Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-11, 10:23   #631
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Witam! Mam zmarszczki w kącikach oczu (mimiczne), trochę pod oczami i ostatnio poprzeczną zmarchę na czole (pojawiły się jakieś 3 latat temu, teraz mam 27 lat). Każdy mocniejszy krem ZAPYCHA, bo mam cerę mieszaną (zmarszczki w strefie tłustej), ale odwodnioną, i nie umiem jej pielegnowac. Probowałam odstawić kosmetyki do cery tłustej (nadmiar tłuszczu na czole mnie dobija), ale zamiast reagować dobrze, cera zaczęła się przetłuszczac jeszcze bardziej. Do policzków pasuje każdy krem, nawet zwykły Dove, nie mam z tym problemu. Ale czoło-nos-broda - tragedia!
Jak połączyć pielegnację cery tłustej odwodnionej + z pierwszymi zmarszczkami? boje sie kazdego kremu do cery normalnej
probowalam kilka razy przekonac sie do kremow do cery z pierwszymi zmarszczkami, ale strasznie mi sie skora po nich tluszczy
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 12:21   #632
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Witam! Mam zmarszczki w kącikach oczu (mimiczne), trochę pod oczami i ostatnio poprzeczną zmarchę na czole (pojawiły się jakieś 3 latat temu, teraz mam 27 lat). Każdy mocniejszy krem ZAPYCHA, bo mam cerę mieszaną (zmarszczki w strefie tłustej), ale odwodnioną, i nie umiem jej pielegnowac. Probowałam odstawić kosmetyki do cery tłustej (nadmiar tłuszczu na czole mnie dobija), ale zamiast reagować dobrze, cera zaczęła się przetłuszczac jeszcze bardziej. Do policzków pasuje każdy krem, nawet zwykły Dove, nie mam z tym problemu. Ale czoło-nos-broda - tragedia!
Jak połączyć pielegnację cery tłustej odwodnionej + z pierwszymi zmarszczkami? boje sie kazdego kremu do cery normalnej
probowalam kilka razy przekonac sie do kremow do cery z pierwszymi zmarszczkami, ale strasznie mi sie skora po nich tluszczy
Mam dokładnie ten sam problem Też mam 27 lat zmarszczki na czole (takie od śmiechu) skórę tłustą ale wysuszoną kremami przeciwtrądzikowymi i bardzo potrzebuje dobrego kremu nawilżającego na dzień po którym skóra by się tak nie świeciła oraz dodatkowo odżywczego na noc. Oczywiście nakładam różne mocno nawilżające kremy na noc i nawet oleje po których skóra się świeci ale mimo to rano widzę paskudne odstające skórki. Jak dotykam palcami skóry to widać że jednak jest ona sucha bo robią się takie zmarszczki Może ktoś ma jakieś sprawdzone kremy ??
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 12:53   #633
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Mam dokładnie ten sam problem Też mam 27 lat zmarszczki na czole (takie od śmiechu) skórę tłustą ale wysuszoną kremami przeciwtrądzikowymi i bardzo potrzebuje dobrego kremu nawilżającego na dzień po którym skóra by się tak nie świeciła oraz dodatkowo odżywczego na noc. Oczywiście nakładam różne mocno nawilżające kremy na noc i nawet oleje po których skóra się świeci ale mimo to rano widzę paskudne odstające skórki. Jak dotykam palcami skóry to widać że jednak jest ona sucha bo robią się takie zmarszczki Może ktoś ma jakieś sprawdzone kremy ??
Mam ten sam problem Na razie używam kremu na dzień Isana z mocznikiem, nie jest jakiś mega cudowny, ale nawet daje radę.
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 02:01   #634
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Witajcie kochane!

Otóż mam problem ze zmarszczkami pod oczami.
Fakt, że mam taką specyficzną budowę oka, takie linie mimiczne, "zmarszczki", które miałam już od urodzenia i dla mnie to normalka. Tak samo ma synek mojego brata.
Problem w tym, że te zmarszczki mimiczne bardzo mi się powiększyły :/ i to już nie tylko przy uśmiechaniu, jak się uśmiecham to są meeegaaa duże, ale jeśli nawet mam normalną minę też są już tak wryte w skórę mam dopiero 26 lat, a co będzie później... ech...
Te zmarszczki to coś takiego jak ma Doda, też jest młoda, zaledwie 2 lata ode mnie starsza. Dodam, że nie malowałam się przez długi okres czasu, zawsze staram się zachować naturalny wygląd, więc przez malowanie się cery nie zniszczyłam.
Pozostała część twarzy jest ok.

Czy ktoś ma podobny problem do mojego? Jak sobie radzicie z takimi pogłębionymi zmarszczkami mimicznymi pod oczami?
Pozdrawiam
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 15:20   #635
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane!

Otóż mam problem ze zmarszczkami pod oczami.
Fakt, że mam taką specyficzną budowę oka, takie linie mimiczne, "zmarszczki", które miałam już od urodzenia i dla mnie to normalka. Tak samo ma synek mojego brata.
Problem w tym, że te zmarszczki mimiczne bardzo mi się powiększyły :/ i to już nie tylko przy uśmiechaniu, jak się uśmiecham to są meeegaaa duże, ale jeśli nawet mam normalną minę też są już tak wryte w skórę mam dopiero 26 lat, a co będzie później... ech...
Te zmarszczki to coś takiego jak ma Doda, też jest młoda, zaledwie 2 lata ode mnie starsza. Dodam, że nie malowałam się przez długi okres czasu, zawsze staram się zachować naturalny wygląd, więc przez malowanie się cery nie zniszczyłam.
Pozostała część twarzy jest ok.

Czy ktoś ma podobny problem do mojego? Jak sobie radzicie z takimi pogłębionymi zmarszczkami mimicznymi pod oczami?
Pozdrawiam
Makijaż raczej nie ma szans spowodować zmarszczek Chyba, że ktoś jakoś ekstremalnie go używa
Ja co prawda nie mam jeszcze zmarszczek, tylko właśnie te naturalne załamania, ale kiedy się nie wyśpię albo nie nawilżę dobrze skóry, zaraz robią się głębsze. Teraz nakładam olej z pachnotki, wcześniej ze śliwek i też dawał radę. Oczywiście trzeba chronić skórę przed promieniami UV. Można też spróbować retinoidów zewnętrznie, one ponoć potrafią "wyprasować skórę". Czytałam, że serum z wit. C też sobie nieźle radzi, ale tego nie potwierdzę, bo nigdy nie używałam.
Oczywiście najpewniejszy sposób to wizyta w gabinecie medycyny estetycznej, ale wiadomo, tego każdy wolałby uniknąć.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 19:15   #636
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

dziwny ten typ wysuszonej ale tlustej skory

ja juz sama nie wiem, jaka mam skore. potrafi mi sie blyszczec, zwlaszcza jak naloze podklad. rano wlasnie nie nakladam pod podklad zadnego kremu, zeby sie nie swiecic. na wieczor nakladam nawilzajacy krem dermedic, czasem olejek migdalowy. na odstajace skorki radze zrobic peeling
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 07:16   #637
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Moja profilaktyka to:
- filtry (30) codziennie na dzień
- suplementacja witaminą C
- stosowanie serum z witaminą C/retinolem na noc
- 2 filiżanki zielonej herbaty dziennie

Dodatkowo nie używam ciężkich podkładów, tylko sypkie minerały.

Jakie będą efekty tej profilaktyki - to się pewnie okaże koło 40 .
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 11:05   #638
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

ten typ skóry nie jest dziwny, tylko często spotykany - skóra jest tłusta, ale odwodniona, a nie sucha brakuje wody, nawilżenia, nie lipidów. a jak nawilżyć, żeby nie zapchać?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 14:02   #639
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczyny mam 23 lata, lubie slonce i solarium i raczej nie namawiajcie mnie zebym z tego zrezygnowala mam juz niewielkie krechy na czole i pod oczami, nawilzam skore. myslicie ze za wczesnie na jakis krem przeciwzmarszczkowy? jakis lekki?
nie lepiej likwidowac zmarszczki jak sa male a nie pozniej po 40 bruzdy? jak nie likwidowac to chociaz splycac
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 14:23   #640
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam 23 lata, lubie slonce i solarium i raczej nie namawiajcie mnie zebym z tego zrezygnowala mam juz niewielkie krechy na czole i pod oczami, nawilzam skore. myslicie ze za wczesnie na jakis krem przeciwzmarszczkowy? jakis lekki?
nie lepiej likwidowac zmarszczki jak sa male a nie pozniej po 40 bruzdy? jak nie likwidowac to chociaz splycac
ja mysle, ze lepiej juz teraz zastosowac jakis krem
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 14:46   #641
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

dziewczyny, kupiłam dzisiaj krem nawilżająco- pielęgnacyjny do cery dojrzałej. Mam 25 lat i zastanawia mnie kwestia dojrzałej cery. Czytałam w necie, ze już od 25 lat cerę można zaliczyć do dojrzałej, ale to rożnie z tym bywa i nie ma reguły generalnie. Zastanawiam się czy mogę używać takiego kremu? zawsze skóra dojrzała kojarzyła mi się po 40 Dodam, że mam zmarszczki koło oczu. Najwyżej oddam krem mamie, ale wolę Was podpytać
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 15:06   #642
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam 23 lata, lubie slonce i solarium i raczej nie namawiajcie mnie zebym z tego zrezygnowala mam juz niewielkie krechy na czole i pod oczami, nawilzam skore. myslicie ze za wczesnie na jakis krem przeciwzmarszczkowy? jakis lekki?
nie lepiej likwidowac zmarszczki jak sa male a nie pozniej po 40 bruzdy? jak nie likwidowac to chociaz splycac
ja cie namawiac nie bede - twoja skora. ale nie licz na to, ze krem naprawi to, co solarium zniszczy.
retinoidy, ktore cos ze zmarszczkami moga zdzialac, wykluczaja opalanie. filtry bedace swietna profilaktyka zmarszczek kloca sie z twoja miloscia - opalaniem wiec jedyne, co ci zostaje, to nawilzanie i dolaczenie do pielegnacji jakiegos serum z witamina C, E... oczywiscie nie zapominaj o pielegnacji "od srodka"
Cytat:
Napisane przez malina885 Pokaż wiadomość
dziewczyny, kupiłam dzisiaj krem nawilżająco- pielęgnacyjny do cery dojrzałej. Mam 25 lat i zastanawia mnie kwestia dojrzałej cery. Czytałam w necie, ze już od 25 lat cerę można zaliczyć do dojrzałej, ale to rożnie z tym bywa i nie ma reguły generalnie. Zastanawiam się czy mogę używać takiego kremu? zawsze skóra dojrzała kojarzyła mi się po 40 Dodam, że mam zmarszczki koło oczu. Najwyżej oddam krem mamie, ale wolę Was podpytać
fakt jest taki, ze srednio po 25. roku zycia zaczynamy sie powoli rozpadac a kremy dobieramy do potrzeb skory. jesli krem ci pasuje pod wzgledem nawilzania i ochrony, to nie sugeruj sie napisem na opakowaniu.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 15:17   #643
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

fakt jest taki, ze srednio po 25. roku zycia zaczynamy sie powoli rozpadac a kremy dobieramy do potrzeb skory. jesli krem ci pasuje pod wzgledem nawilzania i ochrony, to nie sugeruj sie napisem na opakowaniu.[/QUOTE]

pięknie dziękuję
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 07:25   #644
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam 23 lata, lubie slonce i solarium i raczej nie namawiajcie mnie zebym z tego zrezygnowala mam juz niewielkie krechy na czole i pod oczami, nawilzam skore. myslicie ze za wczesnie na jakis krem przeciwzmarszczkowy? jakis lekki?
nie lepiej likwidowac zmarszczki jak sa male a nie pozniej po 40 bruzdy? jak nie likwidowac to chociaz splycac
ja lubię słońce od roku (wcześniej WCALE się nie opalałam), do tego palę papierosy i wiem, że kremy nie pomogą trzeba byc realistą, coś za coś, o! do tego wbrew pozorom przyczynia sie STRES , i to cyba w najwiekszym stopniu,,,
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 15:08   #645
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

a co mozna brac zeby dzialac od wew? tyle tego jest....wody nie pije bo nie lubie, blehh! wiec przydaloby sie jakos nawilzyc skore od srodka
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 16:12   #646
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
a co mozna brac zeby dzialac od wew? tyle tego jest....wody nie pije bo nie lubie, blehh! wiec przydaloby sie jakos nawilzyc skore od srodka
a co i ile pijasz w ciagu dnia?
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 08:43   #647
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

nalezy pić wodę, choćby ten litr dziennie, resztę możesz dostarczyć pijąc niesłodzone herbaty (byle nie czarną) i jedząc warzywa i owoce, które mają dużo wody. Jak inaczej wyobrażasz nawilżenie od środka?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 08:55   #648
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

no ale przeciez cos pije, najczesciej jest to czerwona herbata, pokrzywa, smakowa woda, jakies soki badz cola itp.
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 16:38   #649
1e994be39d08335f479bb1eb2504035b7ce455b1_5f1f5cb96cafe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 31
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

.

Edytowane przez 1e994be39d08335f479bb1eb2504035b7ce455b1_5f1f5cb96cafe
Czas edycji: 2013-08-18 o 19:36
1e994be39d08335f479bb1eb2504035b7ce455b1_5f1f5cb96cafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-25, 15:43   #650
Damian94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Question Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Drogie forumowiczki, ratujcie! by nie zawracać głowy postaram się streścić sytuację:
wiek:18 lat,
płeć: facet
- od paru miesięcy zaobserwowałem u siebie zmarszczki. Z tego co wyczytałem są to bruzdy wargowo nosowe (proszę o poprawę jeśli się mylę). załączam zdjęcie:
http://s7.postimage.org/893ah311n/bruzda.png
- Pojawiły mi się chyba po kuracji Acnedermem.
- codziennie uprawiam co najmniej godzinę wysiłku fizycznego. (czy to ma jakiś wpływ?)


Czytałem wątki o zmarszczkach i zastanawiam się nad kupnem filtru 50+ i triacneal'u. Czy coś jeszcze potrzebuję dokupić? Biorę doustnie tran i witaminę E. Postanowiłem pić conajmniej 2 litry wody mineralnej dziennie. Gubię się w tym wszystkim i jestem nowicjuszem jeśli chodzi o pielęgnację skóry, dlatego z pokorą przyjmę każde rady
Damian94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 17:38   #651
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

rozumiem, że z trądzikiem jeszcze walczysz? postaraj się dobrać sobie jakiś lekki krem nawilżający, bo prawdopodobnie skóra po kuracji się odwodniła. odpowiedni krem z filtrem może ci również posłużyć jako nawilżacz, tylko że znaleźć odpowiedni filtr jest chyba jeszcze trudniej niż krem nawilżający bo jak będziesz się smarował czymś zbyt ciężkim dla twojej skóry, to wpadniesz w błędne koło - jeden krem będzie zwalczał trądzik, jednak przesuszał skórę, a drugi będzie ją nawilżał, ale zatykał pory...
tak więc długie poszukiwania przed tobą. powodzenia!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 07:26   #652
Damian94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

trądzik dam radę przeżyć, z resztą nie mam go dużo, czasami po słodyczach i ostrych rzeczach mnie wysypie. Ale zmarszczek w tym wieku nie zniosę. Dziękuję za radę, filtr zakupię na pewno. Ale nie wiem czy napewno zamawiać triacneal? Co jeszcze by zamówić? jakiś nawilżacz? olejek arganowy? dermogal a+e? bardzo proszę o pomoc, nie wiem jak ułożyć rutynę pielęgnacji o skórę, a na forum tyle jest sposobów, że głowa boli i nie wiem który właściwy... Dziewczyny pomóżcie
Damian94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 09:18   #653
saphylium
Raczkowanie
 
Avatar saphylium
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 55
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Damian94 Pokaż wiadomość
trądzik dam radę przeżyć, z resztą nie mam go dużo, czasami po słodyczach i ostrych rzeczach mnie wysypie. Ale zmarszczek w tym wieku nie zniosę. Dziękuję za radę, filtr zakupię na pewno. Ale nie wiem czy napewno zamawiać triacneal? Co jeszcze by zamówić? jakiś nawilżacz? olejek arganowy? dermogal a+e? bardzo proszę o pomoc, nie wiem jak ułożyć rutynę pielęgnacji o skórę, a na forum tyle jest sposobów, że głowa boli i nie wiem który właściwy... Dziewczyny pomóżcie

Może spróbuj najpierw dermogal a+e i filtr na dzień, ja bym jeszcze dorzuciła jakieś serum z witaminą C (ale to już musisz zamawiać przez stronę internetową).
Dermogal a+e jest stosunkowo tani i jest też polecany na trądzik także nie powinien Ci zaszkodzić.
Pamiętaj też o łagodnym oczyszczaniu twarzy. Możesz sobie kupić w rossmannie żel do mycia dla dzieci - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...el.html&next=1

Pomysł z suplementacją od środka - bardzo dobry. Tran jak najbardziej. A może zamiast witaminy E coś bardziej złożonego? Np. suplement Perfect Skin?

saphylium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 09:36   #654
Damian94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Przejrzałem skład Perfect Skin i jestem na niego zdecydowany A serum z wit C może być to z biochemia urody? I dziękuję za radę
więc podsumowując:
- filtr Solacrin 50+
- dermogal a+e
- serum z wit c
- perfect skin olimpu
- triacneal (?)
- babydream żel

czy wszystko dobrze ułożone?
Damian94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 08:23   #655
saphylium
Raczkowanie
 
Avatar saphylium
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 55
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Damian94 Pokaż wiadomość
Przejrzałem skład Perfect Skin i jestem na niego zdecydowany A serum z wit C może być to z biochemia urody? I dziękuję za radę
więc podsumowując:
- filtr Solacrin 50+
- dermogal a+e
- serum z wit c
- perfect skin olimpu
- triacneal (?)
- babydream żel

czy wszystko dobrze ułożone?
Myślę, że tak.
A serum z biochemii urody.
saphylium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 13:32   #656
Lizz91
Raczkowanie
 
Avatar Lizz91
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 61
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Hej dziewczyny
Poszukuje kremu który rozjaśnił by moje cienie pod oczami; zaznaczę tyle że mam naprawdę duże i jak na razie pomógł mi na razie tylko flos lek (genetycznie).

Macie jakieś pomysły ??
__________________
Włosy kontra basen
Lizz91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 17:39   #657
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

na genetyczne cienie nic nie poradzisz ew. możesz zamaskować korektorem...
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 08:45   #658
Hiraska
Raczkowanie
 
Avatar Hiraska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 467
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczyny ja od siebie mogę gorąco polecić krem Avene Eluage Creme.

Mam 26 lat i skórę w świetnym stanie Eluage używam już od 5 miesięcy tylko i wyłącznie na noc, rano budzę się z gładką i świetnie nawilżoną buźką. Mam skórę mieszaną, z nielicznymi wypryskami i skłonnością do zapychania, ale Avene nic a nic nie zaszkodził

Jedyny minus... cena ponad 100zł za 30ml.


Hiraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 16:09   #659
kylieminogue
Raczkowanie
 
Avatar kylieminogue
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Hey dziewczyny
Mam dokładnie 23 i pół roku i niestety coraz bardziej widoczne zmarszczki. Zbagatelizowałam problem już 2 lata temu no i trochę niestety się zdziadziałam odkąd zaczęły mi się pojawiać pierwsze zmarszczki.
Kiedyś miałam takie oczy, że nie było widać górnej powieki gdy miałam otwarte- teraz mam opadające górne powieki. Oczy wyglądają wręcz jak spuchnięte. Pod oczami mam dosyć wyraźnie zarysowane zmarszczki. Mam także zmarszczki mimiczne- wokół oczu oraz ust. Skóra na mojej twarzy wygląda na zmęczoną.
Czy mogłybyście coś mi zaproponować, jeśli chodzi o kremy przeciwzmarszczkowe dla młodej jeszcze cery ? Byłabym bardzo wdzięczna
kylieminogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 17:51   #660
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Zauważyłam ostatnio że chyba nie będę wiecznie bez zmarszczek, w tym roku 27 mi stuknie i chyba czas o siebie bardziej zadbać Watek przeczytam a póki co subskrybuje
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-09 23:58:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:30.