farbowanie KADUS (popielaty blond) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-14, 11:48   #1
gosiak8410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2

farbowanie KADUS (popielaty blond)


Witam wszystkich,
przeszukałam forum i nie znalazłam nic na temat farbowania Kadus'em, a mam problem i liczę na radę kogoś doświadczonego w temacie. Mój naturalny kolor to bardzo ciemny tzw "mysi" blond, zawsze marzył mi się jasny platynowo popielaty kolor i udało mi się to uzyskać u jednego tylko fryzjera; byłam zadowolona, miałam równiutko pokryte włosy, odrost czasami miał odcień delikatnie żółty ale zawsze po kilkakrotnym umyciu szamponem Silver z Loreal'a odcień znikał... - niestety jakiś czas temu fryzjer przeniósł się do innego miasta.
Byłam w różnych salonach i wszyscy odprawiali mnie z kwitkiem mówiąc że nie da się uzyskać takiego koloru. Mój "stary" fryzjer nakładał mi na odrost rozjaśniacz (na wodzie 6%) a następnie fervidol (coś w rodzaju płukanki/tonera, dla zrównania koloru). Chciałam być sprytna i w jednym z internetowych sklepów z art fryzjerskimi zamówiłam wszystkie produkty: rozjaśniacz (kadus), woda 6% (kadus selecta), fervidol (łupkowy srebrny 7/9) oraz aktywator do fervidolu (normalny).
Jak wszystko dotarło wzięłam się za farbowanie (pomogła mi w tym koleżanka fryzjerka, która jednak niestety nigdy nie pracowała na tych produktach). Rozjaśniacz trzymałam na włosach 40 min (w salonie siedziałam pod sauną - w domu nie miałam takiej możliwości) i odrost rozjaśnił się na żółto następnie położyłyśmy fervidol (rozrobiony w stosunku 1:2 z aktywatorem) i to trzymałam jakieś 20 min. Niestety efekt wyszedł zupełnie inny moje włosy mają kolor szary!! (jak wkład do ołówka) a przy odroście widać odcień bardziej kawy z mlekiem
w związku z tym mam kilka pytań:
1) ile czasu powinnam trzymać rozjaśniacz na odroście żeby wyszedł kolor prawie biały? czy powinnam to jakoś podgrzewać? owinąć folią?
2) czy fervidol można rozrobić w innych proporcjach żeby uzyskać delikatniejszy odcień końcowy?
3) czy w obecnej sytuacji mogę rozjaśnić włosy ponownie? czy lepiej po prostu użyć szamponu oczyszczającego żeby fervidol spłukał się szybciej?
Będę wdzięczna za wszelkie rady - dotyczące rozjaśniania Kadus'em (w razie zainteresowania mogę zamieścić zdjęcia przed i po)
gosiak8410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.