Pytania i porady fryzjerskie - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2019-04-13, 12:39   #3301
polacca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziewczyny, chcê rozja¶niæ odrosty pod Elumen, czy mo¿na to zrobiæ samym oksydantem? Czy wtedy zamiast kremu koloryzujacego dajê od¿ywkê w odpowiedniej proporcji?
polacca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-04-23, 23:44   #3302
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Sam oxy nie rozja¶nia w³osów, dopiero jak wejdzie w reakcjê z rozjasniaczem czy farb± to dzia³a.

Wys³ane z mojego G3212 przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-04-24, 20:10   #3303
Patrycja1105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 17
Farba od fryzjera zmywa siê po 2 myciach

Kochane, doradzcie!

D³ugi czas mia³am blond pasemka, ponad rok temu zachcia³o mi siê zmian - kolor wyszed³ super - ombre od góry ciemny kolor koñcówki jasne. Niestety kolor bardzo szybko mi siê zmy³, za ka¿dym razem jezdzilam do fryzjera zamiast na same odrosty to na od¶wie¿anie koloru - w³osy os³ab³y a ja mia³am dosyæ ¿e wydaje kasê a efekt jest z tydzieñ czasu. Zmieni³am fryzjera ale niestety jest to samo. Po dwóch myciach, uwierzcie mi na s³owo, ciemny kolor który mia³am teraz na³o¿ony zmy³ siê. Gdzie mo¿e le¿eæ przyczyna? Czy fryzjerka powinna jako¶ inaczej zadzia³aæ czy to ja powinnam na razie odpu¶ciæ sobie farbowanie i wróciæ do mojego naturalnego koloru?

Wiem ¿e podobne tematy ju¿ by³y ale nie znalaz³am wskazówek które pomog³yby w moim przypadku.
Patrycja1105 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-04-27, 08:33   #3304
Lucyna526
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomo¶ci: 1
Siwe pasemka

Ostatnio by³am u fryzjerki i zrobi³a mi siwe pasemka. Co teraz mam zrobiæ, aby je przyciemniæ?
Lucyna526 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-05-02, 19:29   #3305
Skrzydlokwiat88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomo¶ci: 13
Dekoloryzacja

Hej.



Mam pytanie do was.

Czy istnieje szansa abym dobrze wygl±da³a w blondzie, je¶li w takim typowo ciemno¿ó³tym kolorze po dekoloryzacji jest mi brzydko. Opinia kilku osób.

To niby jest przej¶ciówka ale mam w±tpliwo¶ci czy d±¿yæ do blondu je¶li powy¿szy kolor mi siê nie podoba i nie wygadam w nim dobrze ( opinia innych)

Czy inny odcieñ jasnych kolorów w tym blondu mo¿e zrobiæ tak± robotê, ¿e bêdzie inaczej/ lepiej je¶li komu¶ jest ¼le w tej przej¶ciowce.



Zastanawia mnie czy skoro po dekoloryzacji nie jest wow, to czy nie lepiej wróciæ do ciemnych bo blond to niewypa³?
Skrzydlokwiat88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-05-05, 21:00   #3306
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 607
Dot.: Dekoloryzacja

Cytat:
Napisane przez Skrzydlokwiat88 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej.



Mam pytanie do was.

Czy istnieje szansa abym dobrze wygl±da³a w blondzie, je¶li w takim typowo ciemno¿ó³tym kolorze po dekoloryzacji jest mi brzydko. Opinia kilku osób.

To niby jest przej¶ciówka ale mam w±tpliwo¶ci czy d±¿yæ do blondu je¶li powy¿szy kolor mi siê nie podoba i nie wygadam w nim dobrze ( opinia innych)

Czy inny odcieñ jasnych kolorów w tym blondu mo¿e zrobiæ tak± robotê, ¿e bêdzie inaczej/ lepiej je¶li komu¶ jest ¼le w tej przej¶ciowce.



Zastanawia mnie czy skoro po dekoloryzacji nie jest wow, to czy nie lepiej wróciæ do ciemnych bo blond to niewypa³?
Hej. Z blondami jest tak, ¿e w ró¿nych odcieniach ró¿nie siê wygl±da a w ¿ó³tym blondzie, o którym piszesz nie wiem czy jest dobrze komukolwiek

Ja na Twoim miejscu nie poddawa³abym siê i nie wraca³a do ciemnego koloru bo to zawsze mo¿esz zrobiæ a po³owa drogi ju¿ za Tob±. Z jakiej¶ przyczyny zdecydowa³a¶ siê na blond i je¿eli tego nie zrobisz uwierz mi, ten powód bêdzie powraca³
maiia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-05-07, 23:51   #3307
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Dekoloryzacja

Cytat:
Napisane przez Skrzydlokwiat88 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej.



Mam pytanie do was.

Czy istnieje szansa abym dobrze wygl±da³a w blondzie, je¶li w takim typowo ciemno¿ó³tym kolorze po dekoloryzacji jest mi brzydko. Opinia kilku osób.

To niby jest przej¶ciówka ale mam w±tpliwo¶ci czy d±¿yæ do blondu je¶li powy¿szy kolor mi siê nie podoba i nie wygadam w nim dobrze ( opinia innych)

Czy inny odcieñ jasnych kolorów w tym blondu mo¿e zrobiæ tak± robotê, ¿e bêdzie inaczej/ lepiej je¶li komu¶ jest ¼le w tej przej¶ciowce.



Zastanawia mnie czy skoro po dekoloryzacji nie jest wow, to czy nie lepiej wróciæ do ciemnych bo blond to niewypa³?
W ¿ó³tym nikomu nie jest dobrze. Mnie w czasie przej¶cia te¿ tak wszyscy mówili. Od ponad roku noszê dopasowany do siebie odcieñ blondu i wszyscy siê zachwycaj±.

Wys³ane z mojego G3212 przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2019-05-09, 12:38   #3308
ZupciaRosolowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 1
Po hennie

Witam. Mam bardzo ciemne w³osy i jasna karnacje, a do tego siwe, wiêc muszê je farbowaæ! Nie chcê mieæ siwych, zniszczonych ani ciemnych do tak jasnej cery. My¶la³am by pofarbowac henna jasny br±z i potem rozja¶niæ naturalnymi sposobami, np. rumiankiem. Czy na hennie to wypali? Która¶ z Was próbowa³a?
ZupciaRosolowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-05-09, 13:08   #3309
priscilla_
Przyczajenie
 
Avatar priscilla_
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Po hennie

a nie lepiej i¶æ do kosmetyczki na hennê, która j± dobierze tak, ¿eby¶ nie mia³a zbyt ciemnych?
priscilla_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-05-10, 00:13   #3310
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Po hennie

Cytat:
Napisane przez ZupciaRosolowa Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Mam bardzo ciemne w³osy i jasna karnacje, a do tego siwe, wiêc muszê je farbowaæ! Nie chcê mieæ siwych, zniszczonych ani ciemnych do tak jasnej cery. My¶la³am by pofarbowac henna jasny br±z i potem rozja¶niæ naturalnymi sposobami, np. rumiankiem. Czy na hennie to wypali? Która¶ z Was próbowa³a?
Na hennie je¶li ju¿ to kwas jab³kowy, poczytaj

Wys³ane z mojego G3212 przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-05-10, 20:38   #3311
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomo¶ci: 1 225
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Heej chcia³abym kupiæ jaki¶ produkt nab³yszczaj±cy. Niebawem czeka mnie wielkie wyj¶cie i chcê , ¿eby moje w³osy "zab³ys³y". Bêdzie vto produkt na wielkie wyj¶cia. Zale¿y mi na produkcie ³atwo dostêpnym czyt. Drogeryjnym. Co mo¿ecie mi poleciæ???

Wys³ane z mojego Redmi 5 przy u¿yciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-15, 18:33   #3312
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez AnnaLenna Poka¿ wiadomo¶æ
Heej chcia³abym kupiæ jaki¶ produkt nab³yszczaj±cy. Niebawem czeka mnie wielkie wyj¶cie i chcê , ¿eby moje w³osy "zab³ys³y". Bêdzie vto produkt na wielkie wyj¶cia. Zale¿y mi na produkcie ³atwo dostêpnym czyt. Drogeryjnym. Co mo¿ecie mi poleciæ???

Wys³ane z mojego Redmi 5 przy u¿yciu Tapatalka
Nablyszczacz Kemon z serii Hair Manya czyni cuda, kupisz w Fale loki koki, ale bardziej siê op³aca przez Internet

Wys³ane z mojego G3212 przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-05-15, 19:52   #3313
thegirlnextdoor
Raczkowanie
 
Avatar thegirlnextdoor
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 448
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Nablyszczacz Kemon z serii Hair Manya czyni cuda, kupisz w Fale loki koki, ale bardziej siê op³aca przez Internet

Wys³ane z mojego G3212 przy u¿yciu Tapatalka
Queene, dziêkujê Wypróbujê
thegirlnextdoor jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-05-21, 20:06   #3314
Patrycja1105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 17
Kolor zmywa siê po 2 myciach

ochane, doradzcie!

D³ugi czas mia³am blond pasemka, ponad rok temu zachcia³o mi siê zmian - kolor wyszed³ super - ombre od góry ciemny kolor koñcówki jasne. Niestety kolor bardzo szybko mi siê zmy³, za ka¿dym razem jezdzilam do fryzjera zamiast na same odrosty to na od¶wie¿anie koloru - w³osy os³ab³y a ja mia³am dosyæ ¿e wydaje kasê a efekt jest z tydzieñ czasu. Zmieni³am fryzjera ale niestety jest to samo. Po dwóch myciach, uwierzcie mi na s³owo, ciemny kolor który mia³am teraz na³o¿ony zmy³ siê. Gdzie mo¿e le¿eæ przyczyna? Czy fryzjerka powinna jako¶ inaczej zadzia³aæ czy to ja powinnam na razie odpu¶ciæ sobie farbowanie i wróciæ do mojego naturalnego koloru?

Wiem ¿e podobne tematy ju¿ by³y ale nie znalaz³am wskazówek które pomog³yby w moim przypadku.
Patrycja1105 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-05-24, 17:38   #3315
aligod
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cze¶æ, czy bêdzie w stanie mi kto¶ pomóc? Mam rozja¶nione w³osy, czê¶æ z nich jest niemal platynowa, a czê¶æ ¿ó³tawa. U¿y³am fioletowego szamponu, ¿eby zniwelowaæ tê ¿ó³æ, ale niestety dla moich w³osów siê on nie nadaje, gdy¿ cze¶æ w³osów mam ¿ó³te, a czê¶æ fioletowe. Nie mam ju¿ si³, chcia³am mieæ jasny popielaty blond na poziomie 9, ale teraz ju¿ wola³abym, ¿eby nawet byæ ciemniejszy(poziom 8), ale ¿eby nie musieæ co tydzieñ farbowaæ w³osów, bo tak siê nie da ¿yæ... Czy kto¶ powie co zrobiæ z tymi kolorowymi w³osami? Dodajê zdjêcia tego, co mam teraz na g³owie, te fioletowe pasemka to s± te platynowe, ale po szamponie fanola no yellow... Czym to mo¿na stonowaæ? Wcze¶niej mia³am na³o¿on± farbê chyba 9/16 koleston
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0566.jpg (129,2 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1543.jpg (117,6 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1944.jpg (118,6 KB, 20 za³adowañ)

Edytowane przez aligod
Czas edycji: 2019-05-24 o 17:40
aligod jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-05-25, 13:22   #3316
thegirlnextdoor
Raczkowanie
 
Avatar thegirlnextdoor
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 448
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez aligod Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ, czy bêdzie w stanie mi kto¶ pomóc? Mam rozja¶nione w³osy, czê¶æ z nich jest niemal platynowa, a czê¶æ ¿ó³tawa. U¿y³am fioletowego szamponu, ¿eby zniwelowaæ tê ¿ó³æ, ale niestety dla moich w³osów siê on nie nadaje, gdy¿ cze¶æ w³osów mam ¿ó³te, a czê¶æ fioletowe. Nie mam ju¿ si³, chcia³am mieæ jasny popielaty blond na poziomie 9, ale teraz ju¿ wola³abym, ¿eby nawet byæ ciemniejszy(poziom 8), ale ¿eby nie musieæ co tydzieñ farbowaæ w³osów, bo tak siê nie da ¿yæ... Czy kto¶ powie co zrobiæ z tymi kolorowymi w³osami? Dodajê zdjêcia tego, co mam teraz na g³owie, te fioletowe pasemka to s± te platynowe, ale po szamponie fanola no yellow... Czym to mo¿na stonowaæ? Wcze¶niej mia³am na³o¿on± farbê chyba 9/16 koleston
Wiesz co, ja te¿ sobie zamarzy³am kiedy¶ ultrazimny blond i zrobi³am go w domu i wyszed³ podobny miszmasz jak Tobie.

W takiej sytuacji chyba jednak posz³abym ju¿ do dobrego fryzjera, który wyrówna³by mi ca³e w³osy do jednego ³adnego koloru. A potem w domu bym utrzymywa³a ten kolor.
thegirlnextdoor jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-05-25, 15:15   #3317
aligod
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Rozja¶ni³am te ¿ó³tawe w³osy przy g³owie, nie tykaj±c w³osów na d³ugo¶ci, stonowa³am i mam ju¿ jednolity kolor przy g³owie jak i na koñcach.
aligod jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-05-25, 15:20   #3318
thegirlnextdoor
Raczkowanie
 
Avatar thegirlnextdoor
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 448
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez aligod Poka¿ wiadomo¶æ
Rozja¶ni³am te ¿ó³tawe w³osy przy g³owie, nie tykaj±c w³osów na d³ugo¶ci, stonowa³am i mam ju¿ jednolity kolor przy g³owie jak i na koñcach.
Ooo Poka¿esz zdjêcie?
thegirlnextdoor jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-05-26, 08:50   #3319
aligod
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez thegirlnextdoor Poka¿ wiadomo¶æ
Ooo Poka¿esz zdjêcie?
Wysz³o mi co¶ takiego 😊
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0719.jpg (121,0 KB, 29 za³adowañ)

Edytowane przez aligod
Czas edycji: 2019-05-26 o 09:10 Powód: brak za³acznika
aligod jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-26, 10:42   #3320
thegirlnextdoor
Raczkowanie
 
Avatar thegirlnextdoor
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 448
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez aligod Poka¿ wiadomo¶æ
Wysz³o mi co¶ takiego 😊
Wow, ¶licznie Gratulacje kochana
thegirlnextdoor jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-05-26, 12:35   #3321
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomo¶ci: 68 534
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez aligod Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ, czy bêdzie w stanie mi kto¶ pomóc? Mam rozja¶nione w³osy, czê¶æ z nich jest niemal platynowa, a czê¶æ ¿ó³tawa. U¿y³am fioletowego szamponu, ¿eby zniwelowaæ tê ¿ó³æ, ale niestety dla moich w³osów siê on nie nadaje, gdy¿ cze¶æ w³osów mam ¿ó³te, a czê¶æ fioletowe. Nie mam ju¿ si³, chcia³am mieæ jasny popielaty blond na poziomie 9, ale teraz ju¿ wola³abym, ¿eby nawet byæ ciemniejszy(poziom 8), ale ¿eby nie musieæ co tydzieñ farbowaæ w³osów, bo tak siê nie da ¿yæ... Czy kto¶ powie co zrobiæ z tymi kolorowymi w³osami? Dodajê zdjêcia tego, co mam teraz na g³owie, te fioletowe pasemka to s± te platynowe, ale po szamponie fanola no yellow... Czym to mo¿na stonowaæ? Wcze¶niej mia³am na³o¿on± farbê chyba 9/16 koleston
Nie bardzo rozumiem, jak co tydzien farbowaæ? Po co? Wystarczy tylko przeciez odrosty i tonowanie raz na pare tygodni. Im jasniejszy i ch³odniejszy odcieñ tym wiadomo, ¿e ³api± mocniej ¿ó³æ z czasem, szczególnie przy odrostach i im wiecej czasu mija od robienia nic tego nie zmieni, ¿aden fioletowy szampon czy od¿ywka, one tylko w pewnym stopniu niweluj± efekt zólci, ale nie calkiem.
Robienie co tydzien tylko nara¿a w³osy na wiêksze zniszczenia.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-06-04, 21:22   #3322
haszharry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej, zafarbowa³am w³osy jesieni± zwyk³± farb± kupion± w sklepie i do tej pory kolor w ogóle mi siê nie wyp³uka³ ani nic i jestem ciekawa co jest nie tak z moimi w³osami? Farbowa³am w³osy drugi raz w ¿yciu ale przy pierwszym razie te¿ mi siê nie wyp³uka³ kolor ale nie odczu³am tego tak jak teraz gdy pojawi³y siê odrosty. Pamiêtam, ¿e w podstawówce siostra zafarbowa³a mi pasemko ró¿owym tonerem, który powinien siê zmyæ po dos³ownie kilku myciach i by³a taka sama sytuacja. nie mogê zej¶æ z koloru dekoloryzacj± poniewa¿ odrosty farbujê henn± z indygo.
haszharry jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-06-07, 16:26   #3323
commerce
Raczkowanie
 
Avatar commerce
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 252
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cze¶æ dziewczyny, mam problem...

Urz±dzi³ mnie mój "sta³y" fryzjer.

Mia³am w³osy farbowane na rudo u tego fryzjera, krótki czas farbowa³am siê w domu, potem wróci³am do blondu, ale pomimo nak³adania przez ostatnie pó³ roku ró¿nych mysich, szarych blondów, za ka¿dym razem po pewnym czasie, gdy farba siê sp³ukiwa³a - a sp³ukiwa³a siê szybko i nagminnie - wraca³ ¿ó³tawo-pomarañczowy pigment. Dodam ¿e fryzjer pocz±tkowo zapewnia³ mnie, ¿e jak najbardziej pozbêdzie siê rudego z moich w³osów w kilka wizyt i zna³ ca³± historiê farbowania - gdyby mi powiedzia³, ¿e bêdê siê bujaæ pó³ roku z kup± na g³owie, zosta³abym przy rudym.

Ostatnio poprosi³am o rozja¶nienie w koñcu tych w³osów - jak wed³ug mnie powinno to byæ zrobione od pocz±tku - ale fryzjer odmówi³. Po³o¿y³ mi farbê 10, która mia³a byæ srebrno-per³owa. Po farbowaniu nic nie by³o widaæ, ale zapewni³, ¿e za trzy mycia "bêdzie sztos".

Po trzech myciach wychodzi na to ¿e:
- mam ze 2cm odrostu w swoim naturalnym kolorze
- mam swój lekko przydymiony ¿ó³tawy pigment na reszcie d³ugo¶ci
- mam losowo rozmieszczone pasemka srebrno-per³owe.

Nie mogê na siebie patrzeæ.

Do tego fryzjera ju¿ nie wrócê (zreszt± by³am po swoj± kasê za tê us³ugê i stwierdzi³, ¿e "jest nie tak ¼le"), reszta ma dramatycznie odleg³e terminy albo jest delikatnie rzecz ujmuj±c niegodna zaufania...

Mam jeszcze gdzie¶ moj± rud± farbê bodaj¿e 7.8 i zastanawiam siê, czy mogê w miarê bezpiecznie j± rzuciæ na ten chaos? Jak my¶licie?

Czy lepiej pobujaæ siê trzy tygodnie do terminu u jakiego¶ innego fryzjera i - nie wiem - chyba spêdziæ ten czas z papierow± torb± na g³owie...

Wys³ane z
__________________
Nie ma drogi do szczê¶cia - szczê¶cie jest drog±.
commerce jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-06-14, 16:55   #3324
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 253
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez haszharry Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, zafarbowa³am w³osy jesieni± zwyk³± farb± kupion± w sklepie i do tej pory kolor w ogóle mi siê nie wyp³uka³ ani nic i jestem ciekawa co jest nie tak z moimi w³osami? Farbowa³am w³osy drugi raz w ¿yciu ale przy pierwszym razie te¿ mi siê nie wyp³uka³ kolor ale nie odczu³am tego tak jak teraz gdy pojawi³y siê odrosty. Pamiêtam, ¿e w podstawówce siostra zafarbowa³a mi pasemko ró¿owym tonerem, który powinien siê zmyæ po dos³ownie kilku myciach i by³a taka sama sytuacja. nie mogê zej¶æ z koloru dekoloryzacj± poniewa¿ odrosty farbujê henn± z indygo.
Nawet farby pó³permanentne nie schodz± w 100%, wiêc nie dziwi mnie, ¿e farba Ci siê nie wyp³uka³a. Najczê¶ciej farby p³owiej± lub schodz± szybko z w³osów mocno uwra¿liwionych , zniszczonych, suchych i rozja¶nionych. Na zdrowych w³osach to wiêkszo¶æ ³adnie siê trzyma. Gdyby trzeba by by³o robiæ dekoloryzacjê to koronkowa robota (wybieranie cienkich pasm i nie najechanie na to co jest indygowane i hennowane, wiêc ryzyko powstania 3 kolorów na g³owie, czyli twone hendigo, jaki¶ u³amek bezpieczenstwa nietkniêty i rozja¶nione pasma), a poza tym cholernie to niszczy w³osy i raczej ¿aden fryzjer siê nie podejmie. Ciê¿ka sprawa. Rozumiem, ¿e dó³ masz ciemniejszy ni¿ górê? S± 2 rozwi±zania.
1. Zapuszczasz w³osy i stopniowo ¶cinasz te farbowane
2. Górê robisz sobie ciemniejsz± ni¿ dó³, ale wtedy pozostaje ci na wiele lat zapomnienie o rozja¶nianiu itp., bo i tak masz ju¿ indygo na g³owie, którego nigdy nie rozja¶nisz póki tego nie zetniesz.
Gdyby to by³a czysta henna da³oby radê to spokojnie rozja¶niæ o 2 tony, ale jak indygo to kaplica totalna (a raczej zieleñ na g³owie przerabiam to do dzisiaj). Widzia³am ju¿ przypadki trikoloru, gdy kto¶ chcia³ zej¶æ z indygo przy naturalhym zapuszczaniu.

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez cexcex Poka¿ wiadomo¶æ
Hejka jaki kolor na ¶lub kole¿anki najlepszy?
Pasuj±cy do typu urody, a nie okazji. Poczytaj o rozszerzonej analizie kolorystycznej ( 12 typów urody, klasyfikacja ma przede wszystkim nakierowaæ, a nie szufladkowaæ).
xslovenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-06-25, 11:07   #3325
elusial
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej,
Od jakiegos czasu farbuje w³osy na jasny blond farb± Voila 12.1 lub Alfaparf 11.11 ze wzmacniaczem rozja¶niania co daje mi na odro¶cie ¿ó³tawy kolor, który po kolejnym farbowaniu staje siê ch³odny i ja¶niejszy. Zawsze przeci±gam ten dodatkowy centymetr i jest ok. Mój problem jest taki ¿e oxy 12% jest dla mnie za mocne tzn. piecze i potem lec± mi w³osy. Muszê co¶ zmienic albo wy³ysiejê. 9% nie da mi takiego jasnego blondu, wiêc pomy¶la³am, ¿e zacznê stopniowo przyciemniaæ kolor czyli wybiorê nastêpn± farbê z poziomu 10 (tylko na odrost) a po 3 farbowaniach z poziomu 9 a¿ dojdê do swojego naturalnego ciemnego blondu. Tylko pytanie czy jest szansa, ¿e 10.10 z oxy 9% da mi ch³odny odcieñ ?
elusial jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-06-28, 14:42   #3326
Klaudia019
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomo¶ci: 1
Blond w³osy,rude odrosty

Witam,mam taki problem.Wczoraj moja siostra farbowa³a mi w³osy,odrosty mia³am ciemny blond, niestety odrosty siê rozja¶ni³y do rudo¶ci i wam do was pytanie jak to zniwelowaæ? je¶li siê nie da tego zniwelowaæ to przynajmniej jak± farb± uzyskam taki kolor jak na odrostach?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: png blond rudy.png (278,6 KB, 14 za³adowañ)
Klaudia019 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-06-29, 12:03   #3327
_emilia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomo¶ci: 1
Rozja¶nianie 2 razy pod rz±d

Hej dziewczyny! Naturalnie jestem szatynk±, mam br±zowe w³osy. Od ok 2 lat farbowa³am siê na ciemny br±z, jednak w ostatnim czasie zapragnê³am przemiany i postanowi³am rozja¶niæ w³osy. W tym celu wybra³am siê do fryzjerki i poprosi³am j± o co¶ w stylu sombre. Oczywi¶cie wiedzia³am, ¿e nie rozja¶nie od razu tak bardzo w³osów, wiêc by³am przygotowana na rudawy odcieñ no i tak te¿ siê sta³o, tylko, ¿e sombre to nie by³o. Pani fryzjerka rozja¶ni³a mi jedynie koñcówki, takie niskie ombre - mówi±c, ¿e nie chcia³a mi zniszczyæ w³osów. Ok - pomy¶la³am, wszystko stopniowo za jaki¶ czas wrócê i poprawi siê. Odrost mia³am ju¿ gigantyczny, po 2 miesi±cach wróci³am do fryzjerki po baleyage, czê¶æ w³osów mam juz rozja¶nionych wiêc powinno byæ ³atwiej. Pani przez ca³± wizytê mówi³a mi, ¿e nie ma dzisiaj czasu, a moje w³osy s± ¶rednio podatne na rozja¶nianie... No i s³uchajcie ró¿nica jest prawie niezauwa¿alna. Jedynd co siê zmieni³o to delikatne rudawe pasemka powy¿ej tego ombre i ta rudo¶æ sta³a siê bardziej taka miedziana... Zap³aci³am du¿o pieniêdzy i jestem bardzo rozczarowana. Zastanawia³am siê jak to jest, ¿e moja znajoma z tak± sam± sytuacj± u innej fryzjerki przesz³a na blond po jednej wizycie. Pomy¶la³am, ¿e skoro siê ju¿ sp³uka³am to wezmê sprawy w swoje rêce i poprawie te w³osy które nie wygl±daj± za ³adnie, kupi³am wiêc rozja¶niacz garnier olia no i mia³am siê zabraæ za robotê jednak nasz³a mnie my¶l czy to nie za du¿o dla tych w³osów? W³osy mam z natury grube i dosyæ gêste i nie ucierpia³y zbytnio po tamtych rozja¶nianiach, jednak czy takie ponowne rozja¶nianie po kilku dniach ich nie spali?
_emilia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-06-30, 08:22   #3328
Milva399
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomo¶ci: 1
Pomocy! Pianka Venita numer 38!!

Witam, wczoraj pofarbowa³am w³osy do po³owy na niebiesko. Na pocz±tku mia³y byæ tylko koñcówki ale kompletnie nie potrafiê samemu farbowaæ w³osów i tak jako¶ wysz³o. Moje w³osy prawie rok temu by³y 1 raz rozja¶niane, 3 miesi±ce temu 2 raz. Mia³am teraz popielaty blond w³osy. Ta niebieska pianka jest z Venity numer 38, kolor na moich w³osach jest bardzo intensywny taki jak na zdjêciu tej pianki. Za nieca³y miesi±c mam wesele i bardzo chcia³abym siê pozbyæ tej pianki, lecz kompletnie nie wiem jak. Podobno z rozja¶nianych w³osów nie schodzi lub bardzo ciê¿ko, bardzo proszê o pomoc. Jaki¶ porady co robiæ ¿eby niebieski kolor znika³ CHOCIA¯ stopniowo i co zrobiæ ¿eby potem znikn±³ ca³kowicie!! Bardzo proszê o pomoc!!
Milva399 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-01, 17:31   #3329
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 253
Dot.: Rozja¶nianie 2 razy pod rz±d

Cytat:
Napisane przez _emilia Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny! Naturalnie jestem szatynk±, mam br±zowe w³osy. Od ok 2 lat farbowa³am siê na ciemny br±z, jednak w ostatnim czasie zapragnê³am przemiany i postanowi³am rozja¶niæ w³osy. W tym celu wybra³am siê do fryzjerki i poprosi³am j± o co¶ w stylu sombre. Oczywi¶cie wiedzia³am, ¿e nie rozja¶nie od razu tak bardzo w³osów, wiêc by³am przygotowana na rudawy odcieñ no i tak te¿ siê sta³o, tylko, ¿e sombre to nie by³o. Pani fryzjerka rozja¶ni³a mi jedynie koñcówki, takie niskie ombre - mówi±c, ¿e nie chcia³a mi zniszczyæ w³osów. Ok - pomy¶la³am, wszystko stopniowo za jaki¶ czas wrócê i poprawi siê. Odrost mia³am ju¿ gigantyczny, po 2 miesi±cach wróci³am do fryzjerki po baleyage, czê¶æ w³osów mam juz rozja¶nionych wiêc powinno byæ ³atwiej. Pani przez ca³± wizytê mówi³a mi, ¿e nie ma dzisiaj czasu, a moje w³osy s± ¶rednio podatne na rozja¶nianie... No i s³uchajcie ró¿nica jest prawie niezauwa¿alna. Jedynd co siê zmieni³o to delikatne rudawe pasemka powy¿ej tego ombre i ta rudo¶æ sta³a siê bardziej taka miedziana... Zap³aci³am du¿o pieniêdzy i jestem bardzo rozczarowana. Zastanawia³am siê jak to jest, ¿e moja znajoma z tak± sam± sytuacj± u innej fryzjerki przesz³a na blond po jednej wizycie. Pomy¶la³am, ¿e skoro siê ju¿ sp³uka³am to wezmê sprawy w swoje rêce i poprawie te w³osy które nie wygl±daj± za ³adnie, kupi³am wiêc rozja¶niacz garnier olia no i mia³am siê zabraæ za robotê jednak nasz³a mnie my¶l czy to nie za du¿o dla tych w³osów? W³osy mam z natury grube i dosyæ gêste i nie ucierpia³y zbytnio po tamtych rozja¶nianiach, jednak czy takie ponowne rozja¶nianie po kilku dniach ich nie spali?
Szczerze to poczeka³abym 2 miesi±ce, bo lato i s³oñce daj± ostro w ko¶æ w³osom i posz³a do zaufanego fryzjera (mo¿e tej znajomej, o której wspomina³a¶). Zaoszczêdzisz trochê kasy przez ten czas, a o w³osy mocno dbaj, a wtedy zrobienie sombre u profesjonalisty na w miarê zdrowych w³osach to nie problem. Gorzej, jak bedzie musia³ poprawiaæ i twoj± pracê i fryzjerki. Sama sobie odpowiednio pasm nje wybierzesz. Id¼ do kogo¶ kto po¶wiêca du¿o czasu na w³osy klientek i idzie na jako¶æ, a nie ilo¶æ. Jak bêdziesz mia³a porz±dne sombre to nastêpnym razem fryzjera odwiedzisz nawet za pó³ roku. Dobry fryzjer jest na wagê z³ota i czêsto terminy na odleg³e, zarezerwowane na 2 miesi±ce w przód.
xslovenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-04, 13:36   #3330
agata2115
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomo¶ci: 2
Jak zmyæ loreal casting ja¶niejszy od koloru wlosow?

Tydzieñ temu pofarbowalam moje w³osy koloru ciemnego blonduy castingiem 801 satynowy blond jednak kolor wyp³ukuje siê do rudego. Jak pozbyæ siê tego odcienia, najlepiej jak zmyæ ca³kowicie farbê? P³uka³am w³osy fioletowa plukank±, jednak nie wiele to pomog³o. Prosze o pomoc
agata2115 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.