Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-10-26, 21:05   #1
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 50

Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu


cze¶æ dziewczyny mam nadziejê ¿e mi co¶ doradzicie. w³osy malowa³am na czarno potem na ciemny br±z odrosty ¿eby pozbywaæ siê ma³ymi kroczkami czerni w koñcu przemy¶la³am i wybra³am sie do fryzjera na dekoloryzacjê któr± mi tam Pani doradzi³a. w³osy by³y prawie do pasa obciê³am je do ramion w tym miejscu ju¿ by³a praktycznie tylko ta farba ciemno br±zowa tylko koñcówki by³y czarne.spodziewa³am siê ¶redniego br±zu b±d¼ rudo¶ci po tym zabiegu ale siê zawiod³am w³osy zosta³y rozja¶nione tylko mo¿e o 1 ton by³y nadal bardzo bardzo ciemne na górze ja¶niejsze 1 ton na dole 1 ton ciemniejsze wiêc pokry³a je ciemnobr±zow± farb± i do widzenia wysz³am z prawie takimi samymi w³osami i z brakiem 200 z³ w portfelu . po miesi±cu rozmy¶lañ co by tu zrobiæ stwierdzi³am ¿e rozja¶niê je rozja¶niaczem w domu gdy¿ nie staæ mnie by³o na kolejne 200 z³ u fryzjera. kupi³am rozja¶niaj±c± farbê z syoss 12 t± najmocniejsz± i do dzia³a. efekt wyszed³ taki jakiego siê spodziewa³am rude na górze trochê ja¶niejsze na dole ciemniejsze (i tak najpierw malowa³am dó³ a na koniec 5 minut górê ) za 3 dni (przez te dni nak³ada³am masek a maseczek od¿ywczych aby poprawiæ kondycjê w³osów) kupi³am rozja¶niacz z joanny w³osy zosta³y nadal rude bardzo jasne ale rude na górze ju¿ widaæ ³adny kolor blondu (³±dny jak na rozja¶niacz oczywi¶cie ) teraz nie wiem co robiæ. kupiæ jeszcze jeden rozja¶niacz ? boje sie ze tylko pogorsze w³osy a nadal po rozja¶niaczu (3) bêdê rude mysla³am te¿ o p³ukankach czy mo¿e co¶ pomog± ? chociaz trochê ten kolor zmyæ ? i potem mo¿e jak±¶ farb± ? do³±cze zdjêcia dziewczyny proszê pomó¿cie. i nie krzyczcie ¿e nie powinnam robiæ tego sama. by³am u fryzjera zap³±ci³am maj±tek (dla mnie 200 z³ to du¿o a ¿adnej zmieny nie by³o w kolorze tylko obiête w³osy do ramion) i nie staæ mnie na wydanie kolejnej tak du¿ej sumy.


zdjêcie 1 w³osy czarne.
http://i45.tinypic.com/2cmm1op.jpg

zdjêcie 2. w³osy po dekoloryzacji i obcieñciu u fryzjera.
http://i47.tinypic.com/1e7x48.jpg

zdjêcie 3.kolejne od fryzjera
http://i45.tinypic.com/2liifzr.jpg

zdjêcie 4. po na³o¿eniu farby rozja¶niaj±cej firmy syoss nr 12(najmocniejszej)
http://i47.tinypic.com/ayvbbd.jpg

zdjêcie 5 górna czê¶æ w³osów
http://i45.tinypic.com/2ypgoc1.jpg

zdjêcie 6 dolne w³osy
http://i47.tinypic.com/6og0w7.jpg

po u¿yciu drugiego rozja¶niacza firmy joanna nadal s± rude tylko ¿e ju¿ bardziej ja¶niejsze.

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2014-10-28 o 09:42
Ayca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-27, 11:51   #2
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 2 247
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

a jaki kolor docelowy chcesz uzyskaæ?
zajrzyj do mojego albumu - na najstarszych zdjêciach widaæ jak farbami rozja¶niaj±cymi dosz³am do blondu z rudawych w³osów (te¿ pozbywa³am siê farby, ale br±zu, nie czerni i skorzysta³am z farb blond).
Rozja¶niacza lepiej ju¿ nie tykaj, bo w³osy mog± siê zacz±æ kruszyæ - je¶li jeszcze tego nie robi± po ostatnich zabiegach to masz farta...
z moich do¶wiadczeñ wynika, ¿e dla moich w³osów naj³agodniejsze by³y wellatony... i z profesjonalnych CeCe (tylko ¿adne pianki; mo¿esz spróbowaæ Wellatona 12/1 je¶li zale¿y Ci na jasnym blondzie, je¶li chcesz blond to 9/1, je¶li i¶æ pod ciemny blond/jasny br±z to 8/1 - szukaj farb z popielem, ¿eby trochê ugasi³ rudo¶æ; generalnie je¶li chcesz rozja¶niæ to zostaw tak± wodê jaka jest w tych farbach, ale je¶li chcesz tylko zgasiæ rudo¶æ to wtedy np. 9/1 z wod± obni¿on± do 6% - zawsze trochê mniej zniszczeñ...)
najagresywniej dzia³a³y Palette (chyba naj³adniejsza by³a c10) - dawa³y obiecywany ch³odny kolor, ale du¿ym kosztem zniszczeñ - nie poleca³abym na chwilê obecn±
widaæ te¿ jakie mam w³osy obecnie, a jakie by³y jak by³y blond...
zastanów siê dobrze, jaki chcesz kolor docelowy i zajrzyj koniecznie na bloga Blond Bunny
__________________
NAKARM ZWIERZAKI

Edytowane przez katie100
Czas edycji: 2012-10-27 o 11:57
katie100 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-27, 12:04   #3
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

naturaln± jestem blondynk± i to jasn± chocia¿ po czarnych w³osach kolor trochê przyciemnia³ chce pozbyæ siê tych rudych i pomalowaæ na ¶redni blond tylko taki jak najbardziej naturalny bo kiepsko wygl±da³ blond z czarnymi w³osami a musia³am malowaæ co 3 tygodnie w³osy mi szybko rosn± i by³y widoczne. kiedy¶ siê zawziê³am i 4 miesi±ce nie palowa³am ale znajomi wkurzali ¿e wygl±dam idiotycznie zbyt du¿a ró¿nica. dziêkujê za podpowied¼ ju¿ wchodzê i szukam. muszê jak najszybciej co¶ znale¼æ bo wygl±dam okropnie.
Ayca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-27, 12:23   #4
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 2 247
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Cytat:
Napisane przez Ayca Poka¿ wiadomo¶æ
naturaln± jestem blondynk± i to jasn± chocia¿ po czarnych w³osach kolor trochê przyciemnia³ chce pozbyæ siê tych rudych i pomalowaæ na ¶redni blond tylko taki jak najbardziej naturalny bo kiepsko wygl±da³ blond z czarnymi w³osami a musia³am malowaæ co 3 tygodnie w³osy mi szybko rosn± i by³y widoczne. kiedy¶ siê zawziê³am i 4 miesi±ce nie palowa³am ale znajomi wkurzali ¿e wygl±dam idiotycznie zbyt du¿a ró¿nica. dziêkujê za podpowied¼ ju¿ wchodzê i szukam. muszê jak najszybciej co¶ znale¼æ bo wygl±dam okropnie.
to jak jeste¶ naturaln± blondynk± to jeszcze zajrzyj do w±tku blondowego - Dziewczyny maj± du¿e do¶wiadczenie w farbowaniu w³osów i pomog± Ci w doborze farby - tam te¿ pojawia siê Blond Bunny je¶li ma czas

mo¿esz te¿ spróbowaæ zg³osiæ siê o pomoc do Mysi - na blogu Mysi

powodzenia!
__________________
NAKARM ZWIERZAKI

Edytowane przez katie100
Czas edycji: 2012-10-27 o 12:25
katie100 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-27, 13:25   #5
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

wstawiam zdjêcia w³osów po drugim rozja¶nianiu joann± o czym pisa³am wy¿ej.
http://i49.tinypic.com/2qsnmud.jpg

http://i50.tinypic.com/2j16ago.jpg

http://i50.tinypic.com/2mhgbif.jpg

proszê dorad¼cie czy kupiæ p³ukankê i jak trochê ten rudy zejdzie jak±¶ farbê czy od razu farbê ? ale jak± ? chce daæ trochê odpocz±æ czuprynie wiêc kolejne malowanie planuje za tydzieñ b±d¼ dwa teraz dbam i regeneruje w³osy.
Ayca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-27, 13:46   #6
sylwia031195
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: XXX
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

my¶lê, ¿e powinna¶ spróbowaæ fioletow± p³ukank±, powinno pomóc .
sylwia031195 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-27, 13:51   #7
Zadie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 148
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

A mo¿e zetnij na boba?
Zadie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-10-27, 13:56   #8
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

na rudy p³ukanka NIEBIESKA, ale przyciemni, a tobie chyba nie o to chodzi
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-27, 14:23   #9
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

w³osów nie chcia³abym obcinaæ i tak straci³am ich tak wiele by³y prawie do pasa teraz tylko do ramion. chcia³abym aby ten rudy kolor choæ trochê zszed³ z w³osów abym mog³a je jako¶ pomalowaæ. wydaje mi siê ¿e zwyk³a farna blond nic nie da na górze tam gdzie mam blond pewnie z³apie ale rude pewnie pozostan± rude bez zmian.
wyt³umaczycie mi jak to jest z p³ukankami ? któr± najlepiej ?
Ayca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-27, 14:30   #10
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

chcesz jasniejszy blond?
na forum jest mnóstwo watków o p³ukankach, poczytaj sobie. na ¿ó³æ k³adziemy fiolet, na rudo¶ci - niebieski, choæ nie zawsze siê to sprawdza (ja mam bardzo jasny blond - schodzi³am z naturalnego ¶redniego ciep³ego blondu, ale fioletowe nie gasz± ¿ó³ci - mam fioletowe pasma, u¿ywam wiêc na niebieskiej, choc TEORYTYCZNIE powinna daæ zieleñ, bo ¿ó³æ+niebieski=zieleñ). jak wiêc widzisz, wszystko zale¿y od w³osów. próbuj probuj próbuj.
nie wiem, co ci poradziæ, ¿ebys mia³a jasniejsze w³osy.
sama schodzi³am kiedy¶ z czerni (mia³am piêkne l¶ni±ce, farbowane, a naturalny mam ,jak pisa³am, ¶redni blond), 2 rozja¶niania, siano zamiast w³osów, mimo dalszego rozjasniania czy farbowania farbami popielatymi mia³am ¿ó³æ! zrezygnowa³am, przefarbowa³am siê na kolor zbli¿ony do naturalnego ¶redniego/ciemnego blondu (poziom 6-7) i czeka³am, a¿ odrosn±.
z czerni trudno zej¶æ do ³adnego odcienia blond.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-27, 14:32   #11
sylwia031195
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: XXX
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

no kupujesz np. niebiesk± p³ukankê i wlewasz j± do miski z wod± (na butelce bêdzie napisane ile masz jej wlaæ). I tam p³uczesz swoje w³osy i koniec. Zobaczysz czy zadzia³a na Twoje w³osy .
sylwia031195 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-27, 14:51   #12
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

u mnie problem jest taki ¿e jak widaæ na zdjêciach na górze jest ju¿ blond jaki¶ ale jest i bojê siê w³a¶nie ¿e mo¿e ruszy te rudo¶ci ale zafarbuje mi te blond sama nie wiem

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

i gdzie znajdê p³ukanki s± dostêpne w aptekach czy te¿ drogeriach tupu rossman,natura ?
Ayca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-27, 14:55   #13
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

nie rozja¶ni±, mo¿liwe, czy przyciemni±, ale zniweluj± ¿ó³æ/rudo¶ci, choæ u mnie polewanie siê nie sprawdza, ja nak³adam toner (manic panic np. niebieski) na pó³ minuty i sp³ukujê, kolor szybko ³apie (w³osy rozjasnione), i ¿ó³ci ani ¶ladu!
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-27, 14:59   #14
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

je¶li mówisz ¿e p³ukanka przyciemni w³osy to siê dla mnie nie nadaje bo ja chce je rozja¶niæ je¶li siê przyciemni± to bêdê zaczynac od pocz±tku rozja¶nianie znowu. a mo¿e by tak pomaczaæ te koñce rude w misce ? ¿eby tylko te rude dosta³y p³ukanki ? nie mam pojêcia jak ja siê pozbêdê tego rudego. jak na³o¿e farbê blond jak±¶ bardzo jasn± to co¶ pomo¿e ? czy rude zostan± rude ?
Ayca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-27, 16:06   #15
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Cytat:
Napisane przez Ayca Poka¿ wiadomo¶æ
je¶li mówisz ¿e p³ukanka przyciemni w³osy to siê dla mnie nie nadaje bo ja chce je rozja¶niæ je¶li siê przyciemni± to bêdê zaczynac od pocz±tku rozja¶nianie znowu. a mo¿e by tak pomaczaæ te koñce rude w misce ? ¿eby tylko te rude dosta³y p³ukanki ? nie mam pojêcia jak ja siê pozbêdê tego rudego. jak na³o¿e farbê blond jak±¶ bardzo jasn± to co¶ pomo¿e ? czy rude zostan± rude ?

zapytaj na w±tku o dekoloryzacji, tam nasz guru fryz na pewno co¶ doradzi
__________________
jestem ksiê¿niczk±...
tylko oczy podkr±¿one
i zgubi³am gdzie¶ koronê...
KOCHAM <3
zapuszczam w³oski

konstancja01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-27, 18:56   #16
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Albo na watku o plukankach.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-28, 18:36   #17
czeeeko2
Przyczajenie
 
Avatar czeeeko2
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Ekspertem nie jestem, ale trochê interesuje siê tymi tematami. Wydaje mi siê, ¿e powinna¶ u¿yæ farby jasny blond naturalny albo bardzo jasny blond (¶redni blond i ciemny w tym wypadku wygl±daj± jak br±zy). Farby o odcieniu naturalnym maj± zielony barwnik, który neutralizuje rudo¶ci. Tylko omiñ te najja¶niejsze pasma, bo mo¿e Ci na nich wyj¶æ zielony kolor.
czeeeko2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-29, 00:58   #18
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Cytat:
Napisane przez czeeeko2 Poka¿ wiadomo¶æ
Ekspertem nie jestem, ale trochê interesuje siê tymi tematami. Wydaje mi siê, ¿e powinna¶ u¿yæ farby jasny blond naturalny albo bardzo jasny blond (¶redni blond i ciemny w tym wypadku wygl±daj± jak br±zy). Farby o odcieniu naturalnym maj± zielony barwnik, który neutralizuje rudo¶ci. Tylko omiñ te najja¶niejsze pasma, bo mo¿e Ci na nich wyj¶æ zielony kolor.

w takim razie farbê mam k³a¶æ tylko na doln± czê¶æ w³osów ? gór± jest blond ale te¿ przyda³oby siê j± stonowaæ czyli lepiej najpierw dó³ potem górê ?
Ayca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-29, 09:01   #19
misia106
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

niestety... ja siê malije w³osy to trzeba mieæ du¿o pieni±¿ków na fryzjera albo po prostu miec kole¿ankê czy kogo¶ z rodziny kto zajmuje siê wryzjerstwe , wiêc nic ci nie pomo¿e
misia106 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-29, 09:15   #20
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Cytat:
Napisane przez misia106 Poka¿ wiadomo¶æ
niestety... ja siê malije w³osy to trzeba mieæ du¿o pieni±¿ków na fryzjera albo po prostu miec kole¿ankê czy kogo¶ z rodziny kto zajmuje siê wryzjerstwe , wiêc nic ci nie pomo¿e


co Ty za g³upoty wypisujesz, w³a¶nie po to jest to forum, ¿eby uzyskaæ pomoc, ludzie dziel± siê swoj± wiedz±, ja ju¿ nie raz skorzysta³am i bardzo dobrze na tym wysz³am...

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Ayca Poka¿ wiadomo¶æ
w takim razie farbê mam k³a¶æ tylko na doln± czê¶æ w³osów ? gór± jest blond ale te¿ przyda³oby siê j± stonowaæ czyli lepiej najpierw dó³ potem górê ?

kurcze a mi siê wydajê, ¿e na rude to musisz be¿e k³a¶æ, a pisa³a¶ mo¿e do bunny albo do misi? one na pewno Ci pomog±
__________________
jestem ksiê¿niczk±...
tylko oczy podkr±¿one
i zgubi³am gdzie¶ koronê...
KOCHAM <3
zapuszczam w³oski

konstancja01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-29, 16:49   #21
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

trzeba mieæ du¿o pieni±¿ków ? dobra to przeliczmy koszty obciêcie w³osów + rozja¶nienie ich o 1 ton tylko kosztowa³o mnie 200 z³ i nadal by³am czarna czyli przynajmniej potrzeba 3 wizyt u fryzjera czyli trzeba zap³aciæ 600 z³ ? wiesz jako¶ nie wyobra¿am sobie aby jakakolwiek dziewczyna tutaj wyda³a takie pieni±dze na fryzjera mo¿e jeste¶ milionerk± nie wnikam Twój portfel albo Twojego taty Twoja sprawa na forum odpowiada siê na pytania znasz odpowied¼ pomagasz nie znasz odpowiedzi nie odpisujesz mam nadziejê ¿e zrozumia³a¶. pozdrawiam )

napisa³am do bunny odpowiedzia³a jak± farbê k³a¶æ i ¿e te rudo¶ci do ¶ciêcia bêd± dlatego siedzê i dalej szukam gdy¿ musia³abym obci±æ po³owe w³osów i zosta³abym z w³osami do uszu zaledwie wiêc ta opcja nie pasuje bêdê próbowac farbami a be¿owa farba podobno przyciemni mi w³osy i mo¿e wyj¶æ be¿owy na górze a rudy na dole chyba bêdê siê ratowaæ popielatymi farbami i dalej przeszukiwaæ forum gdy¿ jest tu du¿o pomocy od dziewczyn za które dziêkujê.
Ayca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-29, 17:24   #22
sylwia031195
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: XXX
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

a mog³aby¶ wstawiæ tutaj jakie¶ zdjêcia swojej fryzurki i w ogóle jak to teraz wygl±da ? )))
sylwia031195 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-29, 18:07   #23
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Cytat:
Napisane przez sylwia031195 Poka¿ wiadomo¶æ
a mog³aby¶ wstawiæ tutaj jakie¶ zdjêcia swojej fryzurki i w ogóle jak to teraz wygl±da ? )))

wstawiam zdjêcia w³osów po drugim rozja¶nianiu joann± o czym pisa³am wy¿ej.
http://i49.tinypic.com/2qsnmud.jpg

http://i50.tinypic.com/2j16ago.jpg

http://i50.tinypic.com/2mhgbif.jpg


tak wygl±daj± mogê jutro wstawiæ zdjêcia inne.³atwo to sobie wyobraziæ w³osy do ramion do uszu kolor blond reszta to rudo¶ci pó³ na pó³.dlatego nie chcê ju¿ obcinaæ w³osów taka d³ugo¶æ to ju¿ dla mnie szok bior±c pod uwagê ¿e obcie³am w³osy do pasa szukam ratunku ¿eby jako¶ uratowaæ te w³osy. bêdê podcinaæ te koñce ale niech najpierw odrosn± trochê i ogólnie chcê zapu¶ciæ wlosy do takich jakie by³y jasetm naturaln± jasn± blondynk± je¶li uda siê rozja¶niæ rudo¶ci to dobiorê farbê do moich w³osów i nie bêdê malowaæ
Ayca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-30, 14:17   #24
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 7 482
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Ja bym na twoim miejscu spróbowa³a zafarbowaæ teraz na jeden kolor farb±, która nie rozja¶nia za bardzo, ale za to mocno nadaje kolor. Dla mnie dobra jest tu np. L'Oreal Excellence albo ew. Londa Color Blend. Mnie te dwie farby potrafi± bardzo ujednoliciæ kolor i nie niszcz± tak bardzo. Nie k³ad¼ ju¿ lepiej rozja¶niacza, bo stracisz zaraz resztê w³osów Lepiej dzia³aæ ju¿ farbami. P³ukanki nie polecam! Na jasnych zrobi ci fiolet, na ciemnych nic nie zrobi.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale nale¿y do nas
Bojê siê ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-31, 23:04   #25
misiaczek64
Przyczajenie
 
Avatar misiaczek64
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: nowy s±cz
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Cytat:
Napisane przez Ayca Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ dziewczyny mam nadziejê ¿e mi co¶ doradzicie. w³osy malowa³am na czarno potem na ciemny br±z odrosty ¿eby pozbywaæ siê ma³ymi kroczkami czerni w koñcu przemy¶la³am i wybra³am sie do fryzjera na dekoloryzacjê któr± mi tam Pani doradzi³a. w³osy by³y prawie do pasa obciê³am je do ramion w tym miejscu ju¿ by³a praktycznie tylko ta farba ciemno br±zowa tylko koñcówki by³y czarne.spodziewa³am siê ¶redniego br±zu b±d¼ rudo¶ci po tym zabiegu ale siê zawiod³am w³osy zosta³y rozja¶nione tylko mo¿e o 1 ton by³y nadal bardzo bardzo ciemne na górze ja¶niejsze 1 ton na dole 1 ton ciemniejsze wiêc pokry³a je ciemnobr±zow± farb± i do widzenia wysz³am z prawie takimi samymi w³osami i z brakiem 200 z³ w portfelu . po miesi±cu rozmy¶lañ co by tu zrobiæ stwierdzi³am ¿e rozja¶niê je rozja¶niaczem w domu gdy¿ nie staæ mnie by³o na kolejne 200 z³ u fryzjera. kupi³am rozja¶niaj±c± farbê z syoss 12 t± najmocniejsz± i do dzia³a. efekt wyszed³ taki jakiego siê spodziewa³am rude na górze trochê ja¶niejsze na dole ciemniejsze (i tak najpierw malowa³am dó³ a na koniec 5 minut górê ) za 3 dni (przez te dni nak³ada³am masek a maseczek od¿ywczych aby poprawiæ kondycjê w³osów) kupi³am rozja¶niacz z joanny w³osy zosta³y nadal rude bardzo jasne ale rude na górze ju¿ widaæ ³adny kolor blondu (³±dny jak na rozja¶niacz oczywi¶cie ) teraz nie wiem co robiæ. kupiæ jeszcze jeden rozja¶niacz ? boje sie ze tylko pogorsze w³osy a nadal po rozja¶niaczu (3) bêdê rude mysla³am te¿ o p³ukankach czy mo¿e co¶ pomog± ? chociaz trochê ten kolor zmyæ ? i potem mo¿e jak±¶ farb± ? do³±cze zdjêcia dziewczyny proszê pomó¿cie. i nie krzyczcie ¿e nie powinnam robiæ tego sama. by³am u fryzjera zap³±ci³am maj±tek (dla mnie 200 z³ to du¿o a ¿adnej zmieny nie by³o w kolorze tylko obiête w³osy do ramion) i nie staæ mnie na wydanie kolejnej tak du¿ej sumy.


zdjêcie 1 w³osy czarne.
http://i45.tinypic.com/2cmm1op.jpg

zdjêcie 2. w³osy po dekoloryzacji i obcieñciu u fryzjera.
http://i47.tinypic.com/1e7x48.jpg

zdjêcie 3.kolejne od fryzjera
http://i45.tinypic.com/2liifzr.jpg

zdjêcie 4. po na³o¿eniu farby rozja¶niaj±cej firmy syoss nr 12(najmocniejszej)
http://i47.tinypic.com/ayvbbd.jpg

zdjêcie 5 górna czê¶æ w³osów
http://i45.tinypic.com/2ypgoc1.jpg

zdjêcie 6 dolne w³osy
http://i47.tinypic.com/6og0w7.jpg

po u¿yciu drugiego rozja¶niacza firmy joanna nadal s± rude tylko ¿e ju¿ bardziej ja¶niejsze.
ju¿ niewiele brakuje aby pozbyæ siê rudo¶ci na koñcach,zrób sobie k±piel koñców z dodatkiem delikatnego kremowego rozja¶niacza rumiankowego z firmy kemon dodajesz do niego maskê ,szampon,6% oksydant,i troche wody,aby wysz³a gêsto¶c papki,dobrze jest do³o¿yæ troszke popielatego pigmentu,aby dobrze wybiæ rudo¶æ,sprawdza siê na 80% a nie niszczy w³osów
misiaczek64 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-03, 23:45   #26
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

u¿y³am farby popielatej jak mi dziewczyny radzi³y ale nie ruszy³o nic tylko te na górze sta³y siê popielate kupi³am wiêc rozja¶niacz z wod± 9% tylko na same rude w³osy po³o¿y³am oto efekt. jestem ju¿ za³amana nie wiem co robiæ ju¿ tyle na³ozy³am na te w³osy a rudy nada zosta³ my¶le nawet czy nie kupiæ br±zowej farby bo nie mogê na siebie patrzeæ.

http://i45.tinypic.com/6ypit2.jpg

http://i46.tinypic.com/xf3o8y.jpg

http://i45.tinypic.com/16gx2fc.jpg

http://i45.tinypic.com/2j43dbo.jpg

http://i46.tinypic.com/wr24m.jpg

http://i49.tinypic.com/1677b5c.jpg
Ayca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-03, 23:50   #27
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

juz prawie blond. daj odpocz±æ im i walcz z tym kolorem popielatymi farbami
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-04, 11:45   #28
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Mnie siê wydaje, ¿e te ciemniejsze rude zostan±, chyba ¿e po jakim¶ czasie na³o¿ysz tylko na nie rozjasniacz bo sa zbyt ciemne, ¿eby jasny popiel je pokry³. Chyba ¿e farba ¶redni popielaty blond, która i tak potem siê wyp³ucze, ale z tego, co piszesz, chcez jasny blond, tak?
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-04, 12:38   #29
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Ja sie zgadzam z Fryzem, ze masz postawic na pielegnacje.
Wlosy sa juz tak oslabione, ze kolejne rozjasnianie moze doprowaddzic do gumowych strakow i siana. Odzyw troche te wlosy, pouzywaj niebieskiej plukanki na dolna czesc najbardziej ruda i postaraj sie przezyc z miesiac.
Jak bedziesz wlosy dalej rozjasniac calosciowo, nastepny Twoj watek bedzie: moje wlosy sa jak z gumy!!! Pomocy!!!

Ewentualnie odzyw wlosy tydzien dwa i poloz kilka pasemek blond na najbardziej ruda czesc. Uzyj farby rozjasniajacej z dodatkiem popielu, profesjonalnej. Koleston, innych dobrze nie znam, ma 12.16 - popiel z odrobino fioletu, 12.11 podwojny popiel. Co jakis czas dolozysz pasemek na rudosc, zniszczone koncowki poskracasz i stopniowo uzyskasz to, co masz w gornej czesci.
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-04, 17:44   #30
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

moje w³osy po rozja¶nianiu robi± siê coraz bardziej rude my¶lê ¿e nie uda mi sie ich rozja¶niæ. nie mogê chodziæ do pracy z kolorow± g³ow± to naprawdê ¼le wygl±da jest jest to widaæ. teraz mam troszkê inne pytanie je¶li u¿yjê farby garnier ciemny blond 7 czy te rude w³osy siê zamaluj± ? ale mo¿ecie poleciæ jak±¶ farbê w takich odcieniach ? mo¿e narazie darujê sobie te blond w³osy sama nie wiem tak daleko ju¿ dosz³am ale mo¿e je¶li zamaluje je takim kolorem (o ile mo¿na zamalowac te rude) to potem jak od¿yj± za jaki¶ czas je rozja¶niæ jako¶? proszê poleæcie mi farby w mniej wiêcej takich odcieniach tylko ¿eby nie by³o widac tych rudych.
Ayca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-03-13 23:49:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.