Jaka fryzura i kolor? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-17, 18:38   #1
Katja0
Przyczajenie
 
Avatar Katja0
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Chciałabym obciąc włosy, chociaż nie za dużo. Są koloru mysi blond i są bardzo cienkie i proste, zwisaja smętnie przy twarzy.Poza tym bardzo się niszcza, wiec nie uzywam prostownicy ani innych . Co mi doradzicie?Ja juz nie mam pomysłów, znalazlam tylko przykladowy kolor, jaki moglabym miec.

załączam swoje zdjęcie i zdjecie koloru jaki chcialabym miec przykladowo

https://wizaz.pl/Foto/Hot-or-Not/Fot...blondynki/Dior

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-05-17 o 19:44 Powód: post pod postem
Katja0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 18:39   #2
aramat
Raczkowanie
 
Avatar aramat
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Erytrea
Wiadomości: 115
a jaki masz kształt twarzy??

buzka ładna oczka ładne i kolor włosów też ładny ale jeśli już chcesz zmienić kolor więc przyciemniłabym je. np ciemnym blondem. twarzy nadałoby to wyrazistości.

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

co do fryzury.... to wystopniowałabym je to nadałoby objętości włosom. "bob" by się tu sprawdził nie za krótki.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-05-17 o 19:45 Powód: post pod postem
aramat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 19:30   #3
Katja0
Przyczajenie
 
Avatar Katja0
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: Jaka fryzura i kolor?

myślałam bardziej o czymś jaśniejszym, np. perłowy blond casting loreal, ale nie wiem jaki kolor mi wyjdzie. A może zrobić jakieś refleksy jaśniejsze?

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

kolor widać chyba bardziej na moim awatarze
Katja0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 19:57   #4
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Jaka fryzura i kolor?

Kolor ktöry zaläczylas w linku jest sliczny i na pewno bedzie pasowac do Twojej urody,ale samej bym nie kombinowala,tylko u fryzjera.
Wiem ze niechcesz mocno scinac wlosöw,mysle ze moze skusisz sie takza ramiona sciäc i grzyweczka na bok.Wlosy to nie zeby
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 11:28   #5
LoveCanada
Raczkowanie
 
Avatar LoveCanada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Europejska Stolica Kultury 2016 ;)
Wiadomości: 140
Dot.: Jaka fryzura i kolor?

Jeżeli masz słabe włosy, to ufarbowanie ich jest najgorszą rzeczą, jaką możesz w tym momencie zrobić.
Powinnaś zainwestować w dobrą odżywkę i przez jakiś czas odpuścić włosom jakąkolwiek koloryzację.
BTW uważam, że masz śliczny kolor. Mnóstwo dziewczyn farbuje się na jasny blond - weź pod uwagę, że niczym nie będziesz się wyróżniać. Twój aktualny kolor nadaje Ci świeżości, więc szkoda byłoby to niszczyć.

Na razie skup się na samej fryzurze - powinnaś ją wycieniować, nadasz w ten sposób włosom objętości. Krótsze kosmyki z przodu dodadzą całości lekkości, a upięte wyglądają romantycznie/zmysłowo/na luzie/sexy - jak tylko sobie zażyczysz.
Jeżeli nie chcesz katować włosów kosmetykami wystarczy, że kupisz odżywkę do loków (poza regenerującą) i wilgotne włosy będziesz zaplatać w warkocza - rano bedą lekko pofalowane.

Załączam przykładowe linki:
http://www.myhairdressersearch.com/F...a-in-story.jpg
http://www.bloblo.pl/image/2612/defa...ller-style.jpg
LoveCanada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 14:28   #6
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Jaka fryzura i kolor?

Cytat:
Napisane przez Katja0 Pokaż wiadomość
Chciałabym obciąc włosy, chociaż nie za dużo. Są koloru mysi blond i są bardzo cienkie i proste, zwisaja smętnie przy twarzy.Poza tym bardzo się niszcza, wiec nie uzywam prostownicy ani innych . Co mi doradzicie?Ja juz nie mam pomysłów, znalazlam tylko przykladowy kolor, jaki moglabym miec.

załączam swoje zdjęcie i zdjecie koloru jaki chcialabym miec przykladowo

https://wizaz.pl/Foto/Hot-or-Not/Fot...blondynki/Dior
Moim zdaniem włosy powinnaś stanowczo ściąć, do linii brody może ciut dłuższe - ta obecna długość nie dodaje Ci uroku. Dobrze wycieniowana fryzura nabierze objętości. Nie farbowałabym ich - kolor pasuje do Twojego typu urody - za to podkreśliłabym bardziej oczy bo są bardzo ładne.
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 14:51   #7
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Jaka fryzura i kolor?

Witaj
Kształt twarzy masz owalny także możesz poszaleć z fryzurami bo prawie każda będzie Ci pasować. Ja bym była za bobem.Z produ dł do lini brody z tyłu krócej.Fryzura doda lekkości i wyeksponuje Twoją łabędzią(czyt długą ) szyję Bedzie sexy!
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 19:48   #8
Katja0
Przyczajenie
 
Avatar Katja0
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: Jaka fryzura i kolor?

odżywki do loków jeszcze nie stosowałam, moje są proste jak druty...może warto spróbowac ogólnie po zastosowaniu jakiejkolwiek odzywki wlosy są "klapnięte", zazwyczaj nawet te do spłukiwania za bardzo obciążają mi włosy.

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

koloryzacje odpuszczałam im dość długo bo ok 3 lata na całej długości mam swój naturalny kolor, tylko na końcach są jaśniejsze od słońca
Katja0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 10:40   #9
bergamotkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 17
Dot.: Jaka fryzura i kolor?

Ej, śliczna jesteś po co cokolwiek zmieniać?
Jak tak się przyglądam, to w każdym razie proponowałabym nadać trochę pazurka do looku ;D Patrząc na Twój kształt twarzy to zrobiłabym grzywkę na ukos i jak już chcesz zmieniać tak koniecznie kolor, aczkolwiek ten jest świetny, to raczej na ciemniejszy, nie na jasniejszy (szczególnie odradzam platynę), ani żadne pasemka.
Jakbym tak miała zaszaleć to machnęłabym brązem, mocniejszy makijaż i już ;D
__________________
blue eyes
bergamotkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 14:27   #10
i_za
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3
Dot.: Jaka fryzura i kolor?

Moim zdaniem jest jak najbardziej ok! Aleee rozumiem chęć zmiany, bo co ta wiosna robi z ludźmi Casting Loreal'a sama stosowałam dla wyrównania koloru, bo po lecie zawsze mi jaśnieją i później mam odrost. Mam podobny kolor, może troszkę jaśniejszy, ale żadnej diametralnej zmiany widać nie było. Ogólnie na moich włosach trzymał się dłużej niż 28 myć. Co do fryzury to jestem za bobem! wyglądałabyś świetnie, a jeśli nie chcesz drastycznej zmiany to proponuje piankę push up na mokre włosy i suszenie z głową do dołu.
i_za jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 11:37   #11
paweljk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 76
Dot.: Jaka fryzura i kolor?

Moim zdanie kolor włosów masz ok i nie powinnaś zmieniać . A co do fryzury jestem za bobem.
paweljk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-24, 08:34   #12
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jaka fryzura i kolor?

ostatnio posłuchałam męża (i po co?) i znów zrobiłam sobie blond pasemka z czego jestem bardzo nie zadowolona.

zdecydowanie lepiej w ciemnych.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:03.