Opóźnienie wytrysku!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-01, 08:46   #31
Shady44
Raczkowanie
 
Avatar Shady44
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: West-Coast
Wiadomości: 341
Dot.: Opóźnienie wytrysku!!!

Cytat:
Napisane przez Okno Pokaż wiadomość
Kumuluje się z tego co wiem w pecherzu moczowym :x

Po drugie 90 minut... ja mam takie pytanie, te 90 minut dla ciebie jest ciągłą przyjemnością czy raczej walką? Bo ja sobie nie wyobrażam takiej ilości czasu. 20 minut samego seksu to mi się wydaje już całkiem dużą ilością czasu, a dłużej to juz jedyne o czym musiałbym myśleć to tylko o tym żeby nie dojść. Jest to męczące i bezsensowne, bo ja rozumiem że ważne jest też żeby partnerce było przyjemnie, ale panowie , nie zapominajmy o sobie...

Jak czytałem niektóre wypowiedzi to zadziwiał mnie fakt patrzenia jednostronnego ze strony dziewczyn - ważne aby mi było dobrze, więc niech on tam coś ćwiczy[do przejścią], powstrzymuje się[mimo że to wcale fajne ani przyjemne nie jest], podczas seksu myśli o czymś innym[WTF??]. Drogie Panie, bez przesady....

Ogólnie potwierdzam że dla przedłużenia seksu ze strony faceta z tego co wyczytałem: masturbacja+ćwiczenia+gru bsze kondomy.

Powiem tak, nasz najdłuzszy stosunek był baaardzo długi, ona juz pod koniec miała dosc a ja czekałem tylko az dojde (zwykle musze myslec o martwych szczeniaczkach zeby nie dojsc). Nie była to dla mnie walka wcale. Raczej swego rodzaju trening, niezle sie napociłem. Dodam ze powodem takiego obrotu sprawy był zapewne alkohol, gdyz miało to miejsce bo niezle zakrapianej imprezie zauwazylem ze alkohol w odpowiedniej dawce dziala wspaniale na dlugos naszego stosunku. Natomiast zbyt duza moze doprowadzic do "niesprawnosci". dodam tez ze od dluzszego czasu nie uzywamy gumek. Zwykle jednak borykam sie z problemem zbyt krotkich mozliwosci. Z czasem jest coraz lepiej ale i tak nie tak jakby sie chcialo
__________________
Walkin' tall against the rain...
Shady44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 04:32   #32
szczery
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 31
GG do szczery
Dot.: Opóźnienie wytrysku!!!

jak partner podczas seksu będzie myslał o rzeczach które go niepodniecają to spokojnie opozni wytrysk

the lonely island ft. Justin Timberlake - Jizz In My Pant (Video)
http://www.youtube.com/watch?v=4pXfHLUlZf4

ten temat na wesoło
szczery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 01:13   #33
szczpara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 36
Dot.: Opóźnienie wytrysku!!!

...

Edytowane przez szczpara
Czas edycji: 2011-09-10 o 11:23
szczpara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 08:36   #34
borman
Raczkowanie
 
Avatar borman
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 149
GG do borman
Dot.: Opóźnienie wytrysku!!!

Można spróbować akupresury: wiadomości są w książce Zb. Garnuszewskiego "Renesans Akupunktury"s.108- s110 są to punkty:
" * Sanyinjiao (Śledziona6) , umiejscowiony w dolnym odcinku przyśrodkowej powierzchni podudzia na tylnej krawędzi kości piszczelowej, 3 cuny (szerokość kciuka) powyżej wierzchołka kostki przyśrodkowej.
Wskazania do nakłuwania można w tym miejscu stosować ucisk) ... Jest on także ważnym punktem ginekologicznym, skutecznym w zaburzeniach miesiączkowania, krwawieniach macicznych, bezpłodności oraz w trudnym porodzie. U mężczyzn zaleca się nakłuwanie tego punktu przy przedwczesnym wytrysku nasienia. ...
* Diji(śledaziona 8) punkt ten umiejscowiony jest w przyśrodkowej powierzchni podudzia, tuż poza tylną krawędzią kości piszczelowej 8 cunów powyżej wierzchołka kostki wewnętrznej oraz 3cuny poniżej (śledziona9)
wskazania: .... nietrzymanie moczu, biegunka, przedwczesny wytrysk nasienia.
*Yinlingquan (śledziona 9), punkt umiejscowiony na przyśrodkowej powierzchni podudzia, poniżej stawu kolanowego, na tylnym brzegu trzonu kości piszczelowej w miejscu przejścia odcinek dolny kłykcia wewnętrznego tej kości>
Wskazania:.... przedwczesny wytrysk nasienia, ból zh narządów płciowych, .... ".
borman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 08:43   #35
greg98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Opóźnienie wytrysku!!!

Witam

Edytowane przez greg98
Czas edycji: 2011-11-05 o 08:49
greg98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 10:22   #36
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Opóźnienie wytrysku!!!

Cytat:
Napisane przez szczery Pokaż wiadomość
jak partner podczas seksu będzie myslał o rzeczach które go niepodniecają to spokojnie opozni wytrysk

Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 16:25   #37
mery_mary
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 22
Dot.: Opóźnienie wytrysku!!!

Hej. Mam taki "problem" z moim chłopakiem. Niedawno miałam z nim swój pierwszy raz, dlatego jeszcze boli mnie trochę jak we mnie wchodzi i przy pierwszych ruchach też i jak już przestaje boleć to on już kończy, więc zbytniej przyjemności nie odczuwam. Nasz stosunek trwa 2-3 min, a ja chciałabym dłużej... Ostatnio nawet nie zdążył we mnie wejść, bo doszedł jak tylko dotknął mnie penisem Więc mam pytanie jak mam mu jakoś delikatnie powiedzieć, że chcę dłużej, żeby spróbował jakoś to wydłużyć? I co możemy oboje zrobić, żeby trochę panować nad jego wytryskiem?
mery_mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-04, 14:56   #38
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Opóźnienie wytrysku!!!

Cytat:
Napisane przez mery_mary Pokaż wiadomość
Hej. Mam taki "problem" z moim chłopakiem. Niedawno miałam z nim swój pierwszy raz, dlatego jeszcze boli mnie trochę jak we mnie wchodzi i przy pierwszych ruchach też i jak już przestaje boleć to on już kończy, więc zbytniej przyjemności nie odczuwam. Nasz stosunek trwa 2-3 min, a ja chciałabym dłużej... Ostatnio nawet nie zdążył we mnie wejść, bo doszedł jak tylko dotknął mnie penisem Więc mam pytanie jak mam mu jakoś delikatnie powiedzieć, że chcę dłużej, żeby spróbował jakoś to wydłużyć? I co możemy oboje zrobić, żeby trochę panować nad jego wytryskiem?
A przeczytalas wątek, w ktorym piszesz?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 12:04   #39
mery_mary
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 22
Dot.: Opóźnienie wytrysku!!!

Przeczytałam. Moje pytanie brzmiało : jak mogłabym mu delikatnie zasugerować, że chcę dłużej i co możemy RAZEM zrobić, żeby tak było. Chyba nie powiem mu: "Kochanie nie podoba mi się nasz seks. Ja chcę dłużej. Zrób coś z tym. Zanim wyjedziesz z domu jak będziesz do mnie jechał zrób sobie SAM dobrze i poćwicz mięśnie, to będzie dłużej" Nie sądzisz, że mogłoby to go jakoś urazić, czy coś? Napisałam w pytaniu RAZEM, a nie żeby SAM sobie zrobił dobrze godzine przed, albo żeby SAM sobie poćwiczył mięśnie... powstrzymywać przez przerywanie dotyku próbowaliśmy, ale to na długo nie działa, bo tylko kilka ruchów i koniec, więcej nie da się powstrzymać. Właśnie takie rady miałam na myśli, żeby zrobić coś RAZEM, a nie żeby robił to SAM.
mery_mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 13:18   #40
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Opóźnienie wytrysku!!!

Cytat:
Napisane przez mery_mary Pokaż wiadomość
Przeczytałam. Moje pytanie brzmiało : jak mogłabym mu delikatnie zasugerować, że chcę dłużej i co możemy RAZEM zrobić, żeby tak było. Chyba nie powiem mu: "Kochanie nie podoba mi się nasz seks. Ja chcę dłużej. Zrób coś z tym. Zanim wyjedziesz z domu jak będziesz do mnie jechał zrób sobie SAM dobrze i poćwicz mięśnie, to będzie dłużej" Nie sądzisz, że mogłoby to go jakoś urazić, czy coś? Napisałam w pytaniu RAZEM, a nie żeby SAM sobie zrobił dobrze godzine przed, albo żeby SAM sobie poćwiczył mięśnie... powstrzymywać przez przerywanie dotyku próbowaliśmy, ale to na długo nie działa, bo tylko kilka ruchów i koniec, więcej nie da się powstrzymać. Właśnie takie rady miałam na myśli, żeby zrobić coś RAZEM, a nie żeby robił to SAM.
Kupcie prezerwatywy opozniające wytrysk? No przeciez mu nie zawiążesz penisa na supełek, żeby mieć udział w opoznianiu wytrysku
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 18:39   #41
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Ostatni poziom piekła..
Wiadomości: 14 694
Dot.: Opóźnienie wytrysku!!!

Unimile max love sa b.dobre ;D
__________________
... Poznaliśmy się 15.07.2010...
...Jesteśmy razem 11.12.2010...
...Ślub 8.10.2016...
...Czekamy na Ciebie 6.07.2018 - Nina...

xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-14, 19:18   #42
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Opóźnienie wytrysku!!!

Cytat:
Napisane przez Jeannie_jk Pokaż wiadomość
no wlasnie ja przez cene durexów zmieniłam je na unimil

Mam wrażenie, że Unimile są nieco ciasniejsze od Durexów (dlatego u nas odpadają)

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez mery_mary Pokaż wiadomość
Właśnie takie rady miałam na myśli, żeby zrobić coś RAZEM, a nie żeby robił to SAM.
Tuz przed zapytaj go co sądzi o decyzji NBP w sprawie stóp procentowych.
Zdekoncentruje się i będzie musiał zaczynać na nowo

Możesz też doprowadzić do wytrysku bez orgazmu za pomocą pieszczot ręcznych. I zaraz potem znów doprowadzić do erekcji - za drugim razem będzie mógł dłużej.[COLOR="Silver"]
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 12:11   #43
pawelekch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 118
Dot.: Opóźnienie wytrysku!!!

Ten zestaw ćwiczeń nazywa się w skrócie APE lub PC

https://www.google.pl/search?q=%C4%8..._AUIBSgA&dpr=1
pawelekch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 00:07   #44
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Opóźnienie wytrysku!!!

Nie wiedziałem, że do tego trzeba ćwiczyć.

Jeszcze jest coś innego. Wstrzymuje się w ostatnim momencie, samo uczucie jest (trochę słabsze) od normalnego orgazmu. Coś jak orgazm bez wytrysku.

Edytowane przez DopplegangerEddarda
Czas edycji: 2016-11-18 o 00:09
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 11:52   #45
tojawiwi
Raczkowanie
 
Avatar tojawiwi
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Opóźnienie wytrysku!!!

Cytat:
Napisane przez Man Pokaż wiadomość
dlatego mowie ze po alkoholu lepiej ich nie uzywac bo to normalne ze alkohol sprawia ze stosunek jest dluzszy.
Moj po alkoholu ma problemy wlasnie z dojsciem...
__________________
Best is yet to come!
tojawiwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-17, 11:59   #46
nikola1q
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 1
Dot.: Opóźnienie wytrysku!!!

hej, jakis czas temu trafilam tutal wlasnie na artykul jakie cw. moze wykonywac facet aby seks byl dluzszy.
Cwiczenia sa spoko, i nawet dlugo nie musialam prosic zeby sie za nie wzial alee... efektu nie bylo takiego jak u ciebie
wiec na kolejnych forach wytypowalam sobie najlepszy suplement, bo nie sa szkodliwe z tego co wyczytalam a moga pomoc. wiec wybralismy wspolnie ...climax-suplement.. = ja zadowolona, niko wniebowziety - w koncu widzi jak dochodze do super orgazmu my polecamy wlasnie climax z podanej stronki - sprswdzony.
nie kazdy musi chciec w to wierzyc, my uwierzylismy i mamy rewelacyjny seks w koncu!
nikola1q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 17:13   #47
tojawiwi
Raczkowanie
 
Avatar tojawiwi
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Opóźnienie wytrysku!!!

Cytat:
Napisane przez Man Pokaż wiadomość
durex performer. ale do tego trzeba miec kondycje
po paru piwach nie polecam stosowania tego wynalazku bo niz z tego moze nie wyjsc


A wy tez tak macie że waszemu facetowi po alkoholu w ogóle nie staje? To znaczy nie może uprawiać seksu bo strasznie ciężko mu dojść?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Best is yet to come!
tojawiwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-11, 13:01   #48
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Opóźnienie wytrysku!!!

Nie rozumiem tego opóźniania pierwszego wytrysku. Może ktoś mi to wytłumaczyć? Przecież to jasne, ze pierwszy jest szybki, ale zawsze można załatwić go w grze wstępnej a potem bawić się dłużej. Jest tez drugi, trzeci i przy każdym następnym trzeba się bardziej napracować.
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-06, 10:14   #49
maria78111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4
Dot.: Opóźnienie wytrysku!!!

Tabletki na przedwczesny wytrysk - climaxcontrol.pl

Edytowane przez maria78111
Czas edycji: 2022-07-23 o 09:48
maria78111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-06 10:14:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.