagrożone. Działamy w dwojaki sposób
-Uciekamy... albo Atakujemy
Walcz albo uciekaj
-To instynkt
tomekhk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.