mam problem! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-06, 11:48   #1
Jagodzianka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Anglia/Polska
Wiadomości: 4

mam problem!


Witam! od kilku lat mam problem ze skora na rekach i na udach i posladkach. mam strasznie szorstka taka w kropkach bialych skore.stosowalam rozne pillingi ale nic.jest mi wstyd troche ze tak mam bo mialam kilka sytuacji ze chlopak mnie przytula i glaszcze po rekach a tak chropkowata skora i pamietam ze on mnie zapytal:zimno Ci? a ja glupim glosem nie nie, Ja tak mam. ppowiem szczerze ze czuje sie z tym nie komfortowo i chcialabym to jakos zmienic.jestem aktualnie w Anglii moze jakies domowe sposoby no cokolwiek zeby pomoglo. Prosze Was o pomoc bo mam 20 a nie mam chlopaka bo jestem wstydliwa i boje sie pokazac cialo z taka skora;/ POMOCY!
Jagodzianka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 21:17   #2
muminek82
Wtajemniczenie
 
Avatar muminek82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 192
Dot.: mam problem!

ciężko powiedzieć może coś Cie uczula,jeżeli tak to musisz pić wapno jednak najlepiej byłoby udać się do dermatologa.

Edytowane przez muminek82
Czas edycji: 2011-10-06 o 21:19
muminek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 08:40   #3
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: mam problem!

a ja mysle, ze juz tak masz... powiem, ze sama mam taka skore, jak gesia skorke, czasami jest to mniej widoczne a czasami sama sie dziwie i zadaje pytanie zimno mi?

to jest w genach... sama matka mi kiedys powiedziala, smarujac mnie za mlodu jakimis masciami na ospe ;p ze mam skore jak moj ojciec.

szczerze? nie zwracam na to uwagi
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 12:00   #4
Jagodzianka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Anglia/Polska
Wiadomości: 4
Dot.: mam problem!

Cytat:
Napisane przez Fisiasia Pokaż wiadomość
a ja mysle, ze juz tak masz... powiem, ze sama mam taka skore, jak gesia skorke, czasami jest to mniej widoczne a czasami sama sie dziwie i zadaje pytanie zimno mi?

to jest w genach... sama matka mi kiedys powiedziala, smarujac mnie za mlodu jakimis masciami na ospe ;p ze mam skore jak moj ojciec.

szczerze? nie zwracam na to uwagi


no i ja sie martwie tym no niewiem juz co mam zrobic bo sie troche zle z tym czuje;/ no ale tez mysle ze to w genach bo moj brat tez tak ma na rekach i czerwona skora az taka troche bo widac jak zimno jest to sie robi nadodatek czerwona. dziekuje za odp
Jagodzianka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 13:47   #5
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: mam problem!

Ja nie mam takiego problemu ale pamiętam moją koleżankę z gimnazjum. Miała na rękach , a dokładnie na bicepsie ale od zewnętrznej strony właśnie taką gęsią skórkę, tyle ,że taką grubą i w dodatku w tamtych okolicach miała zaczerwienioną skórę. Ma tak do dziś. Może faktycznie to jest w genach.
Ale uważam ,że nie masz się czego wstydzić, zaakceptuj to
Wybierz się do dermatologa pomimo to, może Ci coś doradzi i gęsia skórka się zmniejszy. Spróbuj
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 14:37   #6
Dekadencja
Przyczajenie
 
Avatar Dekadencja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3
Dot.: mam problem!

Skoro masz to już tak długo to dlaczego jeszcze nie poszłaś z tym do specjalisty? Spekulowanie i gdybanie co to może być, nic nie da, my tu też nic nie pomożemy znając tylko Twój ogólny opis. Może to być uczulenie albo choroba skóry, a jest ich multum. Idź do dermatologa albo przynajmniej kosmetyczki po fachową poradę i problem z głowy
__________________
26.06.10
26.02.11

Dekadencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 19:50   #7
Jagodzianka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Anglia/Polska
Wiadomości: 4
Dot.: mam problem!

kiedys pielegniarka w szkole powiedziala zeby uzywac pilingow gruboziarnistych. uzywalam i troche pomagalo niby. a niedawno kupilam balsam johnsons baby i powiem ze mam gladsza skore i mniej czuc krostki. ja mysle ze mam tak w genach tak jak pisala jedna osoba poprostu tak mam no i mozna tylko uzywac balsamow na gladka skore i moze bedzie lepiej dziekuje za odpowiedzie
Jagodzianka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.