¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-11-27, 10:01   #121
olsenik
Przyczajenie
 
Avatar olsenik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: B³agam pomocy!!!!!! Zó³te w³osy!

paula 289, ja na Twoim miejscu nasteopnym razem uda³a bym siê do fryzjera i poprosi³a o na³o¿enie na to wszystko tonera, który od¿ywi Twoje w³osy i nada im ³adny jednolity kolor blond. Ja rozjasniam wlosy balejazem, a pozniej na calosc, by uniknac efektu zoltych wlosow nakladam toner keune w kolorze bezowy blond, ale sa tez odcienie platynowe.
A jezeli masz gdzies pod reka sklep z artyku³ami fryzjerskimi to kup taki toner keune, ten kolor platynowy lub bezowy blond i do tego (niestety nie ma malych opakowan) butle 1000ml Keune semi color activator. Instrukcje wygladaja nastepujaco: tubka toneru ma 60 ml, rozcienczasz polowe tego, czyli 30 ml z 60 ml tego keune semi activator, nakladasz na glowe, czekasz 15 minut i splukujesz. A jeze;i obawiasz sie to robic sama, to jak mowie- warto i¶æ do fryzjera i nie mieszac juz na glowie ktora juz pofarbowalas kilka razy w niemalym odstepie czasu nastepna farba czy plukanka z hipermarketu, bo wypadna ci wszystkie wlosy!
__________________
"Zaraz na pocz±tku ¿ycia kto¶ powinien nam powiedzieæ, ¿e umieramy. Mo¿e wtedy ¿yliby¶my pe³ni± ¿ycia w ka¿dej minucie ka¿dego dnia!"

S³uchajcie, przecie¿ mo¿na pro¶ciej http://www.mozeszprosciej.pl/ naprawdê polecam, po co cierpieæ?

Edytowane przez olsenik
Czas edycji: 2008-11-27 o 10:03
olsenik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-30, 21:15   #122
m4rtynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: B³agam pomocy!!!!!! Zó³te w³osy!

Dziewczyny pomozcie mi..Z natury jestem ciemnoblondynka, ale od 3 lat robie sobie platynowe pasemka.. podkusilo mnie cos i wczoraj fryzjerka zrobila mi rozjasniaczem cale wlosy... i wyszly zolte.. a tam gdzie mialam pare brazowych pasemek to mi wyszly rudawe..chce miec jasny delikatny blond wpadajacy w bialy, co mam zrobic? Czy moge kupic farbe i zafarbowac je czy moge je przez to zniszczyc.. jesli mam kupic farbe to jaka najlepsza..Ratujcie nie chce miec takich wlosow....
m4rtynka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-06, 10:34   #123
paula2890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: B³agam pomocy!!!!!! Zó³te w³osy!

A tak oto wygl±dam teraz Nie mowcie ze niemozliwe z czarnych na blond bo mozliwe dziewczyny w³oski musialy byc sciete ale tylko troszke wygladam rewelacyjnie Teraz tylko odzywki i z dnia na dzien wloski sa teraz takie jak przed farbowaniem. B³yszcz± i s± zdrowiutke Pozdrawiam, ale ostrzegam wszystko zalezy od rodzaju waszego wlosa moje sa chyba niezniszczalne haha buziaki i dziekuej za pomoc!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2087.jpg (14,6 KB, 376 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2088.jpg (15,1 KB, 321 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2091.jpg (13,7 KB, 381 za³adowañ)
paula2890 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-06, 10:39   #124
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 17 829
Dot.: B³agam pomocy!!!!!! Zó³te w³osy!

Cytat:
Napisane przez paula2890 Poka¿ wiadomo¶æ
A tak oto wygl±dam teraz Nie mowcie ze niemozliwe z czarnych na blond bo mozliwe dziewczyny w³oski musialy byc sciete ale tylko troszke wygladam rewelacyjnie Teraz tylko odzywki i z dnia na dzien wloski sa teraz takie jak przed farbowaniem. B³yszcz± i s± zdrowiutke Pozdrawiam, ale ostrzegam wszystko zalezy od rodzaju waszego wlosa moje sa chyba niezniszczalne haha buziaki i dziekuej za pomoc!
na zdjeciach tego nie widac
Cytat:
Je¶li to ty jeste¶ na swoim avatarze, to by³o ci ¶licznie w ciemnych w³osach.
racja
nie wiem co Ci podkusilo,zeby to zmieniac ,ale kazdy musi widocznie poeksperymentowac

Edytowane przez bess
Czas edycji: 2008-12-06 o 10:42
bess jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-06, 11:28   #125
paula2890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: B³agam pomocy!!!!!! Zó³te w³osy!

Bess ta wiadomosc od Pani która napisa³a ze ³adnie mi by³o w ciemnych w³osach by³a napisana kiedy jeszcze nie widziala moich nowych zdjêæ. Widzia³a mnie w jedynie ¿ó³tych. Nie wypowiadaj swojego zdania o czyms o czym nie masz zielonego pojêcia Twoje s³owa nie robi± na mnie wra¿enia, nie eksperymentowa³am. Poprostu chcia³am byc blondynka i tyle, uwa¿am (jak i wielu moich znajomych, przyjaciol), ¿e jest mi o wiele lepiej. Tak wiêc uwazam Twoj± odpowied¼ za zbêdn± i nie zawracaj sobie wiêcej tym g³owy Pozdrawiam!
paula2890 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-06, 11:30   #126
paula2890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: B³agam pomocy!!!!!! Zó³te w³osy!

Aha a co do blasku i zdrowych w³osów to te zdjecia by³y robione jakies pó³tora tygodnia temu od razu po wizycie u fryzjera. Teraz wygl±daj± oczywiscie inaczej, na zdjêciach nigdy nie zobaczysz "prawdziwego" odzwierciedlenia blasku czy koloru w³osów. Ale moge zapewnic ze w³oski s± zdrowe, l¶ni±, nie wypadaj±. Nie s± oczywiscie szczytem zdrowego w³osa. Ale nie narzekam, nie wygl±daj± na takie tortury jakie przesz³y. Tak wiec wszystko jest ok. Kazdy ma prawo do wypowiedzenia swojego zdania. Ja mam takie no i jestem z tego dumna, pozdrawiam
paula2890 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-06, 19:42   #127
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 19 594
Dot.: B³agam pomocy!!!!!! Zó³te w³osy!

Ano w³a¶nie, ka¿dy ma prawo do w³asnego zdania, wiêc uznanie wypowiedzi bess za zbêdn± to sprzeczno¶æ
Ja te¿ uwa¿am, ¿e w ciemnych by³o Ci lepiej (o ile mogê wyraziæ swoje zdanie ;>). Na zdjêciach rzeczywi¶cie w³osy nie wygl±daj± na zdrowe, ale skoro mówisz, ¿e jest inaczej, niech bêdzie. Z w³asnego do¶wiadczenia wiem, ¿e problem dekoloryzacji ujawnia siê po 2-3 tygodniach od zabiegu. Ja po wizycie u fryzjera mia³am w³osy super g³adkie i b³yszcz±ce. Po dwóch tygodniach (w tym ekspozycja na greckie s³oñce i s³on± wodê) by³y fatalne. Jestem 4 miesi±ce po dekoloryzacji, a z³y stan moich w³osów chyba osi±gn±³ apogeum. Ratujê je tabletkami, zio³ami, herbatkami, kosmetykami aptecznymi, maseczkami domowej roboty i ledwo widzê jakiekolwiek rezultaty. Z prostownicy zrezygnowa³am ca³kiem, bo pewnie bym wy³ysia³a.
Nie mówiê, ¿e wygl±dasz ¼le, bo tak nie jest. Wygl±dasz ³adnie, jeste¶ ¶liczn± dziewczyn±, ale ³adnemu we wszystkim ³adnie, a w ciemnych wygl±da³a¶ ¶licznie
Powodzenia w utrzymaniu w³osów w dobrej formie.
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 10:23   #128
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 17 829
Dot.: B³agam pomocy!!!!!! Zó³te w³osy!

Cytat:
Napisane przez paula2890 Poka¿ wiadomo¶æ
Bess ta wiadomosc od Pani która napisa³a ze ³adnie mi by³o w ciemnych w³osach by³a napisana kiedy jeszcze nie widziala moich nowych zdjêæ. Widzia³a mnie w jedynie ¿ó³tych. Nie wypowiadaj swojego zdania o czyms o czym nie masz zielonego pojêcia Twoje s³owa nie robi± na mnie wra¿enia, nie eksperymentowa³am. Poprostu chcia³am byc blondynka i tyle, uwa¿am (jak i wielu moich znajomych, przyjaciol), ¿e jest mi o wiele lepiej. Tak wiêc uwazam Twoj± odpowied¼ za zbêdn± i nie zawracaj sobie wiêcej tym g³owy Pozdrawiam!
zbedna bo prawdziwa?aha
nie zawracam sobie glowy ,pisze co mysle i na podstawie tego co widze,nie jest to dla mnie jakis wiekszy problem


widzialam ten avatar w ciemnych wlosach wiec wiem o czym pisalam
A co do zielonego pojecia,wybacz ale pierwsze zdjecie z zoltymi spalonymi wlosami mowi samo za siebie kto go nie ma
po prostu tak bezkrytycznie podchodzisz do swego wygladu ,ze zdanie na ten temat inne niz twoje jest "zbedne"
jak sobie chcesz ,w koncu nie sa to moje zniszczone domowym sposobem wlosy tylko twoje

Edytowane przez bess
Czas edycji: 2008-12-07 o 11:41
bess jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-07, 11:04   #129
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 4 604
Dot.: B³agam pomocy!!!!!! Zó³te w³osy!

Cytat:
Napisane przez paula2890 Poka¿ wiadomo¶æ
Aha a co do blasku i zdrowych w³osów to te zdjecia by³y robione jakies pó³tora tygodnia temu od razu po wizycie u fryzjera. Teraz wygl±daj± oczywiscie inaczej, na zdjêciach nigdy nie zobaczysz "prawdziwego" odzwierciedlenia blasku czy koloru w³osów. Ale moge zapewnic ze w³oski s± zdrowe, l¶ni±, nie wypadaj±. Nie s± oczywiscie szczytem zdrowego w³osa. Ale nie narzekam, nie wygl±daj± na takie tortury jakie przesz³y. Tak wiec wszystko jest ok. Kazdy ma prawo do wypowiedzenia swojego zdania. Ja mam takie no i jestem z tego dumna, pozdrawiam
przepraszam, ale nie wierzê, w to co piszesz

Jak w³osy, które przesz³y dwa rozja¶niania i kto wie co jeszcze mog± byæ zdrowe?
obalasz wszelkie mity, ¿e rozja¶nianie niszczy w³osy

Zdjêcia zaprzeczaj± jednak Twoim s³owom. W³osy wygl±daj± jak rozczochrana i przesuszona ,,szopa,, a po³ysk, który zostawia ka¿da farba nie ¶wiadczy o ich odbrej kondycji
__________________


tootsie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-10, 21:05   #130
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruñ
Wiadomo¶ci: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: B³agam pomocy!!!!!! Zó³te w³osy!

hmmmm je¶li takmia³by wygladaæ blask i zdrowy w³os to po co ja tak o nie walcze Sama mam chyba mega zdrowe hehehehe
__________________




sylweczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-03, 17:46   #131
hrabianka87
Raczkowanie
 
Avatar hrabianka87
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bia³ystok
Wiadomo¶ci: 42
p³ukanki

chodzi mi o te likwiduj±ce ¿ó³tawy kolor w³osów. Na jakiej zasadzie one
dzia³aj± (jaki¶ proces chemiczny? co one maja w sk³adzie?) ? I czy trzeba ozywaæ ich za ka¿dym razem, czy wystarczy raz?
hrabianka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 15:59   #132
dzastjust
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 19
¿ó³te pasemka

Jakies kilka dni temu fabowa³am w³oski , zrobi³am sobie blad pasemka na moich srednich blad wlosach, oczywiscie jak juz nie pierwszy raz co drugie pasemko wyszlo mi zó³te... s³ysza³am o szamponach typu silver, które podobno powoduja niwelacje zó³tych pasemek.. Lecz nie mam pojecia który kupic? Podobno gdy sie jego za duzo nalozy to ws³osy moga zrobic sie fioletowe lub zielone? Mysle wiec o tym zeby stosowac taki szampon jak p³ukanke do wlosów czyli nalac sobie troche wody rozrobic ten szampon i maczac w takiej wodze w³osy? Sama juz nie wiem co mam robic prosze o szybka pomoc
dzastjust jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-05, 20:36   #133
katja2407
Raczkowanie
 
Avatar katja2407
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. dolno¶l±skie
Wiadomo¶ci: 163
Dot.: ¿ó³te pasemka

Szampon dzia³a wolniej od p³ukanki, wiêc mo¿e spróbuj w³a¶nie p³ukankiefekt bêdzie natychmiastowyopinie o p³ukankach znajdziesz na str z KWC, s± tam te¿ rady, ile kropel stosowaæ, ¿eby w³osy nie wysz³y fioletowe
katja2407 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-05, 22:43   #134
dzastjust
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: ¿ó³te pasemka

chyba sprobuje szamponu nie mam az perfidnego zó³tka na glowie ale niektore pasemka sa zó³te lekko ja juz jestem przewrazliwiona na ten kolor boje sie ze p³ukanka "przedobrze" i bede mia³a fioletowa glowe natomiast nie wiem jaki szampon kupic s³yszalam ze Renegal Well jest dobry?
dzastjust jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-06, 09:04   #135
katja2407
Raczkowanie
 
Avatar katja2407
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. dolno¶l±skie
Wiadomo¶ci: 163
Dot.: ¿ó³te pasemka

Regenal przesusza w³osy i ciêzko siê je po nim rozczesuje oczywi¶cie wszystko zale¿y od rodzaju w³osów... Ja polecam Ultra color system z joanny
katja2407 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-06, 10:14   #136
dzastjust
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: ¿ó³te pasemka

bede przesuszac takim szamponem a pozniej nawilzac bardzo odzywka moze cos pomoze aby mi wybieli³o te wlosy... a stosowa³as? dzialaja takie szampony??
dzastjust jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-06, 10:56   #137
katja2407
Raczkowanie
 
Avatar katja2407
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. dolno¶l±skie
Wiadomo¶ci: 163
Dot.: ¿ó³te pasemka

Ten z joanny dzia³a po dwóch-trzech myciach by³o ju¿ widaæ efekt, pasemka sta³y siê platynowe tylko szampony trzeba stosowac regularnie, dlatego ja polecam p³ukankê - raz na trzy tygodnie i w³oski s± super
katja2407 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-06, 21:18   #138
dzastjust
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: ¿ó³te pasemka

Mialam wybór w moim ma³ym miasteczku gdzie znalaz³am dwa szampony tego typu czyli joanna i maribel maribel byl drozszy... no i sie skusi³am na niego:/ nie wiem w sumie umylam pierwszy raz dzialanie oczywiscie jak w kazdym czyli ko³tuni wlosy i wysusza a jesli chodzi o jakies efekty to narazie raczej zadnego te co by³y biale sa jakby moze troche bardziej ale te zolte zostaly zolte, moze jednak zdecyduje sie na plukanke flour illum srebrna...
dzastjust jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-06, 23:57   #139
dzastjust
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: ¿ó³te pasemka

a pomoze p³ukanka na rudy kolor? bo gdzie niegdzie mam tez pojedyncze rude pasemka? tzn mam na g³owie pasemka bia³e, zó³te i rude... Moge uzyc wiec p³ukanki? mysle tez o piochtaninie zeby urzyc to chyba tak dzia³a jak p³ukanka?
dzastjust jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 11:22   #140
katja2407
Raczkowanie
 
Avatar katja2407
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. dolno¶l±skie
Wiadomo¶ci: 163
Dot.: ¿ó³te pasemka

Zale¿y od intensywno¶ci rudego... P³ukanka na pewno Ci nie zaszkodzi, wiêc mozesz j± wypróbowac ja u¿ywam nadmanganianu potasu w p³ynie, w aptece kosztuje ok.3.30z³, i dajê dwie krople na litr wody i efekt jest naprawdê super innych p³ukanek nie uzywa³am...
katja2407 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-08, 14:28   #141
Marika27
Raczkowanie
 
Avatar Marika27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 299
Dot.: ¿ó³te pasemka

Cytat:
Napisane przez dzastjust Poka¿ wiadomo¶æ
Jakies kilka dni temu fabowa³am w³oski , zrobi³am sobie blad pasemka na moich srednich blad wlosach, oczywiscie jak juz nie pierwszy raz co drugie pasemko wyszlo mi zó³te... s³ysza³am o szamponach typu silver, które podobno powoduja niwelacje zó³tych pasemek.. Lecz nie mam pojecia który kupic? Podobno gdy sie jego za duzo nalozy to ws³osy moga zrobic sie fioletowe lub zielone? Mysle wiec o tym zeby stosowac taki szampon jak p³ukanke do wlosów czyli nalac sobie troche wody rozrobic ten szampon i maczac w takiej wodze w³osy? Sama juz nie wiem co mam robic prosze o szybka pomoc
Ja osobi¶ci u¿ywam szamponu Joanna- koszt do 10 z³, jest rewelacyjny- ju¿ po pierwszym stosowaniu znikn± ¿ó³te odcienie pasemek i stan± siê bardziej stonowane - ale nie fioletowe, szampon dodatkowo nawil¿a w³osy wiêc nie ma potrzeby stosowania od¿ywki. Szampon jest wygodniejszy w u¿ytkowaniu od p³ukanki, stosujê siê go jak zwyk³y szampon do w³osów, ja stosujê go do ka¿dego mycia..Polecam.

Edytowane przez Marika27
Czas edycji: 2009-02-08 o 14:41
Marika27 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-08, 19:03   #142
wiewiora107
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 13
Unhappy Ratunku mam ¿ó³te w³osy!

Witam,

Wczoraj by³am u fryzjera, po raz kolejny zrobiæ blond pasemka, bo w tem sposób stopniowo chce rozja¶niæ w³osy. Fryzjerka na g³owe na³o¿y³a mi jaki¶ d¿em, zeby odcieñ blondu by³ cieplejszy...ale ja teraz mam ¿ó³te i z³ote pasemka Fryzjerka mówi ¿ebym siê nie martwi³a bo to siê zmyje...ale kiedy??? Wyl±dam okropnie, nie podoba mi siê, tyle pieniêdzy a wygl±dam koszmarnie, jestem za³amana. Ju¿ 4 razy my³am g³owe, a pasemka nadal s± ¿ó³te, ratunku co mam zrobiæ? Jak ten kolor zmyæ? Przecie¿ nie moge miec takich w³osów
wiewiora107 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-08, 19:23   #143
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomo¶ci: 6 256
Dot.: Ratunku mam ¿ó³te w³osy!

Spröbuj uzyc plukanki fioletowej zeby zniwelowac zölc.
Zaraz poszukam wätek dotyczäcy plukanek i wkleje do postu.
Moze nie jest tak zle,tylko chwila przyzwyczajenia,pokaz zdjecie wlosöw


Edit; p³ukanki- która najlepsza??
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-03-08 o 19:25
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego u¿ytkownika na forum. Jak za³o¿yæ tak± reklamê? (klik!)
kaska222 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-09, 05:50   #144
wiewiora107
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Ratunku mam ¿ó³te w³osy!

Dziêki wielkie, no niestety nie mam aparatu, ale uwierz mi, ¿e jest kiepsko:/
wiewiora107 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-09, 10:12   #145
iwonka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Ratunku mam ¿ó³te w³osy!

aaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! mi sie przytrafilo to samo !!!!!!!!!! bylam w sobote u fryzjera i mam okropne zolte i biale pasemka....tragediaaa ! myslalam o tym zeby przefarbowac na ciemniejszy moze jakis braz ale nie wiem czy moje wlosy to przezyja ??
iwonka123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-09, 14:12   #146
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 4 436
Dot.: Ratunku mam ¿ó³te w³osy!

najlepiej p³ukanka i mycie regenalem, ja jak mia³am blond to tak co 2 mycie uzywa³am, ale tylko tak zapobiegawczo wiec my¶lê ¿e spokojnie mo¿ecie przy ka¿dym myciu
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-10, 12:12   #147
Semcia
Raczkowanie
 
Avatar Semcia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 57
Dot.: Ratunku mam ¿ó³te w³osy!

ja mia³am to samo, mia³am ¿o³te/z³ote, posz³am do fryzjerki i poprosi³am o ciemny blond i wysz³o.......... rude !!!! 5 farb mi nak³ada³a i nic, ci±gle s± rude. Podobno zale¿y to jak± farb± farbowa³a¶ najpierw - liczy siê podk³ad. chce troche odczekaæ a¿ w³osy od¿yj± a potem spróbuje jeszcze raz na br±z.
__________________
Diabe³ nie ¶pi..... z byle kim !!!
Semcia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-11, 09:52   #148
wiewiora107
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Ratunku mam ¿ó³te w³osy!

Cytat:
Napisane przez annfas Poka¿ wiadomo¶æ
najlepiej p³ukanka i mycie regenalem, ja jak mia³am blond to tak co 2 mycie uzywa³am, ale tylko tak zapobiegawczo wiec my¶lê ¿e spokojnie mo¿ecie przy ka¿dym myciu
Dziêki wielkie, na razie codziennie myje g³owê po 3 razy i powiem wam ze to dzia³a, juz mam znacznie lepsze i nawet mi siê zaczyna podobaæ, ale pierwsze wra¿enie by³o masakryczne...Nie polecam robiæ ciep³ego odcienia ¿ó³tego

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Semcia Poka¿ wiadomo¶æ
ja mia³am to samo, mia³am ¿o³te/z³ote, posz³am do fryzjerki i poprosi³am o ciemny blond i wysz³o.......... rude !!!! 5 farb mi nak³ada³a i nic, ci±gle s± rude. Podobno zale¿y to jak± farb± farbowa³a¶ najpierw - liczy siê podk³ad. chce troche odczekaæ a¿ w³osy od¿yj± a potem spróbuje jeszcze raz na br±z.
No ja teraz te¿ ju¿ boje siê kombinowaæ, wole mieæ ¿ó³te w³osy ni¿ byæ ³ysa A tak w ogóle to chcê mieæ blond a coraz mniej jestem do tego przekonana...Im mam ja¶niejsze w³osy tym bardziej wydajê mi siê,¿e mi to kompletnie nie pasuje, ale chyba warto od czasu do czasu co¶ w sobie zmieniæ prawda??
wiewiora107 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-14, 17:57   #149
Semcia
Raczkowanie
 
Avatar Semcia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 57
Dot.: Ratunku mam ¿ó³te w³osy!

nie radze za przesadzaæ z farbowaniem, moje w³osy po tym wielokrotnym nak³adaniu farby s± suche i pusz± siê, nawet nie wspominam o tym ¿e ledwo je rozczesuje- a kiedy¶ by³y takie g³adziutkie i u³o¿one
jak na razie to po wielokrotnym myciu troche rudo¶ci mi zesz³o wiêc mam nadziejê ¿e nie bêdzie tak ¼le. ciekawa jestem jak bedê wygl±daæ z odrostami.
W sumie ten kolor da siê wytrzymaæ ale najbardziej mnie denerwuje to ¿e w zale¿no¶ci od ¶wiat³a mam inny kolor - jak jest przyciemnione ¶wiat³o np w barze to mam br±zowe ca³kiem fajny ale w ¶wietle dziennym lub biurowym mam ju¿ rude

Ale mam dobre wie¶ci dla dziewczyn w takiej sytuacji jak ja z tego co zauwazy³am to do¶æ modne s± rude w³osy ! nie wiem czy dziewczyny specjalnie sobie to robi± czy te¿ wysz³o im tak przez przypadek tak jak mnie ale jest ich du¿o jedyne pocieszenie dla mnie :P
__________________
Diabe³ nie ¶pi..... z byle kim !!!
Semcia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-15, 12:31   #150
mikusiaa90
Raczkowanie
 
Avatar mikusiaa90
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Ratunku mam ¿ó³te w³osy!

najlepiej u¿yj p³ukanki do rozja¶nienia...ja u¿ywam jej regularnie prawie do ka¿dego mycia..mo¿esz nalaæ jej trochê wiêcej ni¿ w instrukcji je¿eli s± bardzo ¿ó³te..je¿eli jednak przesadzisz mog± prze¶witywac fioletowe ale po nastepnym myciu fiolet splynie i beda laniejsze...jezeli chcesz zeby pasemka byly bardziej biale uzywaj jej czê¶ciej plukanka nie jest droa i wystarcza na baaardzo dlugo bo rocieñczasz dos³ownie kilka kropelek.
mikusiaa90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-04-14 07:58:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.